• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
20. nov 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 som na jednom seminári este asi hodinu ale už mi je dlho tak sa nudim :wink:
20. nov 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa jaj to je súkromná diskusia. To je len na pozvanie už existujúcim členom :wink:
20. nov 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie tak to musí byť zaujímavý seminár :grinning:
mne je už dobre a ráno som bola K.O. práve som sa naobedovala som si upiekla kuracie prsia a zemiačiky + kompótik tak mi to chutilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem sa namaľovať a do mesta ,také kruhy mám pod očami :confused: no ako som spala tak som vstala
20. nov 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Ahoj ta co to je stebou :frowning2: juuuj .Uz ti je aspon trosku lepsie ?
20. nov 2012 o 15:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahoj áno už mi je lepšie ,dakujem za opýtanie :wink:
a vám sa ako darí ako sa má Simonka? :sweat_smile:
20. nov 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 och moja, takéto problémy ty máš... ja len pevne verím, že ich má na svedomí malá šošovička, ktorá sa čoskoro ukáže parádnym hcg :slight_smile:
20. nov 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc no ved v piatok ak mm príde tak už budem vedieť výsledok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dakujem :wink:
20. nov 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 Ahojtee :slight_smile: konecne mam chvilocku,malinka spinka...dnes sme boli na klbikoch,tak bola unavena...uz to mame fajn...ukazat sa mame prist az ked sa bude pustat chodit,som velmi vdacna,ze to ma v poriadku,lebo ked sme tam boli prvy krat,mala to velmi zle...na lavom klbiku luxacia :frowning2: joj tie 4mesiace boli narocne-to uvazovanie v tej hnusnej perine,ale zase pomohla...Ano,ano...my tak trhane spime...malinka spinka s nami a kazdu hodinu a pol zacne mrnkat a pyta cicik :sweat_smile: najskor len tak jemne mrnka,potom zacne buchat do mma rucickou a skrabkat a keby nahodou nezaberalo,tak zacne plakat....chodi spinkat uz cca o 5tej a nad ranom medzi 4tou a 5tou je hore :sweat_smile: hulaka ako ciganka na Luniku,keby som nebola unavena ako mača a nechcelo sa mi spat,tak sa na nej rehocem :grinning: lebo je strasne srandovna,rozhadzuje rukami na kazdu stranu,ze kto sa jej bude skor venovat :grinning:
20. nov 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 moja zlata,ked nemozes spat,o takomto case som sa ja hore,zavolaj budeme ti robit so Stelli spoločnost :grinning: mala hulaka ako ciganka,hned by ta hlava prestala boliet,alebo by zacala este viac :sweat_smile: ostatne som napisala v IP :astonished:
20. nov 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust no tak to by ma určite hlava ešte viacej bolela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust a ako často sa ti v noci budí? či pekne prespinká celú noc? je zlatá, no veru deti si dosiahnu to svoje stoj čo stoj... dnes som sa smiala na tom, že mám doma malého chlapa a už okolo neho behám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja spím v noci tak cca 4 hodinky, lebo malý sa budí každé dve a pol hodinky na papanie, potom mu trvá pol hodinu, kým sa zase ukľudní k spánku... :slight_smile:
20. nov 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie a nedostanes sa tam vobec? ako ta viem pozvat????
20. nov 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa nedostanem, ked kliknem na link, tak napise, ze taka stranka neexistuje....musis sa opytat v sukromnej diskusii, ako sa to robi, lebo ja som zatial v ziadnej nebola :wink:
20. nov 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie otazka hodena do plena, cakaaam a pridaaam si ta k nam :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 a ty si dnes kde? :confused:
20. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tu som bola som poobede vonku trošku som upratovala na dvore :slight_smile: :slight_smile: a potom som mala návštevu tak som sa im venovala :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 to som rada,že si v poriadku :wink: pozerám telku a je reklama tak som nakukla či si sa neozvala :confused: tak si mala pekný deň :slight_smile:
20. nov 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jasné som v poriadku ráno som vstalas a strašne ma bolela hlava tak som šla na chvílu von na dvor a prešlo mi to :slight_smile: :slight_smile: potom prišla návšteva tak mi den ušiel :slight_smile: :slight_smile: a ty ako dúfam že všetko ok :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ved si pozri ráno o 5hod som tu písala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom už bolo dobre celý deň ked som sa najedla ..
20. nov 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 už som pozerala inak ani ja v noci spat nemôžem ked stále chodím čúrat dnes som bola o 5 a zaspala som o 7 som sa len prehadzovala a nemohla spat :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 magdi, ty budes pokojnejsie spavat, ked si urobis ten testik a najdes // :wink: :wink: :wink:
20. nov 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
DOBRE RÁNKO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A MÁME NA TESTE :hearts: // :hearts:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2012 o 04:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@apolenka6 gratulujem apolenka a nech je vysoke hcg v piatok alebo pondelok :slight_smile:
21. nov 2012 o 05:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elienocka dakujem pekne ,už poznám príčinu nevolností :slight_smile:
21. nov 2012 o 05:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie včera som si ešte čítala tvoju správu,len som neodpisovala vedela som že budem dnes testovať a bola som nervózna ..vidíš aká som :stuck_out_tongue_closed_eyes: telo mi naznačovalo čo som si aj myslela ,že som tehotná,lebo toto všetko čo sa mi dialo som v živote nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale miestami som mala pocit,či si to vyvolávam a všetko sa mi zdá :fearful: riadila som sa rozumom :slight_smile:
ale všetko dobre dopadlo a už budem dobre spávať :slight_smile: ako píšeš
21. nov 2012 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa 12 deň po ET a už mi ukázalo // :slight_smile: ,tiež som to chcela vidieť na vlastné oči ako aj ty ,ale do krvi som nevydržala ,lebo už som to nemohla vydržať tú nevedomosť či som ,alebo nie :wink:
21. nov 2012 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 tak a už som nasadla na tehu vlnu :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2012 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010
@dasaa no a nevoľnosti majú krásnu príčinu :slight_smile: dve čiaročky moje prvé v živote :dizzy_face:
21. nov 2012 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala no a potvrdilo sa tvoje (moje) tušenie dnes som si spravila testík a máme // :dizzy_face: potichúčky sa teším a drž mi palce ved vieš :wink: sila pozitívneho myslenia ! som sa snažila ,ale nešlo mi to tak ako tebe a viem,že ty si to za mňa dodržiavala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2012 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok