• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

13. decembra 2017 
@buba13 pekne mena ste si vybrali :slight_smile:)
26. mar 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 Dávid a Filip :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 hmmm tieto mena sa nam tiez pacili, ale vela znamych ma tie mena a este aj Samko :slight_smile: je krane meno, ale smola
26. mar 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica nooo tak to je super, ja som mala tak akurat veci a trosinku volnejsie, ked sa naobedujem, nech gate nepraskaju :grinning: dakujeme. no ja som obe vybrala. a muz, ze jasne aj jemu sa pacia :wink:
26. mar 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dakujeme velmi pekne.-..a prajeme vam krasny dnik...hladkame fazulku v brusinku :slight_smile:
26. mar 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 moja ked sa pozriem na tvoju fotečku sMaroškom hned mi je lepšie prekrásna :dizzy_face: :dizzy_face: prajem pekný dník teraz si to na prechádzkach uživáte že? :dizzy_face:
26. mar 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uzite si slniecka :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dlho som tu nebola a som prekvapená aké zázraky sa tu dejú:slight_smile: Samé tehulky a mamičky konečne sa to podarilo moje bojovníčky, zo srdca Vám to prajem. Aj ja chcem ešte vyskúšať dáke to IUI a jedno máme ešte zamrazené tak sa ešte neviem rozhodnúť čím začnem. Držte sa a užívajte si tieti pekné chvíle.
26. mar 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babenky :grinning: :grinning: , takže ak všetko pôjde ako má, tak v stredu nás čaká ET, teším sa a modlím aby to vyšlo :grinning: :grinning:
26. mar 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bobinka77 drzim silno palceky
@majca55 neboj vydrzia to do opu..
obom tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile:
26. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa Ďakujeme krásne, si zlatá :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa dakujem moja moc moc :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobinka77 tfuj tfuj aby všetko super dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face: silno držííííííííííííííííím palečky :astonished: :astonished:
26. mar 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobinka77 moc držím palce :slight_smile:
26. mar 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky dnesne sono..nasa bambulka sa ma dobre len je maluskava :unamused: vazi 1960gr,podla doky rastie v norme len vazi menej. ma menej priblizne 250 gramov,,,co by som mohla urobyt aby priberala viacej???
26. mar 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky @cmelica @buba13 @sijust @majca55 @mirka2010 ako sa mi mate? :slight_smile:
Ja som dnes volala dokt.ci by som nemohla prist dnes na kontrolu bo uz 3 den ma boli pod bruskom.Tak mi kazal prist co som aj rada bola aspon ma vysetril a som trosku aj spokojna.Krcok mam zatvoreny co sme radi a tie bolesti su jemne kontrakcie tak mi dal lieky co mam bra 2x1 a aj vitaminy 2x1- magnerot.Kazal mi klud a viac lezat a keby sa to nezlepsilo do 1 alebo do 2 tyzdnou tak mam prist na kontrolu.Fotku malej nemam a to DVD mam nove ale zase nam to nejde :frowning2:
26. mar 2012 o 16:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobinka77 drzim prsteky :slight_smile:
26. mar 2012 o 16:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 jeeej to je dobra spravicka :slight_smile: budem na teba cely cas mysliet a verim ze teraz to dopadne super :slight_smile:
26. mar 2012 o 16:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa dakujem zlatko :dizzy_face: moja dávaj si ty len pozor a ležkaj terazt stále asi si viac porobila ale nebijkaj všetko bude ok :dizzy_face: malinká dala trošku o sebe vedieť aby ste náhodou nezabudli :wink:
26. mar 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj kolke z vas ste pichali gonal 75ui pred IUI?mne kazal puchat doky,neviete kolko budu po tom foliky?ja mam ovu v pohode aj bez liekov,co myslite na to? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2012 o 18:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa
@tinasc
@majca55 Ďakujem krásne kočky za vašu podporu :slight_smile:
26. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala neboj sa moja to dobehne, ultrazvuk je aj tak len orientačný, neboj sa ona ešte priberie :slight_smile: v posledné týždne bude ešte priberať :slight_smile: všetko bude ok, neboj sa :slight_smile:
26. mar 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa držte sa, veľa oddychuj, všetko bude ok :slight_smile:
26. mar 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala moja ale to nieje presne može kludne vážiť už aj viac a hlavne teraz začne priberať čo najviac nebojkaj :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ahojky, dakujeme veeeeelmi pekne...a hlavne neskutocne moc ma tesi, ze nase fotocky ti vedia urobit lepsiu naladu a potesit ta :slight_smile: uz mame zase nove fotocky z vikendiku, tak pridam :slight_smile: a ty sa ako mas??? uz sa neviem dockat vaseho opu :slight_smile:
26. mar 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahojky, tak to ma mrzi, ze si mala bolesti...ja som ich mala tiez od piateho mesiaca...uzila som si bolesti v podbrusku tiez poriadne...ale magnezium pomohlo az do 36 tt, tebe ho tiez predpisali? hlavne sa sestri a davaj si na seba pozor..neboj, tieto kontrakcie by nemali byt nebezpecne, ak ti netvrdne brusko, tak by si mala byt kludna....malicku krasne pohladkaj od nas :slight_smile: a Marosko posiela boztek :slight_smile:
26. mar 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 dakujem moja už som ako nafuknutý balon :grinning: :grinning: a tlačia ma folíky tak ich hladkám až nám vydržia do stredy :dizzy_face:
26. mar 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55
@tinasc dakujem vam kocky ja len dufam ze to je iba orientacna vaha a ze nakoniec bambulka bude mat krasnu vahu a ze teraz posledne tyzdne nam krasne naberie,aj ked hovoria ze posledne tyzdne uz naberaju menej babetka :wink: :wink: ved uvidime,hlavne aby bola zdravucka a nebola podvahou :slight_smile: ved aj ja som bola 2,70 pri narodeni....

@majca55 moja takze v stredu mas velky den drzkam palce aby bolo vela vajok na oplodnenie z ktorych bude vase babo vytuzene... :slight_smile:
26. mar 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala dakujem moja určite tu napíšem ako som dopadla :dizzy_face: :dizzy_face: tak bambulka má byť pokom taká malinká :dizzy_face:
26. mar 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky moje pregnyl pichnutý mm úspešne zvládol :dizzy_face: :dizzy_face: takže na OPU som pripravená
26. mar 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok