IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
12. nov 2012

@kostickabonnie a ktory si dc ?? ja som mala iba polovicu, dufam, ze to je v poriadku... to moje hcg.. ooojojoooj.. ale jasne ze je a basta.. a kedy ides na ultrazvuk znova? nam sono nerobia v den krvi. skoda.. bola by som kludnejsia.. takto neviem ako vydrzim do 22.11

mirka2010
12. nov 2012

@tinasc no ahojte...tak ako sa drzkate??? ako malicky??? ved cakam stale ze napises...ale asi mas toho teraz vela, vsak? no aky je malicky??? urcite je to take malicke a krasne zlaticko...a sestricka sa k nemu ako sprava???

mirka2010
12. nov 2012

@kostickabonnie kraaaasny vacok je tam, veru, pekne ho vidno...tak gratulujeme este raz,...tesime sa s tebou 🙂 dufam, ze sa ti ta tekutina vstrebe co najskor aby si nemala bolesti!!!

mirka2010
12. nov 2012

@fomarik ahojteeee a vy sa nam ako mate???

majca55
12. nov 2012

@kostickabonnie krasne moja gratulujem moc moc 🙂

apolenka6
12. nov 2012

@mirka2010 áno máme vloženú jedného bubáčika 😵 je to naša malá-veľká nádej 😉 zatiaľ sa nijak zvláštne necítim je ešte skoro ..uvidíme časom či sa bude niečo diať 😨 a v budúci piatok krv 😉

kostickabonnie
12. nov 2012

@alibabaa ja som dnes 38. dc, co je podstatne dlhsie ako ty, lebo ty si nemala dlhy protokol, ze? Drobec ma dnes 21 dni od oplodnenia 🙂
@majca55 @mirka2010 @cmelica @fomarik a ostatne kočky, Ďakujem vam velmi pekne za podporu, bez vas by to bolo stokrat horsie.
Dalsie sono bude o tyzden v pondelok, aby skontrolovali, ci sa tekutina vstrebala. Zatial vyzeram ako v štvrtom mesiaci, hoci som si to doteraz nejako neuvedomovala. Az vcera bola u nas kamoska, ktora je v tretom a zistila som, ze ja mam vacsie brucho ako ona.....a ja si tam nosim vodu, ako taka tava 😀 😀 😀

alibabaa
12. nov 2012

@kostickabonnie mala som dlhy protokol. ty si bola na krv ktory den po vklade??? aha ja som bola 14den po vklade 625.. tak je to ok

kostickabonnie
12. nov 2012

@alibabaa ja 15.deň po vklade ale bola predĺžená kultivacia. Asi preto 🙂

alibabaa
12. nov 2012

@kostickabonnie no.. moze to tak byt kazdy druhy den sa zdvojnasobuje, .. takze ak dobre pocitam tak 14dc je 625 a druhy krat dva.. tak som teraz pokojnejsia.. aj ja som mala PK..

walta
12. nov 2012

@kostickabonnie ahoooj... krasna fotecka... to cislo bude velkeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

walta
12. nov 2012

Dievcata ahojte- pisem dost od temy, ale musim..... dnes som uz vystavena, zajtra vam isto napisem- ide o kauzu svokra... ta moja je "ukazkova"- zajtra objasnim... ale je to v jej neprospech... co mi zas dnes povedala- to bol pre mna sok... idem uz spat- zajtra to napisem... dobruuu

apolenka6
13. nov 2012

@tinka9075 Dobré ránko 🙂 verím,že nás potešíš krásnym testíkom 😅

apolenka6
13. nov 2012

@walta Ahoj ..no tak to som zvedavá čo sa včera stalo 😕 dúfam ,že si sa aspoň dobre vyspala po včerajšom tvojom šoku 😨

kostickabonnie
13. nov 2012

@walta drzime palce, aby kauza dopadla dobre....povedane slova sa tazko vracaju spät ☹ ale verim, ze si to medzi sebou ujasnite a vsetko bude aspon lepsie, ak uz nie dobre 😉

apolenka6
13. nov 2012

@kostickabonnie aj si doma či pracuješ? u koho si bola včera na sono ,určite tam bolo veľa žien ,lebo ja ked som chodila v pondelky tak to bola hrôza ...

kostickabonnie
13. nov 2012

@alibabaa a okrem toho, ze ti je zle, sa mas dobre? Ja som sa rano zobudila a zase som trochu spinila ☹ ale zatial kvôli tomu nestresujem...zatiaľ 😒

kostickabonnie
13. nov 2012

@apolenka6 dobre ranko....no som doma za pocitacom....dnes by som nechcela nikam chodit, ale musim ku gyndosovi kvôli pn-ke.....vidis, uz ti prislo rozhodnutie? mne este nie !!!! Ano, vcera tam bola katastrofa, sla som najprv na sono, robila Dr. Cuľbová s koordinatorkou Janakovou. A potom som uz na krv nestala v rade, akurat vysla posledna, ale to uz bolo hadam aj 8,15.

apolenka6
13. nov 2012

@kostickabonnie aj tebe dobré ránko 🙂 ..nie mne ešte tiež nič neprišlo ,žiadne rozhodnutie....ale ono príde ,dávajú si na čas ..
vraj aj piatky tam býva veľa žien ,ale už sa nebudeme ponáhľať na 7 hodinu ráno do 8 hod. máme čas 🙂
a máš daleko dr? ale ved ty si pôjdeš autom tak to bude raz dva ...

kostickabonnie
13. nov 2012

@apolenka6 mam ho v NR, jasne, autom som tam za chvilu...este jedno stretnutie som mala mat, ale asi ho zrusim, chcela by som byt v klude a len si tu dorabat nejake papiere. Zajtra mam seminar, ktory organizujem, takze to budu mierne stresy :( ale snad to dobre dopadne, pridu ludia, lektori, obed neprihori..... 🙂

apolenka6
13. nov 2012

@kostickabonnie bývaš moc daleko od NR ,myslím km 😕 sprav si dnes oddychový deň zajtra ťa čaká namáhavejší deň ,teda ty sa vôbec nenudíš 😝 ale sama si napísala,že si stále taká aktívna aj to malé asi také bude 🙂
konečne som sa dnes dobre vyspala až do pol 8 som potiahla ,konečne ....dnes behnem znovu do mesta mala by tam byť aj švagriná a neter tak sa poteším trošku

walta
13. nov 2012

@kostickabonnie @apolenka6 Ahojte dievcata... no, ako zacat... v nedelu sme boli u "svokrinej mamy" na oslave narodenin a na zaver, ako sme odchadzali, som povedala tuto vetu: svokra, vyborny zakusok ste upiekli, mozete byt cukrarkou. A nic viac. Ako som otvarala dvere, ze ideme uz von, moj "svokor" za mnou zakrical, aby som ju nevolala svokra, ale ja jednym uchom dnu a druhym von. Na druhy den, vcera, dosla k nam s tym, ze ano, jej muz ma pravdu, ani ona si nepraje, aby som ju volala svokra. Skoro som skolabovala, lebo ze ju to uraza. A ja na nu pozeram, ze ved ja som to v zlom absolutne nemyslela, este som jej aj pochvalila zakusok. Ona ze, ani ona svoju svokru v zivote tak nevolala, lebo ze to je neucta k cloveku. Zacala mi tu vypravat debiliny, ale takeho zrna, ze som len kukala. A som sa jej teda spytala, ako ju mam oslovovat- ona ze, no mama v ziadnom pripade- a ja na to, to mate pravdu, lebo mamu mam len jednu jedinu a vy si to meno z mojich ust nezasluzite. Svokra ju tiez nemam volat a potom teda ako? Ona ze- napr. HEJ TY... Staci vam? A aj mojho svokra nemam volat otec ani svokor, ale ona mi navrhla, ze mam ho volat napr. pan Nemeth- to uz som isla do kolien. No som jej povedala, ze spravila z komara somara, ja na nu nemam jednoducho slov. A este to som jej povedala, ze pojem "svokra" je normalny, ze je to mojho manzela mama, ved niekto to vymyslel a tak sa oslovuju vsetky svokry na planete Zem. A potom aj moj manzel teda uraza mojich rodicov, lebo ich vola svokra-svokor. To som sa uz smiala. A ona, ze : ju to nezaujima, ako on vola mojich rodicov a mozem sa spytat aj Pana Boha, ci ich to uraza alebo nie. No taketo slova ona vcera vypustila z tej sprostej huby.
Poradte mi, co s tym, lebo nemam na nu ani chut sa pozriet. A este aj to mi povedala, ze k nam chodi len preto, lebo tu ma vnucku.... Som mala sto chuti jej povedat, ze najprv ma malá rodicov a az potom je ona aj s mojim panom Nemethom. Ty kokooooos, som znechutena, ako mi otravuje zivot a nici ma. Byva hned vedla nas, ale asi jej poviem, ze si neprajem, aby sem denno-denne chodila, poviem jej, ze mi to nerobi dobre a je. Nejako s nou musim vybabrat. Ale uz staci, lebo tu zaplnim celu stranu len ja.
POMOOOOOOOOOOOOOC

apolenka6
13. nov 2012

@walta Ahoj ! no teda to je teda "problém" myslím ,že tvoja svokra 😝 😀 nie je normálna a vyrába problém kde nie je...inak mňa hned napadlo tak ju volaj babka,starká ..ja nemám deti tak svokru sa snažím neoslovovať ,ale ked musím tak mama..už by som chcela dieťa a hned bude aj pre mňa babka,staarká neviem ako si naučená volať ty ...len to bude asi problém pri tvojej svokre a toto oslovenie sa jej nebude páčiť...
a oslovovať ju Hej,Ty ..to je za vlasy pritiahnuté 😀 jáj mne je to smiešne ,ale viem že teba to štve a ešte k tomu ju máš za susedu ááááá 😨 a čo mm ako sa k tomu vyjadril ,ty si ju pochválila a čo za to 😠

kostickabonnie
13. nov 2012

@apolenka6 @walta volaj ju SUSEDA 😀 taka svokra si nezasluzi, aby si ju volala babka alebo starká, ked ma taketo vypady.....a ked najblizsie pride, povies Stellinke....aha kto prisiel....teta suseda s ujom susedom a kto ich volal? 🙂 Urcite sa o tom porozpravaj s muzom, lebo to naozaj prestrelila.

walta
13. nov 2012

@apolenka6 no, volam ju aj babka, ale to som jej vcera povedala, ze keby nemame malu, ako ju mam oslovovat? Jej odpoved bola- neviem. Sak ona je na hlavu, ja to hovorim furt. Manzel sa smial, je som jej mala povedat, ze ci nema ine problemy, ze my ich mame, mame hypoteku a musime rozmyslat, ako zarobit peniaze a nie rozmyslat nad kktinami- doslova to tak povedal mm. A potoim sme sa este na fajront pohadali my dvaja, ale to som mu povedala, ked uz isiel spat, nech sa nehadame kvoli tomu, co vyvolala jeho debilna mama. On ju ma na haku, len to ma on hresil, ze som ju nezrusila za minutu a neposlala som ju prec. Dnes ju k nam ani nepustim a je, terasa bude cely den zamknuta. Serem ju, aaaaaach, takto sa ja musim trapit nad jej sprostostou. A budem ju tak oslovovat, ze HEJ Ty, alebo HEJ Vy, sak jej vykam 😀 , no nie? Tak si to zelala, ma to mat a som zvedava, ci sa jej to bude pacit, krave prisprostej.

kostickabonnie
13. nov 2012

@apolenka6 ja som nejakych 16-18 km od Nitry, takze pohodicka. Idem sa teda vychystat a uvidim, kam ma cesty dnes zavedu 🙂

walta
13. nov 2012

@kostickabonnie no co ti poviem, cele je to pritiahnute za vlasy.... cucaju zo mna energiu, ale ze fest. Neboj sa, starka ju volat teda nebudem, co som padla na hlavu? Radsej babka, ale aj to vaham, lebo tu vyskocila otazka, keby nemame malu Charlottku 😉 , mam zakazane veskere oslovovania, ktore jej prinalezia- ani svokra, ani mama ani nijako, chapes? Tak uz len to Hej Vy t 😉zostava..... alebo ta suseda je dobre, len ani to jej nebude vyhovovat, hehe, oduje sa este viacej... moj muz povedal len tolko, ze zijeme v 21. storoci a nie v roku 1970, ked ona volala jej svokru "mama", dnes si dokonca niektori so svokrovcami tykaju- no to by moja svokra zdochla, keby jej tykam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , to nieeeeee....

kostickabonnie
13. nov 2012

@walta veru, chlapi sa nad tym zasmeju, ale nechapu, ze nas sa to dotkne omnoho viac. Mozno by jej to mal povedat on...ze ste spolocne riesili tuto situaciu a ze ona vnasa medzi Vas zbytocne rozbroje, hoci mate dost vlastnych starosti....Ale chlapi su ini...povedia a pustia z hlavy. Drzim palce....ja som sa od rodiny (mojej aj manzelovej) odstahovala na dobrych 300 km 😀 😀

kostickabonnie
13. nov 2012

@walta jej, ja som ti prekrstila dieta 😀 😀 😀 prepač 😉

walta
13. nov 2012

@kostickabonnie tak moja, tych 300 km ti uprimne zaaaaavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim... ano, ona medzi nas vnasa rozboje a zbytocne... vidis, ako som dopadla? hrozne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre