IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
12. nov 2012

@tinka9075 určite to bude nie dobrá, ale výborná správa 🙂 mne sa napriklad nechce spat a kedze malo pijem, ani na to wc casto nechodim.... ale oddnes zvysujem prisun vody, takze asi zacnem 😀

tinka9075
12. nov 2012

@kostickabonnie tomu verím že to bude dobrá správa 🙂 🙂 ani ja velmi nepijem ale na wc chodím celú noc 🙂 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
12. nov 2012

@tinka9075 to asi preto, ze cez den spis 😀 😀 😀 tak ta v noci vselico zobudi 😉 mna aj ked tlaci mechur, tak nevstanem a vydrzim az do rana 🙂

tinka9075
12. nov 2012

@kostickabonnie ja cez den velmi nespím ked tak pol hodinku viac nevydržím 🙂 🙂 ja musím íst ciknút aj keby som nechcela mna tak tlačí mechúr že ma to donúti vstat 😀 😀

kostickabonnie
12. nov 2012

@tinka9075 nespis cez den, len sa zobudzas pred obedom 😀 😀 😀

tinka9075
12. nov 2012

@kostickabonnie no asi tak ved aj dnes som kukala že kolko je hodín no ked to malé bude po mne tak bude stále spat 😀 😀 ja so bola taká istá mamina hovorila že najlepšie bábo stále som len spala 🙂 🙂

kostickabonnie
12. nov 2012

@tinka9075 tak ak moje bude po mne, tak zbohom rodina, dalsi workoholik 😀 😀 😀

tinka9075
12. nov 2012

@kostickabonnie ja sa tiež smejem že ked zdedí po mne všetko tak sa máme na čo tešit a na pohotovosti z úrazmi budeme každý mesiac ako naši so mnou už ma všetci doktori poznali 😀 😀 😀

kostickabonnie
12. nov 2012

@tinka9075 vidis a ako ruka? dobre sa zrastla? sice to asi nevedia, ked ta nemozu rontgenovat 😒

tinka9075
12. nov 2012

@kostickabonnie no ruka bolí neviem či nepôjdem na pohotovost mi doki kázal lebo na kontrolu idem v stredu tak uvidím 🙂 🙂 ved ked mi to nemôžu rontgenovat tak to bude iné kafe ale opuchnutú ju mám stále a to nie je dobre 😒 😒

cmelica
12. nov 2012

@apolenka6 nie moja ja som nemala gestacny vak este...a dokonca sliznica bola len 14mm...takze uz som panikarila...no potom za tt uz bol aj zltkovi 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
12. nov 2012

@tinka9075 moja tak zajtra sup sup skor z postielky a robit testik 🙂 🙂 mooooc sme tu zvedave nan a drzime palce na riadne kolajnice 😵

cmelica
12. nov 2012

@kostickabonnie no sak to ,ze si sa nejako nestazovala na OHSS a zrazu aha 😒 a uz si nasla preukaz poistenca? 🙂

cmelica
12. nov 2012

@kostickabonnie aaaaaaaaaa uz volali HCG???

tinka9075
12. nov 2012

@cmelica ahoj zajtra musím vstat skôr idem aj k dokimu na krv kázal mi príst tak pôjdem 🙂 🙂 no si myslím že budú kolajnice iné ani nečakám podarilo sa a hotovo 🙂 🙂 posielam Brankovi cmuk na líčko 🙂 🙂

cmelica
12. nov 2012

@tinka9075 Dakujeme 🙂 no jasne ze budu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a hned nam ho sem aj hod,nech sa kochame a tesime s tebou 😵 😵 😵

tinka9075
12. nov 2012

@cmelica budú a hotovo 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
12. nov 2012

kočky, doplnam infosku.....HCG 1534 🙂 🙂 idem po ten fraxiparin do lekarne

cmelica
12. nov 2012

@kostickabonnie mojaaaaaaaaa a neni su to dvojkyyyyyyy??????????? to je uplne uzastne HCG! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
12. nov 2012

@kostickabonnie ved to je krásne hcg ja tiež pichám fraxík bez neho bábo nedonosím 🙂 🙂 🙂

apolenka6
12. nov 2012

@cmelica tak sa nebudem musieť obávať ak nezbadajú hned na sone gestačný vačok 😝 ..jáj to bude nekonečno ešte do budúceho piatka vydržať 😨 🙄 no nič idem sa ja obliecť a idem k tej dr. 😉

apolenka6
12. nov 2012

@kostickabonnie no na túto správu som čakala a môžem ísť 😵 😵 😵 veľkáááááá gratulka!!! počuj nie je to dáko moc na prvú krv??!! 😕 😀 😀 😀 neviem ,neviem či nebudú ozaj dvojky 😅

kostickabonnie
12. nov 2012

@apolenka6 neboj, nebudu 🙂 ved na sone bol len jeden vacok, nie dva 😉

tinasc
12. nov 2012

@sijust máme sa celkom dobre, drobec trošku vymýšľa so spaním, ale to je ok... vigantol sme dostali v prvej poradni, len ja hlúpa som sa zabudla opýtať, či treba baliť naširoko, musím sa na to opýtať... takže asi dám navyše plienku, nechcem, aby mal nejaké problémy... 😉

tinasc
12. nov 2012

@kostickabonnie no teda, to je číslisko 🙂 🙂 🙂 super, super 🙂

mirka2010
12. nov 2012

@apolenka6 ach, to je krasne...som tu dva dni nebola....nestiham citat, mozno si aj nieco popisala....tak mas vlozenu jednu fazulku??? no tesime sa neskutocne moc...isto je to ta prava...ako sa citis?

mirka2010
12. nov 2012

@sijust ahojteeee....tak ekzem mate??? a kde ho ma Stellinocka nasa milucka? neboj, urcite to atopicky nebude...hmmm, z coho by to tak mohla mat? no odsavanie soplikov neznasa aj nas maly, to isto aj vy doma ho musite pocut 😀 😀 😀 to mame asi narovnako...nas maly robi take pokroky, ze Silvinocka, tes sa na obdobie medzi 9-10 mesiacom, to je uplna nadhera....🙂

mirka2010
12. nov 2012

@kostickabonnie jemine, to je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny testiiiiiiiiiiiiiiiiiik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 velmi sa s teobu tesime....a moooc gratulujeme...takze ako sa citis??? bola si na krvicke?

alibabaa
12. nov 2012

@dasaa som teraz mimo sr, ale hned ako sa vratim budem zasa na MK. byva mi stale zle ak zjem nieco ine ako pecivo, sunky, alebo vyvaru s kuracim maskom.. ☹

mirka2010
12. nov 2012

@apolenka6 ahojky, tak ako sa mas??? ako sa citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre