• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. júla 2017 
@dasaa ahooj!!! no veru uz sa tesime s mm :slight_smile: v pohode mam pocit ,ze spinenie trosku ustupuje...a ty ako??,co si porabala???a malicka kopka??
4. apr 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica takže stále špiníš? dúfam, že je všetko v poriadku :slight_smile: držím palce na zajtra, čakám dobré správy :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ahoj!Dakujem :slight_smile: :slight_smile: hej zas a stale...dva tyzdne nic a potom to zas pride :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v tomto obdoby som mala mat asi aj mrchu tak ci to neni tym,neviem...veru uz sa nevieme dockat zajtrajska co bude :astonished:
a ty ako??
4. apr 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa a kolko si pribrala?
4. apr 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica to je super ze spinenie ustupuje.Ja sa mam dobre dnes som pratala cely byt.Malicka kopka ale az teraz zacala ked som si konecne lahla :grinning:. A ty moja co si dnes robila dufam ze len a len oddychovala :slight_smile: .
4. apr 2012 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 pribrala som 11kg :grinning:
4. apr 2012 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak to ma mrzí, len pekne oddychuj vždy keď sa bude dať... mňa zase rozčúlila malá, také má hnusné obdobie a už nedokážem len tak jej dohovárať... tak teraz tu sedím a čakám čo z toho bude, lebo ma brucho rozbolelo...
kočky neviete či stres a rozčúlenie škodí bábu? ja viem, že trošku áno, ale aj tak... :wink:
4. apr 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa tak akurat to zhodíš lavou zadnou :wink:
4. apr 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc moja škodí stres mne to zakaždým gyndoška povie :frowning2: ozaj ten solmucol mi zaberá som rada :dizzy_face:
4. apr 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no nepohnevala by som sa keby mi zostalo 11kg :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa no len sa ty nenamahaj moc...si pribrala 11 kg??ale ved tebe to veru neuskodi :slight_smile: :slight_smile: my sme navarili,poprali,napiekli strudelku a boli sme sa trosku prejst :slight_smile: inac len lehnim :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 a ako nevieš? dá sa z toho potratiť? no bohužiaľ už to nie je také ako keď som čakala prvé...
4. apr 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa tak to by som raz chcela povedať, že mi nevadí, že som pribrala :slight_smile: ja budem teda potom riadne zhadzovať :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc aj moj gynek.povedal ze stres a rozculovanie skodi babetku.
4. apr 2012 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc hej len po troske porobim co treba,ale mm mi veru vela pomaha :slight_smile: :slight_smile: hej stres skodi...mna zakazdym dr upozorni na to aby som bola vklude,aj koli tomu spineniu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa oki tak sa budem snažiť byť kľudná, ale keby ste poznali tú moju čerticu :wink:
4. apr 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica @tinasc veru mne to neuskodi :slight_smile: prave som rada ze som pribrala a este by som aj chcela trosku pribrat :slight_smile:.Konecne aspon kila mam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2012 o 21:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ja viem ze kazdemu sa to lahko hovori aby si bola kludna ale niekedy sa to neda. Ked ta nie co take chyti tak hned si spomen na babo a prejde ta to. Aleaj tak ti drzim prsteky aby si nebol nervozna. :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc moja ja ťa nechcem strašiť ale viem že možeš sa až do nemocnice dostať :frowning2: ja som pred troma rokmi potratila tak že som sa rozčúlila hrozne na doktorov lebo mi mama strašne ochorela a mala som pocit že na nu kašlu a som potratila :frowning2: a teraz mi zakaždým gynekologička povie klud a nerozčulovať sa a preto ak budem tehu ma nechce ani do roboty pustiť tam sa dosť rozčulujem ale nechcem ťa strašiť len sa nerozčuluj moc daj jej po zadku radšej
4. apr 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa tak to si šťastná osoba :dizzy_face: uvidíš že ty práve zhodíš všetko :dizzy_face:
4. apr 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa priznám sa, že som doletela za manželom, že choď za ňou a porieš ju, lebo ju asi znesiem zo sveta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :pensive: a ukľudnila som sa, manžel ju uložil a je pokoj :slight_smile: nie je nič horšie, ako keď povieš decku urob to a ono a ona jednoducho povie nie... a ešte aj drzo kuká na mňa akože čo otravuješ...
4. apr 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 oki, ja som skôr myslela, či si nemôžem zase privodiť missed abort... ale za ten by snáď mohla len genetika... áno budem sa snažiť myslieť na bábo a byť v pohode... :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ved to ked clovek nechce tak aj tak zhodi :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky ja si idem lahnut :pensive: :pensive: :pensive: dobru nocku a sladke snicky :slight_smile: :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc vieščo su aj nejaké čaje na ukludnenie skús si kúpiť :dizzy_face: len neviem ktoré sa možu v tehotenstve ja som ich pila v robote :dizzy_face:
4. apr 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no su to deti co uz :slight_smile: Ta co mala ma pubertu :grinning:
4. apr 2012 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica moja dobru nocku hladkám fazulku a držím palce na zajtra :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa hahaha nechcem vedieť čo bude naozaj v puberte :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica Dobru nocku aj tebe moja.Pozdrav malinke a pohladkaj za mna brusko. :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dobrú noc :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok