• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. augusta 2017 
@mirka2010 ďakujem, no už rastieme viac aj priberáme tak som zvedavá ako to pôjde teraz keď sme už v polovičke :slight_smile:
24. mar 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, chcem sa spýtať, čo znamená v správe v spermiograme v časti morfológia, že normo 2%
/ abnormálne 98%
/ patol.hlavičiek 99%
/ patol. str.časti 50%
/patol.bičíka 40%
/TZI faktor 1,8.
Mne sa zdá, že šanca prirodzeného oplodnenia a IUI je nulová. Nechápem, prečo nás nechali absolvovať 3 x IUI, zbytočne sme stratili 6 mesiacov a tlačili nám do hlavy, že spermiogram vzhľadom na množstvo 130 mil/ml je v pohode. Som rozčarovaná prístupom :frowning2:
24. mar 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah ahoj... no nechcem byt mudra, ale co si napisala, tak vas spg je dost zly a sanca prirodzene otehotniet, je nulova. Moj mm mal spg lepsi ako tvoj, a nam vobec neodporucili IUI, ze to je zbytocne, hoci na nasu ziadost sme ju raz vyskusali, samozrejme neuspesne. Nakoniec sme na prvy x uspeli s IVF a uz o par dni sa nam narodi dcera. Do akeho centra chodite?
25. mar 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ursula5 @dasaa @majca @mirka2010 @sijust a vsetky kocky prajem vam krasnu slnecnu nedelu :slight_smile:
dobru chut k obedu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@cmelica aj my tebe zelame krasnu slnecnu nedelu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no krásna nedeľa je a môj drahý išiel na týždeň do Dánska :unamused: už teraz mi je smutno :cry: tak Vám všetkým krásnu nedeľu ja idem s chalanmi kuknúť nejaké tenisky :grinning:
25. mar 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahoj moja aj tebe krasnu nedelu je fakt dnes krasne a aj teplucko. :slight_smile:
25. mar 2012 o 15:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ursula5 dolezite je, ze krasne rastiete a brusinko vykuka...noooo a to ze priberas a este len priberies tak to si len treba uzivat a pysne ukazovat svoje najvacsie stasticko :slight_smile:
25. mar 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cmelica ahojky, aj vam krasnu nedelu...ako sa dnes mate??? a ako brusinko??? uz urcite malinko vytrca, vsakze???
25. mar 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babulky takže dnešná kontrola dopadla dobre zajtra posledný krát pichám,večer pregnyl a v stredu OPU tak mi držte palce :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@majca55 To je jasne ze budeme drzat palce, som rada ze dnesna kontrola dopadla dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ahojky :slight_smile: mame sa fajn :slight_smile: zatial bez veskerych tazkosti :slight_smile: a brusko?no mojka drobcek sa ma kam u mna roztiahnut,tak mi brusko nieje ani vidiet :slight_smile: obleciem este vsetky veci :dizzy_face:
a vy ako???
26. mar 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@hadassah my sme mali patologiu 99,5% a predsa sa iUI podarilo....
26. mar 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simik22 tak to je super, že Vám to vyšlo. Podarilo sa hneď prvé IUI? Nám povedali, že vzhľadom na množstvo spermií je v IUI šanca, ale ja tomu nejako neverím. Skôr by to bola jedna veľká náhoda.
26. mar 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah ano, vyslo na prvykrat, ale moja predtym uzival tri mesiace nejake vitaminy, tak mozno sa mu zlepsili spermie, neviem, lebo sme nebol na kontrolnom spg
26. mar 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahojky zlaticko...no my sa mame naozaj super, tuk, tuk, tuk...malicky je kazdy den uzasnejsi a uzasnejsi..je s nim uz aj poriadna sranda a zabava....vie sa krasne smejkat, komunikovat, gagotat...aj sa prehra niekedy uplne sam...a maminka mozu pismenkovat tu na MK :slight_smile: mas sa na co tesit :slight_smile: byt matkou je naozaj to najkrajsie na svete!!!!!
26. mar 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cmelica ze vsetky veci oblecies? dobra!!! ja som uz v 11tt nevedela riadne obliect gate :grinning: a pritom aj to nase ma vela miesta :grinning: :sunglasses:
26. mar 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahojcek, vsetko v poriadku? aky si mala vikend?
26. mar 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 velmi ti drzim palce a myslim na teba :wink:
26. mar 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@buba13 dakujem moja si zlatá :dizzy_face: a ty už vieš čo čakáte?fazulka už kopká?
26. mar 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadax84 dakujem moja,že myslíš na mna :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 este nevieme. az 12.4. moc necitim kopkanie, ale skor take bitie srdiecka sem tam a taky nejaky divny pocit.... hmmm tak cakam a neviem kedy sa dockam....
26. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 jej moja takže už budeš vedieť aká fazulka u teba rastie krásne :dizzy_face: tak to sú isto od fazulky ako si tam pláva to sú tie prvé krásne pocity :dizzy_face:
26. mar 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 myslis teda, ze je to ono ? :grinning: jaaaj ale aj divne sa mi spi, ked sa tam nieco deje a neviem to ovplyvnit
26. mar 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 moja jasne že je to ono :dizzy_face: už je velká a už tie pocity budu len a len silnieť uvidíš :dizzy_face: chceš vedieť pohlavie?
26. mar 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 jaaaj hned mi je lepsie. uf :slight_smile: tesim sa na tie dalsie silne kopance :grinning: jasne urcite budeme chciet vediet pohlavie. muz stale hovori o Patke v brusku a ja stale o Romankovi :wink:
26. mar 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@buba13 jej super pekne mená máte vybraté no som zvedavá ajja :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 tak to je naozaj uzastne,ze je taky spokojnucky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tesim sa veru na to aj ja a moj mm ani nehovorim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Cmuka Maroskovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 tvoji chalani ako sa volaju?
26. mar 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 :slight_smile: :slight_smile: no veru este zapnem vsetko :slight_smile: ako vravim ma sa kam roztiahnut :grinning: :grinning: a velke veci ked ma clovek tak neni o com :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok