IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
13. okt 2012

@cmelica jéj je krásny a ako buvinká sladko 😵
nie nebolelo,len po pichnutí to trošku štipká ,ale nič strašné

alibabaa
13. okt 2012

@cmelica mna z toho vsetkeho aj zaludok uz boli. dnes ma napinalo. mam ho trosku slabsi, tak mi to dava jasne najavo.
hej budeme dve vkladat. a pk podla toho kolko sa oplodni, ale asi hej. mam v karte poznaceny embryoscope, tak to urcite neprepasnu aby zarobili 300 eciek..
a ostatne v pohode? koliky ci co to je vas dufam obisli.

kostickabonnie
13. okt 2012

@cmelica nie, nechodi na tyzdnovky, ale pracuje od rana do vecera a akosi sa nevie odtrhnut od prace, my sme obaja workoholici 😠

kostickabonnie
13. okt 2012

@cmelica ako si krasne spinka Branusko, joj, ked si spomeniem, ako komplikovane to bolo pre teba a je z toho taky krasny pokladik 😉

dasaa
13. okt 2012

Ahojte babenky nasa Simonka ma dnes 3 mesiace velmi ju lubime a sme stastny rodicia 🙂.
@cmelica ahoooj ma sa dobre konecne ma mm volno tak si to uzivame.Skor on si uziva a skoro cely den sa venuje Simonke bo ja som pratala cely byt.Simonka sa ma dobre je to nasa betarica stale sa na nas usmieva a aj blabota.V stredu ideme ockovat ☹ a hned mame aj poradnu.

dasaa
13. okt 2012

@tinka9075 ahoj co to citam to vazne spinis ?nie je to len chvilkove

mariankach
13. okt 2012

@dasaa jeeej, aj moja mala ma dnes 9 mesiackov, gratulujemeeee 😵

tinka9075
13. okt 2012

@dasaa ahoj no už aj krvácam no nič ideme na iui do Brna a odtial už pôjdem tehotná musím 🙂 🙂

tinasc
13. okt 2012

apolenka, ak dám odpovedz konkrétnej osobe, tak ma to vyhodí, nedá sa mi dať páči sa mi to, nedá sa mi odpovedať na správu... vidím, že vám to všetkým ide, tak neviem, kde je chyba... nebaví ma to všetko osobitne vypisovať, nechápem, čo sa stalo, že ma to stále kdesi vyhadzuje.... inak takto sa mi písať dá, ale nechce sa mi všetko prácne vypisovať, komu čo patrí... ani smajlíky sa mi nedajú dať, keď ich stlačím, zase som niekde inde...

apolenka6
14. okt 2012

@tinka9075 neviem kde berieš toľko síl ,si fakt veľká bojovníčka a máš môj obdiv 😕 drž sa!

apolenka6
14. okt 2012

@tinasc no to som prekvapená,že čo ti robí MK asi...ved PC inak ide? napr. FB?
som zvedavá ,že či ti to dnes už pôjde 😕 no ale aspoň písať môžeš ako tak...ked ti to nepôjde tak by som napísala niekde na MK nech poradia 😉

majus28
14. okt 2012

9 den po IUI.. iba jedna ciarka ☹ necakala som hned ze to bude ono, viem, ze je este skoro, ale nebol tam okrem tej jednej ziadny iny naznak :( je to zataz a ani po tych viac ako troch rokoch som si na to asi nezvykla...

anuska30
14. okt 2012

ahojte.uz som tu minuly rok pislala.Mam 1 dcerku 15 rocnu a rada by som mala este 1.dietatko.Minuly rok som mala mmt a o 4.mesiace potrat.Odvtedy sa mi nedari otehotniet.Citala som o IUI.v Martine ale aj v Piestanoch.Rada by som vedela ci niektora z vas chodi do Piestan.Podla lekara som ok a aj manzel ma spermie ok,tak som myslela,ze by nam pomohlo IUI ked spermie vstreknu priamo do maternice.Rada by som vedela ked ste isli po prvy krat do centra a manzelovi hned robili spermiogram ci aj vam hned robili nejake vysetrenie a kolkokrat ste museli ist do centra kym vam urobili prve IUI ? Nechcem tam chodit pol roka.Mam 36 rokov.Po akej dobe sa moze ist na IUI druhy krat od prveho ak sa nepodari na poprve otehotniet ? Dakujem vam vsetkym za pomoc a rady

anuska30
14. okt 2012

Rada by som este vedela kolko sa platite za IUI a za ostatne vydavky? dakujem

anuska30
14. okt 2012

prosim Vas,este by som rada vedela co vsetko ste potrebovali na prvu konzultaciu a kolko ste boli vo vnutri aby som sa vedela prisposobit casovo kvoli praci. Som uz psychicky znicena ked mi dorazi mrcha.Dnes mi rovna dorazila a tak som dufala,ze nepride.Museli ste mat odporucanie aj od lekara do centra?

anuska30
14. okt 2012

@majus28 ahoj.ja mam tiez jeden vajcovod kvoli mmt a o styri mesiace som otehotnela aj s jednym vajcovodom ale som potratila.Kyretaz som mala v oktobri 2011 a zatial nic.Chcem ist tiez do Heliosu a na IUI.Vyzera to,ze sme obaja v poriadku a aj tak sa nedari.

majus28
14. okt 2012

@anuska30 je hrozne to cakanie.. snad to raz vyjde, uz som sa bola vonku prejst, vyplakala som sa, aby ma nevidel muz a snad to dnes nejak uhram s tou naladou.. do heliosu sme nemuseli mat nic, stacilo sa objednat telefonicky na prvu konzultaciu. no my sme so sebou priniesli vysledky ake sme dovtedy mali.. drzim ti silno prsty..

majus28
14. okt 2012

mam skveleho muza aj celu rodinu, ale viem, ze nikto nepochopi pocity zeny, ktora nemoze otehotniet, tak ako ine zeny, ktore sa citia rovnako.. necitim sa tak sama a viem, ze je nas viac, co bojujeme spolocne.. dakujem

sherny
14. okt 2012

@anuska30 Ahoj v Trenčíne som platila 50eur, a ani na 3x sa to nepodarilo, neva, budeme skúšať dalej, držím palčeky 🙂

sherny
14. okt 2012

čafte kočky. Chcela by som sa spýtať jednu vec.. tento cyklus som mala od 3 dňa merional, 1 injekciu večer, a bolo ich dokopy 8... mala som strašne veľa folikul, tak ma dr. varoval, aby sme to tento cyklus nechali, tak.. tak sme ho poslúchli a mali s mm iba chránený styk... dnes mám 18 dc, a začala som krvácať, čo ma dosť vystrašilo, máte aj vy podobné skúsenosti? prečo krvácam tak skoro, ... bruško ma zatiaľ nebolelo, ako pri mrche, tak tomu nechápem... vopred dakujem za každú odpoved, a všetkým snažilkám držím palčeky, a krásnu nedeľu 🙂

anuska30
14. okt 2012

@sherny prepac,ale u vas je vsetko ok alebo nasli vam aj nejaky problem? IUI robia aj v Trencine ?Kolko si cakala? to si pokazde platila 50 eur alebo len raz ? Tak ja som rada,ze uz mam aspon jedno dieta,ale tuzba po babatku je velka.Ja som oteh. minuly rok 2x ale nic z toho ked raz mmt a druhy raz potrat :( drzim palce a dakujem

anuska30
14. okt 2012

@majus28 ja mam tiez skveleho muza a rodine som nic nevravela a ani nechcem.Mam dobru rodinu,ale je to zbytocne ich tym zatazovat.ja som teraz zacala chodit do TR:Teplej liecitelom.Su to mily manzelia.Pan mi povedal,ze som mala zablokovane gyn.organy.V pondelok idem na kontrolu po 3 tyzdnoch,tak som zvedava.Vraj maju 70 percentnu uspesnost co sa tyka otehotnenia zien.Sitala som o nich v casopise Liecitel a hned som im volala.Verim im.Doteraz som nemavala poriadny ovul.hlien a ovulku vzdy tak 17 den a teraz ak som mala v uchu od nich dve naplaste tak ovulka bola na 15 den a mala som aj poriadny hlien ovul.

sherny
14. okt 2012

@anuska30 nie v pohode, pýtaj, sa. My sa snažíme už vyše 3 rokov, a hádam to budú aj 4, ten čas tak letí, že ani neviem... vyskúšali sme všetko možné aj nemožné. Vo februári som mala laparku, odstránili mi nejaké zrasty, a pak som mala 3 IUI, vždy som platila 45-50 eur, ani raz to nevyšlo. Vyskúšala som aj duphaston, clostil, a nič nepomohlo. Tak sme si vyše 3 mesiacov počkali na injekcie na merional, a vytvorilo sa mi tak veľa vajíčok, že až, dr. povedal, že to bola hyper reakcia, a tak snaženie nedoporučoval, ani iui nechcel spraviť, lebo by to bolo viac početné tehu, a to by si oni na triko nezobrali. Manžel je ok, a ja som mávala ovulku tak 2-3 x do roka, takže sa nedalo trafiť.. ☹
Nečakala som nič, len na 13-14 dc mi pichli pregnyl a pak iui.
No ja som nebola nikdy v živote ešte tehotná, a tá túžba je neuveriteľná, hlavne, ked sa všade rodí stále toľko bábetiek... tak sa pýtam, a kedy budem ja na rade? ☹

majus28
14. okt 2012

@anuska30 super.. mozno by sme chceli skusit aj nieco take, este kym sa rozhodneme ist na IVF.. prajem ti, aby sa vam to podarilo 🙂 tiez verim takym veciam..

anuska30
14. okt 2012

@majus28 dufam,ze sa nam to podari vsetkym co tu piseme.kupte si casopis Liecitel,su tam velmi dobre veci a tam som nasla aj tych manzelov liecitelov a som velmi spokojna s nimi. Vela lekarov tam pise co sa zacali takymto liecitelstvom zaoberat.

majus28
14. okt 2012

@anuska30 a pozeram ze ty uz jedno dietatko mas? to sa podarilo prirodzene?

tinasc
14. okt 2012

@alibabaa držím palce zajtra na OPU, dúfam, že bude veľa vajok 🙂 a určite stihneš ten papier potvrdiť, ja som chodila kúsok od Tržnice 🙂

tinasc
14. okt 2012

@apolenka6 gratulujem k prvej pichnutej injekcii, vlastne dnes už druhej 🙂 uvidíš pôjde to ako po masle, za chvíľku budeš mať odber... tak pekne pestuj vajká, nech ich máš čo najviac 🙂

apolenka6
14. okt 2012

@tinasc jéj dneska ti už ide MK 😉
no dneska to už išlo ako po masle pichanie ,všetko bolo za 5 min. spravené 😨 som prekvapená ako mi to dnes išlo..včera trochu horšie aj sa ruky triasli pri miešaní injekcie ale pri pichaí už nie ,čo som si myslela,že to bude naopak 😝
a ty ako? ako ti je?

tinasc
14. okt 2012

@cmelica krásny chlapček 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre