• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

5. decembra 2016 
@kostickabonnie no a ja práve bývam v takom kde je výťah malý,krátky..viem,že sú aj také dlhé výťahy ,ale to sú vo vysokých vežiakoch také dlhé a nemajú problém ani bicykel zmestiť do neho :confused: už som pozerala aj ja kočíky pre dvojky :fearful: sú fakt pekné :slight_smile:
22. júl 2012 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 takze ty uz asi nejdes na IUI? Na kolky krat sa Ti prvy krat podarilo IUI?
22. júl 2012 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merry1001 na iui som bola 3 krát 2x sa podarilo ale som potratila :unamused:
22. júl 2012 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 a môžem sa opýtať, mala si neskôr bolesti v podbrušku ako pred m? Lebo ja ich mám už asi 3-4 deň, v pondelok som bola na prvej IUI a neviem, či to nie je z utrogestanu alebo z čoho... :confounded:
22. júl 2012 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chilinkaxxx mne po iui boleli prsia a strašne mi bývalo zle a tehu sa potvrdilo :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2012 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 no tak už som nervózna :sweat_smile: zatiaľ ma dnes nič nebolí, dúfam, že to už prešlo.
23. júl 2012 o 06:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 a citila si, kedy to vyslo a kedy nie? este predtym, nez Ti to potvrdil test?
23. júl 2012 o 07:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 To je super, ze vajka su uz von, tak nech sa pekne oplodnia. Myslela som na teba celu nedelu :dizzy_face:
23. júl 2012 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merry1001 podľa mňa to žena cíti - je jej zrazu "divne" :slight_smile: ja som mala IUI pred týždňom, do včera ma bolelo brucho a dnes som nemohla vypiť ani kávu, lebo mi šla hore krkom a to pijem každý deň dve...takže chcem veriť, že nám to vyšlo, ale bojím sa :confounded:
23. júl 2012 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na prvom IUI si bola? kde?
23. júl 2012 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariankach
@alibabaa
@apolenka6
@mirka2010
@cmelica
@walta a ostatné babenky z 13 vajok sa nám oplodnilo 8 prirodzene bez isci ideme bez PK doki povedal že je zbytočná ked sa pekne delia jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2012 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (9)
kráásna správička :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ako ti dnes je? piješ vodu?
23. júl 2012 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 no brucho ešte bolí velmi v noci som nemohla ani spat ale dúfam že to prejde vodu pijem :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2012 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 to asi postupne odznie a bude dobre ,len pi vodu :slight_smile: ja idem poobede do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taká som najedovaná,že som zjedla celú čokoládu Milku :angry: ale MS sa blíži ,tak to preto asi...ja nemôžem mať doma nič sladké,lebo ako som sama ,len špekulujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2012 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 pijem vela aj melon mám tak jem ja som taká štastná som sa bála kolko sa oplodní 3 už zmrazili a 5 pozorujú ako sa delia tak uvidíme či aj z tých niečo zmrazia ale aspon mám na vklad keby niečo :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2012 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 to je perfektné ,ja budem rada ked budem mať aspoň dve,ale snád budem mať viacej :wink:
viem si predstaviť ako sa raduješ ,ja som bola hotová,len ked mi volali,že mám žiadosť schválenú a to ešte nepichám a nerátame úrodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak zajtra sa ide na vklad ,že?
23. júl 2012 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 taký kamen mi spadol zo srdca ale muž mi stále hovoril že sa oplodnia a hotovo :slight_smile: :slight_smile: zajtra mi majú volat či pôjdem alebo až v stredu :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2012 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 ani sa nenazdáš a budeš ich mať v brušku :slight_smile: :slight_smile: ..a potom budeš ležať v nemocnici? hned od potvrdenia tehu?
23. júl 2012 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 júj ved na to sa teším :slight_smile: :slight_smile: ked potvrdia tehu tak idem do nemocnice aj môj doki mi to už povedal tak čo vydržím :slight_smile: :slight_smile: a pôjdem do Partizánskeho tak tam bude o mna dobre postarané ked tam majú takého dobrého primára :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2012 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 to som chcela vedieť kam pôjdeš TO ,alebo PE....no bude ti aj dlho,ale pre bábo všetko :wink: aj máš internet v mobile? či budeš odkázaná na knihy a časopisy ? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2012 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 držím palce, nech sa to už podarí :wink:
23. júl 2012 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 internet v mobile nemám ale vraj tam je prístup na internet tak uvidím :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2012 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ursula5 dakujem no verím že sa to podarí musííí :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2012 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 jupiiiiiiiiiii uzasne. preco do nemocnice zlatko? urcite to vyjde. tak si zaobstaraj net do mobilu :grinning: :grinning: aby si nas mohla informovat ako sa mate :wink:
23. júl 2012 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alibabaa dakujem však som aj volala s malou dušičkou do centra že ako sa majú :slight_smile: :slight_smile: do nemocnice preto lebo po 5 potratoch som riziková pacientka tak tam budem pod dohladom no čo vydržím :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2012 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 supeeeeer,, tak už nech sú u Teba v brušku a nech sa poriadne zahryznú :slight_smile:
23. júl 2012 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinasc asi zajtra alebo v stredu už budú v brušku a zahryznut sa musia im budem dohovárat každý den :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2012 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 super!!!! takze predsa len bez PK? a zajtra mas vklad,ze?? juuuj drziiiiim palce aj na nohach aby sa pekne u teba zahniezdili babulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nam sa oplodnilo z 12stich 10 a nakoniec po PK nam ostali 3...
23. júl 2012 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica no bez PK a prirodzene júj tak sa teším 3 už odpočívaju v mrazáku a na 5 sa pozerajú ako sa delia ale vraj pekne :slight_smile: :slight_smile: vklad bud zajtra alebo v stredu majú mi zajtra volat :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2012 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 mojinka, to je kraaaaaaaaaaaaasna sprava....gratulujemeeeee...8 nadhernych babuliatok, to je neskutocny uspech...veeeelmi sa s vami tesime...a najviac sa budeme ked uz budu babuliaciky v brusku.....:slight_smile: ako sa inak citis???
23. júl 2012 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok