IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
5. feb 2011

@petuska123 ahoj, ahoj.... mne to pichli do zadku, moze sa aj do ramena, alebo pod kozu do brucha 🙂 🙂 🙂

petuska123
5. feb 2011

a potom po zakroku budem musiet brat dake lieky???to som sa zabudla dokiho spytat

strelicia
5. feb 2011

@zuzanka7834 tak to je vyborna sprava. tak konecne niekto dalsi to tu rozbehol. moc ti to prajem a aj ostatnym ktore tu ste a ktore vas toto krasne este len caka, dufam ze aj mna 🙂

ozaj...zmenili mi tu laparku z 10.2. na 8.2. tak aspon budem to mat cim skor za sebou. 🙂

little_miracle
5. feb 2011

@apolenka6 nebuď z toho smutná.........lekári narozprávajú všeličo.........ja im síce dôverujem, ale ak mi môj inštinkt hovorí niečo iné, nedám sa odradiť. To nie je také jednoduché povedať či vajko bolo alebo nebolo vo folíku - môže sa len domnievať. Ale sme ženy, pozorujeme svoje cykly a máme svoje pocity...........mne tiež raz tvrdil doki v CAR že nemám folikul a ja som mu tvrdila že som mala ovuláciu na 10DC - a on nie a nie uveriť mi. Nakoniec som si vydupala rozbor krvi (11 DC) na HP a tam sa preukázalo že je už po ovu, lebo LH tomu zodpovedal.

Na druhej strane - raz mi môj obvodný gynekológ robil sono deň po ovu - a pekne mi na monitore ukázal že v dutine maternice je tekutina z prasknutého folíku. Keď sme potom boli v CAR a pýtali sa ma či mám vyšetrené vajcovody na priechodnosť - povedala som že nie (nebol na to dôvod...problém je u mm) a spomenula som im ako sme videli na sono tú tekutinu - čo by malo byť dôkazom priechodnosti vajcovodov - tak doktorka mi na to povedala že to neexistuje aby sme to videli............a pritom sme to videli - 6 očami (doki, ja + moje okuliare) 😀 😀 😀
......koľko ľudí, toľko názorov.......a aj keď medicína má odpozorované nejaké štandardné stavy, ľudský organizmus je nevyspytateľný a vyskytnúť sa môže všeličo............

Ja mám super obvodného gyndoša - ja za ním chodím so všelijakými domnienkami a pocitmi - a on ma nikdy neodbije a dôkladne ma vyšetrí - vždy hovorí, že takéto pocity žien nepodceňuje, lebo už veľakrát bol svedkom úplných nevysvetliteľných záhad.......a aj zázračných otehotnení 😲

little_miracle
5. feb 2011

@strelicia júúúúúúúúj ty máš 8.2. laparku a ja štátnice 😀 ....preto teraz nemám čas toľko koníkovať 😎 .........učím, učím, učím - až sa mi z hlavy paríííííííííííí

little_miracle
5. feb 2011

@petuska123 ja som mala s pregnylom super zážitok - išli sme poprosiť lekára, čo býva o 3 domy ďalej že či môžeme o 22:00 prísť na injekciu......no on nebol doma, tak sme to povedali jeho manželke - a ona že "to je čo za injekciu, čo sa musí pichať v sobotu o 22:00 😨 ???" ........nekomentovali sme to - večer jej to doki vysvetlil a odvtedy nám stále kýva keď nás vidí 😀 😀 😀

evickav
5. feb 2011

zuzanka 7834 potichučky sa s tebou teším a silno držím pästičky

pre všetky snažilky niečo na potešenie

https://www.youtube.com/watch?v=kp-wOtIC1pM
evickav
5. feb 2011

ja už by som tuším brala aj toho vypelichaného bociana 😀 😀 😀

tinasc
5. feb 2011

@little_miracle držím silno palce na štátnice 🙂 určite dopadnú výborne 🙂 🙂 🙂

apolenka6
5. feb 2011

@petuska123 aj tebe držím palčiská na IUI 😉 každej ktorá ste tu

apolenka6
5. feb 2011

@little_miracle júj moja dakujem!za povzbudenie sklamaná som ani neni..?? 😨 😨 veru netreba dať len na názor dr ale hlavne na vlastný pocit mňa bok bolel 2 dni tak sa určite vajko tlačilo von a ked tam už nie je..?? 😕 a či bolo prázdne to vie len Boh 😉

apolenka6
5. feb 2011

@strelicia tak už máš dátum prieskumu ?? 😀 😀 a je to len v tvoj prospech že ideš skôr budeš to mať za sebou 😝

apolenka6
5. feb 2011

@tinasc tak zajtra ideš? už sa mi to pletie aj Petuška 123 ide 😕 😕 tak sa pekne zajtra drž!!!

apolenka6
5. feb 2011

@katy33 No ten vysávač riadne deriem až som spálila motor tak nám ho vymenili... 😀 😝
Júú zlatko keby sa dalo?!..tak ti dám sliznicu aj celú keby ti to malo pomôcť...inak pila som ten grepový džús,,dožvie či to pomáha na sliznicu niekto to tu spomínal a že vraj ananás pomáha aby bol hlienik pekný číry ľahko priechodný .. 😕 😕
má sa piť pred ovulkou al.jesť...
No ten môj mm má rád humor,len niekedy mu to nevychádza... 😀 😀 😀 ale toto bolo trefné záprdok..veru odľahčí to náladu ked treba a ked ideme na odber plavcov tak papá všetko dobručke ,že aby bol plemenný ... 😀 😀 (ako bujak) 😀 😀 no mám to doma komika.....
No dr sa vyjadril (Galo) ked je vajko moc veľké na 9dc tak nemohlo byť dobré podľa neho asi vie a má skúsenosti aj ked nikdy nevieš..?? 😕 😕 a po ovulke zostane tekutina ktorá značí uvolnené vajko (olúpané 😀) a ja som ju tam nemala a ani vajko už...veru na budúce pôjdeme podla plánu dávkovanie 3x1 aby som zas nemala všetko v 1 prázdnom vajku 😠 😠

apolenka6
5. feb 2011

@fomarik Dakujem za tvoju dobrú energiu a myslenie!!♥ No Galo mi zas pustil Jobovku 😠 čo už ale nakoniec nám zaprial aby sa nám daľší pokus podaril...aj ked som musela na pokračovaní IUI trvať 😠 😠 Dnes máte asi návštevný deň a nie si doma ved sa treba prevetrať...už sa aj tebe blíži návšteva do Mt a budeš znovu vidieť svoje vytúžené,ľúbené dieťatko 😲

fomarik
6. feb 2011

@apolenka6 zlatko, tak ty na ten clostila si reaguješ až príliš dobre, tak nabudúce ti bude fakt stačiť dávka, ktorú budešmať preedpísanú. Mne tiež po prvých troch mesiacoch galo stopol stimulku, ale Krajko ma nechal ptom dalších 6 mesiacov fičať v kuse na clostile. Ale sliznicu simala celkom dobrú...aspon niečo 😉 . Na tvojom "plemennom" mm som sa pobavila, tak nech len papá samé vitamínkové mnamky.

fomarik
6. feb 2011

@little_miracle samozrejme, že tekutinu vidíte na monitore, aj nám ju stále ukazujú. Doktorka prd vie. To ako moj doky ešte v živote nepočul,a by mamičke dali počúvať srdiečko babatka! zakomplexovaný starý ujo 😠 . Toho tvojho terajšieho dokyho ti závidím...aj ja chcem mať takého. Tu u nás sú len traja gyndoši, aj to len dvaja majú sono a jeden z nich vie asi na nom robiť. Takže na výber veľmi nemám.

fomarik
6. feb 2011

@katy33 aká pekná fotečka 😉 . No ak teraz nemáš žiadne bolesti, ako si to opisovala predtým, že už 5DC si ich cítila, tak dúfam, že je s tebou..teda s tvojimi vaječníkmi všetko OK. vajká sa tam musia nájsť. Jóóój...a ty budeš šťastná, prešťastná. ved po tolkých mesiacoch by sa už patrilo niečo vyprodukovať alebo vyliahnuť??

fomarik
6. feb 2011

@petuska123 áno, do zadku a mna osobne to veeelmi bolí, šípe a potom mám svalovku alebo čo. ale čo človek nevydrží. mne to pichala mamina... i ked s injekciami nemá nič spoločné ale ked chce vnúča, tak musí! aj tebe sa blíži den D, tak držíme palce...aby k nám pribudla dalšia tehuľka!

little_miracle
6. feb 2011

@tinasc heh...snáď aspoň štátnice budú "pozitívne" keď už tehu test je negatívny 😀
...a poznáš ten vtip ako sa dvaja policajti rozprávajú:
"ááááách včera som bol na IQ-teste...
- a čo?
...chvalabohu negatívny"

😀 😀 😀 😀 😀 😀

yasminne
6. feb 2011

@apolenka6 ahojky nepoplietla si to s tym grepom a ananasom?? Pred ovu sa pije grep na plodny hlien a 2 dni po OVU sa po dobu 5 dni zje 1/5 zo stredu ananasu 😉 tak len aby sa tu nesirila nejaka mylna infoska...
ty si sa dala na tu soju ci nie?

katy33
6. feb 2011

@walta Juj, moja, držim palce, aby ta ms neprekvapila, no aby ta prekvapili v car s pozitivnou krvičkou 😉 A ty maš ist na krv iba, ked ti nepride ms? 😕 ...či sa maš testnut a na zaklade toho ti urobia IUI 😕

katy33
6. feb 2011

@petuska123 Mne sestrička u mojej dr. pichala pregnyl vždy do bruška, vraj to ma lepši učinok 😉 No ale , ked som v care otrčila bruško a sestrička na mna pozera, že ona chce ritku 😕 😀 ....tak je to asi jedno, kde sa to šupne, hlavne, že sa to šupne 😀 Tfuj,tfuj,tfuj.....nech je v utorok ten spravny den na fazulku 😉

katy33
6. feb 2011

@strelicia Zlatino, super...8.2. je v utorok, tak počitam, že v piatok budeš na 100000%domka, ak nie aj skor 😉 ..asi sa ti nepodari sa nam ozvat z nemocnice - budeme zvedave, čo a ako 😝 😎 ...ale ako nahle spozoruješ pc, užaj nam tukaj...myslime na teba 😉

adikasala
6. feb 2011

@katy33 no aku peknu fotecku si si dala...normalne ta vystihuje....nic v zlom...iba kompliment!!!!

katy33
6. feb 2011

@evickav 😀 😀 😀 ..no, chudatko, vypelichany, ale predsa bocian 😀 😀 😀

@apolenka6 Veru , mojenko, aj ja som si zadovažila grep.džus a dnes nakupime grepy a šup sa na ovocnu štavu 😉 ...som čitala, že grep ma velmi dobry vplyv na sliznice, tak niečo na tom určite bude 😎 ....tak zostaneš na pn, všakže 😉 ...ak by to malo pomôct, najradšej by som to liala cez všetky možne otvory, nech to ma lepši učinok 😀 😀 😀

@fomarik Dakujeme, Slniečko 🙂 ....Veru žiadne bolesti nemam, stale sa magam, tukam do vajok, ale zatial nič 🤐 ...len citim v bruchu take teplo a sem-tam akoby pred ms, ale to si skôr myslim, že to môže mat niečo spoločne s Femigardom - lebo i na wc chodim častejšie 😕 ...už nech je utorok, asi odpadnem, ked nič nebude a ja som už zvyšila davku na 4 ks, tak to už clost. naozaj brat nebudem....budem si stat na injekciach...ale ešte stale dufam, že to nebude treba 😖

katy33
6. feb 2011

@adikasala 😀 😀 😀 ....Dakujem , ja som tak trošku švihnuta, aj mm mi to povie, ale vraj preto ma tak velmi lubi...že no s kym by bola taka sranda, ako so mnou 😎 🙄 😀

katy33
6. feb 2011

@little_miracle 😀 😀 😀 ...som sa pobavila...naši policajti? 😀 😀 😀

adikasala
6. feb 2011

@katy33 presne tak aspon sa tu trosku pobavime aj mi s tvojim humorom.normalne mi to prospieva na nasej trnistej cesticke.... 😀 😀 😀 aj ja v utorok mam sono na pruh....uvidime...vcera ma cely den ale pobolievalo ale asi vajecnik to bol na pravej strane......uz si namyslam aby som nemala cysty po iui ako ty hovoris na 6 den cyklu,ze ta bolelo....uvidim utorok a potom pojdem do centra na kontrolu ci namam cysty....porazi ma asi!!!

katy33
6. feb 2011

@adikasala Mojenko, mna cysta bolela dost...ved bola aj velka, ono to akoby tiskalo, hlavne ked som si sadla a ked som mala plny mechurik, vtedy som myslela, že mi vyvali bok, ale ja verim, moja, že žiadna cysta to určite nebude...ved po IUI ti pozerali, či popraskali vajka 😕 ...lebo ony sa robia z neprasknutych folikulov...no sme tu viacere, kt. čaka perny utorok..snad to bude dobry den na dobre spravy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre