IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
1. okt 2012

@kostickabonnie
@tinka9075 hlavne nebuďte choré po vklade, ono to zase nie je bohviečo, keď sa pritom bojíte o fazuľky 😉 tak sa vyliečte 🙂

apolenka6
1. okt 2012

@tinasc ja mám na miesto Fostimonu Menopur 😉 tak máš ešte čas a možno sa malý otočí ...mne je jedno koľko by som rodila ,len nech raz rodíííím 😝

tinka9075
1. okt 2012

@kostickabonnie ved ja spávam na dvoch to musím mám astmu a zvhlčovač mám a nejak nepomáha 😖 😖

kostickabonnie
1. okt 2012

@apolenka6 ved hej, ved dnes som len trosku, lebo som bola ako mechom udreta 😀 a uz som v posteli 😉

apolenka6
1. okt 2012

@kostickabonnie nie jeden deň byť doma ,ale viacej 😀

tinasc
1. okt 2012

@apolenka6 určite budeš raz rodiť, každej sa to raz podarí 🙂 len neviem, či ti to v tej chvíli bude až tak jedno, keď budeš mať pocit, že ťa roztrhne 🙂

kostickabonnie
1. okt 2012

@tinka9075 ja ked uz neviem ako dalej, tak si dam nejaky cukrik alebo zuvacku, aby som to podrazdene hrdlo trochu zvlhcila, lebo voda nepomahala. a potom sa snazit ukludnit, ale poznam tieto zachvaty velmi dobre, placem pri tom a som cervena v tvari....ked sa mi to stane na rokovani, tak je to hrozny trapas 😒

tinka9075
1. okt 2012

@tinasc dakujem verím že to prejde a bude všetko ok 🙂 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@kostickabonnie ved to ja tiež žujem aj cukríky jem a pri posteli mám flašu vody a muž sa smeje že som ako alkoholik 😀 😀

apolenka6
1. okt 2012

@tinasc ja viem teraz som hrdinka ked nie som tehotná 😝 ale najskôr musím otehotnieť aby som sa posunula dalej 🙂

kostickabonnie
1. okt 2012

@apolenka6 no, zajtra mam len jednu poradu o 7,30 a o 16,30 mam ist ku gyndosovi na to, aby mi odsuhlasil papier z Heliku na predoperacne ......zas bola sestricka papezskejsia nez papez. Volala som , ze sa chcem objednat na predoperacne vysetrenia a ona na to, ze mam prist o 16,30. A ja, ze ved mi budete brat krv a ona, ze to najprv musi rozhodnut doktor, ci mi ju zoberu 😀 😀 😀

apolenka6
1. okt 2012

@kostickabonnie ja idem v stredu na krv a až ked budú výsledky zrážanlivosti krvi tak potom idem na interné v budúci týždeň ,ja si všetko vybavujem s predstihom 😝 a som doma tak mam na všetko čas a kľud ...
no niekedy sú sestričky múdre,ale nie všetky

kostickabonnie
1. okt 2012

@apolenka6 a to treba ist aj na interne????? 😲 😲 😲 nehovorili nieco, ze to vsetko zvladne aj gynekolog?

apolenka6
1. okt 2012

@kostickabonnie júj veru nie gynekológ a interné je iné 😀 to gynekológ nemôže ,internista ťa vyšetrí aby ti mohli dať narkózu 😝

kostickabonnie
1. okt 2012

@apolenka6 tak to aby som sa objednala aj k internemu, kym nie je neskoro 😎 😎 aj ked to uz asi je 😀 no mozem ja za to ???

majca55
1. okt 2012

@kostickabonnie vieščo on stoji pri mne ešte do konca roka chce sa pokušať velmi mi pomaha tak uvidime 😝 tebe držim moja moc moc palce 😵

majca55
1. okt 2012

@apolenka6 juj moja akosi mato už obchadza ☹ za posledne tri roky mam toho dosť a na gynde som ako doma 😝 ešte možno do konca roka budeme sa snažiť 😕

apolenka6
1. okt 2012

@kostickabonnie mne sestrička dnes povedala,že až ked budem mať výsledky krvi až potom môžem ísť na interné ,lebo tie výsledky potrebuje internista
prečo by bolo neskoro? u nás sa neobjednáva ,ale pekne do radu prídeš ráno a čakáš 😝 😝 a máš vybavené

kostickabonnie
1. okt 2012

@majca55 tak to je super, ked mas v mm podporu. Poznam aj take pary, kde nie je jednotny nazor a tam potom trpi kazdy 😒 uvidime ako to dopadne, zda sa mi to nekonecne....

apolenka6
1. okt 2012

@majca55 viem čo myslíš ,že ťa to už nebaví stále ten istý kolobeh ,nechaj to teda na náhodu,osud 😉

kostickabonnie
1. okt 2012

@apolenka6 ja chodim v Nitre na Klokočine k jednemu, a tam sa vzdy objednavalo, tak uvidim, ci bude stacit aspon ten tyzden vopred

tinka9075
1. okt 2012

@majca55 Majuška ja ti budem velmi držat palce a do konca roka budeš tehulka 🙂 🙂

majca55
1. okt 2012

@kostickabonnie @apolenka6 @tinka9075 kočky moje dakujem a strašne vam držim palce a budem na vas myslieť 😵 😵 😵

tinka9075
1. okt 2012

@majca55 dakujem ved pozri na mna ak sa nepodarí vklad tak ideme do Brna a odtial si bábo odnesiem určite to tak cítim 😉 😉

apolenka6
1. okt 2012

@kostickabonnie tak to áno ,u každého dr. je to iné ..tak sa skús objednať a hlavne tú krv ešte stihni 🙂
ozaj ako sa ti pichá, už ti to ide??

apolenka6
1. okt 2012

@majca55 dakujeme,ty budeš náš anjelik a budeš na nás dohliadať 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
1. okt 2012

@apolenka6 no dnes rano som mala problem, na pol milimetri som sa stopla a vytiahla ihlu naspäť 😀 😀 😀

majca55
1. okt 2012

@apolenka6 jasne moja 😵

apolenka6
1. okt 2012

@kostickabonnie myslíš,že si pichnutú injekciu povytiahla ? aspoň tak som ťa pochopila 😕 no čo ja ešte dorobím 😝

apolenka6
1. okt 2012

@majca55 ešte keby si bývala pri mne by som si ti dala pichať injekcie zdr. sestre ktorá ma prax 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre