IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
25. sep 2012

@apolenka6 nedá sa to ignorovať, nemôžem okolo nich chodiť a tváriť sa že nič... a malá tam chodí, nemôžeme ich len tak obísť... škoda, že nemáme možnosť bývať niekde inde... ale kašlať na nich...

apolenka6
25. sep 2012

@tinasc už sa toľko nejeduj 🙂 viem,že je to ťažké,ale budeš mať malého tak ich nebudeš tak vnímať .... 🙂

apolenka6
25. sep 2012

@tinka9075 bodaj by nemuselo k tomuto kroku dôjsť a boli by dve 😉

tinka9075
25. sep 2012

@apolenka6 no necháme sa prekvapit čo bude 🙂 🙂 aj dnes mi povedali že bud budú tri dve jedno alebo ani jedno 😒 no to už je na tom hore ja s tým nič nenarobím 😠 a môj manželíno ten neverí vôbec že tento vklad bude úspešný 😠 😕 on stále hovorí že pre bábo si aj tak pôjdeme do brna 🙂 či to už bude na sk alebo bábo si odnesieme z brna je jedno len nech už bábo mám 🙂 🙂

mirka2010
25. sep 2012

@sijust ahoj svatka 🙂🙂🙂 mame sa celkom fajn..aj ked ja som chora, celu noc kaslem, maleho to budi...tato noc bola uplne priserna, kazde dve hodiny bol maly hore...a ja som tak potrebovala spat...dostat sa z zej choroby...ale nedalo sa...maminka musi vydrzat vsetko...inak, maly sa vsade stavia...je to neskutocny sikovnik...napreduje zo dna na den a taky je to smejo....urcite sa ti bude pacit 🙂🙂🙂 a vy sa ako mate s nevestickou nasou krasnou okatou?

alibabaa
25. sep 2012

@tinka9075 treba verit, bud pozitivna .. citala som ze chilli v tabletkach prekrvuje maternicu.. tak pripadne papaj cerstve chilli alebo v tbl raz denne tu je o tom pisane.. je tam aj o anopyrine ale to by som bez konzultacie s lekarom nebrala.. http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=93360
a nenos cierne veci.

tinka9075
25. sep 2012

@alibabaa uvidíme ja sa nechám prekvapit čo bude 🙂 🙂 ja anopirín budem brat v kombinácii s fraxíkom ale až ked bude testík pozitívny tak mi odporučil doki 🙂 🙂

mirka2010
25. sep 2012

@dasaa tak zajtra drzime mooooc palce...urcite klbiky dobre dopadnu 🙂 takze mala je nervacka??? ale nieee...to len ona tak s vami komunikuje...inak nevie, takze takto vam isto dava najavo asi to najzakladnejsie...som hladnaaaaaa, smadnaaaa...kakaaaaat,cikaaaaat, grgnuuuut 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no my sme ok...az na to ze som naozaj chora a celu noc som kaslala, dufam, ze tato noc bude lepsia...drzkajte nam palce 🙂

ursula5
25. sep 2012

ahojte kočky prikladám foto, dali sme malého nafotiť ale zatiaľ mám len jednu na ukážku 😉

walta
25. sep 2012

Ahojte dievcata.... hlasim stav- vcera sme boli na ockovani (uz konecne)- prevenar 13, a chudatko malá ma horucku, nozicky jak v ohni. Natieram jej ich s octanom a davam jej nurofen. Malo mi papa, vecer nie a nie zaspinkat, ledva som ju uspala dnes, zaspinkala o pol 11 a ja som uz hotova tiez. Idem zalahnut, bo na to tu uz ani nevidim. Aj vase deticky to takto nejako zvladali? Po kolkych dnoch sa dostaneme zase do normalu? Dik za rady a dobru nocku 🙂

apolenka6
26. sep 2012

@ursula5 jééééééééééj ten je krásny 😵

tinasc
26. sep 2012

@apolenka6 nebudem sa jedovať, nestoja mi za to 🙂

tinasc
26. sep 2012

@ursula5 juj aký zlatučký 🙂

ursula5
26. sep 2012

@apolenka6
@tinasc ďakujeme 😉

dadax84
26. sep 2012

@ursula5 Je nádherný, posielam božtek 😵

adikasala
26. sep 2012

@ursula5 aky je zlatunky,,,a ako pozuje... 🙂

adikasala
26. sep 2012

🙂 ahojte kocky tu mate valentinku,aktualne foto,,, 🙂 chystame sa na krst

walta
26. sep 2012

ahojte dievcence... v pondelok sme boli na ockovanie- prevenar 13 a infanrix hexa- do oboch noziciek- a malá mi teplotuje, max. mala 38,8 st., davam jej sirup nurofen, ale ked jej opät vyskoci, dam jej paralen cipok do riťky, mozno zaberie lepsie. Nemate s tym skusenost aj vy, ze co robit? Vdaka vam....

walta
26. sep 2012

@adikasala ahoooooooooooooooj..... ta je krasna, prenadherna... posielame pusku 🙂 🙂 🙂

tinka9075
26. sep 2012

@adikasala tá je krásna aj ja chcem také bábetko sa neviem vynadívat 🙂 🙂

tinka9075
26. sep 2012

@tinasc
@walta
@adikasala
@ursula5
@alibabaa
@mirka2010 a ostatné posielam vám pozdrav z Tatier je tu pekne len zima 🙂 🙂 a neviem či som spravila dobre a v piatok asi idem domov 😉 😉 hlava ma bolí smrkám kašlem no celkom zle som si myslela že mi to na astmu vzduch pomôže ale asi to bola opačná reakcia no čo už dnes dám menšiu túru a uvidím ako bude dalej 🙂 🙂

tinka9075
26. sep 2012

@ursula5 krásne bábetko a aký je už velký 🙂 🙂

tinasc
26. sep 2012

@walta moja nám od teploty nezaberalo nič, ani sirup ani čípok, boli sme až na pohotovosti s teplotou a tam doktorka povedala, že treba dať obyčajný detský paralen tuším je to 125, že aj dve sa môžu... a od toho jej krásne teplota klesla... my sme mali teplotu zo zubov... tak držím palce, nech je čoskoro fit 🙂

tinasc
26. sep 2012

@tinka9075 no len si ty dávaj na seba pozor, hlavne nebuď chorá 😉

tinasc
26. sep 2012

@adikasala krásavica, veru 🙂

tinka9075
26. sep 2012

@tinasc dakujem dúfam že tie problémy sú len t astmy no uvidím ale v piatok cestujem domou 🙂 🙂 aj dva dni mi stačia trošku prevetrat hlavičku 🙂 🙂

tinka9075
26. sep 2012

@tinasc dakujem dúfam že tie problémy sú len z astmy no uvidím ale v piatok cestujem domou 🙂 🙂 aj dva dni mi stačia trošku prevetrat hlavičku 🙂 🙂

tinasc
26. sep 2012

@tinka9075 tak snáď veď ja som kašlala skoro 4 mesiace a ako som sa bála... našťastie to dobre dopadlo 🙂 tak sa drž 🙂

tinka9075
26. sep 2012

júj a ešte aj net tu blbne 😕 😕

tinka9075
26. sep 2012

@tinasc ved to že aj ja kašlem a dost a teraz sa aj bojím zakašlat 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre