• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. júna 2017 
@cmelica myslela som si ze uvidim malu teraz ale nerobil mi sono :cry: tak musim pockat na dalsiu kontrolu alebo este uvidim ci pojdem na 3D.Verim ti ze sa tesis na drobceka a bude aj foto ?
27. mar 2012 o 19:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa držkaj sa moja a len pohodička a relax :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa no to dufam,ze bude :slight_smile: urcite je to pre teba dlho nevidiet babulku,ale aspon ta pekne kopka :slight_smile: :slight_smile: a co si porabala dnes??
27. mar 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa dakujeme za velku pochvalu :slight_smile: vies, pre nas je to naozaj taky obrovsky relax, na kazdy vikend sa uz tesime, ze co zase povymyslame, je to naozaj taka motivacia tak pre ocinka, ako aj pre mna, lebo ja sa snazim hladat napady a samozrejme aj kulisy, tak sa zabavim aj ja :slight_smile: no a potom ked vidime vysledok, ze ten nas poklad aky je uzasny, tak sme najstastnejsi na svete .-):slight_smile::slight_smile:
27. mar 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 Ahoj Maji, tak zajtra mas OPU, budem na teba velmi mysliet, a potom sa nam ozvi ako si dopadla. Juj uz sa s tebou tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no pripada mi to strasne dlho.Aspon ju pekne citim a aj hladkam aby vedela ze mamka aj ocko ju mame radi :slight_smile: Dnes som bola trosku u nasich ale skoro cely den som lezala a pozerala telku .
27. mar 2012 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 dakujem moc za podporu jasne babulky že vám tu dám všetkým vedieť :dizzy_face: :dizzy_face: vaša podpora je neopísatelná :dizzy_face:
27. mar 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Tebe tak krasne a rychlo pribudaju tt, prajem vela zdravicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja budem koncit idem sa najest a potom lahnut.Prajem ti pekny vecer a dobru nocku :slight_smile: Pohladkaj za mna drobceka :slight_smile: :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 dakujem moooc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no mne sa to ani nezda ze rychlo :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dobre moja led odpocivaj :slight_smile: dobru nocku a hladkame tiez bambulku :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Pamatam si ked si este pichala injekcie, to bolo na zaciatku januara, sa mi zda. Ci sa mylim? A uz si zacala 4-ty mesiac :slight_smile: :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadax84 hej hej na zaciatku januara to bolo :slight_smile: dobre pamatas :grinning: a ty ako??
27. mar 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica No ja som teraz na cakacke, ci mrchana dorazi, mala by prist v nedelu, ovu bola, manzel tiez bol doma, tak sa necham prekvapit. Len ma prekvapilo ze ma prsia bolia uz od ovu, zvyknu ma boliet len tyzden pred a nie dva. :grinning:
27. mar 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadax84 juu tak to az nechodi mrsisko jedna najblizsich 9 mesiacov :slight_smile: :slight_smile: ...tfuj tfuj tfuj
no to budem v pondelok cakat ci prisla ,alebo nie...daj vediet :dizzy_face:
27. mar 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica Jasne ze dam vediet, len od decembra ako som bola na IUI, si zacala chodit na 26 DC, a dovtedy chodila na 28 DC ako hodinky. Takze ak pride skor uz ju budem mat aj v piatok :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nemusela by prist :dizzy_face: Uvidime .....
27. mar 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadax84 no veru nech nechodi ani skor,ani neskor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moooc ti to prajem :dizzy_face:
27. mar 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica Dakujem, a ty si to mala ako s prsiami, ked sa na to spatne pozries, a vies ze si bola tehu. Dialo sa u teba nieco? :wink:
27. mar 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 moja mna ani cici neboleli,teda trosku,ale mylsela som ze je to z tych hormonov...ja sa ani teraz ako tehu necitim :slight_smile: teda ak nebolia cici,co sa niekedy az zlaknem ze preco nebolia :slight_smile: aj sa citis niako inac??unava ,alebo nieco??
27. mar 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dávno sa neozvala @tinka9075 neviete o nej niečo ?
27. mar 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Ani nie, len mam aj nafuknute prsia, a este mi nezacalo chutit sladke, no neviem :fearful:
27. mar 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 Ahoj, neviem o nej nic, uz dlho tu nebola, teda vyse tyzdna, dufam ze sa jej fazulke dari :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Musim utekat, zajtra som tu ako na koni :dizzy_face: Prajem ti dobru noc a pohladkaj babatko :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadax84 aj ja verím,že je všetko OK :wink: už sa nám ozve ked bude vidieť fazuľku
27. mar 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 o.k moja :slight_smile: :slight_smile: pekny vecer a dobru nocku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 som rada,ze sa ti paci...tuto farbu,co je na obrazku sand beige...musime na nu cakat,lebo k dispozicii su len kriklave farby...dnes na teba moc myslim,drz sa zlatko... :slight_smile:
28. mar 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa dakujeme moja za podrav :slight_smile: ...nemame nic nove...akurat som rada,ze sme zacali 28tt...hovori sa,ze ten je taky hranicny,ze keby sa babatko narodilo teraz, uz ma velku sancu prezit...dufam,ze si tam Stelli este pohovie...je to mala vymyselnicka a neskutocne reaguje na tatinka...ten sa len k brusku priblizi a uz s nim komunikuje,uz teraz vidiet,ze to bude tatinkov cicicek a maminka bude len okakane plienky vymienat atd. :grinning:
28. mar 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 moja drzkam palce aby bolo vsetko ok dnes...a ten kasel nebudete mat s @tinasc od tych hormonov nejaky neziaduci ucinok? :slight_smile:
28. mar 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ahoj moja no uvidime snazim sa dobre papat a dufam ze valentinka nam podrastie este do 5 tyzdnov...
inak vcera som sa moc necitila dobre mala som taky moment ze ma bolelo brusko ako pred mrchou...taky zvlastny pocit som mala tak som si polezala a preslo ma to,a dnes v noci som toho moc nenaspala...zajtra mam kurz opytam sa porodnej asistentky na tie bolesti
28. mar 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky moje tak som už domka všetko prebehlo super jajok bolo 19 ale dobrých len 12 :dizzy_face: teraz už len čakať aby sa krásne oplodnilo aspon 4-6 ks tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: dostala som aj infuziu,že ich bolo tolko a mám teraz dosť silné bolesti ale nato ma upozornili,lebo som tak dobre reagovala :fearful: Dakujem vám všetkým že ste mi držali palce a mysleli na mna :dizzy_face: :dizzy_face: teraz je všetko na mojích vajuškách tfuj tfuj :astonished: :astonished:
28. mar 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok