• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

28. marca 2017 
ahojte babiny :D ked si precitate moj nick opacne, tak zistite kto som. z bezpecnostnych dovodov :D sem neudavam nic moc o sebe, tak ja len aby ste vedeli kto som.. po dlhsej pauze sa hlasim a drzim vsetkym snazilkam palceky.... my sa o dve hodiny dozvieme vysledok :D
14. máj 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@apolenka6
@katy33
@zuzancek22
@tinasc
@mirka2010
@zuzanaka7834

vas zdravim uplne ze specialne :D
14. máj 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy33 nie zatial sekciu nie, asi to pôjde normálne. ved uvidíme.
14. máj 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@icipxe moc na teba myslím, určite budu dobre správičky
14. máj 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust aj teba zdravim, bolo priam nemozne dopatrat sa k vsektym a ak som niekoho zo starej partie vynechala tak hadam sa nenahneva
14. máj 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzancek22 takto to vyzeralo dneska rano.. uvidime co povie krv...
14. máj 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@icipxe jej tak to by bolo krásne, a koľký den si?
14. máj 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 dnes som bola na krvi. 14den po ket... ale ukazuje od stvrtka :D tak dufam a verim ze krv povie to iste... vidim , ze tebe sa to uz krati :D
14. máj 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@icipxe a bolia ťa aj prsia? lebo u mna to bol 1 riadny príznak, ani na bruchu sa mi nedalo spať
14. máj 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ano bolia. a vzdy po tyzdni prestali, co som vedela, ze je ket v prdeli :( stale bolia, a mam konecne plne trojky :D haha srandicky srandicky... boze este dve hodiny... to je ake neuprosne... ty sa chystas rodit prirodzene?
14. máj 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak teraz to bude uz určite, no chystám sa rodiť normálne, ak sa bude dať
14. máj 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@icipxe zlato,no konecne,ze si sa ozvala...uz som chcela vyhlasit celostatne patranie :grinning: ani nevies ako sa tesim,ked sa divam na ten test...moc,moc...budem cakat s tebou tie dve hodiny :slight_smile:
14. máj 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mirka2010 presne ako píšeš ale ja sa už teším idem do toho že bábo bude a hotovo nič negatívne si nepripúštam :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka7834 zlatik,uz som ti pisala psanicko,tak este aj takto...moc,moc na vas so Stelli myslime,cakame a verime,ze to bude ok a ze nas novy "frajer"bude skoro medzi nami :slight_smile:
14. máj 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust dakujem zlatko :D prvy krat v zivote tam bolo nieco viac ako biely sneh :D
14. máj 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@apolenka6 Mojenko, tak držím palce, nech su vysledky vporiadku :slight_smile: Aj ja tam chodim k dr., tiež ma to čaka o mesiac :unamused: daj ,mojneko , vediet,akodopadli vysledky.a to ta tam poslala nejaka dr.?
14. máj 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj moja,dakujem za opytanie...mame sa fajn,len uz citim riadne unavu...aj ked prekvapivo celkom dobre v noci spavam,to mam asi za to,ze som cely 4,5,6ty mesiac nespavala skoro vobec...babulka je zlata,raz chytim nozicku,potom rucicku...je pahltna,dost casto čka..milacik moj krasny a cim dalej tym viac reaguje na tatinka,ked kopka,tak ju tatik zazne hladkat a ona ostane tichucko a spinka...a celu noc spi...este ani raz ma v noci nezobudila...len mam pocit,ze trosku klesla nizsie zase,uz zacinam citit krcek,tak dufam,ze som sa nezacala otvarat...uvidime v stredu,idem na poradnu...a ty ako moja?kedy idete na morfo sono?taka som zvedava co mate v brusku :slight_smile: pohladkaj ho :slight_smile:
14. máj 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@icipxe No, mojenko, tak to nepochybujem, ved ta čiaročka je úžasná a jasná :slight_smile: :wink: ...až teraz pozerám na nick...zlatko, si to tyyyy???? :grinning: naša papulka stratená??? Ja odpadnem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zlato, ked ybude krvička??? Ja som normalne hotováááá...ja sa moooc tešííííím... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
14. máj 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzancek22 Tak držíme všetky palčiska, aj maš pocit, že by to mohlo už-už byt, či? Ja som to dávno vravela, že malinka príde skôr, aj dr.to tvrdili, preto sa pytam :slight_smile:
14. máj 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 ani neviem , zatiaľ sa napôrod ešte necítim.
14. máj 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 ano ved som napisala ze musis precitat nick opacne a budes vediet kto som :D krv bola dneska :D tak o druhej hlasim vysledok
14. máj 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica @tinka9075 @tinasc @dasaa ahojte babulky, ako sa mavate?
14. máj 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@icipxe ahoj zlatko na teba myslim stale strašne moc ti držím palce a som zvedava na vysledok :dizzy_face: ja som týžden po KET tak dufam,že budeme mať super spravy obe :dizzy_face:
14. máj 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 tak teba caka este tyzden v napati co? ja som jasne ze nevydrzala, ale tak tentokrat som to vydrzala aspon do 11dna od ket :D
14. máj 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@majca55 Jeeej,zlatino, tak o chvilu nas budeeš aj ty napínať s výsledkom, čooo :slight_smile: ..no ale už to tu vyzerá tak sľubne tehuľkovsky, že nepochybujem o tehuľkovani u teba, mojenko...a stále sa pracovalo na babulke, však? :slight_smile:
14. máj 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@icipxe jeziiiiiiiiiskove huslicky ,ahooooooooj!!!!!!ja kukam ako puk az ked som docitala nizsie co treba spravit mi docvaklo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa mas?????juuuj a testik je naozaj krasny :slight_smile: drzkaaaaaaaaam mooooc palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned nam hlas krvicku!!!!!!
14. máj 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica hlasim hlasim. mam sa fajn. stale sa usmievam. a dnes mam pocit ako by som zeleznu tyc olizovala :DDDD
14. máj 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@icipxe inak krasny testík :astonished: :astonished: :astonished:
14. máj 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 dufam ze aj krv bude taka pozitivna.. :D vydrzis netestovat?
14. máj 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 ahooj mojka!!!mame sa dobre...uz sa nevieme dockat sona,bo ta neistota je strasna...bola som zvyknuta vidavat drobca kazde 2 tt a teraz az po 3 ideme na sono... a vy ako???kopkate o sto tristo,ze???
14. máj 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok