• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. marca 2017 
@ketere ahoooj gratulujem k babulke :slight_smile: aj ostatne baby čo si ma pametáte :wink: tak som nakukla že ako sa máte chcem vam povedat že nakoniec sme boli zas na ivf a podarilo sa som v 24tt a budeme mat chlapčeka :wink:
14. júl 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@mirka2010 no ja dúfam, že bude pyšná na bračeka a bude sa cítiť dôležitá :slight_smile:
14. júl 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka ahoj, jasné že pamätáme, to sme na tom skoro rovnako, ja som v 25tt a tiež budeme mať chlapčeka :slight_smile: boli sme na druhom ivf :slight_smile: tak gratulujem a nech je drobček zdravučký :slight_smile:
14. júl 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zambilka super, super, super :grinning: :grinning: :grinning: vieš, že som si na Teba častokrát myslela, že ako sa máte, a ako pokračujete??? paráda, hrozne sa teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kedy máš termín?
14. júl 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 mozno sa mu uz nalievaju dasienka a pobolieva ho to... uvidis, coskoro budu aj prve zubky :wink:
14. júl 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 no ved nás sa tu nájde ešte väčšia kôpka :stuck_out_tongue_closed_eyes: čakateliek :wink:
14. júl 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ja bývam od Renátky na skok ,už mi raz pichala pregnyl večer ked bolo treba ..nemusela som ísť na pohotovosť :confused: sa inak čudujem že dr. stíha chodiť aj do nemocnice slúžiť :fearful:
14. júl 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 dnes zas opuch o trošku klesol,len neviem čo bolesť,lebo ma bolela hlava tak som si musela dať tabletku ..a mám to stlmené :confused: :wink: a na prievan dávam pozor :zipper_mouth:
inak ked ma mm videl opuchnuté líce prvý krát, tak sa to snažil odlľahčiť ,že ako som sa krásne vykŕmila ked nebol doma
14. júl 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte KOCKY! :slight_smile:

tak @dassa sa ma dobre :slight_smile: zotavuje sa po narkoze a Simonku jej nosia zatial len na papanie pokial nezacne sama fungovat... pravdepodobne v stredu pojde domov ak bude vsetko v poriadku a malicka nebude mat zltacku.. vsetky vas pozdravuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. júl 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@apolenka6 zlaty to mm :slight_smile: :slight_smile: takze opuch uz klesa a aj bolest uz nie je urcite taka,ze?? ani sa nenazdas a ani nebudes vediet ,ze ta nieco bolelo :slight_smile:
15. júl 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 určite to čoskoro prejde a bude to v poho :slight_smile:
15. júl 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica pozdravujem Simonku aj mamičku a nech sa držííí :slight_smile: :slight_smile:
15. júl 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky už sme doma po dnešnej kontrole mám 20 vajok injekcie pichám takú istú dávku lebo vajká musia podrást :slight_smile: :slight_smile: v stredu mám ešte sono a krv v piatok by mohol byt odber to si myslím len ja tak dúfam že to tak bude :wink: :wink:
15. júl 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@majca55 nie dve, tri :angry:
15. júl 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadax84 nie, ja som tretia a ty si stvrta :grinning: :grinning: :grinning: lebo si mladsia :grinning: :grinning: :grinning: ako sa mas?
15. júl 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kostickabonnie jasne babulky sme 4 a dufam,že sa aj my už pridame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dakujeme za super spravičku nech sa držkaju babenky :dizzy_face:
15. júl 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 moja ale si ideš vytrpieť chuda moje a si PN?
15. júl 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 nie nie som PN zajtra idem hned ráno na kontrolu a o 6hod. mám byť v práci ,ale si to budem musieť nadrobiť čo budem meškať :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas je to dnes lepšie,ale bolí to občas ..ale to tak asi má byť a postupne to hádam zmizne úplne :confused: ..do dovolenky by som chcela byť fit :rolling_eyes:
15. júl 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie júj prepáč ..sme štyri :wink: musíme byť nová "výprava " tehuliek :grinning: lebo už tu všetky pomaly odrodia nemajú náhradničky :confused: musíme to napraviť
15. júl 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica aby to už bolo a nič ma nebolelo ! potrebujem byť na dovolenke zdravá :fearful: "ak" by musel ísť zub nakoniec von tak až po dovolenke,lebo si ju nechcem pokaziť :angry:
pozdravujem mamičku @dassa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už sa na ňu teškáme a na malúúúúú!!!
15. júl 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dassa Ešte som ti oficiálne negratulovala !! vieš zub jedoval :angry: :angry: :angry:
Prajem VÁM veľa,veľa krásnych chvíľ v živote !!! nech ste najšťastnejšia rodinka :wink: :wink: :wink: malej Simonke v živote to najlepšie,najkrajšie a hlavne zdravie :wink: :wink:
15. júl 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc a ty čo? už si oznámila tú správu rodine,či stále je to Vaše tajomstvo? :slight_smile: :wink: a malá?
15. júl 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 kedy idete?
15. júl 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 hned v začiatku augusta ,ešte nemáme nič kúpené ,ale last minut hľadáme ako vždy :wink:
15. júl 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 do vtedy budeš isto fit :dizzy_face:
15. júl 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no ešte čakám na vyjadrenie dr. zajtra :confused: či nepovie aby išiel von...a mm zub zostal? pomohlo mu to ? tiež ho to takto dlhšie bolelo?
15. júl 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja nezostal musel von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no pekne :confounded: no ,ale nemusím byť mm prípad :confused: a čo ako si víkendovala ? ja som si včera kúpila nové plavky,okuliare slnečné, sa mi v stredu pokazili ,bočnica sa mi odtrhla a nedalo sa to opraviť a presne pred mesiacom mi na ne skončila 2voj ročná záruka-smola ,tak mám nové :sweat_smile: ..a môžem ísť na dovolenku základ mám :grinning: a mm má dnes narodeniny tak sme mali návštevu a som robila tiramisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 jasne nemusiš byť ten isty pripad ja si musim ešte plavky isť kupiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak dnes len odychujem je u nas škaredo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok