IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinara23
31. jan 2011

@petuska123 mne tiež nepredpísal doc. pregnyl a rovno clostil a duphaston. Len ja ešte neber, stále čakám na výsledky s tou štítkou 🙂 dôležité, že hormony sú ok a brali si na to aj nejaké lieky ?

strelicia
31. jan 2011

@apolenka6 moja, ani ja som nikdy na 9DC nemala vajka, az ked som naposledy nasadila clostil 3x1 - to som potom bola 9.DC a uz boli dve 18mm a 16mm. Podla mna to bolo presne koli tej vyssej davke clostilu. ale sliznicu mavam aj nizsiu ako ty....ja tak bezne ze 6 mm. akurat prvykrat po prvom IUI som mala ze 10mm.

apolenka6
31. jan 2011

@katy33 no môj mm sa už 😝 zalizuje na čok. ja neviem ako by som užívala clostil pri tebe 😕 ked tebe to komplikujú cysty 😠 neboj už nebudú a sliznica z toho elixíru bude tutová .Ja by som už teraz clostil užívala najskôr menej a až ku koncu väčšie dávky aby mi zas tak rýchlo vajko nenarástlo...?? možno teraz sliznica oddychuje ved minule podala krásny výkon 😝 😝 uvidím v sobotu či bude väčšia a či aj mne náhodou nerobí clostil galibu 😖 spýtaj sa Lucky možno poradí ako ho užívať 😉

apolenka6
31. jan 2011

@fomarik zase nejde net 😠 !ani som ti nemohla napísať už to nešlo 😒
Vajo ešte nie je oplodnené,,,ale sa bude na tom pracovať 😀 To áno je to u mňa zázrak na 9 DC zrelé vajko 😕 😕 už som zmierená,že to teraz nebude nechám to na Boha a osud 😉 tak mm chlapíci si zahrajú futbal a budú musieť dať goool!!!

apolenka6
31. jan 2011

@strelicia áno bude to tou dávkou 😨 som zvedavá čo bude na budúce 😉 ty si to mala krásne, 2 a tiež krásne veľké hádam to už bude aj u mňa 😀

katy33
31. jan 2011

@apolenka6 Asi to urobim tak, že zajtra dam 4ks a potom obden dam tiež po 4ks. Začina ma pobolievat lava strana a mam celkom strach, aby sa tam zasa nejaka hnusoba netvorila, no možno je to ešte z ms 😕 ...inak i ta mi už konči, takže dva dni aj s cestou, parada 🙄 A ty mavaš aku sliznicu v den , ked ti robia IUI ? Ja som asi nejaka zaostala - aj s vajkami aj so sliznicou 😔 Tak a chlapci nech sa pochlapia a rovno do branky 😀

apolenka6
31. jan 2011

@katy33 minule som mala tuším 9mm a pred tým 10mm 😒 no uvidíme aká bude v sobotu na14DC
no to máš teda mrchu nič moc 😔ale má to možno aj výhodu a ušetríš na vložkách 😀 ja viem radšej by si mala viacej dní a pravidelne 😒 a ako rýchlo rastie sliznica?nevieš náhodou

katy33
31. jan 2011

@apolenka6 😀 Veru s tymi vložkami...a to som si včera kupila velke balenia, počitam, že ho budem minat ešte na Vianoce pri tej mojej ms 😎 Sliznica by mala rast podobne ako vajka, hruba 1-2mm za den....čo som našla na nete, tak najčastejšie pišu, že do 10.DC by mala mat minimalne 5mm a rastie do ovulacie, po nej sa už len meni sekrečne, aby bolo vhodne prostredie pre fazulku. Ja si myslim, že vajka ti tam ešte najdu, jeden cyklus som to mala tak i ja a ovulaciu som mala potom 4 dni po sebe, lebo tie vajka nepopraskaju zaraz ale postupne. Ozaj ma napadlo a nechcel ti pichnut pregnyl?

apolenka6
31. jan 2011

@katy33 No ked mám mm doma tak PC tak ľahko nemám na striedačku 😀 ale len nech je pri mne mojenko 😵 😵♥♥
Nie pregnyl mi dr nedal a ani ma to nenapadlo až kdesi čosi v aute áááá čo už hádam to pôjde aj bez toho 😨 😨 ja som sa s vložkami teraz predzásobila,že budem mať velkú mrchu a aha?! 3 dňová čo nemávam.
Tak nie je to až také zlé tá moja" slizka " do 9-10to hádam vytiahnem

walta
31. jan 2011

Ahojte, chcela by som sa aj ja zapojit do debaty. Resp. vam napisat, ze som 6 dni po IUI, prvy pokus, a uz treti den mam pobolievanie v podbrusku, ako keby mala prist mrcha. Az sa toho bojim, ze naozaj pride. Mrcha by mala prist okolo 7.,8.2, tak cakaaaaaam a cakaaaaam. Na 15 den od IUI mam ist na krv hCG, ak sa teda dockm. Mozem sa opytat, ze ak ste niektora zostala tehotna po IUI, ake ste mali priznaky, ze je to tehotenstvo? Asi moje su opacne, nie? Dakujem za odpovede 🙂

adikasala
31. jan 2011

@fomarik
@katy33
@apolenka6
@zuzanka7834
@tinasc ahojte kamaratky moje takze pekne po poriadku,test si uz robyt nemusim ☹ ☹ ☹ kedze dnes v noci mi dosla mrchaaaaaaa ☹ ☹ ☹ ☹ ,okolo 2 v noci som zacala bolesti klasicke menstruacne aked som sa o 4 postavila ze idemqa na wc tak uz dorazila,ja som to citila ze z toho nic nebude.je mi na nic cely den som mala !!! teraz si dam pauzu mesiac lebo musim ist na vysetrenia na pruh 8.2 tak uvidim co mi povedia,dufam ze bude vsetko ok a v marci mozem pokracovat s 3 iui

apolenka6
31. jan 2011

@walta Ahoj!no ja som bola teh.po IUI a príznaky som mala ako pred mrchou,ale až pred krvou a to pobolievanie podbruška býva aj ja som to sem-tam mala neviem ako ostatné holky 😉 tak veľa štastia ti prajem!

walta
31. jan 2011

@apolenka6 ahoj apolenka, no uvidim, ale ja nemam moc stastia, tak si asi velke nadeje robit nebudem. Aj prsia v okoli bradaviek ma pobolievaju, neviem, no... moze to byt aj od liekov, si myslim, naoizaj neviem

apolenka6
31. jan 2011

@adikasala ☹ ☹ no viem ake sklamanie zažívaš.....tak to 3 IUI budeme mať spolu v marci aj mne vychádza až na marec teraz nič z toho nebude 😒 no hlavu hore a pôjdeme dalej!len si pekne sprav vyšetrenia pruhu aby bolo všetko OK ked sa ti bude zahniezdovať fazulka 3 je šťastné číslo!mala by si to komplikované keby si teraz tehu a aj pruh do toho 😒

apolenka6
31. jan 2011

@walta no to poznám pozorovanie sa!! 😔 a ako sa ja budem teraz ! 😒 ked pôjdem najbližšie na IUI ked pred tým to bolo pozitívne

walta
31. jan 2011

@apolenka6 presne, je to ciste pozorovanie sa.... niekedy uz ani neviem, co a ci ma nieco pobolieva- stasneeee

adikasala
31. jan 2011

@apolenka6 z pruhom to bude podla mna ok doktor sa sekol lebo od stredy ma uz neboli anema to opuchnute podla mna som mala reakciu od inekcii co sa picha pred iui trosku som to mala dobabrane pichala som si ju sama a neislo mi tak mi ju svagrina pichla novu tak asi som mala nejaky problemik v tom a to mi asi sposobilo napuchnutu uzlinu,a preslo ma to presne po 10 dnoch ako konci ucinok inekcii.uz bude zomna aj doktorka sama si urobim diagnosu ked ten trulo nevedel 😀 😀 😀 no dufam na marec to by bolo super vianocne babetka!!!! musim nam to vyjst!!!!

adikasala
31. jan 2011

@zuzanka7834 zuzanka tak z mojej iui neni niccccccc ☹ ☹ ☹ ☹ mrcha sa dostavila presne na cas po 14 dnoch ani test som si nemusela robyt!!!!tebe ale prajem aby si tie dve ciarky na teste mala!!!! 😲 😲 😲

petuska123
31. jan 2011

@tinara23 nie nebrala som nic..

tinasc
1. feb 2011

@adikasala mrzí ma, že to nevyšlo... ale zase na druhej strane sa dáš úplne do poriadku a na ďalší pokus budeš už úplne fit 🙂

tinasc
1. feb 2011

@walta tých 14 dní, je nekonečných pravda? tiež to poznám pozorovanie sa, či to náhodou nie je tehotenský príznak, či ma bolí tu alebo zase tam... a nakoniec z toho aj tak nič nebolo 😉

fomarik
1. feb 2011

@katy33 ja som tiež brala obden 4ks!! A vyšlo to!

fomarik
1. feb 2011

@adikasala ale zlatko...a to ti mrcha prišla aj napriek utrošu? Teda si spomínala že u vás sa berie niečo iné čo obsahuje progesteron. Je mi to úprimne veľmi ľúto. To, čo si opisovala, vyzeralo dosť nádejne. POsielam veeeeľké objatie♥

fomarik
1. feb 2011

@walta ja som len cítila hovrúce prsia, až trošku neskôr, po tom 14DPO som začala mať citeľné bolesti, teda hlavne tlaky. Inak nič. Raz pred odberom na hcg som ráno zvracala, ale to som nemala ani šajnu, že som tehu...bolo to asi 6 dní po IUI. A až doteraz nemám takmer žiadne príznaky. Takže držím palce!!! 😉

fomarik
1. feb 2011

@apolenka6 beriem z teba tú dobrú náladu, ktroú cítiť z tvojich písmenok. Si pozitívne naladená...to je fajn 😎 . Nieže by som ja bola nejak na dne, to nie..... teším sa každým dnom, ale ked si teraz prečítam čokolvek čo napíšeš, tak pookrejem na duši. Tak nech sa tí "futbalisti" snažia, aby to finále v skupine A bolo úspešné!!!!! 😉

strelicia
1. feb 2011

@adikasala moja nic si z toho nerob. ja mam tiez teraz chvilu pauzu v snazeni a cuduj sa svete, mne to normalne prospieva. konecne mam uz aj veselu naladu, myslim na dovolenku, kino, no proste konecne mam myslienky ako normalna zena. to ti prospeje neboj. mna tiez caka operacia - ta laparka. ale zatial si uzivam zivot.

apolenka6
1. feb 2011

@fomarik Ahoj moja♥!áno cítim sa veľmi dobre 😵 som taká spokojná možno pre to,že mám Maťka doma.....no tento pokoj a kľud mi bolo treba a budem sa psychicky pripravovať na marec verím tomu,že to bude na 100% myslím vajka a to ostatné si netrúfam zatial odhadnúť.Uvidíme čo prinesie život a budem ho brať tak ako je! 😉 Lucka teš sa aj ty! a bud kľudná aj ked viem čo ti víri v hlavičke obava čo a ako dopadne všetko bude v najväčšom poriadku! 😉 aj to viem na 100%

fomarik
1. feb 2011

@apolenka6 ved ja viem laskonka moja. Zatiaľ je všetko v poriadku. Aj papať mi už chutí 😉 . ja verím, že to dobojujeme do úspešného konca... ! A vy tiež, samozrejme 😉

walta
1. feb 2011

@tinasc ani mi nehovor, ja cakam, a stale sa vsimam, ze co mi je, uz mi hrabe z toho 😢

walta
1. feb 2011

@fomarik preco ti robili hCG uz tak skoro? po 6 dnoch od IUI? ja mam ist na krv az na 15 den od IUI. A gratulujem ti k babatku, drzim palce, aby ste rastli a vsetko prebiehalo ako ma 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre