IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
4. apr 2012

@buba13 ved to bude zachvilku.A ty nam potom povies co to bude 🙂 A inak ako sa citis?

mirka2010
4. apr 2012

@majca55 aj vam krasny dnik...nech uz kasel pominie a nech si uz len malicku fazullku v brusinku uzivate 🙂🙂🙂

sijust
4. apr 2012

@mirka2010 zlatko,ja uz to neriesim...ked sa nieco taketo deje tak si hovorim vzdy je vsetko tak,ako ma byt...nie je to dva krat prijemne a pridruzuju sa mi aj ine problemy,ale nic s tym nenarobim...tych tt uz zase nie je az tak vela...aby som vydrzala este aspon 8tt...som na bolest zvyknuta a myslim,ze mam dost vysoky prah bolestivosti...ale aj tak by som bola najradsej keby uz bola mala s nami...priznam sa,ja si to tehu zo strachu o nu neviem vobec uzivat 😒 posielam vam pusky...opatrujte sa 🙂

sijust
4. apr 2012

@majca55 neboj moja,nic sa nestane...kasel drobciatku neuskodi...teraz sa to urcite podari,uvidis,len na malinke pekne mysli a bude vsetko dobre 🙂

sijust
4. apr 2012

@cmelica no uz si nam tu chybala...dufam,ze sa mas/te dobre a cakame na nejake nove mimi fotecky 😉

sijust
4. apr 2012

@adikasala baby moje,tak ako ste sa mali na kurze?som zvedava...dufam,ze mas z toho len dobre pocity...tesim sa s vami a myslime na vas...nasa Stelli uz dostala od babinky svojej nausnice...ja som skoro padla na r.ť,ked som ich zbadala,take su krasne malinkate,len dufam,ze sa nam nenarodi Stellinka s vajickami 😀 bude ich musiet nosiet aj chlapec,take su krasne 😉 inak vcera som si dohodla rande s primarom ortopedie...ide posudzovat sposob porodu...tak som zvedava...ale uz chodim ako keby som mala nohy drevene...co bude do porodu??!!

mirka2010
4. apr 2012

@sijust zlaticko, no naozaj ma to mrzi, ze si to az tak neuzivas s tou vasou milovanou lasockou...ale o to viac si ju budes uzivat, ked uz bude tu medzi nami 🙂 vynahradi ti vsetko co si teraz musis prezit...len ju pekne od nas pohladkaj, aby vedela ze aj jeden frajer tu na nu mysli 🙂 tak ides na ortopediu, ze ako by ti doporucili rodit? to mi daj potom vediet...vies, ak by si mala asi prezivat bolesti klbov pri porode, ktore su uplne bezne u kazdej, tak u teba zvlast to bude asi bolestive, mozno ti odporucia cisarsky...tak hladkame malicku a posielame jej boztkek 🙂

cmelica
4. apr 2012

@sijust jasne,ze ked bude vsetko o.K CO BUDE!!!!tak hned vam sem pisem 🙂 juj a teba teda trapia klby az takto??veru my zeny vydrzime vsetko pre svoje babatka 🙂 🙂 ani ja si neuzivam tehu naplno,stale mam z niecoho strach 😝 😝

cmelica
4. apr 2012

@mirka2010 dakujem,ze na nas myslite zalticka 🙂 🙂 hned dam vediet co nove 😵 vy si pekne uzite dnesny slnecny dnik 🙂

adikasala
4. apr 2012

@sijust jaj prepac ze som ta rano neoznacila 😝 nejak som na teba zabudla.....,no mame zasebou uz aj toto stretko predporodne,nazozaj ucelne a potrebne,,, este dve stretka s cvicenim a sme pripravene 😀 na ten velky den!!!mm sice trosku menej ale ved nejako to zvladne 😀 a okrem toho som si vcera v kniznici nasla podobnu knihu kde je vsetko pekne rozpisane od poslenych tyzdnov tehulka az po starost babetka,tak si to este studujem a ozivujem co nam povedali v nemocnici.. 😝 jaj tie tvoje klby mam taky dojem ze to bude cisar u teba 😉 ved uvidis co ti odporucia,racej tak ako by si mala moc trpet a mat koplikacie....no nausnicky uz mate to je sila....tu napriklad sa nausnicky nedavaju malym bambulkam az tak 10 rocnym kockam sa nastreluju,,ja zatial nemam rozhodnute ako by som chcela uvidime potom casom ci pockame alebo dame aj my skor...

walta
4. apr 2012

🙂 🙂 🙂 Ahojte dievcata moje.... 30.03.2012 som cisarskym rezom porodila krasne zdrave dievcatko, nasu vytuzenu dcerenku. Vola sa Charlotte, narodila sa presne o 16:00h, vazila 3190g a merala 48 cm. Dnes sme dosli z porodnice domov, tak sa tesime. Dakujem, ze ste na mna mysleli a drzali palce. Byt mamou je uuuuzasneeeeee 🙂 🙂 🙂

majca55
4. apr 2012

@walta jej gratulujem som šťastná,že ste v poriadku 😵 😵 vau takže ja mám štafetu od teba a ktomu dievčatko jupíííí 😵 teším sa na malinkej fotečku 😲 moja aj ty sa máš ok po cisárskom?normálne som tu aj strach mala kde si nám zmizla ale zase sme tu vedeli,že určite máš u svoj pokladík v náručí 😵 Teším sa stebou užívaj si malinku plnými dúškami 😵

majca55
4. apr 2012

@dasaa moja a ty sa ako máš?malo už sem chodíš 😝 dufam,že si v pohodičke hladkám malinkú 😲

kuspitka
4. apr 2012

@walta gratulujem moja.prajem vám vsetko dobre...

majca55
4. apr 2012

@mirka2010 @sijust babulky solmucol zaberá som neskutočne šťastná už len počkať do 16.3.na krv 😵 dakujem vám

adikasala
4. apr 2012

@walta jej gratulujem!!!!zelam vela zdravicka malinkej a rychle zotavenie maminke,,,,,a krasne uzivaniesi rodicovstva..posielame bostek a kopancek od kamosky valentinky 🙂

cmelica
4. apr 2012

@walta juuu moja Gratulujem moooc a bambulke prajem vela zdravicka a maminke skore zotavenie 🙂 🙂 🙂 posielam vam veliky CMUK a objatie 😵 😵 😵 tesim sa na fotecky 🙂

cmelica
4. apr 2012

@adikasala ahooj!tak uz mate pekne zmaknute kde a kam treba ist v tom strese 🙂 🙂 🙂 je uzastne ked si ozte takto prejst porodnu salu a je vsetko pekne vysvetlene,hnem mas urcite lepsi pocit 🙂 o teba a Valentinku bude veru dobre postarane 🙂

adikasala
4. apr 2012

@cmelica no mam z toho dobry poci zo vsetkeho,,,naozaj som ani sama necakala,,vid slovenske porodnice...uvidime ako to nakoniec bude ci pojde vsetko hladko ako ma 😉 len si pockat este par tyzdnov 🙂

sijust
4. apr 2012

@walta Jeeej,strasne moc gratulujeme...tesime sa s vami,prajeme skore zotavenie,vela radosti z malinke princeznej...posielam objatie na dialku....opatrujte sa 🙂 tesime sa na fotecky 🙂

sijust
4. apr 2012

@cmelica ach moja,keby len klby....som cela doklepana...uz to nejako musim zvladnut...kvoli malej vsetko...pre mna je tehu strasne stresujuce...uz chcem júúúún 😀 hladkame brusko 🙂

majca55
4. apr 2012

@sijust moje chuda ideš si teda riadne vytrpieť ty budeš určite rodiť moja cisárskym to by si mala náročné ale dávaj si pozor na tie klby aj po porode chod na ortopediu aký máš stav klbov po tehu 😵 papaj vela jogurtíkov a daj si gumenných macíkov 😀 😀

dasaa
4. apr 2012

@majca55 ahoj mam sa dobre len dnes som pratala a aj navstevu som mala.A ty ako sa mas? 🙂

dasaa
4. apr 2012

@walta jeeeeeej gratulujem prajem rychle zotavenie a malickej prajem vela zdravia. 🙂

majca55
4. apr 2012

@dasaa konečne lepšieeeeeeee hrozne som rada 😵 ozaj výbyvičku už nakupuješ?a kočárik?

dasaa
4. apr 2012

@majca55 tak to je super ze sa citis dobre len tak dalej moja 🙂.Nieco uz mam nie co som uz dostala od kamosiek.Ale este mi treba pokupovat veci.Kocik budeme kupovat az polovicku 9-teho mesiaca.Nejak zatial ani nepozeram na kociky.

majca55
4. apr 2012

@dasaa ale už sa ti to pomaličky blíži bože ako to uteká že?

tinasc
4. apr 2012

@walta moc a moc gratulujem k dievčatku, nech je stále zdravá a spokojná 🙂

dasaa
4. apr 2012

@cmelica Ahoj moja tak zajtra ides na sono aspon uvidis malicke.Tesim sa na fotecku 🙂 A ako sa mas?

dasaa
4. apr 2012

@majca55 no mne sa teraz zda ze to ide pomalicky nejak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre