IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
1. apr 2012

@majca55 ja som chcela radu od neho žiadost musím napísat ešte raz aj ked ju už máme schválenú len v inom centre a tam nechcem íst tak si myslím že ju dlho schvalovat nebudú a potom idem na to aj mi doporučil krátky protokol aj čo si mám pichat júj zlatý človek škoda že ho z Martina vystvali 😒 😒

majca55
1. apr 2012

@tinka9075 ideš za ním?

tinka9075
1. apr 2012

@majca55 nie do londýna je daleko on mi len poradil do centra idem do blavy volá sa Ferticent 🙂 🙂

majca55
1. apr 2012

@tinka9075 myslíš že budu akceptovať tie inj.čo ti radil on?

tinka9075
1. apr 2012

@majca55 neviem ale kamoška tam chodila a brala to isté čo mi napísal on tak uvidím ved sa popýtam 🙂 🙂

majca55
1. apr 2012

@tinka9075 juj držím ti silno palce a do leta si tehulka 😵 😵

tinka9075
1. apr 2012

@majca55 ja sa normálne teším len teraz pôjdem na peenku pekne oddychovat doma 🙂 🙂

majca55
1. apr 2012

@tinka9075 presne tak poznám to a potom som ľutovala 😝

tinka9075
1. apr 2012

@majca55 už som sa poučila pekne budem doma a hotovo 😉 😉

majca55
1. apr 2012

@tinka9075 tak tak klud a pohodička 😵 aj ked teraz mi to niekedy tečie ušami 😀 😀 všetko pre mimino 😲

tinka9075
1. apr 2012

@majca55 presne tak len klud no my ideme prerábat tak budem mat dozor ved chlapi spravia 🙂 🙂

adikasala
1. apr 2012

@tinka9075 ahoj moja to mi je velmi luto ze znovu skoncilo zle...obdivujem ta ako sa k tomu stavas.....preboli a ide sa do dalsieho boja,,,vysledok stoji za to tomu ver 🙂 🙂

adikasala
1. apr 2012

@majca55 drzkam palce aby bolo vsetucko v najlepsom poriadku a odva tyzdne krasna tehulka z teba 😲 😀

tinka9075
1. apr 2012

@adikasala už je dobre pomaly to prebolelo musím sa postavit na nohy lebo ideme bojovat dalej musíme po bábetku túžim tak ideme dalej 😉 😉

apolenka6
1. apr 2012

@mirka2010 fotky,fotky!! my chceme fotky 😀 😀 ...som zvedavá na malého modela 🙂

majca55
1. apr 2012

@adikasala dakujem moja 😵 veríme veríme 😵

majca55
1. apr 2012

@walta ahoj moja čo je ztebou ako sa máš?už si moja porodila?čakám na štafetu 😵 😵

sherny
2. apr 2012

cafte kocky.tak dnes so mala len 37 st.vcera 37.3 a dva tyzdne dozadu vlastne od iui som mala 37.1 zacinam mat taky pocit,ze to zas nevyjde a uz ma aj xyta blba nalada od rana.fnuk

kuspitka
2. apr 2012

@sherny este to nic nemusi znamenat,ze klesla teplota..este moze ist hore

sherny
2. apr 2012

Neverim tomu,ja so realista.

kuspitka
2. apr 2012

@sherny ja zas uvidim co zajtra.rozmyslam uz nas IVF,ale na buduci rok.
ty mas kolke IUI

mirka2010
2. apr 2012

@apolenka6 moja zlatucka, jasne poslem nejake 🙂 uz mame nachystane, len ich este pozmensujem a poslem 🙂 a ako sa mas???

mirka2010
2. apr 2012

@sijust ahojky zlaticko...tak ty mas taketo starosti,??? no malicka je asi riadna ciperka, ked sa takto vie zahniezdit, ze ta to tlaci na oblicku...ach, to musi naozaj bolkat, ale co uz narobis, treba vydrzat a to si zober, ze malicka je stale este mala a teba caka minimalne dalsich 10 tyzdnov a malicka bude rast a rast...takze treba to nejako riesit...lekari ti co odporucaju??? a na tie klbiky sa asi neda nic robit, ja som s tym tiez strasne trpela, ani spat som poriadne nemohla...ale ked porodis, tak si na to ani nespomenies....🙂 inak sa ako drzkate??? a ocinko ma taky vplyv na malicku??? no vies, ockovia a ich princeznicky 🙂🙂🙂

sherny
2. apr 2012

@kuspitka To je moje druhe iui.este jedno a pak ivf

apolenka6
2. apr 2012

@mirka2010 už sa teším ,čo ste vymysleli 😕 a na malého fešáka ...hm ide Veľká noc kto vie ,či to nebude šibačková fotka !?? 😅 to ,len hádam ...
idem poobede do roboty tak som ešte doma ,mám dostať mrchu, brucho bolí už 2 deň a prsia 2 týždeň neznášam PMS 😠 😠 ! ale inak sa mám dobre ved bude Veľká noc a budem 4 dni doma -voľno 😝

kostickabonnie
2. apr 2012

@sherny však dnes si bola na krvičke, tak počkaj na výsledky, snáď ťa príjemne prekvapia, držím palce 😉 a daj určite vedieť

mirka2010
2. apr 2012

@apolenka6 🙂 nooo, aj to mozno bude 🙂 ale mame este nieco ine...my stale nieco vymyslame 🙂 je to zabava malickeho fotit...je to naozaj maly model...tak rad sa foti, pokladik nas 🙂 takze ides mat mrchu...ach..nooo, ale mozno aj nie, ci??? 🙂🙂🙂

apolenka6
2. apr 2012

@mirka2010 určite áno ! naisto mrcha príde ,ja sa už poznám 😨
tak som zvedavá v akej poze bude Maroško 😅

mirka2010
2. apr 2012

@apolenka6 no si zlata...🙂 vies, inak ja som si tiez myslela, ze mi ms pride na 100% ale ked rano neprisla ako mala, spravila som si tesitk a boli tam krasne dve ciarocky...naozaj a to som presne aj ja hovorila manzelovi, ze na milion percent to pride...ale jasne, ze sa poznas sama najlepsie, len ti pisem ako som to mala ja 🙂🙂🙂ideme teraz papat, fotky pridam poobede, zatial papa 🙂

apolenka6
2. apr 2012

@mirka2010 aj ja si varím obedík a šup poobede do práce 😎 no krčok mám zmenšený,mäkký a viem,že vtedy mrcha príde a vtedy ked som bola tehotná bol tvrdý zväčšený aj podľa toho to viem ... 😝 🙂
tak sa budem tešiť na fotky ked prídem z práce ..pekný deň prejem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre