• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. júla 2017 
@mirka2010 brusko mi zatial netvrdne ale dal mi tabletky NO-SPA 40mg a vitamin magnerot.Malicku som pohladkala a aj ona vas pozdravuje a dakujem za podporu :dizzy_face: A vy ako sa mate ?
27. mar 2012 o 19:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj moja citim sa docela dobre sem tam este mam bolesti ale da sa to v pohode vidrzat.Malicka je asi v poriadku.Doktor mi nerobil sono tak som ju ani nevidela ale pekne kopka a to je zaklad.Urcite je vsetko poriadku a kedy ides na kontrolu? :dizzy_face:
27. mar 2012 o 19:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa daj na seba pozor, ja teraz už dva dni riešim moju malú neviem čo je taká divoká a drzá, na neudržanie a potom som unavená ako kôň aj brucho ma bolí :wink:
27. mar 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no ja sa mam uz docela dobre mala som kontrakcie alebo este ich sem tam mam.No neviem kedy pojdem na cukor test nic take nehovoril a poradnu mam az o mesiac jedine vtedy mam prist skor keby som mala nadalej bolesti.Dakujeme za pozdrav a aj som pohladkala malu a hned ma aj kopla :slight_smile: .A vy co mate nove a tiez simonka pozdravuje malicku a aj teba :dizzy_face:
27. mar 2012 o 19:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 zajtra držím palce, nech je čo najviac vajíčok :slight_smile:
27. mar 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc dakujem ti moc :dizzy_face: :dizzy_face: len ten kašel moj :frowning2:
27. mar 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 Určite budem čakať čo napíšeš :slight_smile: mám sa dobre ,nové nemám nič ,len vás tu čítam potichúčky :confused: :slight_smile:
27. mar 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa a už ti je moja lepšie?
27. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 aspon takto vieme aj o tebe moja :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 hm dúfam, že to nebude vadiť zajtra kvôli narkóze...
27. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to je asi koli pocasiu aj nase krstniatko je take nervozne a stale place :slight_smile: Tiez si davaj pozor na seba
27. mar 2012 o 19:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc nezakašlem tam ani náhodou :grinning: :grinning: ešte večer premažem hrdlo radšej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 len tu s nami zostaň, nikam nechoď, chýbala by si nám :slight_smile:
27. mar 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 trosku ano ked lezim je to v pohode ale sem tam ma zaboli.A ty moja ako?vobec nestiham citat :grinning: co ste tu vsetko napisali
27. mar 2012 o 19:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa tak je dobre, ze mas aj tabletocky...len sa krasne opatrujte, aby babika malicka krasne rastla...no my sa mamem fajn, dnes sme boli autickom v meste, poprechadzali sa s najlepsou kamoskou a potom u rodicov...bolo paradne, den nam presiel ani nevieme ako...teraz troska buvkame, ale iba na chvilku..uz sa budeme chystat na vecerne cvicenie, kupkanie, papkanie a potom spinkanie :slight_smile:
27. mar 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ja celkom ok až na kašel a pichanie v bruchu ale zajtra mám moja už OPU :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa no lenže tá naša je pomaly školáčka a ešte stále sa správa ako malinký jasličkár :grinning:
27. mar 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 jeeej tak ste si dnesny den uzili to je super.Aspon pocasie bolo krasne a mna tak lakalo ist na prechadzku.Este dobre ze mm ma cely tyzden volno aspon moze on chodit s psikom vonku.Pozdrav od nas Maroska a posielame mu boztek cmuk :wink:
27. mar 2012 o 19:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ale uz si to dlho nebudes pichat zajtra si davas pichat pregnil vsak ?
27. mar 2012 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa juj som rada,ze sa polepsilo :slight_smile: len to chce klud a nozicky pekne hore :slight_smile: :slight_smile: az za mesiac mas poradnu??kolko uz si malinku nevidela?? ja idem 5.4 na velke sono + kontrola :slight_smile:
27. mar 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa aj my posielame cmucik...Marosko vas pozdravuje aj s novymi fotockami, tak si kukni :slight_smile: papa
27. mar 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa moja ja som už včera pichala posledný krát a večer pregnyl zajtra idem na odber vajok už :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc nasa bude mat 4 roky a skor by som povedala ze sa sem tam chova ako keby mala len rok
27. mar 2012 o 19:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ja som už kukla krásnučké :dizzy_face:
27. mar 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa však tak nejako :slight_smile:
27. mar 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 pekne fotecky ma Marosko :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2012 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dakujeme veeeeelmi pekne :slight_smile: snazime sa vymyslat kazdy vikend nieco ine :slight_smile:
27. mar 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja ked sa tak vezme malu som videla ale len tak trosku a slabucko v 20tt.Ano az 23.4 mam poradnu.Ale keby mi bolesti nepresli tak mam prist na kontrolu.Jeeej tak ze velke sono aspon uvidis malicke. :slight_smile:
27. mar 2012 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ved to aj vidno skor by som povedala ze Maroska foti fotografka ale vidim ze Marosko ma profesionalnych rodicov na fotenie.Veru krasne fotecky ma :dizzy_face:
27. mar 2012 o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa juuj tak to je pekne daleko co si Simonku videla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no radsej nech su kontrakcie neni az je vsetko v poriadku :slight_smile: uz sa veru aj tesime ked uvidime drobceka nasho :slight_smile:
27. mar 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok