IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
27. jan 2011

@kikus77 Tak inak si štastna žienka, čo sa tyka toho tvojho cyklu, lebo je ukažkovy a tak už funguje malo komu 😉

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 Ešte ma napadlo, nezavolaš pre istotu do MT, že si bola u tvojho dr. a že už teraz našiel dve vajka a akej su velkosti, možno ti povedia , aby si prišla skôr na sono 😨

kikus77
27. jan 2011

@katy33 viem si predstavit, ze by som bola aj stastnejsia 🙂 🙂 🙂
Inak mne naozaj velmi pomohla na upravu cyklu vcelia kasicka, po umelom som musela chodit na vyvolavacky a cyklus som mala aj 35 dnovy

petuska123
27. jan 2011

ahojte baby tak po chorobe som zavitala uz aj sem.co je nove???piste.my ideme zajtra do MT ale len na krv

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 to biochemické je potvrdené tehotenstvo ,len z krvi potrat to nie je pokiaľ sa už nevytvoril vačok asi bábo....tak nejak No clostil beriem
3 den prvé dni 4x1 a od dnes už nechám 3x1 myslím,že stačí ked už su aj tak dosť velké aby nepraskli nemyslíš? 😕 😨 a to dr má sono takú haprcinu možno je ich viac aj sliznica ,že je pekná tak už len veriť!

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 aj ja tak premýšlam tak neviem lebo som sa dala na 11Dc a pôjdeme radšej o deň skôr ,len či ma preobjednajú na ráno a čo ked? stačí prísť na na 11 DC ja neviiem čo spraviť

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 Aha 😕 😕 ...tak ti aj predlžil pn, tak budeš lebedit 😉 ...v praci nerobia z toho halo, že si na pn, lebo viem, dakde je s tym problem....ved by si si ani nemala inak kedy oddychnut, si tam bola cele dni 😢 Aj ja by som teraz znižila davku clost., tiež by som sa obavala, aby vajka nepraskli skôr....tak pre istotu, ked pride mm domkov - keksikovat, keksikovat a keksikovat 😉

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 Ja by som určite volala a najlepšie by bolo, ak by si volala s dr. a jemu presne povedala, ja si myslim, že on ta preloži aj na pondelok.

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 a čo ked znížim dávku?no skúsim zavolať lebo som dopletená

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 Určite volaj a daj hned vediet, ved za zavolanie nič nedaš 😉

apolenka6
27. jan 2011

už som volala zdvihol dr Krajko a som mu povedala a bol vyvalený ako rýchlo mi dozrievajú čo nie je bežné 😨 😨 😨 tak som prekvapená asi znížim dávku na 2x1 a ideme v nedelu ....inak som sa nepriznala čo teraz?!

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 to bolo pre teba 😉

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 No vidiš, ja som to vravela 😎 ...zlatino počitam, že už v pondelok, al. v urorok bude po IUI 😀 😝 Nepriznaj sa ani keby čo bolo, zatlkaj, zatlkaj, zatlkaj....fu, až som sa zarosila 😝 ...verim tomu, že v nedelu už pichnu pregnyl....

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 Že aka rychlonosnica 😀 😀 😀 ...budu na teba pozerat ako na raritu 😎 😝

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 júj mam strach či niečo nepokazím a čo ako mám užívať clostil teraz ? porad

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 No ja by som ho teraz uživala 3x1 - tak si mala predpisane...do nedele tam určite budu - na 100%, nebojkaj sa - ved za den by mali narast 1-2mm, tak preto si myslim, že v nedelu hned bude pragnyl. A aj dr., ak by si myslel, že môžu prasknut skôr, tak ta objedna, ešte skôr. Kolky si dnes DC ?

apolenka6
27. jan 2011

@fomarik maminka naša ?! kde si? porad mi po prečítaní môjho príspevku OK?všetko nájdeš nechce sa mi písať na novo 😝

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 Dnes so 5 DC povedalž,e .len môže byť skôr inseminácia...
Mne ked naposledy predpisoval clostil tak už tušil,že som tehotná podľa sliznice a napísal len tak asi 2x1 inak na poslednú IUI som brala 3x1

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 Ty si mala teraz napisany 2x1 😕 Zlatino, žiadna panika-stres...aspon to brebehne ako voda, v utorok už budeš s nôžkami hore po IUI 😉 ...a mne ešte len pride ms...už vidim, ž ty pôjdeš na krvičku a ja ešte len na sono pred IUI 🙄 aj keby jedno vajko prasklo, ale určite ich tam bude viac, o to väčšia šanca a hlavne, že je krasna sliznička 😉

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 áno 2x1 len....už sliznica 17mm.tak na čo by mi dal vyššiu dávku?! 😕 a ked som mala 3x1 až vtedy som mala 2 vajka inak pri 2x1 som mala 1 vajko tak mám z toho gulááááš 😀 júj varím a dbehujem,vybavujem.... 😝

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 Mnamky a už sme zasa pri jedle, čo nam dobre kuchtiš 😀 😝 ...aj ja som si prave zohriala obediček a už duznim, samozrejme nie, aby som sa najedla v kuchyni, dotrepem si to do obyvačky pri pc a šup - zemiačiky na koberci, tak už som aj čistila 🙄 😅

tinasc
27. jan 2011

juj dievčatá ste sa ale rozpísali 🙂

@apolenka6 držím palce, vyzerá to nádejne 🙂

@kikus77 aj tebe držím palce, aby to bolo pozitívne... inak prosím Ťa len tak pre zaujímavosť, napíš postup ako sa stimuluje pred IVF od ktorého dňa cyklu a pod. a čím aké lieky, injekcie... vďaka dopredu na info 🙂

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 to poznám jedenie v obývačke 😀 😀 😀 😀 ..ale tam to najviac chutí pri telke a PC
No pečiem brav.mäsko a som ho potrela zmäsou pretl.cesnak ,olej soľ,grilovac.korenie,ml.červ.paprika ,ml.rasca a hotovo pečie sa tak uvidíme čo vznikne .... 😕 ešte k tomu zemiačky a mužík môže prísť domov ...inak PN ma nechal 😉

tinasc
27. jan 2011

@apolenka6 jaj to jedenie v obývačke... však naozaj najviac chutí pri telke... ja si to môžem dovoliť akurát keď som sama doma, inak musím ísť výchovne príkladom a jesť pri stole 😀

apolenka6
27. jan 2011

@tinasc nádej musí byť vždy aj ked traktore budu padať....tak som zvedavá dúfam,že som nič nepokazila 🙄

tinasc
27. jan 2011

@apolenka6 určite nie 🙂

apolenka6
27. jan 2011

@tinasc my sme si aj tácky zaobstarali aby ked by náhodou niekto bol šmanltoš a ja som 😀 inak máme umývatelnú látku na sedačke 😝 😕

apolenka6
27. jan 2011

@tinasc idem nastrúhať zemiaky a budem nakúúkať 😕 😕 😕 potom prídem

tinasc
27. jan 2011

@apolenka6 aj ja som kúpila také veľké tácky 🙂 aj tak niekedy padne na zem 😀 a sedačku máme látkovú 🙂

mirus11
27. jan 2011

@apolenka6 no ja ked som sla na iui tak som bola na 11DC na sono a odber krvi a potom mi povedali,ze kedy mam dat pychnut pregnyl a kedy na iui.ale ked si myslis,ze by ti mohli prasknut skor,tak chod skor,to ta oni zoberu,aspom mna neobjednavali,mne len povedali,ze na 11 alebo 12 den na krv a sono.a potom ta oni objednaju co dalej.teda ak som sa dobre docitala,ze este len ides na iui.ale inak rdzim palceky,aby to vyslo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre