IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
27. jún 2012

ahoj no ja som pouzivala iba sterilnu vodicku alebo alkohol co sa pouziva na rany na cistenie.vlastne iba na dezinfikovanie,a balila som jje to do garzy a potom do toho elastickeho pasu,to ti este povedia vnemocnici,,ale odporucam potom nechat aj trosku volne dychat tym padom odpadne asa zhoji skor pupcek

adikasala
27. jún 2012

@cmelica ta hore odpoved patrila tebe 🙂

cmelica
27. jún 2012

@adikasala Dakujem moooc!! sak sa nevieme rozhodnut ci kupit lieh... ako sa mate??? a co malicka??

dasaa
27. jún 2012

@sijust ahoj ano opuchaju mi nohy az mam problem slapky zobrat.Tlak nemam visoky a moc je v pohode asi to mam koli tomu ze som tolko pribrala a moje telo nie je zviknute na taku vahu.Citim sa docela dobre dnes som bola na ctg-cku a vsetko je v poriadku.Dr mi povedal ze este sa neotvaram tak mi dal dalsiu kontrolu v pondelok.Vody pijem vela a nohy mam vylozene ale aj tak to nepomaha.Uz to nejak zvladnem.Ale ty sa pochval pozeram ze uz si 41tt ale ten cas lety.Ako sa ma malicka a ako sa citis? 🙂

dasaa
27. jún 2012

@buba13 simonka je pohladkana .Tak to mas pravdu ze zase ma byt horuco.Nejak to uz zvladneme.Ja som dnes bola na kontrole vsetko je v poriadku tak ma objednal na pondelok.Aspon sa trosku uvolnite len sa zabavte ved aj to treba 🙂Pohladkaj za nas drobceka.Uz len trosku a budes zachvilku na MD 😵

dasaa
27. jún 2012

@cmelica ahoj moja ja este nemam kupene kazdy nie co ine hovori.A ako sa mas a co malicky ? 😵

mirka2010
27. jún 2012

@majca55 dakujeme zlaticko...no mordujeme sa s tymi soplikmi neskutocne...stale mi chrle...a ked som pred chvilou videla ze na vikend hlasia 30-35 stupnov, tak sa uz ani neutesujem ze to prejde...ved to bude zase to iste...ach, jaaaaj...no moja ale ako sa teda mas???

mirka2010
27. jún 2012

@sijust ach moja zlatuckaaaaa....ja uz neviem ako tej Stellinke dohovorit!!!! ved nech uz pride k nam...vsak je tu taaaak kraaasne...a teraz ti je ako zlaticko??? stale, naozaj staaaaale na vas myslime...mas stale bolesti???

mirka2010
27. jún 2012

@cmelica zlaticko, my sme kupili lieh v lekarni...ten nam odporucili aj v porodnici ked sme sa boli opytat 🙂 a k tomu gazove stvorceky ktore su uz take prestrihnute...aby to sadlo na ten pupocnik...🙂

cmelica
27. jún 2012

@mirka2010 Dakujem moja 🙂 🙂 jeeeeeeee aku mate krasnu fotecku s Maroskom 🙂 radost sa na vas pozerat 😵 😵

mirka2010
27. jún 2012

@cmelica dakujemeeee 🙂 si zlatucka...🙂 a ty sa ako mas zlaticko??? my ideme kupkat...maly mi tu uz krici zo stolicky ( ma novu od soboty-jedalensku) od jeho krsneho...tak som taka spokojna, sedka si vedla mna a ja tu mozem chvilocku pismenkovat 🙂🙂🙂

petuska123
27. jún 2012

@cmelica ahoj lieh si kup urcite 60% 🙂 my este stale pupok cistime s nim

tinasc
27. jún 2012

@cmelica pupček sa ošetruje liehom, teraz už neviem akým, potiera sa liehom až kým neodpadne 😉

tinasc
27. jún 2012

@mirka2010 jej Mirka aká krásna fotečka zasa 🙂

apolenka6
27. jún 2012

@cmelica nie nie je to nič vážne 😉 😉 keby som to mala oveľa horšie -čo nemám tak by som si musela niečo pichať počas tehotenstva 😝

apolenka6
27. jún 2012

@sijust chúda naše neporadím ti 😒 musíš,len vydržať 😉 😉 viem,že to musí byť strašné sa stále vracať domov zbalená a bez malej ,ale bude aj to ked prídeš domov budeš mať už aj malú pri sebe 😵 😵 ,len bolo by lepšie keby si stihla pôrod do dalších horúčav ktoré majú prísť ..ale o tom ty nerozhodneš ,držkaj sa !!!

apolenka6
27. jún 2012

Kočky zajtra idem ráno do práce ,prišla som z poobednej smeny a ráno o 6 hodine už zarezávam 😝 😝 to bude deň ,ale potom ked prídem si pospíííím

tinasc
28. jún 2012

@apolenka6 ufff tak nech ti to rýchlo prejde v práci 🙂

buba13
28. jún 2012

@dasaa ved to aj to treba. ja neviem ci neskocim este pred tym na pohotovost. vcera mi doslo zle. prvy krat mi brusko ztvrdlo, bolo mi na odpadnutie, chcela som vracat...no otrasny stav. isla som domov hned si lahnut a dnes to nadpracuvam do 20:30 😒 dakujeme za pohladkanie 😉

buba13
28. jún 2012

@cmelica nad takymto som moja este nerozmyslala. ale asi dokupi muz co nam odporucia 😉

mirka2010
28. jún 2012

@tinasc dakujemeeee 🙂

alibabaa
28. jún 2012

dnes rano clearblue negativny.. 😢 😢 😢 😢 uz pockam na zajtrajsiu krv..

cmelica
28. jún 2012

@buba13 fuuu moja len sa ty neprepinaj!!!! to ti bolo az tak strasne zle???a potom to preslo??dnes ti je ako??

cmelica
28. jún 2012

@mirka2010 ahooj!! no to je uz veliky chlapak ked si tak pekne sedka 🙂 🙂 a co sopliky??uz je lepsie??
dakujeme mame sa dobre 🙂 az sa to bojim povedat...dnes 4D 😀 tesime sa moooc,ze uvidime nasu lasku 🙂 🙂 🙂 dufam,ze bude vsetko v poriadku 😵

mirka2010
28. jún 2012

kockyyyyyyyyyyyyyyy.....akurat mi prisla sms od nasej @sijust : ahoj, volam sa Stellinka a kedze som este " malina" pise za mna maminka, ktora ma spolu s tatinkom priviedla na svet dnes o 8.27. mam 4280 g a 52 cm 🙂
jupiiiiiiiiiiiiiiiiii, blahozelame im obidvom a malickej prajeme hlavne zdravicka, stastia, lasky a stastny zivot 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
28. jún 2012

@cmelica jeeeej, dnes bude 4D? tak sa tesime na fotocku....dufam, ze hned nam malickeho Branka ukazes 🙂🙂🙂

buba13
28. jún 2012

@cmelica ahojcek, bolo mi fakt otrasne. a stale sa to stupnovalo. a dnes mi aj sekretarka hovorila, ze som mala fialove pery... domov ma hodil muz, zobral si pol dna dovolenky a pekne mi pomohol s osprchovanim a ulozil ma do postele. tam som asi 5-6 hodin spala a po zobudeni som bola ako rybicka. a aj vecer sa mi dobre spalo a dnes ma trolinku boli podvozok, ale to maly je uz velky a tlaci asi 🙂 a ty ako? odpocivas?

buba13
28. jún 2012

@sijust gratulujem k Stellinke a prajem celej rodinke vela zdravicka 😉

tinka9075
28. jún 2012

@mirka2010 velká gratulka malinkej Stelinke a vela zdravíčka 🙂 🙂

tinka9075
28. jún 2012

@mirka2010 Mirka krásna fotečka 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre