IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
20. nov 2012

@kostickabonnie jasne, existuju a tu je link: neviem ci sa to takto robi, ale skus to..

kostickabonnie
20. nov 2012

@apolenka6 som na jednom seminári este asi hodinu ale už mi je dlho tak sa nudim 😉

kostickabonnie
20. nov 2012

@alibabaa jaj to je súkromná diskusia. To je len na pozvanie už existujúcim členom 😉

apolenka6
20. nov 2012

@kostickabonnie tak to musí byť zaujímavý seminár 😀
mne je už dobre a ráno som bola K.O. práve som sa naobedovala som si upiekla kuracie prsia a zemiačiky + kompótik tak mi to chutilo 😝
idem sa namaľovať a do mesta ,také kruhy mám pod očami 😕 no ako som spala tak som vstala

dasaa
20. nov 2012

@apolenka6 Ahoj ta co to je stebou ☹ juuuj .Uz ti je aspon trosku lepsie ?

apolenka6
20. nov 2012

@dasaa ahoj áno už mi je lepšie ,dakujem za opýtanie 😉
a vám sa ako darí ako sa má Simonka? 😅

tinasc
20. nov 2012

@apolenka6 och moja, takéto problémy ty máš... ja len pevne verím, že ich má na svedomí malá šošovička, ktorá sa čoskoro ukáže parádnym hcg 🙂

apolenka6
20. nov 2012

@tinasc no ved v piatok ak mm príde tak už budem vedieť výsledok 😝 a dakujem 😉

sijust
20. nov 2012

@mirka2010 Ahojtee 🙂 konecne mam chvilocku,malinka spinka...dnes sme boli na klbikoch,tak bola unavena...uz to mame fajn...ukazat sa mame prist az ked sa bude pustat chodit,som velmi vdacna,ze to ma v poriadku,lebo ked sme tam boli prvy krat,mala to velmi zle...na lavom klbiku luxacia ☹ joj tie 4mesiace boli narocne-to uvazovanie v tej hnusnej perine,ale zase pomohla...Ano,ano...my tak trhane spime...malinka spinka s nami a kazdu hodinu a pol zacne mrnkat a pyta cicik 😅 najskor len tak jemne mrnka,potom zacne buchat do mma rucickou a skrabkat a keby nahodou nezaberalo,tak zacne plakat....chodi spinkat uz cca o 5tej a nad ranom medzi 4tou a 5tou je hore 😅 hulaka ako ciganka na Luniku,keby som nebola unavena ako mača a nechcelo sa mi spat,tak sa na nej rehocem 😀 lebo je strasne srandovna,rozhadzuje rukami na kazdu stranu,ze kto sa jej bude skor venovat 😀

sijust
20. nov 2012

@apolenka6 moja zlata,ked nemozes spat,o takomto case som sa ja hore,zavolaj budeme ti robit so Stelli spoločnost 😀 mala hulaka ako ciganka,hned by ta hlava prestala boliet,alebo by zacala este viac 😅 ostatne som napisala v IP 😲

apolenka6
20. nov 2012

@sijust no tak to by ma určite hlava ešte viacej bolela 😀 😝

tinasc
20. nov 2012

@sijust a ako často sa ti v noci budí? či pekne prespinká celú noc? je zlatá, no veru deti si dosiahnu to svoje stoj čo stoj... dnes som sa smiala na tom, že mám doma malého chlapa a už okolo neho behám 🙂 🙂 🙂 ja spím v noci tak cca 4 hodinky, lebo malý sa budí každé dve a pol hodinky na papanie, potom mu trvá pol hodinu, kým sa zase ukľudní k spánku... 🙂

alibabaa
20. nov 2012

@kostickabonnie a nedostanes sa tam vobec? ako ta viem pozvat????

kostickabonnie
20. nov 2012

@alibabaa nedostanem, ked kliknem na link, tak napise, ze taka stranka neexistuje....musis sa opytat v sukromnej diskusii, ako sa to robi, lebo ja som zatial v ziadnej nebola 😉

alibabaa
20. nov 2012

@kostickabonnie otazka hodena do plena, cakaaam a pridaaam si ta k nam 🙂 🙂

apolenka6
20. nov 2012

@tinka9075 a ty si dnes kde? 😕

tinka9075
20. nov 2012

@apolenka6 tu som bola som poobede vonku trošku som upratovala na dvore 🙂 🙂 a potom som mala návštevu tak som sa im venovala 🙂 🙂

apolenka6
20. nov 2012

@tinka9075 to som rada,že si v poriadku 😉 pozerám telku a je reklama tak som nakukla či si sa neozvala 😕 tak si mala pekný deň 🙂

tinka9075
20. nov 2012

@apolenka6 jasné som v poriadku ráno som vstalas a strašne ma bolela hlava tak som šla na chvílu von na dvor a prešlo mi to 🙂 🙂 potom prišla návšteva tak mi den ušiel 🙂 🙂 a ty ako dúfam že všetko ok 🙂 🙂

apolenka6
20. nov 2012

@tinka9075 ved si pozri ráno o 5hod som tu písala 😝 ale potom už bolo dobre celý deň ked som sa najedla ..

tinka9075
20. nov 2012

@apolenka6 už som pozerala inak ani ja v noci spat nemôžem ked stále chodím čúrat dnes som bola o 5 a zaspala som o 7 som sa len prehadzovala a nemohla spat 🙂 🙂

kostickabonnie
20. nov 2012

@apolenka6 magdi, ty budes pokojnejsie spavat, ked si urobis ten testik a najdes // 😉 😉 😉

apolenka6
21. nov 2012

DOBRE RÁNKO 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

A MÁME NA TESTE ♥ // ♥
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

elienocka
21. nov 2012

@apolenka6 gratulujem apolenka a nech je vysoke hcg v piatok alebo pondelok 🙂

apolenka6
21. nov 2012

@elienocka dakujem pekne ,už poznám príčinu nevolností 🙂

apolenka6
21. nov 2012

@kostickabonnie včera som si ešte čítala tvoju správu,len som neodpisovala vedela som že budem dnes testovať a bola som nervózna ..vidíš aká som 😝 telo mi naznačovalo čo som si aj myslela ,že som tehotná,lebo toto všetko čo sa mi dialo som v živote nemala 😝 ale miestami som mala pocit,či si to vyvolávam a všetko sa mi zdá 😨 riadila som sa rozumom 🙂
ale všetko dobre dopadlo a už budem dobre spávať 🙂 ako píšeš

apolenka6
21. nov 2012

@alibabaa 12 deň po ET a už mi ukázalo // 🙂 ,tiež som to chcela vidieť na vlastné oči ako aj ty ,ale do krvi som nevydržala ,lebo už som to nemohla vydržať tú nevedomosť či som ,alebo nie 😉

apolenka6
21. nov 2012

@tinka9075 tak a už som nasadla na tehu vlnu 😀 😀 😵 😵

apolenka6
21. nov 2012

@mirka2010
@dasaa no a nevoľnosti majú krásnu príčinu 🙂 dve čiaročky moje prvé v živote 😵

apolenka6
21. nov 2012

@adikasala no a potvrdilo sa tvoje (moje) tušenie dnes som si spravila testík a máme // 😵 potichúčky sa teším a drž mi palce ved vieš 😉 sila pozitívneho myslenia ! som sa snažila ,ale nešlo mi to tak ako tebe a viem,že ty si to za mňa dodržiavala 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre