• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

28. marca 2017 
@apolenka6 a ty sa vyznáš v tom aký by mal byť krčok? lebo ja som už z toho zmätená, mne sa zdá byť mäkký, ja neviem aký by mal byť :grinning: zdá sa mi ako vždy :wink:
2. apr 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ja obdivujem, ako to vieš odsledovať na tom krčku ...ja som to aj skúšala, ale asi k tomu potrebujem vystudovať medicínu, aby som prišla na to, kde je ten krčok a kedy je mäkky alebo tvrdý :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc no vieš ked som bola po úspešnom IUI som si to uvedomila ,ale až potom neskôr,lebo ved vieš po IUI sa vkladá utrogestan a vtedy som už mala ísť na krv a večer som si vkladala utrogestan pred odberom a mi tam niečo zavadzalo :grinning: a to bol zväčšený krčok ,má tvar ako špicatá slivka ,ale tvrdá ...a teraz ked nie som tehotná tak je malý,mäkký skoro ho ani nenájdem :grinning: :wink:
2. apr 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie no vidíš som samouk,ale nie je dobre to vždy vedieť,lebo sa potom sleduješ :rolling_eyes: ,ale si nemusíš robiť tehotenské testy a ušetrím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 aha no tak áno, pri vkladaní utrošu ho tiež cítim, ale nie je zvlášť tvrdý a mám pocit, že si tam vopchám špičku prsta... takže ani netuším ako má byť uzavretý a ako sa presne definuje tvrdý, lebo mne sa nezdá :slight_smile:
2. apr 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 dajme si teda heslo na april - mesiac sliviek :grinning: :grinning: budem skúšať o dva tyzdne :grinning: prajem krasny den :slight_smile:
2. apr 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc to sa ťažko vysvetluje :slight_smile: ale ty nemusíš už nič skúšať ,neboj si tehotná máš to potvrdené a hotovo!!!
@kostickabonnie mesiac sliviek :grinning: :grinning: som sa dobre dobre zasmiala a dakujem aj tebe krásny deň prajem!
2. apr 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. apr 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ale zas ťa chápem,že sa bojíš ,neboj všetko je na 1* :wink:
2. apr 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 veď ja viem, len teraz pri kýchaní a kašli ma bolí na ľavej strane :slight_smile: niekedy až reže... no čo už som z každého pichnutia vystrašená :slight_smile: veď ja ani neviem, kde ma to môže bolieť, kde je to prípustné, lebo ja si to už nepamätám, to prvé tehu bolo už tak dáááávno :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc kedy máš kontrolu? jááj je to ťažké sa nestrachovať ..len mysli pozitívne :slight_smile:
2. apr 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 v stredu našťastie... a teraz práve som bola zvracať, tak ma naplo pri kašli :wink: zajtra budem mať svalovicu v bruchu ono ja neviem kľudne vracať :slight_smile:
2. apr 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak to je dobre :slight_smile: ani ja neviem kľudne vracať ,"ručím ako jeleň " prepáčte za prirovnanie :zipper_mouth:
to je dobrý príznak a streda je tu raz,dva :wink: ...no nič idem sa ja do práce chystať ,pekný deň ti ešte prajem a pevné nervy pri malej ,nech maminku nejeduje! :slight_smile:
2. apr 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no tak to si nazvala presne, mňa je počuť na celý barák :grinning: ďakujem a prajem nech Ti robota rýchlo ubehne :slight_smile:
2. apr 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky tak som po transfere máme vloženú jednotkovú blastocystu :dizzy_face: a pichám si fraxík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@majca55 super, tak držím palce, nech sa poriadne zavŕta :slight_smile:
2. apr 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 Ahoj Majka ešte stíham odpísať jednú správičku...tak sa tešííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pohodička ,kľud ..neboj podarí sa to ved ty to už dávno vieš :slight_smile: pekný deň prajem a oddychuj ja prchám do práce papa
2. apr 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ajja sa teším na fotečky Maroška cmuk :dizzy_face: už mám fazulku v brušku tak len nech sa tam udrží tfuj tfuj :dizzy_face:
2. apr 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 dakujem moja díky a prajem dobru prácičku :dizzy_face:
2. apr 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dakujem moc len keby som ten otrasný kašel nemala :frowning2:
2. apr 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ach mne niečo hovor :slight_smile: stále ťa tak veľmi dusí? a v centre si sa nepýtala čo s tým?
2. apr 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 takze uz dneds ste to dali...super tak len hladkat brusenko a bude to tam :slight_smile: :slight_smile: a obmedzit net,treba :grinning: :grinning: ved mi tu na teba pockame :sunglasses:
2. apr 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala stále rozmýšľam, či by som aj ja nemala ešte ten net obmedzovať :wink: či už netreba?
2. apr 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc pýtala len čajíky a calciový ssirup si mám dať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mám pocit,že mi nič nezaberá :frowning2:
2. apr 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc s mala mna vydiet ako ma natahovalo ked som vracala,a ktomu krvacanie a spinenie na zaciatku...neboj vsetko bude ok,tentoraz bude uz babo urcite :slight_smile: ,uz ste to niekomu povedali?malej dracici? :slight_smile:
2. apr 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 a nepýtala si sa, či ten kašeľ nebude mať na to zlý vplyv? ale nebude, viď mňa :slight_smile: a ten kalciový sirup si asi pôjdem kúpiť tiež :wink: a mne tiež nič nezaberá, už som vyskúšala všetko, čo sa môže v 1. trimestri...
2. apr 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala takže tiež si si riadne ponamáhala brucho čo? nieee, dračici nie, to môžem dať rovno do rozhlasu :slight_smile: :slight_smile: ono ja to ani nechcem moc hovoriť, však nech to je na mne vidieť, však nebudem zapierať :slight_smile:
2. apr 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc vraj nie a ten sirup si určite kúp :dizzy_face:
2. apr 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 hmmmm, tak dufajme,ze uz coskoro budes tehulka,velmi ti ti prajem :slight_smile: dufam,ze fotocky potesia :slight_smile:
2. apr 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 jeeeej, uz je fazlka v brusku????? tak ju moooooc pozdravujeme a hladkame na dialku....ako to vsetko prebiehalo???? vsetko napis, vsak vies ako to s tebou moc prezivam....
2. apr 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok