• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. marca 2017 
@majca55 ahojcek, tak dobre si dnes dopadla. drzim palce velmi :wink:
30. apr 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 bola som v nemocnici koli bolestiam tak povedal ze nebudeme riskovat ked uz sme sa tak dlho snazili o babo.A teraz ma bolia nohy a uz mam aj ich opuchnute.Tak to je super ked sa dobre citis len tak dalej a ako sa ma malinke a jasne ze aj ty?Citis nejake zmeny alebo ani nie? :slight_smile:
30. apr 2012 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 jeeeej moja to je skvela spravicka :slight_smile:.Tak ze v sobotu ti budeme vsetky babenky drzat prsteky a aj na teba mysliet :dizzy_face: :dizzy_face:.Som velmi ale velmi rada :wink:
30. apr 2012 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa no jasne. to urcite radsej zostan. maly sa ma super, kope ako keby hral zapas kazdy den v plnom nasadeni, tak som tak okopana a skoro vzdy sa zlaknem :grinning: a ja sa mam taktiez dobre (musim si zaklopat). dnes som mala 2 hodinovy maraton po obchodoch a ledva som presla do prace peso ako kopal. sadla som si v kancelarii a maly zrazu prestal :slight_smile: len sem tam kopne, ked sa skrcim viac k pocitacu :sweat_smile: a vasa malicka ako sa ma?
30. apr 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 zlaticko,budeme na teba strasne moc mysliet a drzat palce,aby to bolo to prave drobciatko-dievcatko :wink:
30. apr 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa @buba13 @sijust babulky moje moc vam dakujem a verim že ta fazulka už zostane u mna :astonished: :astonished:
30. apr 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kuspitka ja aj beriem :dizzy_face:
30. apr 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka aj ja som brala ,ked som išla na IUI a sliznica nebola taká ako by chceli ...potom podrástla :wink:
30. apr 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 Mojka moooooc drzkaaaaaaaam palce !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. máj 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte kocky !!!!!tak uz sme domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@majca55 tak super...kolko denne to beries..
1. máj 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka najprv som brala jednu rano a jednu večer a teraz mam dobru sliznicu tak iba jednu denne.a to som brala až do krvi či som tehu a ty ako berieš?
1. máj 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica huráááááááááááááá strašne som rada moja a hlavne,že ste v poriadku :dizzy_face:
1. máj 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica Jééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ahoooj!!!!! ako už je dobre ,verím,že je všetko v poriadku !!

Inak pekný deň vám prajem dievčence! idem umývať okná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sa už sviatkuje :grinning:
1. máj 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@apolenka6 aj tebe moja aj ked ho maš pracovny :dizzy_face: tak nech sa ti pekne lesknu :dizzy_face:
1. máj 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no lesknúť sa budú ,len si musím dať pozor na 5. poschodí :confounded: ale už sa pomaly na výšku zvykám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,čo budem mm nie je doma a mám takú príležitosť sama doma a nemusím ísť do práce,potom si užijem 8. máj o týždeň :slight_smile:
1. máj 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ja 2x1 a to budes brat aj pocas cakania na tehu?
1. máj 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka predtym som to brala tak uvidim čo mi povedia teraz :confused:
1. máj 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ja byvam na 6 poschodi a poviem že sa niekedy aj bojim :frowning2: ked ich chcem mať dokonale umyte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. máj 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no ved ja to až tak nepreháňam a nenakláňam sa strašne von aby som umyla rožtek v kúte okna z vonku,po prvé nikto to ani nevidí a pre môj pocit to nemusí byť ,aby sa mi hlava nezatočila ,veru raz fúkal dosť vietor a skoro ma okno vyhodilo :fearful: je to nepríjemné vysoko okná umývať ,na dome u našich ked som bývala tak to je celkom iné ....no nič ja sa poberiem nech sa do toho pomaly pustím a ešte periem-teda pračka :confused: a teraz doobeda umyjem 2. okná tam mi slnko teraz nesvieti a potom musím počkať poobede ked mi z druhej strany nebude slnko svietiť umyjem dalšie dve :wink:
1. máj 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: presne to som si povedala ajja už to neprehanam :slight_smile:
1. máj 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala draháá už je máj :sweat_smile: môžte začať rodiť Valentínka vydržala a bude májovka :grinning: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tešíme sa na ňu :astonished:
1. máj 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A už ozaj vypnem PC ,len pokúša !!! :angry: a ja už fakt začínam robiť ....... :zipper_mouth:
1. máj 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no konecne, uz si nam tu vsetkym chybala, setri sa, nech tam ides az v oktobri :wink:
1. máj 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky, a nezabudnite na bozk pod ceresnou :slight_smile: prajem krasny volny slnecny den :slight_smile:
1. máj 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica jejjj ahoj ako sa mi mas????? Už sa citis lepsie? Myslela som na teba a drzala ti palceky nech mas vsetko ok :dizzy_face: Ja idem zajtra na odber :dizzy_face:
1. máj 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 tak uvidim co povedia teraz
1. máj 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoooooj, tak super, všetko je v poriadku? dúfam, že áno :slight_smile:
1. máj 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica vitaj moja,moc sa tesime... :slight_smile: ako sa citis?vsetko ok?
1. máj 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renka5 prajem ti bohatu a kvalitnu urodicku :wink:
1. máj 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok