IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
1. okt 2012

Tááák dievčatá už mám PN v rukách ...všetko môže začať 😵 😝

tinka9075
1. okt 2012

@apolenka6 no super tak ju už nepusti do pôrodu 🙂 🙂

apolenka6
1. okt 2012

@mirka2010 veru ,len sa ty neboj ja sa budem sťažovať ked mi bude zle 😉 som rada,že ste tu a poradíte, "pofúkate ranky" 😀

apolenka6
1. okt 2012

@tinka9075 nepustííííííííííííííííííím!!!!!! 😠 😠 😠 😠

tinka9075
1. okt 2012

@apolenka6 len silno drž 🙂 🙂

apolenka6
1. okt 2012

@tinasc upratovala....hm 🙄 ale včera som len varila ,to som dnes zle spala a krk bolí ,bola som teraz u dr. a som stretla kopu známych a sa ma pýtali čo mám s krkom ,že som vykrútená 😖 ,no čo ked sa nemôžem obzrieť do ľava tak sa tak vrtím celým trupom a aj to ťahá...
a to som dnes mala v pláne okná umyť ..no čo počkajú ved mám dlhúú PN 😵 😵
dala som si daľšiu tabletku, nech už zaberie lebo to bolí 😠 🙄

apolenka6
1. okt 2012

@tinka9075 idem zvesiť prádlo ,lebo sa dáko pomráča už je aj tak suché a nechcem aby zmoklo

tinka9075
1. okt 2012

@apolenka6 mne sa ešte suší no je tak pod mrakom ale teplo dúfam že pršat nebude 🙂 🙂

tinasc
1. okt 2012

@mirka2010 jasné že stojí... stále si ho predstavujem 🙂 ale veru tento posledný mesiac, to je hrozné... nemôžem poriadne spávať, kĺby ma bolia, bolia ma ruky a to neviem prečo, tŕpnu mi prsty na rukách, nohy mám opuchnuté, v prsiach ma pichá, snáď ten tlak sa umúdri... no... čo budem hovoriť, bábo za to stojí 🙂

tinasc
1. okt 2012

@apolenka6 a ja že si upratovala, však na tej fotke máš pekne popratané 🙂 no tak dúfam, že to povolí, však oddychuj na PN 🙂

apolenka6
1. okt 2012

@tinasc tak zhruba mám popratané,ale okná ešte nemám umyté záclony oprať a chcem si tak všetko upratať povyhadzovať ,poumývať skrinky v kuchyni ,spálni a na chodbe ....

tinasc
1. okt 2012

@apolenka6 no tak to ťa čaká ešte veľa roboty, však postupne 😉

apolenka6
1. okt 2012

@tinasc to už budem mať pomaly predvianočné upratovanie 😀 😀 ved sa ani nenazdáme a sú tu vianoce,prídu dušičky a už to pôjde rýchlo....
a ty ako? chodíš k dr.? Luky sa už otáča? či ako budeš rodiť?

tinasc
1. okt 2012

@apolenka6 no hej, budeš už mať upratané a nebudeš mať toho toľko 🙂 k doktorovi idem v stredu, pochybujem, že sa otočil 🙂

apolenka6
1. okt 2012

@tinasc a malú si ako rodila? ešte máš tuším mesiac čas,že? neviem istotne tak ma oprav 😉
inak ty si si čo pichala pri IVF ?

majca55
1. okt 2012

@apolenka6 jej moja zlata tak ty si už začala??moc moc ti držkam včetky palce a verim že to dotiahneš uspešne do konca 😵 😵

apolenka6
1. okt 2012

@majca55 ahoj! no dnes je prvého tak som sa už dala vypísať na PN v sobotu začínam brať Proveru a o týždeň pichám Diphereline ...chcela by som to dotiahnuť do úspešného konca ako každá,či sa podarí uvidíme na konci výsledok 🙂
a ty ako sa máš? čo nové?

majca55
1. okt 2012

@apolenka6 mam sa celkom fajn občas depka ☹ ale inak pohodička 😉 noveho nič moja už nevladzem takže asi koniec ☹

kostickabonnie
1. okt 2012

@apolenka6 @tinka9075 včera ma mm vyhnal od pc, tak som sa s vami ani nestihla rozlucit.... ☹ v Madarsku som chytila nejaky virus, od rana ma boli hrdlo a zacinam kychat a smrkat. je toto mozne???? vyzera to, ze zaspim do 10 minut.

tinasc
1. okt 2012

@apolenka6 hej mám ešte mesiac, alebo dva týždne, jeden nikdy nevie 😉 malú som rodila normálne, ona bola otočená ako má byť, ale rodila som ju hrooooozne dlho 😒 ufffff... a pichala som diphereline a fostimon...

tinka9075
1. okt 2012

@kostickabonnie ja som chorá skoro od vkladu už je lepšie len ten kašel hnusý ma trápi 🙂 🙂

kostickabonnie
1. okt 2012

@majca55 vies, na rozdiel od inych zien vieme, z coho tie depky su 😉 a mm ma na to aky nazor?

tinasc
1. okt 2012

@kostickabonnie skoré uzdravenie...

kostickabonnie
1. okt 2012

@tinka9075 ja tiez neznasam kasel, lebo ked je suchy, drazdivy, tak ma az napina a potom sa neviem nadychnut. No, snad ma to do tyzdna prejde, nieze potom kychnem a prasknu vsetky foliky 😀

apolenka6
1. okt 2012

@majca55 neviem čo ti mám napísať ,že mávaš depku ☹ mrzí ma to ,tak rada by som ti pomohla a neviem ako ta potešiť 😕
ked ty si bola vždy plná elánu čo sa týkalo dieťatka ,nie ako ja ja som bola vždy raz hore a raz dole ...

kostickabonnie
1. okt 2012

@tinasc dakujem ti, nejak sa to tu siri 🙂 zeby to uz boli tie tehotenske, len sa tvaria ako chripkove????

tinka9075
1. okt 2012

@kostickabonnie ja som sa skoro v noci zadusila 😒 som sa vykašlat nemohla a najhoršie že ma to stále budí 😒

kostickabonnie
1. okt 2012

@apolenka6 mas pravdu aj ja som raz hore, raz dole, ale my dve este nie sme matkami, vraj to pride s tymi prvymi tehotenskymi hormonmi a zastabilizujeme sa 😉

apolenka6
1. okt 2012

@kostickabonnie
čoo??? 😕 chorá?? no paráda tak šup do postele 😉 ked ti manžel nakázal pustiť PC tak čo iné ti zostávalo 😀 mala by si si oddýchnuť aby všetko dobre dopadlo a menej pracovať už konečne 😠 😉

kostickabonnie
1. okt 2012

@tinka9075 skus si dat vyssi vankus alebo nejaky zvhlcovat do izby

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre