• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. januára 2017 
@apolenka6 ale kdeže, prácne to tu vypisujem :frowning2: aj smajlíkov.... mne je dobre, akurát som zistila, že už prechádzky a nakupovanie po obchodoch behanie už pre mňa nie je :slight_smile:
14. okt 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ja byť tebou tak sa na to opýtam verejne čo by ti na to odpísali užívatelky ,možno nie si sama kto má tento problém :confused:
sa ani nečudujem,že sa ti nikde nechce a tento víkend bolo škaredo :confounded: koľko si už pribrala?
14. okt 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc uz som z toho neni nervozna. ved je to kusok k vela notarom. .. ja som sa len vylakala lebo sestricka to povedala ako keby to bol najhorsi problem sveta.. ale v laborke pracuju normalny ludia nie ako tie plasiace sestricky a tety na recepcii..
spolieham sa na chapavost .. napisem ako som dopadla :slight_smile:
dakujem. bolo cca 10 folikulov na kontrole. tak verim, ze vo vsetkych budu aj vajicka a v utorok mi povedia ze sa vseetky oplodnili .. :slight_smile:
14. okt 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa zajtra držím palce ,nech všetko dobre dopadne a vybavíš čo máš :wink:
14. okt 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa nech vsetko dobre dopadne a mate aspon 10 krasnych embryjok :wink: :wink: :wink: pfuj, pfuj, pfuj ....
14. okt 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sherny fuu, moja, take skusenosti nemam, ale mozno ti popraskali tie foliky ked ich bolo tak vela a predcasne ukoncena stimulacia mohla sposobit nejaky chaos ....nech ti to rychlo prejde a ked nie, opytaj sa lekara :unamused:
14. okt 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ty si aka sikulka :wink: mna dnes rano bolela jedna aj druha injekcia, niekedy je to uplne v pohode, niekedy stipe :frowning2: zda sa mi to nekonecne, ale utesujem sa, ze uz iba jeden tyzden .....dufam :confounded:
14. okt 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie pravda ?! dnes to bolo raz-dva :fearful: a ani neštípala ani nič ,včera áno ..kto vie od čoho to záleží :confused:
júj no ty už budeš pomaly končiť a ja som ,len na začiatku určite by si nemenila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no som zvedavá ked budem dve injekcie pichať....
včera mm stiahol komédiu tak sme si ju večer pustili ,že aby som mala lepšiu náladu :slight_smile:
14. okt 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 mas pravdu, nemenila :grinning: este si tyzden uzijem, teraz vecer mala zacalo nejako pobolievat na oboch stranach, idem sa asi zvalit k telke, nech tu nesedim pokrcena :grinning:
14. okt 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ja som ,len druhú pichala ááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi je to normálne ,že ťa bolia vaječníky :confused: a ešte budú asi :rolling_eyes: ja ležím pri TV ,PC pri sebe tak mám pohodlíčko až na to,že je mm preč :frowning2:
ozaj už máš predoperačné vyšetrenia spravené :confused:
14. okt 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 zajtra idem na interne a tie odbery mi urobil gynekolog, tie uz mam, Len sa obavam, co mi povedia, lebo oni tu ziadanku dali len jednu, no a tu si nechal gynekolog a k internistovi teraz nemam papier. Tak snad si ho odo mna nebude ziadat. Ved co, spravi len moc, ekg, a RTG sa robit nema, nie? Ale mohla som si spravit kopiu, ty si to ako riesila?
14. okt 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ja som dala žiadanku tiež mojej gynek.a ona mi napísala novú žiadanku na interné ,a na RTG ,že netreba ísť .. ja chcem ísť v týždni na interné :confused:
14. okt 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no tak ten moj mi nedal druhu, ale normalne mi chcel spravit preventivku :astonished: :astonished: normalne ma do toho nutil, ja mu hovorim, ze ja stimulujem na IVF, ze ja si tam babrat nedam.... som sa potom pytala v Heliku, ze co si o tom myslia. No povedali, ze tou cytologiou by mi (mozno) neuskodil, ale nic ine by robit nemohol, lebo kvoli hormonom je aj tak vsetko teraz uplne ine.
14. okt 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie no máš usilovného doktora :grinning: dobre si spravila,že si si nedala nič spraviť ved to má čas teraz :wink:
veru teraz máme všetko iné..také "naprogramované" :unamused: ale čo spravíme ked to inak nejde .....už nech je po všetkom :confused:
14. okt 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak, pojdem za nim, az vtedy, ked mi bude treba tehotensku knizku :wink: :wink: :wink: joj, aby to uz bolo a nech to dobre dopadne pre nas vsetky :wink:
14. okt 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ahoj dakujem za tv.odpoved...no nieco natom bude..taka moznost mi ani nenapadla..dakujem
14. okt 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie neviem ako to dopadne,ale som si povedala,že prvý a posledný krát už sa na to určite nedám :confused:
bodaj by to dobre pre nás dobre dopadlo :slight_smile: musííí :wink: :wink: :wink:
14. okt 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja som si tiez povedala, ze nechcem druhe IVF, ale ktovie, nazory sa menia. Neboj, nebude potrebne ani pre jednu z nas :wink:
14. okt 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie jáj to je dobre,že to tak berieš :wink: ja som premýšlala aj nad adopciou a mm ani počuť :confounded: :frowning2: keby som mala úplne malé bábätko ..len môj mm je neoblomný
14. okt 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 podľa mňa na 9 deň po IUI je moc skoro :wink: nevešaj hlávku ešte ..a poznám tvoje pocity
14. okt 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 dakujem za povzbudenie :slight_smile: sak to, ze kazda co tu sme tu uz taketo pocity neraz prezila :(
14. okt 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 dakujem no ja som flegmoš a idem dalej teraz z brna si bábo donesiem tak to cítim ja :slight_smile: :slight_smile: neviem ja som tomu vkladu velmi neverila aj ked som chcela ale niečo vo mne mi hovorilo že nie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2012 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 čo ti iné zostáva ,ale ideš v kuse za svojím :wink: ty musíš mať véééla síl :slight_smile: a intuícia ťa nesmie sklamať a už sa to určite podarí :dizzy_face:
15. okt 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 veru nikde sa mi nechcelo, ale museli sme ísť, ešte nejaké veci dokúpiť a tak, dnes to už úplne chcem ukončiť všetko chcem mať nachystané, ono poslednú dobu sa necítim dobre, takže môže to prísť každú chvíľu :slight_smile: no pribrala som akurát, ale nohy ma už nenesú a som dosť unavená :slight_smile:
15. okt 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa no jasné, však pre sestry sú najdôležitejšie podpísané papiere a či máš zaplatené všakže... ale v laboratóriu sú normálni ľudia, takže všetko je ok... tak nám daj vedieť, hneď ako si pospíš a oddýchneš si :slight_smile:
15. okt 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak už to dnes uzavri a budeš,len čakať kedy to príde :dizzy_face: :astonished: Lukáško tu môže byť raz,dva ked sa už nie dobre cítiš :confused:
konečne dnes slniečko vykuklo :dizzy_face: tak mám hned lepšiu náladu ...no ale ako sa pozerám mraky sa sem ženú :angry: no uvidíme aký bude deň :wink:
15. okt 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj moja,si zlata,ze na nas myslis... :slight_smile: mame sa ok,len keby chcela ta nasa bambulka lepsie spinkavat v noci...uz sa nam zrejme dasienka nalievaju.. :unamused: ale inak je cez den radostna,stale sa smeje...sikovnicek velky,robi nam radost :slight_smile: a Branusko moj krasny ako?pridaj fotky,nech sa znovu pokocham...je to taky pampusik sladky-moja srdcovka :wink:
15. okt 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa moja a ty co riesis s notarom?tomu nerozumiem...nestiham to vsetko citat...dlho som tu nebola,prepac
15. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 zlatinko,ako?uz pichas,ze?myslim na teba...akurat dnes rano-(mame vzdy taky ritual,ranajkujeme spolu,mala je na stole v lehatku,sa nahlas na nas rehoce :grinning: )sme sa rozpravali aka dlha cesta bola az do tejto fazy...kolko sme museli prejst,ale ze to stalo za to...ani sa nenazdas a budes mat mimi v naruci,ver mi.... :slight_smile:
15. okt 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahoj zlatko,ako sa mate?vsetko ok?...porad pls...ty si kojila...nam sa zmenilo hovnicko po ockovani,mam pocit....pred tym bolo take riedke aj niekolko krat za den a nesmrdelo vobec a teraz?raz za dva dni...a jemine smrdiiiii...je take hustejsie a mame aj smradlave prdiky,az sa bojim,ze ma niekde niekto obvini,ze to ja :grinning:
15. okt 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok