IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kuspitka
14. máj 2012

@lasalete inak o dve hodiny na to som si urbila test čo mám posledný a tam mi ukazalo čiarku,ale slabu.
da sa verit tým testom

tinasc
14. máj 2012

@zuzanka7834 neviem moja ako dlho si tu presne nebola, ale tuším naozaj dlho, no ja som bola tehu už minulý rok, lenže o bábo sme prišli, teraz vo februári sa podarilo druhé ivf-ko (inak presne na termín pôrodu nášho anjelika som mala vklad 🙂, takže to beriem ako to, že poslal za seba náhradu) , takže sa obávam každej kontroly, ale zatiaľ je našťastie všetko ok, pomaly začínam 17tt 🙂 budeme mať októbrovčiatko, už tretieho škorpióna do partie po manželovi a dcére 😀 😀 😀 juj sa zbláznim... ale nie, hlavne,že budeme krásna rodinka, stále som totižto cítila, že aj napriek tomu, že máme slečnu, tak nie sme kompletní... tak sa teším akoby som mala byť prvorodička 🙂
Zuzanka, inak som ti kedysi dávnejšie aj posielala žiadosť o priateľstvo na fcb 🙂

tinasc
14. máj 2012

inak babule, som rozmýšľala, kto mal termín pôrodu vo februári, po kom som chytila štafetu ja 😉

lasalete
14. máj 2012

@kuspitka no ak sa na to pozrieš že na každom teste máš dve čiarky už je jedno že či slabé tak to o niečom svéči hm ja si myslím že si tehu ....

kuspitka
14. máj 2012

@lasalete uvidime co povie krv.isla by som uz zajtra ,nech sa netrapim..

tinasc
14. máj 2012

@kuspitka krvička to istí, už sa toľko nestresuj s tými testami 🙂 kedy ideš na krv?

kuspitka
14. máj 2012

@tinasc az v piatok...neviem ci sa im da verit

lasalete
14. máj 2012

@kuspitka a ak sa možem opýtat cítiš sa nejak inak...máš nejake priznky a pod.

kuspitka
14. máj 2012

@lasalete len mi vcera zle ostalo ,ked si manzelo zohriaval jedlo smrdelo mi to velmi.spodok ma boli ,ako keby mi tam vratl niekto to ma boli posledných 5dni..a krize inac nic

tinasc
14. máj 2012

@kuspitka neviem 😉 ale krv je najistejšia... a ktorý deň po iui si?

lasalete
14. máj 2012

@kuspitka a ty si po IUI?ja som po IVF

kuspitka
14. máj 2012

@lasalete ja som po IUI...
IVF ma len caka..

kuspitka
14. máj 2012

@tinasc dnes som 12den

lasalete
14. máj 2012

@kuspitka nečaká neboj ....

tinasc
14. máj 2012

@kuspitka aha no to už pregnyl nebude... tak držím palce.... 🙂

mirka2010
14. máj 2012

@apolenka6 🙂 dakujemeeee 🙂

kuspitka
14. máj 2012

@lasalete joj moja.lachko sa to všetko píše,ale je to na nic.keby aspon vonku bolo pekne.

kuspitka
14. máj 2012

@tinasc viem,lebo na pregnyl som uz skusala a nebol v tedy uz na 10den

mirka2010
14. máj 2012

@tinka9075 🙂 hmmm, tak to bude, ked im to tam povies...ale ty mysli hlavne na seba a na to, aby malicke prislo co najskor...to je najpodstatnejsie...tak budeme mooooc drzat palce, dufam, ze das vediet 🙂

mirka2010
14. máj 2012

@zuzanka7834 ahojkyyyy, sa mi az verit nechce, ze ty uz mas zajtra termin, ze to takto rychlo preslo a pride sem k Maroskovi dalsi mladenec 🙂 to som veeeeelmi rada....🙂 ako sa citis??? ake mas brusinko??? my sme na maleho cakali teda poriaaaadne dlho este po termine...tie dni su naozaj uz tazke, ked cakas kazdu chvilu ze sa to moze spustit, ale tak to asi ma byt...a ja verim, ze malicky pride na svet hlavne zdravucky, to je to najdolezitejsie...takze si uz domka??? kedy si sa vratila a kde ides rodit???? budeme na vas mooooc mysliet...uz sa neviem dockat fotocky malickeho? a ako sa bude volat??? posielame pohladkanie po brusinku 🙂

2609
14. máj 2012

@macko1121 viesco ale bol tam doktor ktory vpichuje tie spermie a tri sestricky takze to bolo v pohode je to ako bezne gynek.vysetrenie ako nemusis sa bat ja som si myslela ze to bude horsie 😉

macko1121
14. máj 2012

@2609 uz len pockat MS.ak sa smiem spytat kedy si bola na iui?

katy33
14. máj 2012

@apolenka6 No, urobila som malého kukéééra 🙂 Maminu sme boli včera zaviesť - to vieš, Peťo nechcel riskovať, že by sa mohla svokra vrátiť z autobusovej zastávky, tak ju radšej osobne zaviezol 😀 😀 😀 Tak si už znova bačujeme same a cvičim malinku na prechádzky, síce vždy z nej utekáme domov s plačom, ale ved si snád zvykne 😀 😝 A vy ako robotka?

zuzancek22
14. máj 2012

@zuzanka7834 no to som aj ja rada, že sa držíme, ale čučím doma od 6 mesiaca v posteli, a nič nerobím, všetko robí za mna manžel a maminka, proste celá rodina behá okolo nás 😀 , naposledy nám robili sono v nemocnici vo štvrtok a to mali cca 2900 g .

zuzancek22
14. máj 2012

@ursula5 tak to hej , ja chcem vydržať ešte tak aspon 10-15 dní.

2609
14. máj 2012

@macko1121 ahoj v piatok 4.5. som 10 den po iui no v piatok si mam robit test kazali mi po 14 dnoch po iui a podla toho tam mam zavolat a na krv ma objednaju

katy33
14. máj 2012

@zuzancek22 Mojenk, ved vy ste už tiež takmer na konci, krasny tt máte v pase 🙂 A drobčiatka maju nadhernu vahu 🙂 my sme už o takomto čase - myslim tt rodili 🙂 ...tak pozor už to tu môže byt 🙂 Alebo vám naplanovali sekciu? Nebola som tu veeelmi dlho , tak neviem, mojenko...Ja som tiež ležala od 25 tt, no ked budu drobci na svete už ležkat nebudeš 🙂

macko1121
14. máj 2012

@2609 tak to drzim velmi palce😉😉😉a kam chodis?

2609
14. máj 2012

@macko1121 no ja chodim do Martina do Iscare no necham sa prekvapit ale davam tomu malu nadej ☹

apolenka6
14. máj 2012

@katy33 Tak Pepo si splnil svoj cieľ a svokra je doma 😀 😉 ale nie určite je to veľká podpora 🙂
asi by vás dve nebol problém nájsť pri kočikovaní malej 😕 😅 podla plaču?! 😝 len ju pekne uč byť na čerstvom vzduchu ,ved aj maminka ho potrebuje nech nie je bledunká a sa trošku opáli na slniečku pekne zdravo 🙂
Katka ponáhlam sa idem si dnes pre výsledky štítnej žľazy pešo až pri ozetu (asi vieš kde to je) a potom naspäť na úpne opačný koniec do práce poobede a znovu pešo,keby to tak nebolo daleko 😝 výsledky sú medzi 12h. a 14h a to je problém,stihnúť to a aj prácu nezmeškať .... 😨 😝 ..inak v práci som veľmi spokojná 😅 ešte nepíšem,ale už letííím papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre