IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
28. jún 2012

@dasaa dakujeme za pochavalu...vsak ma uz poznate, fotocky menim casto, aby ste videli ako ten nas poklad rastie 🙂🙂🙂 ako sa mate so Simonkou, uz ste najskor na rade len vy...ach, uz sa tak tesim na tu tvoju laaaaasku

mirka2010
28. jún 2012

@cmelica a na tejto druhej fotocke aky je kraaaaaaaaaaaaaaaaasny....no ja mam dost!!!!! uplne dokonale babatko malicke...ach, na spapkanie Branusko nas nadherny!!!!! pohladkaj ho od nas, dobre???

cmelica
28. jún 2012

@mirka2010 Dakujeme mooooc Miruska 🙂 🙂 jasne ,ze ho od vas pohladkam 😵 😵 teraz si akurat zvesela kopka 🙂 🙂

fomarik
28. jún 2012

@sijust jééj, veeeľká gratulka!!!! Tak to ej baba ako sa patrí...tie miery su na spapanie. Maličkej želáme veľa zdravíčka, mamičke vela mliečka av ela spánku. Nech ste všetci štastní!! ♥

fomarik
28. jún 2012

@apolenka moja, ty si dnes teda mala den ako fretka 😉 . Výsledky HP budeš mať a si kedy?

mirka2010
28. jún 2012

@cmelica no to je kraaaaasne, urcite kopka preto, lebo vie, ze na neho jedna teta z internetu moooooc mysli....naozaj je nadherny...neviem sa ho uz dockat jed ho uvidim na fotocke 🙂🙂🙂

fomarik
28. jún 2012

@cmelica jéééjóó´, ten je pjekný!! No, musím uznať, že 3D sa podarilo, ale čo 3D, synček sa vydaril 😀 😀 😀 😀

fomarik
28. jún 2012

@mirka2010 téééda, tie vaše modelkovské foto.....že vy ešte nie ste na titulke, alebo aspon na detskej výžive 😎 😎 😎 😎 . veru, veru, krásne fotečky . Maroško ešte soplíkuje?

mirka2010
28. jún 2012

@fomarik ty si zlataaaaa....dakujeme za krasny kompliment 🙂🙂🙂 Marosko ma este sopliky, veru...nejako to stale neprechadza, nevravim, ze to ma nejake strasne, ale proste stale to tam ma...musime odsavat a veru pocut ako mi chrchle 😠 ☹ ach, uz aby mu to preslo...a vy sa mate ako s tou vasou krasnou lasockou???

cmelica
28. jún 2012

@mirka2010 🙂 🙂 krasny ako kazde babatenko 🙂 veru aj my sme zvedavy,ci bude taky aj po narodeni 🙂 🙂 🙂

@fomarik 🙂 dakujeme 🙂 to je zo 4D...

ani neviete kocky aky sme isli hrdy odtial a mm prial lietal 🙂 🙂 🙂

cmelica
28. jún 2012

@fomarik moja a ta vasa bambulka rastie ako z vody 🙂 🙂 🙂 kocica malicka 😵 😵 juuj posielame pusinku 😵 kolko uz ma???? ubieha to ako voda...

fomarik
28. jún 2012

@mirka2010 my kakáme...ešte stále 😠 ☹ ☹ ☹ . Zajtra si voláme po tretie výsledky z výteru z ritky. Včera sme boli na hygiene. Už nech je to preč, bo ma picne...čo mna, ale malú lutujem 😔 . Ona chudatko ani nevie, čo za pliagu má, vyzerá normálne, teší sa, hrá sa, "len " to kakanie nás trápi...a ževraj to trvá aj polroka u takých malých detí. Všetko periem každý den, dezinfikujem, tepujem,...... som poučená po tejto skusenosti, že nič ale skutočne nič nie je zaručene kvalitné a to, čo kupime v obchodoch su len samé fejky, napodobeniny, skazeniny!!! Vŕŕŕŕŕ 😠 😠 😠

fomarik
28. jún 2012

@cmelica jááj moja,veru rastie. No, má 14 kg 😝 ...buchtulienka naša!!! Ááále veď aj maminku má hodne pri tele, aj Ocinko je moletnejší bruškatejší, takže gény sa nezaprú 😀 😀 😀 .

cmelica
28. jún 2012

@fomarik aaaale co tam po tom kolko vazi!!!je krasna a urcite vam robi radost 🙂 🙂 podstatne je,ze je zdrava a nic jej nechyba 😵 😵 😵

cmelica
28. jún 2012

@fomarik fuuuuuuuu moja a coze sa deje malickej ked tolko kakuska??? nieco spapala??

fomarik
28. jún 2012

@cmelica Salmoneloza..už tretí týžden 😔 . Práve v týchto dnoch robia kultiváciu...bud to má z vajičok z Lidla alebo jahodové mlieko nestlé z DM-ka.

cmelica
28. jún 2012

@fomarik koksooooooo tak to co je toto??? naozaj si treba davat pozor co clovek kupi... chuda male,takto sa trapi 😠 😠 😠

majca55
28. jún 2012

@mirka2010 dakujeme Miruška za spravu o sjust 😵 mam sa dobre moja od pondelka idem do prace 😝 som smutna že Maroškovi to neustupujem zlatinko male 😕 možno mu to po tych vikendovych horučavach prejde tfuj tfuj 😵

majca55
28. jún 2012

@cmelica moja aky je krasnučky Branuško cmuky krasna fotečka 😵 😵

majca55
28. jún 2012

@sijust mojinko moc moc ti gratulujem ku krasnej bambulke a som rada že to mate už za sebou 😵 😵 krasnu vahu ma som ti hovorila moja že ona to dobehne posielam vam velike objatie a cmuky Stellinke 😵 😵

cmelica
28. jún 2012

@majca55 Dakujeme mojka 🙂 cmuk odovzdany 😀

tinasc
28. jún 2012

@fomarik och tak nech je Livinka čoskoro fit... kurnik, človek nemôže ničomu veriť... ale z Lidla ja nemám dobré skúsenosti, väčšinou tam idem na nepotravinový tovar...

tinasc
28. jún 2012

@cmelica veru, veru krásne bábatinko máte, určite bude taký aj po narodení, hlavne keď bude mať peknú váhu, vtedy sú bábätká krásne bacuľaté 🙂 ale aj tie ostatné to rýchlo dobehnú 😉

cmelica
28. jún 2012

@tinasc Dakujeme 🙂 veru aj mm sa pacia take deturence- miselinky 🙂 🙂 a ty moja uz si povedala okoliu???

tinasc
28. jún 2012

@cmelica no naša keď sa narodila, tak som sa veru nebála zobrať ju na ruky, bola pevná 🙂 jaaaaaaj a nepovedala 🙂

tinka9075
28. jún 2012

@cmelica to je ale krásny chlapček 🙂 🙂

tinka9075
28. jún 2012

@mirka2010 Dakujem Miruška dám vediet ale asi až večer,objednali nás na 12:45 a chceme ešte pobehat po obchodoch tak som zvedavá kedy sa vrátime 🙂 🙂

apolenka6
29. jún 2012

@alibabaa držím palce na krv!!!!

apolenka6
29. jún 2012

@fomarik píšem na rýchlo utekám do práce...HP neviem kedy bude ,ale to nesúri ,lebo to potrebujem na IVF aby mali novší ,tam som už mala 2roky starý....a malej skoré uzdravenie,snád to nebude trvať večne 😉

fomarik
29. jún 2012

@alibabaa aj ja s apripájam k apolenočke s tými palčekami. Budeme na teba myslieť.!!!! sorry...na vÁS 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre