IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
10. nov 2012

@apolenka6 super moja, super. Jedna krásna blastocystička to nevzdá. nech sa len pekne ubytuje, aby sme sa začiatkom augusta videli 😉 😉 😉 😉 . len sa šetri, oddychuj, hladkaj, prihováraj sa jej. Posielam objatie!!!! 😵 😵 😵

ursula5
10. nov 2012

@apolenka6 tak držíme moc palce nech je to pravé a riadne sa zahryzne 😉

sijust
10. nov 2012

@apolenka6 zlatinko moje krasne,velmi som na teba myslela,ale nedalo sa mi uz vcera odpisat...som rada,ze uz mas dietatko u seba...verim,ze to bude to prave ako nasa Stellinka 🙂 oddychuj,nedvyhaj nic tazke,netrap sa nad nicim a nestresuj sa...a hlavne si hladkaj brusko a prihovaraj sa mu 🙂 co sa tyka toho utrogestanu,bolo to nanic...mala som velke palenie,nedalo sa to vydrzat a ked som isla na malu,videla som hviezdicky,tak to stipalo...tak som ho musela zapijat tri krat denne po jednej...ale dost som bola po nom unavena,velmi sa mi chcelo po nom spat...potom sa to trosku upravilo,tak som to vyskusala zase vkladat,ale uz som sa nemohla dockat kedy sa skonci 13tt...

sijust
10. nov 2012

@mirka2010 ahojte zlaticka,dakujeme,ze na nas myslite 🙂 mame sa fajn,malinka je zlaticko...robi velke pokroky,neznasa ked odsavame šušniky,ten rev musite az do Martina pocut 😀 a ekzemik nas trapi...myslela som si,ze ju to prejde,skusala som mastit,nekupat kazdy den,specialne pripravky do vody a stale ho ma 😔 tak musime ist navstivit pani doktorku,uvidime...dufam,ze to nebude Atopicky ☹ a vy ako?vsetko ok?posielame pusinku 😲

fomarik
10. nov 2012

@kostickabonnie prvé sono je zospodu. mne ešte aj v 12 tt sonovali zospodu, lebo malu nebolo moc dobre vidieť cez bruško. Na 27 den po oplodnení, sme už mali 3mm bublinku. Sonovali ma aj po 14 dnoch, ale to ešte nebolo vidieť nič.

fomarik
10. nov 2012

@apolenka6 júúj, zlatíčko naše.....držíme palčeky, silno, silno, silno 😵 😵 😵 😵 😵

tinasc
10. nov 2012

@apolenka6 určite je to bojovník držím moc palce 🙂

tinasc
10. nov 2012

@alibabaa aj ja som si čosi pohľadala na nete a vraj netreba, no uvidíme aj tak v pondelok volám asi doktorke, čo ona na to, ale nespomínala to, takže uvidím 🙂

walta
10. nov 2012

@apolenka6 moja, teraz klud, a verim, ze to vyjde... drzim potichucku palce 😉

majca55
10. nov 2012

@apolenka6 bubačikovi tfuj tfuj tfuj prajem 😵

apolenka6
11. nov 2012

Dakujem Vám všetkým pekne ešte raz !...budem tu na PC teraz obmedzene ak to vydržím 😝 dnes som sa v noci potila a zároveň mala zimnicu ako pred MS celkom ako PMS 😕 neviem prečo...
peknú nedeľu vám prajem !!!! 🙂

cmelica
11. nov 2012

@apolenka6 mojka pekne nech sa u teba zahryzne a uz nepusti 9 mesiacikov! tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵
a co volala si ci mate nieco na zamrazenie?? fotecku mas?? juj drziiiim mooooc palce 🙂 🙂 🙂 🙂

sarafortuna
11. nov 2012

akojte, sú tu nejaké PREŠOVČANKY?
robia IUI aj v prešove?
Pozerám, že tá súkromna jednodňovka Gynstar IUI nerobí 😒 .
Boli ste v KE?

adikasala
11. nov 2012

@apolenka6 drzkam palce tvoj bubacik bude urcite silny a udrzi sa...klud a oddychuj 🙂 posielmame bosteky od valentinky

mimi_2
11. nov 2012

@apolenka6 Drzim palce a verim ze rodicov nesklame 🙂 😉

kostickabonnie
11. nov 2012

@apolenka6 ahooooj moja, prepac, ze som nemohla skor reagovat, ale mala som plny dom navstevy, tak som teraz normalne zdrhla do kancelarie, lebo som si akosi odvykla od takeho chaosu.
Myslela som na Teba cely den, aj som sa trochu obavala, lebo si sa dlho neozyvala....a velmi sa tesim, ze mas malu bublinku v brusku a budem silno drzat palce, aby sa poriadne prilepila a ostala v mamičkinom brušku az do jula 🙂 je mi luto, ze ti ostatni boli taki lenivi, volala si, ci sa nahodou nerozbehli?

dasaa
11. nov 2012

@apolenka6 jeeeej to je super tak drobcek uz je u mamicky.Tak uz len tfuj ftuj a drzime prsteky . 🙂

dasaa
11. nov 2012

Ahoj @sarafortuna ja som z Presova a u nas IUI nerobia.Jedine v Kosiciach alebo aj inde .Ja som v Kosiciach nebola na IUI.

dasaa
11. nov 2012

@alibabaa Ahoj ako sa mas a ako sa citis?

cmelica
11. nov 2012

@dasaa ahoj moja!! ako sa mate so Simonkou ??

dasaa
11. nov 2012

@tinasc Ahoj ja som balila od zaciatku na siroko az kym nas neposlali na kontrolu s klbami.Ked pojdes s klbami na kontrolu tak uz ti tam povedia ci budes balit na siroko alebo nie.Ale co ja viem tak aj moja kamoska co ma chlapceka tak tiez ho balila na siroko.
A ako sa mate ?

dasaa
11. nov 2012

@cmelica jeeej ahoj.Mame sa dobre oddychujeme a uzivam si nedelu s rodinkou.KONECNE vsetci po kope 😉Aj ked Simonka nam spinka a my pozerame telku.A vy ako sa mate ?

tinasc
11. nov 2012

@dasaa ahoj, no máme sa dobre, učíme sa zase starostlivosti o novorodenca, predsa len malá má už 7 rokov, takže si musíme zase zvykať 🙂

sarafortuna
11. nov 2012

@dasaa , teda si bola n aIUI inde? či nebolo treba... ?

apolenka6
11. nov 2012

@cmelica
@kostickabonnie áno dnes som volala a celkom sa zastavil rast ,tak nemáme vôbec nič ..len toto jedno v brušku
a mám aj fotočku a pozerám na ňu a prihováram sa jej nech bojuje ,lebo máme ,len ju malú čiaročku 😉 😔

kostickabonnie
11. nov 2012

@apolenka6 ja tu fotku nosim v penazenke 🙂 len bud v klude a vsetko bude dobre, na zle ani nepomysli !!!

apolenka6
11. nov 2012

@kostickabonnie Aby som nezabudla zajtra držím palce ,prajem šťastnú cestu a ked budeš pri PC napíš ako to všetko prebiehalo čo ti povedia pri sone všetko počúvaj !😕 a hlavne napíš 😉
som si myslela,že sa aj obávate ked som včera dlho nepísala ,ale po ceste domom z MT nás zavolala svokra na obed tak sme išli hned tam a boli sme tam ,ja som sa vyhrieval pri krbe nôžky vyložené som mala..a včera som mala trošku pocit ako po IUI aj ty si to tak mala? aj dnes cítim sem tam maternicu ..vlastne od OPU som zo spodu daká ubolená raz pichne v jednom vaječníku potom v druhom...
ty si po vklade kedy začala niečo cítiť? ja viem ja som ,len deň po 😀 a na pocity je ešte skoro....a ma napadlo ,že ked sme išli z MT sa ma mm spýtal,že či budem vracať 😨 😕 a ja že prečo ? no ved ako tehotná 😀 😀 😀 ..já srdiečko moje podarené 😵
na zlé sa snažím nemyslieť aj ked sa priznám,že mi to celkom nejde 😔 ale čo sa zabijem 😠

kostickabonnie
11. nov 2012

@apolenka6 moja, posielam nieco na povzbudenie 😉 Ja som sa citila cely cas divne.....ten prvy tyzden som len tak lenosila a nic nerobila, to bolo celkom ok, len som bola nafuknuta.... ale ten druhy tyzden, to som zacala mat tie kramovo-hnackove bolesti....v case, kedy mala prist mrcha cca od 31.dna cyklu.
@alibabaa @cmelica @dasaa @mirka2010 @dadax84 @majca55 zajtra vam poviem obrovske cislo HCG 😎 😎 😎

apolenka6
11. nov 2012

@kostickabonnie no tak to bude ooooooobrovskééé HCG 😅 😅 krásna motivácia 😵

majca55
11. nov 2012

@kostickabonnie jeeeeeeeeeeeej moja tešim sa tak to teda bude riadne vysokeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre