• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@tinka9075 Kolko sa snazite o babätko?
22. júl 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 drzime palce, aby ich bolo čo najviac :wink: myslela som od rana na Teba, lebo sme sa po dlhej dobe rozpravali s mm na tuto temu, inak to ani nerozoberame :confounded:
22. júl 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie zajtra uvidíme kolko sa oplodní v utorok by mal byt vklad lebo ideme bez PK :slight_smile: :slight_smile: dakujem že si na mna myslela na odber som bola sama paráda aj muž tam mohol byt so mnou ale nechcel :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merry1001 my sa snažíme asi 10 rokov ale po centrách chodíme asi 4 roky :wink:
22. júl 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no super 13 je krasne :slight_smile: :slight_smile: my sme mali 12 :dizzy_face: drzkam palce!!!!
22. júl 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica dakujem bolo by ich viac len nemohol odobrat všetky z lavého vaječníka lebo bol schovaný až za maternicou ale ja som spokojná
22. júl 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný večer dievčatá ! zajtra začína posledný pracovný týždeň a potom 3 týždne dovolenkáááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bude" light " týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@apolenka6 ozaj všetko najlepšie k sviatku a nech máš rýchlo bábo v brušku možno aj dve :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem moja :slight_smile: no asi len jedno mm moc nechce dve bojí sa asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: videl v obchode dvojky a sa "zhrozil" :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 so mnou bola dnes jedna baba na infúzku a je po 3ivf a chcela dat vložit 3 aj kamoška mala 3 a ujalo sa jedno :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak to máš aj tak super, tak nech sa pekne oplodnia všetky a nech aj vydržia :slight_smile: nech sa krásne delia :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja viem ved toto je otázne dáme si dve a môže zostať,len jedno... :unamused: ja neviem ,máme dilemu :rolling_eyes: ale dve naraz neviem či zvládnem som sama nemá mi kto pomôcť ,mm je na týždňovkách a tak by aj musel zostať aby nás mal kto chovať :confused:
mamina nevládze bolia ju kolená ledva chodí a svokra :confounded: :zipper_mouth:
22. júl 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ved to že ked dáš dve jedno sa ujme :slight_smile: ja dávam dve tiež mi nebude mat kto pomôct svokru už nemám a mamina tá sa bude činit ved to nemá daleko k nám ju na chvílu prestahujem :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ale to neznamená, že by si automaticky mala dve :slight_smile: hoci pravdepodobnosť je vysoká, ale nie vždy to tak musí byť, ono dve sú na to, aby bola vyššia pravdepodobnosť, aby sa uchytilo aspoň jedno :wink: neboj sa všetko zvládneš :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 pre mna su dvojky vyzva, ako si spravne zorganizovat cas a vsetko okolo toho, ja proste milujem organizacne vyzvy a dam si vlozit dve :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 ale môže sa aj jedno vložené ujať (aj nemusí) :rolling_eyes: ach jo to bude rozhodovanie už to vidím....a neviem si ani predstaviť ako by som aj výťahom chodila dvojkočík tam vôbec,ale vôbec nenarvem a na 5 poschodí bývam,neviem ako by som chodila von ani kočikáreň tu nie je
22. júl 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja viem žena veľa znesie,unesie ,ale už som spomínala bolo by to komplikované ....keby bývam na dome aspoň... :confused:
22. júl 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. júl 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ty si,žena činu :slight_smile: nič v zlom :slight_smile: potom by si mi musela poslať organizačný návrh ako sa dostať dole z 5 poschodia dole ...jedine si na balón dať extra výťah čo by nás spúšťal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. júl 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak to áno ked bývaš v byte s dvojkočíkom to budeš mat tažké mne je jedno ja bývam na dome tak dvojky by som prijala hned :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 vidiš, ani my sme na to velmi nemysleli a urobili sme si do domu schodov ako do neba :grinning: :grinning: :grinning: ked to vyjde, zrekonstruujeme barak a prisposobime na dvojkociar :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 neviem, web stránky s kočiarmi som ešte neštudovala, kedze nebol dôvod, ale čo ak vyrábajú aj kočiare pre dvojčatká poschodové a do toho výťahu sa zmestiš? :wink: :wink:
22. júl 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a za 4 roky sa to nepodarilo? aky mas problem?
22. júl 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ono sa aj podarilo len vždy som potratila :unamused: nejaký genetický problém a s krvou niečo tak si budem celé tehu pichat injekcie ale nevadí vydržím :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 som si pozrela obrázky kočíkov pre dvojičky, niektoré sú bombastické, tak neváhaj a určite vlož dve vajká, a ked sa obidve uchytia, budeme ti pomáhať vyberat ten najkrajší :wink: :wink: :wink:
22. júl 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie poschodové kočiare???? :fearful: :fearful: :fearful: ako by som "karovala"? ved by som nevidela pred seba a zrážala ludí :grinning: :grinning: dom prispôsobiš ,len čo tu na paneláku :angry: dalo by sa ,že by som najskôr jedno a potom druhé zniesla dole, ale kto by zatial strážil to jedno ktoré by nebolo pri mne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tinka9075 výhoda domu :wink:
22. júl 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 takze teraz uz cakas babatko? a na kolky krat sa Ti to podarilo?
22. júl 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ja idem vkladat dve určite ale dnes sa ma doki pýtal či nechcem vložit 3 ked toto je už moje 3ivf tak uvidíme ale to by bolo asi vela ale aspon by som bola na dedine populárna :grinning: :grinning: ja som tiež pozerala kočíky pre dvojky sú fakt bohovské :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 nie ešte nečakám dnes som bola na odber vajok tak uvidíme či sa to podarí :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 máš pravdu, v paneláku na piatom poschodí je to fakt zložité...ale v niektorych panelákoch majú aj tie veľké vyťahy, a tam by ti taký, čo sú kočiare nie vedľa seba ale jeden za druhým, vošiel :wink:
22. júl 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok