IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

strelicia
30. jan 2011

@evickav neviem o gf nic, my chodime do heliosu.

apolenka6
30. jan 2011

@apolenka6 júúúúj to by bolo obe kočárovali po meste!musí sa to podariť takáááá by som bola šťastná ako blcha v kožuchu

little_miracle
30. jan 2011

@fomarik stále sledujem ako ti tie týždne krásne pribúdajú 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 A už sa ti aj bruško "nadúva" ???

apolenka6
30. jan 2011

@katy33 písala som sebe na miesto tebe 😀

katy33
30. jan 2011

@apolenka6 Veru nepoznam, ale ved ja naozaj nikde nechodim 😔 Ale ked už budu kočiky, tak budeme všade 😀 A ešte aj stimulovat chcem presne tak ako ty ....prve dva dni po 4 kusky a ostatne po tri 😉 juj, ešte keby sa mi vajka narobili ako tebe 😉 ....budem poslušna , budem ta pekne nalsedovat krôčik po krôčiku 😎

apolenka6
30. jan 2011

psssst mm je doma!len otáčam notebook aby nečítal čo mi píšeš!by ma hrešil ak zajtra bude všetko OK tak mu to poviem,no neviem ako budem dnes spať ,ale zajtra by tam mal byť Krajko 😵

kaaaty
30. jan 2011

ahojte precitala som si co ste dnes napisali a pekne som si poplakal....kazda to mame tazke... ale musime verit ze pride ten den kedy sa aj nam narodia vonavucke babatka...
nase okolie tiez nevie o tom ze sa snazime o mimi...s kamoskou nemam o com hovorit lebo ona stale toci o detoch a o jej tehotenstve....prajem jej to ale pre mna je to tazke...

katy33
30. jan 2011

@apolenka6 tralalaa.....ja nič, už bude zo mna poctivy partizan 😀 😀 😀 ....len sa pekne vyspinkaj, všetko bude v najlepšom poriadku....najviac, čo sa môže stat, bude to, že na IUI môžete ist už v utorok a nie až v stredu 😉 Môjho mm choroba konečne už prechadza, no mal včera vysoke teploty, tak dufam, že bojovnici nebudu paralyzovani 😕

katy33
30. jan 2011

Babulky, nezda sa vam, že tu tak troška velmi bulime....nie sa ani, čo čudovat, že naše fazulky si davaju načas, ved kto by chcel take ubulene maminky, haaaaaa 😠 😲 Tak hlavy hore, vela vajok dole 😀 , jedneho šikovneho bojovnika - žiadneho odpadlika, krasnu vysteločku pre mimi , nech su už z nas maminy 😀 😀 😎 ....uuuuu, že jaka kočka.... 😝

kaaaty
30. jan 2011

@katy33 mas pravdu tie nase place su po prehratych bojoch....ale vojnu aj tak vyhrame 🙂 🙂 🙂

apolenka6
30. jan 2011

@katy33 ako sa ti to rymuje 😨 😀 no to aj ja rátam s utorkom necháme sa prekvapiť
To je super,že mm sa ti už lieči len sa pekne o neho staraj! 😉 čo viem,že sa aj staráš

katy33
30. jan 2011

@apolenka6 Sme mali teraz dva dni oddelene spalne , lebo sa obaja obavame, aby som neochorela i ja, ale dnes sa mu už pritulim, však sa mi ani spat samej nedalo, som ako uderena mechom 😖 A to som bola od neho len vo vedlajšej izbe a čo maš hovorit ty, ked maš mm cely tyžden preč 😔 Som teraz tahala vikend bez neho v praci a som zlomena ako indiansky šip 😝 , ale zajtra volničko, tak sa už vytešujeme, že sa budeme prevalovat cely den, ani nohu nevytiahneme - a čakat, čo nam napišeš 😎 A idete rano, či poobede?

adikasala
30. jan 2011

@katy33 katy no aka basnickarka je uz z teba.ale mas pravdu hore hlavu nejako to musime dobojovat!!!! 🙂 🙂 🙂

marcovka
30. jan 2011

ahojte baby-snažilky čo chvíla buduce mamičky,len vás chcem všetky povzbudit a popriat vám vela vela síl aby ste to všetko zvládli,lebo viem čo prežívate.Sama som bola snažilka a čakala som dlhych 8 rokov na svoje babo ale oplatilo sa.ani si neberte k srdcu tie reči,ja som sa ich napočuvala ale šak mam dva uši 😉 prešla som snad všetkym od laparky až po IUI,IVF a nič vykašlala som sa na lekarov pustila som to z hlavy(v raj psychyka 😒 a zistila som po pár mesiacov že som tehu a priro.cestou,a vraj tolko zdrav.problemov že bez IVF neotehotniem a stal sa zázrak 😉 strašne vám držim palce dievčata a len si hovorte raz to príde 🙂 😉

apolenka6
30. jan 2011

@adulkam hm...myslím,že ti pregnyl pomôže a vajká sa uvolniaa oplodnia ,len to čakanie je niekedy nekonečné 😝 tu medzi nami určite pookreješ a bude ti lepšie trošíčku

little_miracle
30. jan 2011

@marcovka ďakujeme za povzbudenie 😉

little_miracle
30. jan 2011

@katy33 máš 100%-nú pravdu..........hlavy hore !!!!!!!!!!!!!
😀

fomarik
30. jan 2011

@apolenka6 tak na teba myslím a na tie tvoje podarené vajká. len nech tam ešte pekne sú..držím palce srdienko moje!!!!!

adikasala
30. jan 2011

@marcovka dakujeme za povzbudenie!

adikasala
30. jan 2011

@fomarik si tu?mam problem zajtra som 14 den po iui a teraz som bola na wc a mala som taky ruzovkasty hlien.prsia ma este pobolievaju trochu ale skor citim take zvlastne pichanie, acitim uz aj podbrusko asi bude mrcha....nestretla si sa aj stym nahodou?

fomarik
30. jan 2011

@little_miracle no ved aj mne sa zdá že to ide ako v rýchliku. tento týžden som už spozorovala nejaké tie zmeny, každú nedeľu sa budeme fotiť, tak hodím foto do albumu. No budem šťastná, ked už budeme za tým kritickým 12tt.

fomarik
30. jan 2011

@adikasala ahoj zlatko. No ja som po IUI ružovkastý hlien nemala, ale viem, že je to dobré... a hlavne ked píšeš že si 14 den po IUI... nezahniezduje sa bábika náhodou? Prsia ma boleli to áno a aj to pichanie som cítila, doslova pichanie. Je to na dobrej ceste!!!!!!!!

fomarik
30. jan 2011

@katy33 ja by som si počítala asi až od zajtra tú mrchu, nie od špinenia. Budem držať palce pri stimulke!!!...aby ste s apolenočkou spolu kočíkovali a spolu boli v porodnici...áááá to by bola pecka!

fomarik
30. jan 2011

@katy33 to je Hviezdoslavov kubín 😀 😀 😀 😀 . Krásne... to bude hymna snažiliek!!!!!!! Už je to patentované!

fomarik
30. jan 2011

@marcovka dakujem.. za všetky snažilky. Aj ty si príkladom toho, že zázraky existujú! 😅 . Veru, aj psychika robí svoje! treba ju vedieť nejako oklamať 😉

apolenka6
30. jan 2011

@fomarik ešte raz Dakujem! ozvem sa hádam dr dobre videl 😀 😀

apolenka6
30. jan 2011

@katy33 zajtra ideme ráno a ked sa vyspinkáš tak už tu budem možno písať 😉 to poznám my s mm sme ako dve "prska"(hovorí sa ako dva cecky 😀 😀 ) komu a to nepáči nech to prehliadne 😉 teraz mám mm domka celý týždeň.tak nám bude 😵 😵 Tú mrchu rátaj od vtedy ked už máš krv a nie špinenie...

adikasala
30. jan 2011

@fomarik no neviem uvidime zajtra ako....ci nepride pani mrska.len zajtra mam 14 den!ked nepride tak v utorok rano robym test!!! 😲 este to nejako vydrzim.....nastastie ta kriza ma uz presla tak len pockat ako sa mi to vykluje....bude bude, nebude nebude....

tinasc
30. jan 2011

ahojte dievčatá, čo to tu čítam, máte smutnú náladu? nebojte sa nič, na každú sa raz dostane, ja tomu verím, každá skôr či neskôr bude mať svoj malý, voňavý, uplakaný uzlíček v náručí 🙂 🙂 🙂 veď tu v tejto téme tak na seba myslíme a fandíme si, že skôr či neskôr to musí vyjsť... a ak už máte slzičky na krajíčku, vyplačte sa, neduste to v sebe, uľaví sa vám. Inak je to irónia osudu, že práve vtedy, keď sa snažíme je okolo nás nejako veľa bábätiek a tých, čo im to ide jedna radosť 😉 😖 no ale čo, my to tu dobojujeme do úspešného konca uvidíte 🙂 🙂 🙂

tinasc
30. jan 2011

@evickav máš môj obdiv, tak dlho čakať 🙂 to chce veľa síl... ale určite sa aj ty dočkáš 🙂
a z rečí okolia si netreba nič robiť, ak to nejde inak, áno niekedy je lepšie sa im vyhnúť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre