IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
1. okt 2012

@tinasc no veru brani...ale mozno aj to ze je v skole, povinnosti, kolektiv, kamaratky...to vsetko urcite bude na nu vplyvat, ked bude hovorit ze ma doma malickeho braceka...a ako jej ide skola? as ty sa ako citis?

tinka9075
1. okt 2012

@walta rastie vám ako z vody ved nedávno si písala že sa narodila a aha aká kočka je už z nej 🙂 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@mirka2010 jáj verím že sa mi ten sen už konečne splní 🙂 🙂 zatial sa cítim v pohode len bruško ešte bolí trošku ale to sa asi krpci zahniezdujú 🙂 🙂 mna tiež trápi kašel aj sa bojím zakašlat aby sa niečo nestalo 🙂 🙂

mirka2010
1. okt 2012

@tinka9075 moja zlatucka...urcite sa ti tvoj sen splni...vsak uz je aj skoro splneny...a brusko ti to dava patricne najavo...ze sa tam zahniezduju tvoje lasky...uvidis ake obrovske kolajnice budu na teste ked si ho budes robit 🙂 juuuj,uz aby to bolo!!!

tinka9075
1. okt 2012

@mirka2010 verím že máš pravdu no testovat neviem či budem asi počkám na krv 🙂 🙂 ale snád sa jedno uhniezdi a bude to môj vytúžený chlapček 🙂 🙂

apolenka6
1. okt 2012

@mirka2010 Dakujem Mirka ! si veľmi zlatá teším sa,že sa ti to páči 😅 veru vytešujem sa a ked som teraz domka tak sa mám aspoň na čo pozerať a ked budem mať zlú náladu ,lebo nevem ako budem reagovať pri toľkých hormónoch 😕 tak hned mi bude lepšie 😵 ,a na živo je to oveľa krajšie 😀
no a k tomu kašľu nepodarenému ,ten je práve najhorší v noci a vtedy najviac útočí 😠 to si pamätám,že cez deň ako tak v pohode a ako náhle som si ľahla spať tak to začalo dráždiť a aj suchý vzduch to ešte podporuje 😖

walta
1. okt 2012

@mirka2010 dakujeme krasne.... vie uz vselico- sedi, ale este je podopreta, prevaluje sa z chrbatika na brusko, vsetko uchopi a hned s tym šup do ust, ked ju pritiahnem, aby si sadla, ona hned sa postavi na nohy a robi drepy, džavoce o 106, no proste je zlata. Ale este nelezie.. 🙂 🙂 🙂 posielame cmuk Maroskovi

walta
1. okt 2012

@tinka9075 ahoj... veru, leti to.... teraz to vidim na svojej dcere, ako ide cas, preto si to s nou max uzivam ako sa len da 🙂

tinasc
1. okt 2012

@apolenka6 veľa si upratovala 🙂

tinasc
1. okt 2012

@walta malinkej k polrôčku želáme veľa zdravíčka, veru ale to letí 🙂

tinasc
1. okt 2012

@mirka2010 ale dobre jej to ide aj ju chvália, takže to je v pohode 🙂 dobre sa cítim, včera to bolo všelijaké, už som si aj hovorila, že by som sa najradšej rozpadla 🙂

tinasc
1. okt 2012

@tinka9075 dúfam, že ti ten kašel rýchlo prejde, ale neboj oni ti nevypadnú, aj ja som kašlala, tri mesiace a drobček sa našťastie udržal aj keď som mala veľký strach 😒 tak držím palce 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@tinasc dakujem no kašel ma trápi už od vkladu niekedy sa aj zakašlat bojím 😒 ale verím že bude všetko ok 🙂 🙂

tinasc
1. okt 2012

@tinka9075 no ja som kašeľ dostala na 9 deň po vklade a kašlala som 3 mesiace ☹ tak dúfam, že u Teba to tak nebude...

tinka9075
1. okt 2012

@tinasc som zvedavá a najhoršie je to v noci mám pocit že sa už zadusím 😒 ked ja to mám trochu komplikované ked som astmatička ☹

tinasc
1. okt 2012

@tinka9075 aha áno, zabudla som... no ja som koľkorazy celé noci ani nespala, lebo ma škriabalo v hrdla a napínalo na kašeľ...

tinka9075
1. okt 2012

@tinasc nejako to vydržím iné mi nezostáva 🙂 🙂

mirka2010
1. okt 2012

@tinka9075 naozaj mas vytuzene chlapceka??? vacsinou chcu vsetky len dievcatka...urcite sa aspon jedno uhniezdi, uvidis...to je viac ako iste...ja ani troska necitim nejaku pochybnost...🙂🙂🙂

mirka2010
1. okt 2012

@apolenka6 veru, presne ako pises...noci su proste najhorsie...ale raz to musi prestat...takze verim, ze tato noc bude lepsia, tuk, tuk, tuk....naozaj to mate krasne...urcite vam to musi robit obrovsku radost...a nebooooj, ked budes mat zlu naladu z hormonov, tak sme tu my a my ti tu naladu vylepsime 🙂

mirka2010
1. okt 2012

@walta tak sikulka je to poriadna...teeeeeda, takto si uz aj blaboce...to bude rebeka mala 🙂 a ako ti spinkava?? uz aj prikrmujes, co papa?

tinka9075
1. okt 2012

@mirka2010 ja som vždy chcela chlapčeka a čo sa mi aj sny snívajú že mám bábo vždy mám synčeka tak verím že sa mi to splní 🙂 🙂

mirka2010
1. okt 2012

@tinasc no moja, ved prave tento posledny mesiac bude strasne narocny...ja si pamatam, ledva som sa gulala, brucho po nos...zo vsetkeho mi bolo zle...nespavost...no narocne to je...ale ty to urcite zvladnes!!!! vsak Lukasko za to vsetko stoji 🙂🙂🙂

mirka2010
1. okt 2012

@tinka9075 no to je uzasneeeee....ja som od zaciatku tiez mala pocit ze to je chlapcek...a aj ked som si predstavovala svoje babatka, tak to bol chlapcek...takze asi tam uz jeden huncut v tom brusku je na isto chlapcek 🙂🙂🙂

tinka9075
1. okt 2012

@mirka2010 to verím že tam je chlapček 🙂 🙂 muž by chcel radšej dievčatko 🙂 🙂

mirka2010
1. okt 2012

@tinka9075 no typicky chlap...aj ten moj, len ci dievcatko nie je v brusku??? stale sa na sone pytal..no uz ked konecne riadne uvidel gumky a pindurika, tak pochopil 🙂 vies ale ja si stale myslim...najdolezitejsie je aby bolo zdrave...naozaj, nic nie je dolezitejsie!!!!

tinka9075
1. okt 2012

@mirka2010 presne aj ked to bude dievčatko tak nevadí len nech je zdravé 🙂 🙂

mirka2010
1. okt 2012

@tinka9075 naozaj, nic nie je dolezitejsie...ja si to kazdy den uvedomujem viac a viac!!!! a co brusko??? pobolieva?

tinka9075
1. okt 2012

@mirka2010 jasné už nech bude čo chce len nech už bábo mám 🙂 🙂 bruško cítim stále tak dúfam že je to dobré znamenie 🙂 🙂

mirka2010
1. okt 2012

@tinka9075 samozrejme, to je to najlepsie znamenie...mna tak stale bolelo...a vobec som ani len netusila, ze to sa Marosko uz v brusku krtkuje....🙂

tinka9075
1. okt 2012

@mirka2010 som zvedavá kolko sa ich tam uchytí 🙂 🙂 ešte keby ten kašel prestal už by som bola spokojnejšia 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre