• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

17. októbra 2017 
@sarafortuna ja som bola az v Martine Helios.
11. nov 2012 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie jeeeeej to je tak krasne vidiet dve ciarocky.Zajtra nam daj vsetko vediet a drzime prsteky.Tesim sa s vami :slight_smile:
11. nov 2012 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 kedy testuješ dnes ,alebo až zajtra? :confused: siiiiiiilno držííííím palce :sweat_smile:
12. nov 2012 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie moja dnes drzim palce na krasne HCG!!! a veru to bude riadne ,testik je uzastnyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja a ty nemozes spavat?? ako sa citis?? juj mojka veru podstatne je ,ze mas bubacika pekne u seba a verim ,ze ostane 9 mesiacikov :slight_smile: len sa pekne prihovaraj a pekne odpocivaj :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa juu tak ste si pekne uzivali nedelu :slight_smile: my tiez tak...boli sme chvilku vonku a potom uz len lenosenie :slight_smile: my tiez v pohode...Branko ma dnes 10tt a vazi cca 5100g...bol napapany a mal aj plienocku...za 2 tt pribral priblizne 470g...a to ho len kojim :grinning: je to take nase zlaticko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica veru nemôžem ,ked sa precitnem už začnem premýšlať a už som dospala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial nič necítim ,určite je ešte skoro aty si niečo cítila? ak si pamätáš :confused:
odpočívam až moc a to mi ide na nervy sama doma mm celý týždeň preč,hm...
dnes poobede idem na kontrolu gynekologičke ked som PN musím chodiť aj na "kontroly" aj sa teším že vypadnem z domu :grinning:
inak prihováram sa stále ,škrabkám bruško a premýšlam ako sa mu darí a či nemám problémy :wink:
12. nov 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 nie moja ja som sa citila cely cas uplne v pohode..ani zoadne priznaky,okrem prs sem tam,ale to som mabvala vzdy pred ms...nebit tych testov tak ja neviem ani ,ze som tehu...no a potom uz tie nemocnice tomu nasvedcovali :grinning: :grinning: verim,ze je to na prasky byt stale sama doma..ale aspon nemusis nic robit a len odpocivaj..ja som vtedy naozaj ani slamkou nepohla :wink: a kontroly to poznaaaam...a nemas vychadzky??
12. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica mám vychádzky ,ale kde budem chodiť ? do mesta síce chodím občas ,ale hned by som peniaze oplieskala :grinning: :grinning: dnes sa po kontrole zastavím u kamarátky čo ma vozila do MT tak pokecáme :slight_smile:
sem tam ma vytiahne von švagrina ,no ale hovorím teraz ma čaká najhoršie obdobie asi sa pustím si upratať v skrini veci ,lebo je už treba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v sobotu ma mm zoberie na výlet do BA do IKEI chcem niečo nové na vianočný stromček kúpiť a záclonu a záves do obývačky kúpiť ,trošku si radosť spraviť :slight_smile:
no a prsia mna boleli ešte dávno pred OPU a stále bolia tak to nemôžem ako príznak vôbec rátať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie jeeej,moc gratulujem :slight_smile:
12. nov 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 zlatko,ty ides do ikea?ty sa maaaas :pensive: hned by som aj ja isla...uz mi to tatik slubuje neviem kolko,ale teraz ma najviac roboty pred koncom roka,sme strasne malo spolu...cele dni je v robote :frowning2: tak si to tam uzi aj za mna :slight_smile:
12. nov 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust áno idem! :sweat_smile: to som mala sľúbené už dávno,len ked som stimulovala tak sa cestovalo do MT tak sa ani nedalo ,ale teraz sa aspoň odreagujem a zabudnem v akom procese čakania som :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj dok KIKA obchodu chcem ísť,,to je moje !!!a vianočné obdobie :dizzy_face: chcem zmeniť vianočný stromček už je 5 rokov rovnaký tak niečo nové sa pýta :confused: :dizzy_face: ..
užijem si ta aj za teba určite ,nezabudnem :wink:
škada že má tvoj mm málo času ,ale aj to je ,len určité obdobie a bude mať viacej času na vás :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Čaute kočky, tak už som doma. Vcera v noci sa zopakoval scenar s pred tyzdna, zobudila som sa na strasne pichanie v crevach a rano na papieri svetloruzova krv :frowning2: Ale uz poznam pricinu.....mam v bruchu strasne vela tekutiny a problemy sa zhorsia, ked malo pijem cez den :unamused: Ale drobcovi to zatial neublizilo....posielam vam jeho prvu fotku....zatial je to len 3,5 mm gestacny vacok, ale drobec je urcite tam :wink: Dali mi na vyber, odsat tekutinu v lokalnej anesteze, alebo vydrzat, kym sa vstrebe. Ja som si na tie bolesti uz aj zvykla, tak som povedala, ze vydrzim, ale musim zacat pichat fraxik a o tyzden kvoli tekutine na kontrolu zas. Vysledky z krvi budu az poobede.
@apolenka6 nezanedbavam pitny rezim a tie bielkoviny ani teraz, lebo dopadnes ako ja :unamused:
12. nov 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@kostickabonnie jeeeeeeee to je krasna bublinka :slight_smile: super tesim sa s tebou :slight_smile: :slight_smile:
juj moja a co malo pijes a koli tomu toje?? ako OHSS??? a fraxik koli comu???
12. nov 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak mas plan aspon na vikend urobeny :slight_smile: veru teraz je take pocasie,ze sa ani nikam neda chodit..len tak na hodku preje a sup domov...ale sama tiez to nieje bohvie co ...
12. nov 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahoj testujem zajtra tak uvidím verím že budú čiaročky :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica asi sa tam oneskorene rozvinul OHSS, mňa už od začiatku pichalo kade-tade a horšie sa mi dýchalo, ale tak som si myslela, že je to normálne :slight_smile: A ten fraxik asi kvoli tomu alebo preventivne, uz ani neviem. Horšie je, že neviem nájsť preukaz poistenca, aby som mohla ist vybrať receptik....
12. nov 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie jéjo moc sa teším tomu gestačnému vačku :sweat_smile: :sweat_smile: mrzí má ta tekutina,ja pijem dosť dnes som už vypila 2 l vody ...tak sa priojíš aj ty!! :wink: ja som si myslela,že ešte nebude nič vidieť a aha?! :fearful:
@cmelica ty si mala na prvom sone už gestačný vačok?
áno vonku je hnusne aj mrholí ,ale dobre mi to padne ,pôjdem až o pol4 ,lebo doktorka dnes robí poobede od 13hod do 17 hod.a nechcem tam byť prvá určite tam bude veľa žien :confused:
12. nov 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 určite tam budú dve // ! a ako ti je?
12. nov 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj moja,ja som do troch tyzdnov nebalila,v nemocnici povedali,ze netreba a ked sme isli na klbiky tak nam nasadali frejkovu perinku a nosime ju doteraz,bud.utorok ideme na kontrolu,snad uz poslednu...minule bolo velke zlepsenie,dr.povedal,ze take este nevidel...davala som je to poctivo,ale je to otrasne fakt...takze keby som vratila cas,urcite by som balila siroko a este doporucujem poctivo davat vigantol kazdy den dve kvapky je dobry na kosticky...a ako sa vam dari? :slight_smile:
12. nov 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 brucho bolí niekedy mi je tak divno a spím stále :slight_smile: :slight_smile: dnes som vstala o 11 :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tesim sa,ako by som isla ja :sweat_smile: a aky by si chcela stromcek?ja nemenim...ja kazdy rok dokupujem novu ozdobku,mavame taky ten vintage stromcek...so starozitnymi ozdobkami :slight_smile: a pijes vela?? vidis aj @kostickabonnie ti to radi :slight_smile:
12. nov 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ake krasne babatecko :slight_smile:
12. nov 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ách ty spíš ako šípková Ruženka :grinning: ja som už pred 6hod. halabušila :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedavá na testík ,ale to tu môžem čakať až o 11 hodine test?že ked tak dlho spinkáš :confused:
12. nov 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 len cez víkend som sa velmi navyspala ale stále chodím v noci čúrat dnes som bola asi 5x spat sa mi chce stále :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zajtra asi pôjdem aj k dokimu na krv :wink: :wink: mi kázal príst :wink: :wink:
12. nov 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust pijem ,pijem minimálne 2 litre určite vypijem, a dnes som už 2l vypila doobeda ,dnes ma smädí
no chcela by som stromček do bielo-strieborna uvidím čo bude v ponuke aj záves a záclonu chcem v obývačke tak si zútulniť obývačku pred Vianocami :confused:
12. nov 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 a na krv do Brna nemusíš asi :confused: ved stačí u tvojho odber...tak držím palce ešte raz hore vyššie máme motiváciu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 nie do Brna nemusím len mám poslat dokimu maila :slight_smile: :slight_smile: tak verím že mu pošlem pozitívnu správu a potom pôjdem len na sono do Brna :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 takže pomaly sa chystajte do Brna :wink:určite pošleš pozitívnu správu do :slight_smile:
12. nov 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ved sa už chystáme no to bude radosti verím že bude dobrá správa :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok