• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

16. januára 2017 
okná umyté a môže pršať :grinning: :confused:
1. máj 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@renka5 držim moc moc palečky a prajem bohatu urodičku :dizzy_face:
1. máj 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 to by nebolo fer musela by si zase umyvať :grinning:
1. máj 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no tak to určite nie :confounded: nech robí vonku čo chce :confused:
1. máj 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust @tinasc @renka5 @kostickabonnie @apolenka6 @majca55 ahojte kocky!!!dakujem,ze ste na nas mysleli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no veru dufam,ze uz pojdeme lezat az tesne pred porodom tuk tuk tuk :slight_smile: :slight_smile: mame sa zatial dobre,brusko rastie i ked si to nejako moc neuvedomujem,ale vsetci vravia,ze sme pekne podrastli :slight_smile: foto aktualne nemam,bude az 22.5 to mame poradnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vy sa ako mate ????co nove???
@renka5 prajem krasnu urodicku a az sa pekne vajenka delia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. máj 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica som rada,že si už tu medzi nami :dizzy_face:
1. máj 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 dakujem moja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. máj 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica ja som rada ze si už doma a davaj si na seba pozor :dizzy_face:
1. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@renka5 dakujem :slight_smile: ta sa tiez zajtra drzkaj a pekne dohovor vajenkam :slight_smile: drziim moooc palce :slight_smile: a podla sona mas kolko folikov????
1. máj 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica určite pôjdeš ležať až pred pôrodom :wink: už bude všetko v poriadku :slight_smile: a čo vám vlastne bolo?
no ja nemám nič nové,všetko po starom som stále nádejná čakateľka -no nie vždy trpezlivá :angry: :grinning:
1. máj 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: spinila som 2 tyzdne a zistili ,ze mam posunutu placentu dole...vraj sa to este do toho 30tt vie vytiahnut :slight_smile: ostava nam len cakat co bude :slight_smile:
a este beries tie lieky???ani si neni rozhodnuta ist do IVF??
1. máj 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica neviem aké lieky myslíš asi homeopatiká :confused: ? tak tie áno ,a nad IVF nepremýšlam ja viem ,že by som to urýchlila,ale nechám si to ako poslednú možnosť,inak bola som na štítnu žľazu teraz v pondelok zväčšenú ju nemám a mi zobrali krv na vyšetrenie či tam niečo nie je ,tak budem čakať .. za 2 týž. budú výsledky
1. máj 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 hej hej tie som myslela :slight_smile: jasne ak sa na to necitis netreba to silit... dufam,ze bude aj ta v poriadku :slight_smile: to ti brali,ci su tam neni nejake rotilatky.ci???
1. máj 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mám to na papieri napísané a písala som Majke ona je zdr. sestra nech mi to trošku "preloží" a mi vysvetlila,že mi zobrali všetko čo mali,či tam nemám zápali,hormony či nemám znížené,zvýšené atd.. tak uvidíme
1. máj 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica na strane1289 som sem pridala článok čo som našla ,prečítaj si to! som skoro odpadla aké zázraky sa dejú :slight_smile:
1. máj 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 jasne nech si ta pekne preklepnu az viete ze nieje v nicom problem :slight_smile: ja mam chronicky zapal stitnej zlazy a to dr nechapal kde som bola dovtedy :unamused:
1. máj 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica veru najradšej by som bola ,keby sa na niečo prišlo :unamused: a sa to riešilo ,ale takto sa nedá nič robiť,len čakať kedy sa šťastie na mňa usmeje :slight_smile:
1. máj 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 jasne je lepsie ked sa to riesi :slight_smile: budem drzat palceky a by sa usmialo cim skor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dassa @buba13 ahojte kocky ako sa mate????
1. máj 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica dakujem moja :wink: čítala si ten článok ? inak mojej kamošky mama má 3 deti ,samozrejme teraz už je staršia pani a dr.jej neodporúčali dalšie tehotenstvo pre jej zdravie tak jej po poslednom pôrode odstránili vajíčkovody aby neotehotnela :confused: a aj tak po pár rokoch otehotnela :fearful: :grinning: no ked mám byť matkou ,tak tomu nič nezabráni :wink:
1. máj 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 hej citala a poviem ti,ze to pekne nabudi cloveka sa nevzdavat :slight_smile: :slight_smile: nikdy nevieme co nam zivot prinesie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a je uzastne ,ze si taka silna a dokazes cakat az do poslednej chvilky ... mooooc ti naozaj prajem ,aby si bola coskoro tehulka :slight_smile:
1. máj 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica silná :rolling_eyes: ? to až tak nie som...no ja som,len trpezliovo -netrpezlivá :grinning:
1. máj 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 a už viete čo budete mať? ja neviem v ktorom tt sa to zisťuje
1. máj 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no vitaj, ako sa máš? už ste v poriadku? :wink:
2. máj 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak ja som tiež zvládla včera 2 okná umyť :grinning: a poobede mi ich hneď aj oprskalo :wink:
2. máj 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 aj ja moja držím moc palce!!! :grinning:
2. máj 2012 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 dakujem ti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. máj 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 Ahoj! tu zatial nepršalo :dizzy_face: aj ked by sa dážd veľmi zišiel :confused: a ty nešpekuluj v tvojom stave okná umývať ,musíš dávať na seba pozor!
2. máj 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55
@apolenka6
@ursula5
@cmelica
@tinasc...ahojte kočeny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja vás tu tak teraz potajomky čítam a potím sa pri tom ako debílek!!!!!!!
2. máj 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
No skvelé, naše malé ňu-ňu-ňu sa práve zobudilo...a ja že trošku s vami pokoníkujem...a prd z toho! Takže utekám k malej, bo horekuje v postielke a kričí ajajjajajajajaj......... ajajajajajajajaj...no podarená je!
2. máj 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok