• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. januára 2017 
@dasaa myslime od rana na teba, urcite uz mas Simonku vedla seba :slight_smile:
13. júl 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE KOCKY!!!!!!!

PISEM VAM ZA NOVEPECENU MAMINKU @dasaa
Ahoj volam sa SIMONKA a narodila som sa dnes o 12.45h.Som velka 49cm a vazim 2920g :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

moc vas vsetky pozdravuje a dakuje za podporu,ktora jej strasne pomohla :dizzy_face: :dizzy_face:

PRAJEME VELA ZDRAVICKA A HLAVNE SKORE ZOTAVENIE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@cmelica júj super Simonka je už tu :slight_smile: :slight_smile: maminku pozdravujem a nech sa rýchlo zotaví a užíva si bábetko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ďakujeme za info
@dasaa vítame Simonku na tomto svete nech sa jej darí celý život a nech je pre ňu piatok 13teho šťastným dňom :wink:veľa zdravíčka obom :slight_smile:
13. júl 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 no veru, aká je šikovná, taká je tvrdohlavá a zanovitá :slight_smile: aj samostatná je, veľmi, len jej treba všetko povedať trikrát kým to urobí, ono totižto ju zaujíma medzitým milión iných vecí... ale uvedomuje si, že mi to zle robí... no uvidíme :slight_smile:
13. júl 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta neviem prečo, ale svokrovci sú vždy takí... česť výnimkám... :wink:
13. júl 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ja sa cítim dobre, malú mám cez víkend u našich, juj to si oddýchnem :slight_smile: a bábo je každé iné, no však uvidíš, ja len dúfam, že tento môj druhý drobec bude pravým opakom našej slečny :grinning:
13. júl 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja ja ťa nechcem strašiť len si davaj pozor aj na prefukanie,ako si dnes dopadla?
13. júl 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jej moja diky tak už to ma za sebou :dizzy_face:
13. júl 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa zlatko gratulujem a prajem veľa veľa zdravička a posielam Simonke cmuky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica
@majca55 atd..... dnes mi opuch trošku klesol a je mi lepšie ,horúčka klesla a teraz na večer cítim viacej zub :confused: také šteklenie a bolenie v jednom,ale nič veľké ,len ma to otravuje :rolling_eyes:
dnes som bola pre istotu u dr. pozrel sa mi na to a ,že je normálne mať po operácií opuch :zipper_mouth: mám prísť v pondelok a až vtedy sa uvidí čo dalej teraz je skoro ..
a kloktám a kloktám :wink:
13. júl 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 juj moja tak nech to všetko ok dopadne som rada,že ti je lepšie :wink:
13. júl 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta čo budem zvládať to budem sama pichať a čo nie naša sestr. Renátka dopichá :sweat_smile: ona je zlatá ..
ved máme spoločnú gynekologičku ak si pamätáš :wink: lebo ja niekedy strácam prehlad kto mi čo napíše ,ale nie vždy ..
13. júl 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 len neviem či aj tak zub neskončí vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mi hned po zákroku dr. povedal,nedáva tomu veľkú nádej :unamused:
a na dotyk zub cítim,budem si dávať pozor na prefúknutie a sem tam si dávam studený obklad to snáď môžem :confused:
13. júl 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ale ano pomože ale tiež to moc neprehanaj
13. júl 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 som si aj myslela,že aj veľa niekedy škodí aby som zas zápal nedostala a mi to nenachladlo
13. júl 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 presne tak moja ale sa tu to rozbehlo z detičkami že?a my dve nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 áno rozbehlo sa totu Maji ved každá je tu tehotná :sweat_smile: ,ved neboj aj mi sa pridáme :sweat_smile: veríme v to! nie? :wink: :wink:
musím končiť mm potrebuje PC ,pekný večer
13. júl 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 nasa papka zhruba kazde 3 hodiny a naposledy papa okolo 8 vecer, takze tak... teraz uz spinka a to uz sama zaspava asi mesiac, mozno aj viac. Len ktovie, co bude, ked jej pojdu zubky ...
13. júl 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj.... jasne, malej nutrilon zapasoval, nema ziadne koliky ani nic, pekne pribera, prdka z neho ukazkovo, takze co si viac priat... a videla som fotky tvojho bruska, je kraaasne, jaaaaj, mne to moje chyba niekedy, to kopkanie... to bolo uzasne, len si to uzivaj
13. júl 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariankach ahoooooj.... kde si bola stratena? nooo, svekrusa je uz odrazena, nemala na vyber, pochopila a je dobre... ale trvalo jej to nejaky tyzden, a ofucana bola teda poriadne... malicka sa tak naucila po kupani papat a sama mi zaspava, ona je moj pokladik malinky.... dnes celyyy den prsalo, neboli sme ani vonku, iba na pol hodku, ked prestalo liat. pozdravujeme :wink: :wink: :wink:
13. júl 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc no, moji k vynimkam teda nepatria- hahahaa
13. júl 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aaano, jasneee, mame spolocnu dr., nasu Ludku zlatu... jeeejda, jej uz musim dat fotku malej, nech ju da na nastenku v ambulancii... ona mi bola aj pri porode, je zlata.... ked slzila v nemocnici, vzdy ma dosla kuk na izbu, sme klebetili troska a mne to dobre padlo, lebo som bola na izbe sama. A Renatka je vzdy poruke :grinning:
13. júl 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 pekny večer aj tebe :dizzy_face: jasne,že sa podarí :dizzy_face:
13. júl 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa GRATULUJEME zo srdca... skore zotavenie zelame a Simonku bozkavame, drzte sa, dievcence nase :slight_smile:
13. júl 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta ani moji chichi :grinning:
13. júl 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ach tie nase ratolesti...ale ked pride malicky na svet, urcite ti bude aj pomahat a budete dobra dvojka :slight_smile::slight_smile::slight_smile: predsa len je vo veku, kedy bude pysna na to, ze moze kocikovat, no nie??? :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
14. júl 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta no presne sa nad tym zamyslam aj ja...ze ked pojdu zubky, co vsetko sa zmeni...nas maly zaspava od zaciatku sam...ked bol uplne malicky, chodili sme spinkat zarovno s nim, ale to len asi mesiac, potom sme mu dali sladucky boztek na dobru nocku a zaspinkal sam...tak je to aj teraz...len niektore noci su uz dost narocne, stale si myslim, uz su tu zubky a oni stale nic :angry: :angry: :angry:
14. júl 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jeeeeeeej, malicka Simonka je uz u maminky...ake kraaaaaasne a ake drobciatko je to nadherneeee :slight_smile: ak budes pisat Daske @dasaa, tak jej mooooc za nas poblahozelaj a ze im prajeme obom len to najlepsie a mooooc sa na ne tu tesime :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
14. júl 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 @apolenka6 Kocky, akoze dve? A na mna ste zabudli? Som s vami a som tretia :dizzy_face:
14. júl 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok