IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kuspitka
18. júl 2012

@tinka9075 joj moja....už to nepotrva dlho a budes tehulkovat...

tinka9075
18. júl 2012

@buba13 asi tam neboli náhodou dnes som po desiatich rokoch stretla kamaráta je vodič autobusu viezol ma Z Blavy a jeden bocian nám preletel cez cestu tak mi hovoril že ma asi hladá 😀 😀 ideme vkladat dve 🙂 🙂

tinka9075
18. júl 2012

@kuspitka už sa na to velmi teším 🙂 🙂

kuspitka
18. júl 2012

@tinka9075 joj moja aj ja..ako povies som tehotná,,bude to super.

tinka9075
18. júl 2012

@kuspitka neboj budeme tehulky obe 🙂 🙂

kuspitka
18. júl 2012

@tinka9075 moja bodaj by si mala pravdu

tinka9075
18. júl 2012

tak babenky práve mi volali z centra tak kontrola je zajtra a verím že v piatok odber júj už sa tešíííím 🙂 🙂

walta
18. júl 2012

@mirka2010 fuuuu, ze 7 dni.... ja uz mam obavy, ze sa nieco deje, ked nekaka 2 dni. Viacej dni sme zatial nemali. Ano, niekedy jej nechuti jest, vypije malo, ale asi jej to v tom momente staci. Teraz zvladne 166 ml, a uz par x zmakla aj 200 ml. Ona si spapa tolko, kolko ona chce, nasilu jej davat je nemozne. Podstatne je, ze pribera a rastie 🙂 🙂 🙂

sijust
18. júl 2012

@cmelica ahoj moja,mame sa celkom fajn...len keby Stelli chcela viac spinkat...uz sa naucila na ruky,spinka len s nami alebo este kocik berie celkom na milost,postielka je pasé,dobra ako odkladaci priestor 😀 stale je hladna,prsia mam az po zem,take su vytahane-nie a nie ich pustit,tak si ich drzi ruckami,ked papa...a potom na ciciku zaspat to je najlepsie a ked si ju dovolim polozit na postel po hodine,lebo uz mam normalne krce od bolesti,tak vrieska az je modra 😅 no co s nou?!musim ju este aj dokrmovat,lebo my sme valibuci,zajtra mame poradnu,tak som zvedava kolko vazi...mam pocit,ze ma 10 kil 😀 ale inak je krasna,papulka moja 😵 a vy ako s Branuskom?vsetko ok?hladkame brusinko 😲

sijust
18. júl 2012

@walta moja,nasa ma zajtra tri tyzdne a zvladne tahat pol hodinu z prsnika a potom stiahne este 150ml...ja sa bojim,ze ma zhltne 😅 kakame raz za den,snad je to ok...ale to je naklad teda... 😝 dufam,ze to staci...no ale prtka statocne,ako stary chlap 😀 pozdravujeme vas...a hladkame na dialku 😲

walta
18. júl 2012

@sijust ahoj... ju kojis a este papa aj z flase? Nejako vela spapa, nie?Ale zase na druhej strane, no nedaj je, ze? Nech sa len dievca napapa... aj nasa si prdka jak stary chlap 😀 , a aj tak dlhoooo, kolko x sa az zasmiat musim. Zlata je, suska nasa malinka 😉 Aj my vas hladkame a cmukeskujeme 😉 😉 😉

sijust
18. júl 2012

@walta vela zje,mas pravdu...ale dr.mi povedala,ze je to normalne,ked je taka velka...pred 10dnami ked sme boli na kontrole kvoli bilirubinu mala 4680g...uz ju nevladzem nosit... 😝 vacsinou jej staci cicik,ale raz za den ju chyti šabes,ziape az je modra,tak musim dat flasu...co mam s nou spravit?!dakujeme za cmukesky 😉 tie boli sladke..hmmmm 🙂

alibabaa
18. júl 2012

@tinka9075 budem na teba mysliet 🙂 tesim sa ze vsetko je ok.

buba13
18. júl 2012

@tinka9075 paradicka a este kamos ta viezol v buse. tak tam je velka sanca mat aj tri babenka 🙂 tesiiim 😉

majca55
18. júl 2012

@tinka9075 držim ti moc moc palce 😵

cmelica
18. júl 2012

@tinka9075 jeee tak uz zachvilku budes mat bambulky pekne u seba 🙂 drzim moooc palce 😵

cmelica
18. júl 2012

@sijust ahoj mamina 🙂 tak Stellinka je riadny papkacik 🙂 bozinku je krasnucka a co tam po tom kolko spapka..hlavne je, ze jej nic nechyba je spokojna 🙂 🙂 a uz ste si nasli rezim??? ako rychlo sa deticky naucia na rucky,ze??? 🙂
a my dufam,ze vsetko v poriadku..zajtra mame poradnu,tak som zvedava 🙂 🙂 dakujem Branusko pohladkany 🙂

tinasc
18. júl 2012

@sijust ahoj moja, no máš to asi také asi ako ja v mojou malou, keď bola bábo... a cumlík jej nechceš dať? aby stále nebola na prsku a potom by sa aj ukľudnila, možno... moja malá sa celkom dobre na cumli skľudnila, potom keď mala dva roky, pekne sa od neho odnaučila... tak možno by to takto šlo čo ty na to? želám veľa zdaru 🙂

apolenka6
18. júl 2012

@tinka9075 to sa teším,že máš krásnu úrodu 😉 o chvíľu budeš mať drobcov v brušku 🙂

apolenka6
18. júl 2012

@sijust no tééda??! 😅 😅 malá je jedáčisko ,len nech si pekne papká a ide jej to na úžitok 🙂 🙂

tinka9075
18. júl 2012

@buba13 no aj zajtra idem do blavy a zase na buse dúfam že pôjde zase kamarát velmi rýchlo mi ubehla cesta 🙂 🙂 no mne stačí aj jedno bábo len nech už je 🙂 🙂

tinka9075
18. júl 2012

@alibabaa
@majca55
@cmelica
@apolenka6 dakujem babenky už by som mala najradšej odber za sebou tak ma pichá v bruchu že až to už asi vajká chcú íst von 😀 😀

apolenka6
18. júl 2012

@tinka9075 ved musíš byť natlakovaná až ,až 😕 😀 ani ti ich nebudú musieť vyťahovať samé sa budú tlačiť von... 😝 😀

mirka2010
18. júl 2012

@tinka9075 juuuj, tesime sa s vami...urcite nas o vsetko informuj, dobre???

tinka9075
18. júl 2012

@apolenka6 no to áno asi budú zo mna utekat samé len aby ich pochytali 😀 😀

mirka2010
18. júl 2012

@sijust ahojky, aj my neustaale na vas myslime...tak mala Stellinka je hladosko malicky??? juuuj, tak jej chuti mliecko od maminky 😀 😀 😀 ale pises ze musis aj prikrmovat??? no moja, to sa casom mozno spravi, najdete si rezim...ako casto chce papkat??? a kolko krat ste v noci hore??? ale taka je kraaaasna pusinka malicka...moooc vas pozdravujemeeee 🙂🙂🙂

tinka9075
18. júl 2012

@mirka2010 jasné že budem o všetkom informovat zajtra už budem vediet viac už sa aj teším z tohto ivf mám nejaký dobrý pocit 😉 😉

mirka2010
18. júl 2012

@tinka9075 tak to je supeeeeer, ze mas z toho dobry pocit...uvidis aj tak to dobre dopadne klop, klop, klop....naozaj z celeho srdca vam to prajeme..uz nech su babiky v brusinku...🙂

tinka9075
18. júl 2012

@mirka2010 dakujem ja by som už bola rada keby sa to podarilo po tolkých sklamaniach 😒 😒 ale dnes ma potešil aj doki ked mi povedal že tak pozitívne naladenú ženu ktorá stimuluje na ivf dlho nevidel 🙂 🙂 snažím sa mysliet pozitívne a žiiadne stresy 😉 😉

cmelica
19. júl 2012

Kocky hlasim spravicku od @dasaa a Simonky 🙂 su od vcera domka a maju sa paradne ...malicka papka kazde 4 hodiny a pekne spokojne si buva 🙂 🙂 🙂 🙂 ked bude mat via casu tak sa nam ozve tu na MK 🙂 🙂
pozdravuje vas!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre