IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
26. mar 2012

@majca55 no to mas pravdu ze asi bude mrnava po mamine 😀 ved aj hovoria ze sa zdedi porodna vaha 🙂 ved uvidime hlavne aby nebola podvahou nerada by som aby mi ju dali do inkubatora 😉 snazim sa papat uz tento mesiac nebudem hladiet na dietu,aj ked mi doky povedal ze od stravy moc nezalezi,ze sa nemusim prezierat, len sa zdravo stravovat 🙂

majca55
26. mar 2012

@adikasala jedz veľa mliečných výrobkov 😵 moja ja verím,že valentínka bude mať váhu ako modelka 😵

adikasala
26. mar 2012

@majca55 diky za radu aj ked ja bez mliecnych vyrobkov si neviem predstavit den 🙂 jogurty a syry valam kazdy den

majca55
26. mar 2012

@adikasala to je dobre moja uvidíš že ešte budeš prekvapená akú váhu bude mala mať verím tomu 😵 😵

adikasala
26. mar 2012

@majca55 no dufam,,,tak aspon tie 3 kilecka by stacili 🙂 🙂 ved aby som ju nebala aj chytit na ruky,take male mrnave moje 😀 😀 ale uz sa jej nevieme dockat.... 🙂 dnes mi dala riadne zabrat po sone sa tak rozbehla ze cely den sa hmyrila ako sidlo 😀

majca55
26. mar 2012

@adikasala juj to muselo byť krásne 😵 možno sa hnevala na doktora,že povedal,že je malinká 😀 😀

tinasc
27. mar 2012

Adka, neboj sa, určite naberie, mne v lekárni hovorili, že vraj od vitamínu B dosť rastú bábätká 🙂 ja som cez celé prvé tehu brala vitamíny a malá bola riadne veľká... ale malinká nemá byť po kom veľká, neboj sa bude taký chrústik 🙂

cmelica
27. mar 2012

@dasaa juuuj mojka ty si davaj na seba teraz veliky pozor a ziadne upratovanie 🙂 pekne nohy vylozit hore a odpocivat 🙂 drzkaj sa mi 🙂
a co malinka je v 🙂 poriadku??ako sa citis??
my v pohode,teda pevne v to verim 🙂

cmelica
27. mar 2012

@tinasc ahooj!!!ako sa mas??este kasles??

tinasc
27. mar 2012

@cmelica áno kašlem, ale už menej, ale aj tak... stále mám strach...

cmelica
27. mar 2012

@tinasc neboj bude vsetko v poriadku 🙂 kedy ides k lekarovi??

tinasc
27. mar 2012

@cmelica myslíš na gyndu? na budúcu stredu... k obvodnému ani nechcem ísť, nič mi aj tak nedá, teploty nemám, cítim sa dobre, len mám kašel... tak to si aj doma môžem ležať a čajíčkovať...

cmelica
27. mar 2012

@tinasc hej na gyndu 🙂 tak budes vidiet drobcatko,ze??

tinasc
27. mar 2012

@cmelica áno dúfam, že mi ho ukáže 🙂

tinasc
27. mar 2012

@cmelica ja len dúfam, že je všetko ok, tak ma bolí podbruško niekedy, že sa až bojím....

cmelica
27. mar 2012

@tinasc urcite je to v poriadku...mne dr povedal,ze pokial nekrvacam,nespinim je to v poriadku...drobcek sa pekne u teba rozvaluje 😵 😵 😵 😵 ...mna dnes pobolieva ako na mrchu,tak dufam,ze si robi miestecko 🙂

tinasc
27. mar 2012

@cmelica ja si to tiež hovorím, že pokiaľ nekrvácam a nešpiním tak je to ok, však to by sa už prejavilo... ale dúfam len a verím, že sa nezopakuje ten missed spred roka... ale za to by mohla už jedine genetika ,tak sa utešujem, z kašľa by to asi nemohlo byť...

cmelica
27. mar 2012

@tinasc jasne,ze nemohlo a ani nic podobne nebude 🙂 v ktorom si tt???

tinasc
27. mar 2012

@cmelica zajtra začínam 10tt... podľa tehu kalkulačky.... 🙂

cmelica
27. mar 2012

@tinasc je to je super ako to ubieha 🙂

tinasc
27. mar 2012

@cmelica no mne nejako ani nie 🙂 kľudnejšia budem až po kontrole, resp. až v 13tt 🙂

tinasc
27. mar 2012

inak veľmi ťažko mi ide pridávať príspevky, nedá sa mi opovedať, ani dať páči sa mi to ani smajlíkov, všetko musím dávať ručne, nejako mi to dnes blbne...

cmelica
27. mar 2012

@tinasc veru aj my sme si trosky vydychli po tom 12tt...5.4 ideme na velke sono,tak uz sa neviem dockat a uz budu aj vysledky z tych vyvpojovych chyb 🙂 dufam ze bude vsetko v poriadku 🙂
mne tak blbol nedavno....teraz ti bude brat aj krv ,ze??

tinasc
27. mar 2012

@cmelica minulý týždeń mi brali krv na krvný obraz, krvnú skupinu a infekčné choroby... takže na vývojové chyby nie... a na sono kvôli NT vyšetreniu si už bola?

cmelica
27. mar 2012

@tinasc to bude asi teraz toho 5teho...len mi dr povedal,ze mam prist na velke sono,tak asi je to ono 🙂

tinasc
27. mar 2012

@cmelica hmm... no tak to asi bude ono... tak držím moc palce 🙂

mirka2010
27. mar 2012

@majca55 moja zlata...ako uzasne to beries..🙂 verim, ze foliky krasne vydrzia a v stredu je teda opu? ano? budeme moooooooooc na vas mysliet 🙂

majca55
27. mar 2012

@mirka2010 ano moja už zajtra ideme nato a potom si pre našu milovanú fazulinku 😵 😵 dakujem že budete s maroškom na mna myslieť 😲 😲

majca55
27. mar 2012

@tinasc moja ja idem zajtra na OPU a kašlem riadne nechápem tomu stále ma dusí ☹ ☹ ty si to dostala až po vklade?

sijust
27. mar 2012

@majca55 zlatik,drzime palce na OPU aby bola dobra urodicka,nech ide vsetko tak,ako ma a nech uz mas vysnivaneho drobceka v brusku...jedneho alebo dvoch? 😉 myslime so Stelli na vas 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre