IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
30. jan 2011

@zuzanka7834 dúfam, že dnes už neplačeš 🙂 hlavu hore všetko bude 😉

adikasala
30. jan 2011

@tinasc dakujeme za podporu aj ja som mala vcera slabu chvilku no dnes ma to uz preslo....ide sa dalej co sa ma stat sa stane,dufam v tento rok ze sa to podari vsetkym babenkam...

tinasc
30. jan 2011

@adikasala ja pevne verím, že sa to všetkým tu podarí tento rok 🙂 🙂 toľko pozitívnej energie, koľko sa tu nazbieralo sa niekde musí odraziť 🙂

zuzanka7834
30. jan 2011

@adikasala mojenko a preco si myslis, ze ani tato iui nevysla? To nemozes povedat, uvidis, ze sa zajtra milo prekvapis 😉 Testujes teda zajtra alebo az v utorok? Neskusis pred tym ten ovu test? Mal by byt citlivejsi, nez tehu, udajne reaguje aj na hcg... 😕 Drzim Ti velke palceky a zajtra cakam dobre spravicky 😉

@fomarik @mirus11@little_miracle @katy33 @strelicia @apolenka6 @kaaaty zlaticka moje, uz mi je dobre 🙂 Ten moj vcerajsi vybuch bol dosledkom zhody okolnosti a zleho nacasovania viacerych veci... Proste to na mna dolahlo, bola som sama doma a tak som sa este viac lutovala... Velmi mi vcera pomohla @kavaapalma, potom sme sa presunuli na IP 😉 Dnes je uz dobre 🙂 Nejako som nestihala hlboko sa zamyslat, navsteva prisla uz o 10 rano (a my sme s mm zaspali, vstali sme az o 9 😀 ) ale napokon sme stihli vsetko. A ja som pochopila caro oslavy svojho sviatku u niekoho ineho - lebo niekto iny navari, obsluhuje a este si aj vsetko poriadi, no co moze byt krajsie 😉 Juj, ale uz zase zacinam byt svinka 🙂 Odisli o pol siestej, tak sme stihli este aj vecernu omsu.

Ale inak, Luci, beries mi slova z ust, presne to som pisala aj Kave, ze sa zacinam vyhybat svojim dobrym kamaratkam... ach jaj 🙂
Mirka, podla mna toto nie je Vase posledne dietatko, velakrat sa totiz stane, ze tehotenstvo zmeni cely organizmus matky a dalsie babo nenecha na seba cakat aj bez pomoci lekarov 🙂
Katarinka dobry napad s tym steniatkom 🙂 😀 Boze, uz vidim ich prekvapene tvare 😀 Ale to fakt pochopime asi iba my... Boze, nie je na toto nejaka diagnoza? Dg.: MK 😀 Inak ja som mala tiez stale dilemu s tym prvym dnom, ale v Heliose mi povedali, ze prvy den mam ratat ten, ked riadne krvacam - a iba ak to krvacanie zacalo doobedu. A tak som to teraz aj ratala, to spinenie som ignorovala. Mimochodom, huraaa, ze sa mrche uracilo prist, drzim palce, nech mas pred sebou veeelmi uspesny mesiac 😉
Streli, tak sa mi zda, ze placeme v rovnaky cas. Ani neviem, ci sa mi sem hodi smajlik, lebo viem, ze v tejto teme este bude vela slz, ale napokon sa nam kazdej podari. A verim, ze uz na Vianoce budeme kazda ci uz s babatkom v naruci alebo v brusku 😉
Apolenka stracam prehlad, kedy ides na sono, zajtra, vsak? Juuj, budem Ti drzat palceky aj na nohach 😉 A snazte sa pre istotu uz aj dnes 😀

@evickav vitaj v nasej teme, no si pochodila, okrem svojho ticheho bolu v srdiecku este aj svokru na krku 😠 Evi vidim, ze mate za sebou tiez vela skusok... Podstupili ste uz aj IVF? Dufam, ze mas pravdu a vsetkym sa nam tento rok postasti, verim v to 🙂

zuzanka7834
30. jan 2011

@katy33 ze aka poetka 🙂 To co mas za basnicke crevo?😀 😀 😀 😀

@marcovka dakujeme za podporu 🙂 Je super pocut, ze niektorej z nas sa to podarilo, o to viac, ak lekari sancu na babo uplne odpisu... 🙂

@adikasala ten hlien je podla mna uhniezdovanie drobceka... Stava sa to v case ocakavanej mrchy, neboj sa, zajtra sprav testik a budes to mat cervene na bielom 🙂 Dufam, ze aj talianske testy maju cervene palicky 😀

zuzanka7834
30. jan 2011

@tinasc dnes som uz v poho 🙂 Ste vsetky velmi zlate a strasne mi to pomaha, takto otvorene sa vypisat a precitat si, ze s mojimi pocitmi nie som sama 😉

katy33
30. jan 2011

@zuzanka7834 Som rada, mojenko, že to celkom dobre dopadlo a už su fuč 😵 v stredu budeš mat za toto zadostučinenie 😉 ...teda dufam, že sa mi to nemyli , ale myslim, že v stredu ideš na krvičku, kt. bude tak silno pozitivna ,ako sa len bude dat 😉 ....božinku, ved mi tu mame každy tyžden napinavy....najkrajšie na tom je, že si fazulku prajeme uprimne zo srdiečka jedna pre druhu...a ako sa citiš?
dakujem za pelčeky, juj, mojenko, ani nevieš, ako sa velmi modlim, aby sa podarili nejake vajka - ked sa to zasa nepodari, neviem, čo dalej 😔 Ale dohovaram im so zdvihnutym ukazovakom, tak snad posluchnu 😎

katy33
30. jan 2011

@zuzanka7834
@apolenka6
@fomarik Babulky, vdaka za radu a veru to tak aj ratam, včera som špinila a dnes je ms v plnom prude, takže v utorok sa začina stimulka - Bože, prosim ta, daj , aby bola uspešna 😔 Clost.by som najradšej papala už od dnes 😀

katy33
30. jan 2011

@adikasala Tiež si myslim, že to může byt fazulka 😉 ...Zuzka ma pravdu, vela žien mava špinenie, dokonca až slabe krvacanie v čas, ked by mala mat ms, juj, nech je to taaaaaaam .....a čo uzlinka - pruh, ako sa sprava, boli, či to prešlo?

fomarik
31. jan 2011

@apolenka6 čakám na tvoje pozitívne správy 😀 😀 😀 😀 😀

katy33
31. jan 2011

@apolenka6 Zlatinko, ja som už vyspinkana, čula ako rybička, tak už môžeš 😎 ....čakame, nedočkavo kolko obrych vajok je 😉

katy33
31. jan 2011

@fomarik Zlatko,mne sa zda, že ty si spominala, že si chodila na kontrolne sono až neskôr a nie na 10.DC - ako ti vôbec na to prišli, videli ti nejake vajko aj na ten 10.DC, ked si tam prišla, lebo u mna , ak bola ovulka, tak bola tiež až neskôr - a na 1.sono som u mojej dr. chodila až na 14.DC.

fomarik
31. jan 2011

@katy33 áno, ja som chodila neskor. V prvých mesiacoch som chodila na 12DC a 14DC, ale sa zistilo, že ten 12DC nemá vobec zmysel chodiť. Tak na prvé sono sme chodili až 14DC . 10DC som bola na sone raz a aj to zbytočne, lebo nebolo žiadne normálke vajko, až pozdejšie ..ten 14DC. Aj IUIčka mi robili neskor, túto úspešnú až 16DC. Tak od zahtra papáš lentilky? 😀

katy33
31. jan 2011

@fomarik Presne tak, od zajtra pekne papam 😀 ...vieš, premyšlam Lucinka moja, že dr. tam poviem, či nemôžem prist na sono ešte aj neskôr, ked zasa nič nebude vidiet, sme objednany na 8.2. a to je 10.DC a už teraz viem, že tam zasa nič nebude ☹ ....len nechcem, aby si myslela, že som akasi mudra a sama si určujem vyšetrenia 😔 , al. pôjdem na 14.DC ešte na sono ku mojej dr., snad by ma nevyhodila...nejde mi to do hlavy, že vlastne odkedy chodim do MT, ešte ani raz vajka neboli a vždy som tam bola na ten 10.DC 😖

apolenka6
31. jan 2011

Ahojte kočeny moje!No už sme doma ešte sme sa ustavili u švagrinej.
Dopadli sme tak nijak už na 9 DC mám vajko 21mm,ale len jedno 😒 a dalšie menšie ani neviem aké rozmery.....vzhľadom na to,že som ešte,len 9DC tak sliznica je malá 7mm....doktor mi dal 3 možnosti:bud spraviť IUI z 1 vajíčkom čo mi moc neodporúčal ked sliznica nie je až taká pekná,bud počkať na budúci cyklus alebo ešte spraviť sono cez víkend či mi náhodou nedorastú dalšie vajka.Tak ešte pôjdeme v sobotu na sono aj ked pochybujem ,že ešte niečo narastie.Ked tak nad tým premýšlam a už som si to aj odsledovala,že vždy mám jeden cyklus slabší kt.je teraz a ten další mávam vždy lepší kt bude na budúce a viem na isto že na budúci mes. mi pôjdu vajka z toho vaječníku kde mám aj priechodný vajíčkovod už to mám overené od minula 😉 Doktor bol Krajkovič a bol zlatý povedal,že minule to bola tyčka a teraz to bude goool! 😀

zuzanka7834
31. jan 2011

@katy33 srdienko aj ja si myslim, ze 10DC je u Teba velmi skoro... Urcite chod aj na dvanasty-strnasty den a uvidis, aka budes prekvapena 🙂 Sa cudujem, to Ta objednavali v MT a vobec Ti nepovedali, ze treba prist aj neskor? 😕

katy33
31. jan 2011

@apolenka6 No , mojenko, tak teraz skušat, skušat s skušat 😎 ....a cez vikend sa možno naozaj najdu ešte dalšie, ved tvoj dr. tam videl viac, tak tam niekde musia byt 😉 A nečudoval sa , že 9.Dc a 21mm vajčisko 😀 ...inak, ked 7mm je mala sliznica, tak ja na IUI asi nikdy nepôjdem, ved mne narastie do 5mm a finito 🙄 Ešte, že je tvoj mm teraz domka, tak ho vyštav, ako sa len bude dat 😎 😀

katy33
31. jan 2011

@zuzanka7834 No, Zuzi, veru nepovedali a papiere som im tam priniesla, z kt. si jasne mohli vyčitat, že u mna dochadza k ovulacii až na 16 - 18.DC, veru nedam sa teraz odbit....ved za to nič nedam, ked tam pôjdem o dva dni znova 😕 , al. by som to mohla naozaj riešit ešte cez moju dr., no len zasa ona nema tak vybavene sono, ako oni tam. A ty, ako sa nam citiš?

apolenka6
31. jan 2011

@katy33 No budeme sa šťaviť 😀 😝 pýtal sa ma či to mávam takto skoro 😕 😨 inak nič... ved nemávam...??na budúce budem užívať 3x1 a basta! 😠 to je asi pre mňa najlepšia dávka inak som spokojná ved tie moje vaječníky spravili zázrak dá sa povedať ved na 9DC som nikdy nemala vajko! 😀 😀

katy33
31. jan 2011

@apolenka6 maš IP, daj vediet 😉

katy33
31. jan 2011

@apolenka6 aha, tak už nemusiš, už som si všimla 😀 😀 😀

katy33
31. jan 2011

@apolenka6 Božinku, ja keby som mala i to jedno, by som šla do toho, len u mna je to o niečom uplne inom...verim, že ta budem nasledovat a na 10.DC im tam vytrem zrak, že ake obrie vajko bude - si budu mysliet, či nebuchla dalšia atomka 😎 😀 Ak zasa nič nebude, už znova budem mat pauzu 😔

apolenka6
31. jan 2011

@katy33 Neboj!bude z teba atomka 😀 a vytrieš im zrak!!čitala som čo ste si písali aj ja by som sa u teba objednala určite neskôr 😕 ja som sa objednávala na 11DC 1IUI som bola ešte aj na 15DC a ptom 17DC IUI teraz na 2 IUI 11DC a 12DC IUI a teraz to už mám celkom skoro! premýšlam,že na budúce pôjdem tiež na 9DC po tejto skúsenosti 😀 😀
mm ti odkazuje,že ked budeš užívať 4x1 clostil tak na sone u doktora bude vydúvať monitor takééé vajíčko bude! 😀 😀
ved neužívaš na sliznicu niečo?si tuším písala

katy33
31. jan 2011

@apolenka6 😀 😀 😀 .....že mm je zlaty...a že ked to moje vajko vyduje monitor a dr. vylezu oči ako pingpongove loptičky, tak že ma u mna čokoladu 😎 Beriem tie kvapky femigard, pijem to ako sirup, no dufam, že urobi zazraky...vraveli mi, že to mi clost. spôsobuje, že mi prestava rast sliznica 😠 Len stale premyšlam, že kolko dni si necham zvyšenu davku...prve dva určite - na dobry rozbeh 😉 no a potom neviem 😖

fomarik
31. jan 2011

@katy33 áno, katy, ako píše zuzanka, skús isť neskoršie. Chod najprv k svojmu gynekol. cca 12DC a potom na ten 14DC do Helíka.

fomarik
31. jan 2011

@apolenka6 Takže jedno vajko by už mohlo byť aj oplodnené, nie? 😉 V každom prípade, si dokázala, že aj tvoje telo je zázrakom. Je fajn, že sa máš tak odsledovanú. Uvidíte ešte v sobotu čo tvoja výrobna vajíčok vyprodukuje 😉 A stou tyčkou a góóólom..to sa mi páči!!!!

petuska123
31. jan 2011

baby hormony mam ok....tesim no a mozno v piatok pojdem na iui po prvy raz.ale mi este budu volat ci ano alebo nie lebo nemam pregnyl.bez toho IUI nerobia??

fomarik
31. jan 2011

@petuska123 teším sa stebou, že hormony sú v pohode 😅 .Tak už aj ty pojdeš na IUI 😉 ...no niekomu robia niekomu nie. Ale väčšinou asi nie 😔 . A to ti nepredpísal doktor? Alebo napr.mne ked bolo treba pichať pregnyl hned.. ešte v ambulancii... po sone.... tak mi dali svoj z centra a potom som im vrátila.

petuska123
31. jan 2011

@fomarik nie nepredpisal.dal mi len clostyl,ktory berem.no a cez vikendy nerobia zakroky??

fomarik
31. jan 2011

@petuska123 Zlatko, v Heliose robia... určite. S tým pregnylom je to zaujímavé, ... tak ti asi nie je treba a vajká ti pekne praskajú.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre