• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

28. marca 2017 
@cmelica no a ten štvorlístok som si na FB dala pre dnešné šťastie ktoré som si priala :dizzy_face: a oplatilo sa ! vidieť prvý krát na teste // je zázračné sa mi ruky triasli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2012 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc tak tehu vírus ešte doznieva a máme na testíku dve paličky :dizzy_face: ,Lukáško sa riadne rozdelil so štafetou a dokonca štvormo !!! :sweat_smile:
21. nov 2012 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust @majca55 vám som písal IP :slight_smile:
21. nov 2012 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky idem do mesta hlávku prevetrať :slight_smile:
21. nov 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 No vidis, tak to vyslo, a ty si tak neverila, blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 Zlaticko to vazne????? bozinku moooooc sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim s tebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja som si aj myslela,ze je to nieco spojene s tehu,ale ze budes testovat ma nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: juchu juchu juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratulovat budem po krvicke :slight_smile: a viem aky to bol pocit! ja som ich videla po 8 rokoch :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 moja a pekne nam ho tu ukaz :slight_smile:
21. nov 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadax84 dakujem ,ale ja som už raz taká a strach má určite každá,len ja ho mám viacej nadelený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no už som bola na nervy a chcela som vedieť na čom som,lebo ma to strašne ubíjalo či som či nie a tie moje príznaky ..tak som spravila test a hotovo!!! aj tak už bude koniec a výsledok sa blížil :dizzy_face: a chcela som ranný moč nech je to 100% mama test som si včera kúpila :wink:
21. nov 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky toto nieje moj testik,ale @apolenka6 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@apolenka6 a dobre si urobila ze si si ho spravila...je uzastny :slight_smile:)))))))
21. nov 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica dakujem pekne :slight_smile: je to fotené telefónom tak kvalita je slabšia

neviem to sem dávať tak mi @cmelica pomohla aby ste to videli :slight_smile:
21. nov 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ale podstatne je ze su tam a je ich krasne vidiet :slight_smile: a citis sa ako????
21. nov 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no dá sa mám takú miernu ťažobu stále dnes neprechádza a pachy som cítila v meste tak silnejšie ..teplota zvýšená stále ,ale inak v pohode a hlavne som už kludná !! :slight_smile:
21. nov 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Juj moja tak sa teším a veeeeľmi gratulujem, tak vidíš podarilo sa !!! Držkajte sa :wink: :slight_smile:
21. nov 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta @ursula5 hore vyššie je môj testík na 12 deň po vklade , poprosila som @cmelica nech mi ho sem dá ja to neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: krv ešte nemám bud v piatok ,alebo v pondelok
21. nov 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 prepáč na teba som zabudla ,ale vieš bola som a som celá mimo :grinning: dakujem potichúčky :wink:
21. nov 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tralallalallalalalalalalalalalla magduska velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisa tesimmemememmmemeemmema placeme od radosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som to vedela ze to vyjde ved som na teba kazdy den myslela ze si uz tehulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!krasne tehulkovanie ti prajem.....a stastny koniec s babetkom v naruci
21. nov 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala jáj a teraz si ty mňa dojala :sweat_smile: stráááášne moc dakujem!!!! ešte bude krvička tak sa potichúčky teším a som spokojnejšia ,lebo toto čakanie bolo hrozne dlhééééééééééééé a chcela som vedieť ortieľ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tepláky mám vytiahnuté pod prsiami ,lebo ma tlačia-guma aj ked ma nemajú prečo ešte tlačiť ,no brucho mám krásne nafúknuté ,ale to je príznak tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 vies ako sa tesim velmi,,,,,ani opisat sa to neda ved vies kolko som ti priala a prajem pamatas ako som ti radila a pisala do ip...
21. nov 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahoj velká gratulka som ti chcela písat mne sa dnes snívalo že som ráno čítala vraj máš pozitívny test tak sen neklamal teším sa velmi :slight_smile: :slight_smile: som ti písala že tehu vlna ide a ty si naskočila na nu :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. nov 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 a mm si to uz povedala????inak testik je krasny kolajnicky pekne vidno bubacik je krasne zahryznuty!!! :grinning:
21. nov 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala jasné že si pamätám a nie si sama čo mi to priali a prajú ...ale my tu už dlho "válčime" katy33 som poslala mmsku aj fomárik a strašne boli hotové ako aj ty ...
ja som bola ráno hotová teraz som už ukludnená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dakujem za tvoje rady ,ešte ich budem potrebovať :sweat_smile:
21. nov 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala nie nevie to nie je doma ak príde zajtra tak mu to poviem chcem ho vidieť v telefóne by to nebolo ono ,síce on veril za mňa ked išiel do práce tak mi povedal,že ide na kočík zarábať :sweat_smile: akú pravdu mal :confused:
21. nov 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 aj mne sa do rána snívalo ,že som testovala a boli tam // ,len ked som sa zobudila tak som si uvedomila ,že to bol sen a musím si spraviť test skutočný ..čiarka sa hned farbila ,ruky sa mi triasli aj kolená.....prvý test s // :dizzy_face:
ale v skutočnosti je krajší ten test
21. nov 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 tak to ti verím ja som ešte testovala včera či je všetko ok a ked sa objavila čiarka skôr ako testovacia už som smoklila jáj ja idem 3 na sono už sa teším bude bit drobcovi srdiečko to budem ešte len vtedy revat :wink: :wink:
21. nov 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ty máš ešte test? ja ešte jeden, a ozaj ja som si včera kúpila test tiež v kocke a ten správny :slight_smile:
tak 3. ideš do Brna? no to sa šuchne raz dva :wink:
21. nov 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 to mas pravdu ze je lepsie ked ho budes vidiet co spravi. ale asi by som nevydrzala do zajtra :grinning:
21. nov 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala ale vydržala :wink: ked som toľko už vydržala tak vydržím do zajtra ak príde :stuck_out_tongue_closed_eyes: viem ,že aj v telefóne by to bolo krásne ,ale objať sa nemôžme :dizzy_face:
21. nov 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 mám ešte jeden tak ten si nechávam na budúci týžden testnem či je všetko ok ale ceci ma bola strašne v noci spat nemôžem a napína ma zo všetkého :slight_smile: :slight_smile: idem 3 do brna sa teším aj ked strach mám stále ako to dopadne :unamused: :unamused:
21. nov 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok