IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
10. júl 2012

@tinka9075 ved to je dobre aspon budu viac a budes mat aj viac deticiek .
Nejak mi blbne konik aj tebe ?

tinka9075
10. júl 2012

@dasaa no ved uvidíme kolko bude vajok aj mne kôn blbne neviem čo zase majú 😀 😀

dasaa
10. júl 2012

@tinka9075 neznasam to 😠 😠 😠 😠 😠 ja na to nemam nervy.Som strasne zvedava na stvrtok. 😵 😵

tinka9075
10. júl 2012

@dasaa ved aj ja som zvedavá čo mi povedia 🙂 mne by stačilo aj 5 len nech sú kvalitné 🙂 🙂

walta
10. júl 2012

@mirka2010 ahoj, hlasia ochladenie, aspon o par st., tak sa nam vsetkym ulavi.. svokra OK, pochopila, co som chcela, bola par dni ofucana, ale uz ju to preslo, a zbadala, ze som mala pravdu, odvtedy mala ma svoj rezim, pekne sa po tej 19h ide kupat, papat a spinka az do rana... nasa mala je pokladik, nech jej to len vydrzi. Svokra by nic neziskala, keby sa fuci az doteraz... nechodila k nam vobec, ale uz teraz dojde... sak co, dobre som spravila, ze som jej to povedala hned zkraja, takto mam pokoj. A uz teraz hocico pride, poviem si svoje a bude. Dolezite je, ze mi tu neoxiduje ani svokra ani jej mama, muzova babka, to je tiez exot. Manzel, ked je od rana v praci, sa zamknem, este si idem k malej lahnut, a v podstate cele doobedie papa a spinka, tak som zamknuta- a uz vidim na terase vykrutenu klucku na dverach, a na stole polozene bud kolace, alebo hocico, lebo ta mm babka fuuurt sem nieco nosi- a ver alebo never, ide mi to na nervy, lebo potom sa u mna hromadia jej taniere, misky, tacky a neviem co a len to prenasam jak macka mlade 😀 Ja svoju vlastnu domacnost, kuchynu, ale ako sa zda, furt to este nepochopila. Minule sa ma pyta, ze ci mi uvari v nedelu polievku- skoro ma ohlo. Hned som ju odstavila od dalsich myslienok, a som jej povedala, ze ja varim vsetko, nic mi nosit nemusi. Tak taketo veci tu ja riesim 😀 , aspon sa nenudim.... pekny dnik

apolenka6
10. júl 2012

@dasaa si ma trochu povzbudila,vieš aké to je ten strach 😕 ale aj ja si myslím,že sa obávam a nebude to také strašné,len nech nič necítim 🤐
a ty máš koľko kg na sebe ? myslím tehotenské 🙂

apolenka6
10. júl 2012

@walta ty ked si išla na IVF tak ti naša doktorka,ženská dávala PN? lebo ja ked pôjdem na IVF tak si chcem pýtať od pichania PNku ,snád mi ju dá ..
no máš to ty doma veselé 😅 🤐 ale treba si hned spraviť poriadky na začiatku a hotovo!

majca55
10. júl 2012

@mirka2010 ahojte moji zlatunkí no celkom upoteno fajn 😀 praca a potom relax doma 😝 ale vy ste peknučki zase na fotečke a Maroško sa ma ako?už sa aj sedkať pobera?

majca55
10. júl 2012

@adikasala moja zlatunka a že už dva mesiace ale to leti 😵 😵

cmelica
10. júl 2012

@dasaa ahoj moja!!! tak ti to posunuli na piatok??? a co sa tyka toho spinalu,ked som bola v nemocnici tak si to kocky nevedeli vynachvalit...rychlejsie sa zotavili ako po uplnej narkoze a hned videli deticky 🙂 🙂 juuj tak budem na teba mysliet,a tesit sa na spravicku ,ze uz mas Simonku pekne u seba 🙂 🙂 este ju teraz pekne od nas pohladkaj 😵 😵 😵
my sa mame dobre 🙂 trosku puchnu nohy,ale podstatne je ,ze steh drzi 😵 😵 😵

cmelica
10. júl 2012

@adikasala ahooj!!! ako sa mate??? Babika je krasna 🙂 🙂 🙂 🙂 a ako to strasne leti,ze uz 2 mesiace 🙂 aj papka pekne??? a ty sa ako citis??? posielame pusinu 🤐 🤐

cmelica
10. júl 2012

@tinka9075 ahoj!! tak ako kamosky injekcie??? kedy ides na sono kolko mas folikov??? pichas si sama???

dasaa
10. júl 2012

@apolenka6 joooooj moja pribrala som 23kg citim sa ako slon 😀 😀 Som rada ze to tak beries uvidis nebude ta to boliet.A ty nam zajtra napises ze to az take hrozne nebolo 🙂

dasaa
10. júl 2012

@cmelica dakujem moja jasne ze dam vediet.Tak to som rada ze si to baby chvalia.Simonka je uz pohladkana 🙂Juuuj tak uz ti zacali trosku puchnut nohy mne este stale puchnu uz ani slapku si nemozem obut.Som rada ze ste v poriadku aj ze drobcek.Kedy mas dalsiu kontrolu? 🙂 🙂

tinasc
10. júl 2012

@dasaa však za chvíľku už budeš mať za tým, nôžky odpuchnú a kilá zhodíš kojením a behaním okolo malej 🙂

tinka9075
10. júl 2012

@cmelica ahoj kamošky injekcie poslúchajú musia pichám si sama 🙂 🙂 na sono idem vo štvrtok tak uvidím aké budú folíky 😉 😉

walta
10. júl 2012

@apolenka6 nie, ja som ucitelka, mne injekcie zacali uz na konci skolskeho roka a cez prazdniny, takze ja som na PN nesla, a ani ty nechod, na co! iba si pokazis vyplatu a tie injekcie zvladnes jak nic, mne to kazde rano pichal manzel, uuuuplne v pohode, pokym je aj ten tvoj trosku zrucny, zvladne to. Ale ty si sprav ako ty chces, je to tvoje rozhodnutie. A jasne, poriadky som si spravila a mam pokoj 😀

apolenka6
10. júl 2012

@walta tak to si mala super,ja budem musieť ísť PN ,lebo mám namáhavú prácu a + chodiť každý 3 deň na sono by sa mi v robote nedalo 😨 a peniaze budú chýbať ,ale to nebude prvoradé 😉 a môj mm nemusí injekcie ,odpadá pomaly ...a chodí na týždeň preč tak sa budem musieť sama naučiť 😉

apolenka6
10. júl 2012

@dasaa neboj zhodíš raz-dva 🙂 a ty si chudá tak ti to neuškodí mať trošku viacej kg 🙂

mirka2010
10. júl 2012

@dasaa moje zlatko, vsak uz len tri dni, to uz vydrzis...mne sa to naozaj ani verit nechce, ze uz tu bude Simonka...ved len nedavno si pisala, ze si tehu...strasne rychlo to ide...a potom aj to, ako tie nase babatka rastu...vsak my mame buduci tyzden uz pol roka...ved to ide tak ryyyychlo...no mojinka, len si veru uzite este posledne tri noci v uplnom klude...si zober, dllllllllllho tak nebude 🙂🙂🙂 urcite nam davaj o sebe vsetko vediet, vsak vies ako moc na teba myslime.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
10. júl 2012

@apolenka6 nebojkaj zvladnes a daj potom vediet, dobre??? drzkame mooooooc palce!!!!

apolenka6
10. júl 2012

@mirka2010 dám určite ,nie je mi do spevu...idem spať nech je už ráno a mám to za sebou 😖 😉 potom napíšem ,hádam o 9 ráno tu už budem po ako na koni 😀

tinka9075
10. júl 2012

@apolenka6 zajtra na teba myslím velmi držím palčiaky aby si to zvládla 🙂 🙂

mirka2010
10. júl 2012

@walta ahojky, uplne ta chapem...jasne ze chces mat sukromie a co sa tyka kuchyne to je uplne jasne...mas to ale za pripady tie vase babky 😀 😀 😀 dobre si spravila, ze uz vedia presne odkial pokial...a vedia kde su hranice...to by sa ani inak nedalo, vsak aby malo babatko svoj rezim, ved to je to najdolezitejsie...treba si urcite hranice, lebo tak to bude navzdy...ja som v mnohych pripadoch velmi makka, mala by som sa to tiez naucit...hlavne mne stale vadi ako mi maleho cudzi ludia neustale bozkavaju...bola tu spoluziacka z vysky na vikend...a ta mi ho cuckala neustale...mna islo urvat...aj som jej to naznacila, ale robila si po svojom....ja neviem ako to mam tym ludom povedat aby mi to nerobili...ved nepoviem po nozicke, alebo na oblecenie, ale na licka, na rucky, tak to je uz vela...ach, jaaaaj...a malicka spinka celu nocku??? ci kolko krat papka???

mirka2010
10. júl 2012

@majca55 ahojky, presne tak...malicky nam uz aj sedka...je to take mile a zlate, nejdem z neho oci spustit...taky je uzasny....a ty mojinka, co nove???

apolenka6
11. júl 2012

Dobré ránko! no ešte som doma ,už hodinu som hore čo sa mi nedá spať....v noci sa mi už snívalo,že to mám za sebou(krásny sen) ved o chvíľu to bude aj skutočnosť 😝 😝 snažím sa natlačiť do seba raňajky ,len akosi to do mňa nejde 🙄 ...tak čakám kedy bude 7hod. a pôjdem ,,,,,,potom sa ozvem áááááááááá 😖 😖

dasaa
11. júl 2012

@apolenka6 ahoj ako si dopadla vsak ze to nic take hrozne bolo?Mne to nevadi ze som tolko pribrala ved aspon raz mam tolko kil navise ja len dufam ze mi nie co ostane aby som vyzerala ako baba a nie ako dievcatko 😀 😀 😀.Od rana na teba myslim ze co a ako ale si silna a ty to zvladnes drzim prsteky 😵

dasaa
11. júl 2012

@tinasc tak to mas pravdu ale par kil by mi mohlo zostat nepohnevala by som sa 🙂.A ty ako sa mas ?

dasaa
11. júl 2012

@mirka2010 veru strasne to rychlo bezi ved aj to vidno ked si pozerama vase fotky ako Marosko rastie 🙂 Zachvilku sa to tu rozbehne budu tu same mamicky a dalsie tehulky.Zatial si este uzivam spanku ale aj tak nejak nemozem spat ked si predstavim ze dnes je streda a mala som uz byt dnes v nemocnici ufff.Ale co uz ved piatok je tu zachvilku.Neviem mam taky divny pocit ako keby piatok mi mali zrusit .No som zvedava ci ma neposlu domov..Presne som mala taky pocit aj v pondelok a mala som pravdu. Pozdrav od nas Maroska a prajem pekny dnicek 🙂

mirka2010
11. júl 2012

@dasaa nebojkaj, urcite ta neposlu...ostanes pekne tam a malicka pride na svet...verim, ze mas urcite aj obavy, to je uplne normalne, ale tak to ma byt...je to uplne normalne 🙂 vsak ide o vas najvacsi den v zivote!!!! a malicka sa ako ma??? hladkame ju na dialku 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre