• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

13. decembra 2017 
@kikus77 Tak inak si štastna žienka, čo sa tyka toho tvojho cyklu, lebo je ukažkovy a tak už funguje malo komu :wink:
27. jan 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Ešte ma napadlo, nezavolaš pre istotu do MT, že si bola u tvojho dr. a že už teraz našiel dve vajka a akej su velkosti, možno ti povedia , aby si prišla skôr na sono :fearful:
27. jan 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 viem si predstavit, ze by som bola aj stastnejsia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Inak mne naozaj velmi pomohla na upravu cyklu vcelia kasicka, po umelom som musela chodit na vyvolavacky a cyklus som mala aj 35 dnovy
27. jan 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak po chorobe som zavitala uz aj sem.co je nove???piste.my ideme zajtra do MT ale len na krv
27. jan 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 to biochemické je potvrdené tehotenstvo ,len z krvi potrat to nie je pokiaľ sa už nevytvoril vačok asi bábo....tak nejak No clostil beriem
3 den prvé dni 4x1 a od dnes už nechám 3x1 myslím,že stačí ked už su aj tak dosť velké aby nepraskli nemyslíš? :confused: :fearful: a to dr má sono takú haprcinu možno je ich viac aj sliznica ,že je pekná tak už len veriť!
27. jan 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 aj ja tak premýšlam tak neviem lebo som sa dala na 11Dc a pôjdeme radšej o deň skôr ,len či ma preobjednajú na ráno a čo ked? stačí prísť na na 11 DC ja neviiem čo spraviť
27. jan 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Aha :confused: :confused: ...tak ti aj predlžil pn, tak budeš lebedit :wink: ...v praci nerobia z toho halo, že si na pn, lebo viem, dakde je s tym problem....ved by si si ani nemala inak kedy oddychnut, si tam bola cele dni :cry: Aj ja by som teraz znižila davku clost., tiež by som sa obavala, aby vajka nepraskli skôr....tak pre istotu, ked pride mm domkov - keksikovat, keksikovat a keksikovat :wink:
27. jan 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Ja by som určite volala a najlepšie by bolo, ak by si volala s dr. a jemu presne povedala, ja si myslim, že on ta preloži aj na pondelok.
27. jan 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 a čo ked znížim dávku?no skúsim zavolať lebo som dopletená
27. jan 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Určite volaj a daj hned vediet, ved za zavolanie nič nedaš :wink:
27. jan 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som volala zdvihol dr Krajko a som mu povedala a bol vyvalený ako rýchlo mi dozrievajú čo nie je bežné :fearful: :fearful: :fearful: tak som prekvapená asi znížim dávku na 2x1 a ideme v nedelu ....inak som sa nepriznala čo teraz?!
27. jan 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 to bolo pre teba :wink:
27. jan 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 No vidiš, ja som to vravela :sunglasses: ...zlatino počitam, že už v pondelok, al. v urorok bude po IUI :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepriznaj sa ani keby čo bolo, zatlkaj, zatlkaj, zatlkaj....fu, až som sa zarosila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...verim tomu, že v nedelu už pichnu pregnyl....
27. jan 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Že aka rychlonosnica :grinning: :grinning: :grinning: ...budu na teba pozerat ako na raritu :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 júj mam strach či niečo nepokazím a čo ako mám užívať clostil teraz ? porad
27. jan 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 No ja by som ho teraz uživala 3x1 - tak si mala predpisane...do nedele tam určite budu - na 100%, nebojkaj sa - ved za den by mali narast 1-2mm, tak preto si myslim, že v nedelu hned bude pragnyl. A aj dr., ak by si myslel, že môžu prasknut skôr, tak ta objedna, ešte skôr. Kolky si dnes DC ?
27. jan 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik maminka naša ?! kde si? porad mi po prečítaní môjho príspevku OK?všetko nájdeš nechce sa mi písať na novo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Dnes so 5 DC povedalž,e .len môže byť skôr inseminácia...
Mne ked naposledy predpisoval clostil tak už tušil,že som tehotná podľa sliznice a napísal len tak asi 2x1 inak na poslednú IUI som brala 3x1
27. jan 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Ty si mala teraz napisany 2x1 :confused: Zlatino, žiadna panika-stres...aspon to brebehne ako voda, v utorok už budeš s nôžkami hore po IUI :wink: ...a mne ešte len pride ms...už vidim, ž ty pôjdeš na krvičku a ja ešte len na sono pred IUI :rolling_eyes: aj keby jedno vajko prasklo, ale určite ich tam bude viac, o to väčšia šanca a hlavne, že je krasna sliznička :wink:
27. jan 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 áno 2x1 len....už sliznica 17mm.tak na čo by mi dal vyššiu dávku?! :confused: a ked som mala 3x1 až vtedy som mala 2 vajka inak pri 2x1 som mala 1 vajko tak mám z toho gulááááš :grinning: júj varím a dbehujem,vybavujem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Mnamky a už sme zasa pri jedle, čo nam dobre kuchtiš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj ja som si prave zohriala obediček a už duznim, samozrejme nie, aby som sa najedla v kuchyni, dotrepem si to do obyvačky pri pc a šup - zemiačiky na koberci, tak už som aj čistila :rolling_eyes: :sweat_smile:
27. jan 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj dievčatá ste sa ale rozpísali :slight_smile:

@apolenka6 držím palce, vyzerá to nádejne :slight_smile:

@kikus77 aj tebe držím palce, aby to bolo pozitívne... inak prosím Ťa len tak pre zaujímavosť, napíš postup ako sa stimuluje pred IVF od ktorého dňa cyklu a pod. a čím aké lieky, injekcie... vďaka dopredu na info :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 to poznám jedenie v obývačke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale tam to najviac chutí pri telke a PC
No pečiem brav.mäsko a som ho potrela zmäsou pretl.cesnak ,olej soľ,grilovac.korenie,ml.červ.paprika ,ml.rasca a hotovo pečie sa tak uvidíme čo vznikne .... :confused: ešte k tomu zemiačky a mužík môže prísť domov ...inak PN ma nechal :wink:
27. jan 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jaj to jedenie v obývačke... však naozaj najviac chutí pri telke... ja si to môžem dovoliť akurát keď som sama doma, inak musím ísť výchovne príkladom a jesť pri stole :grinning:
27. jan 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc nádej musí byť vždy aj ked traktore budu padať....tak som zvedavá dúfam,že som nič nepokazila :rolling_eyes:
27. jan 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 určite nie :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc my sme si aj tácky zaobstarali aby ked by náhodou niekto bol šmanltoš a ja som :grinning: inak máme umývatelnú látku na sedačke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
27. jan 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc idem nastrúhať zemiaky a budem nakúúkať :confused: :confused: :confused: potom prídem
27. jan 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj ja som kúpila také veľké tácky :slight_smile: aj tak niekedy padne na zem :grinning: a sedačku máme látkovú :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no ja ked som sla na iui tak som bola na 11DC na sono a odber krvi a potom mi povedali,ze kedy mam dat pychnut pregnyl a kedy na iui.ale ked si myslis,ze by ti mohli prasknut skor,tak chod skor,to ta oni zoberu,aspom mna neobjednavali,mne len povedali,ze na 11 alebo 12 den na krv a sono.a potom ta oni objednaju co dalej.teda ak som sa dobre docitala,ze este len ides na iui.ale inak rdzim palceky,aby to vyslo.
27. jan 2011 o 12:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok