IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
10. dec 2012

@mirka2010 hej krásne sa smeje, hneď je taký inakší 🙂 zatiaľ síce tým úsmevom šetrí, ale usmieva sa 🙂 🙂 🙂 joj kiež by to tak bolo s tým spinkaním, že po pol roku to všetko čo zmeškal dobehne a bude spinkať krásne 🙂 a už si našla na fb Lukyho fotky?

mirka2010
10. dec 2012

@tinasc no nieeee, nenasla som jeho fotky...lebo neviem ako vas tam mam najst ☹ urcite by som ho vsak chcela vidiet...babatko krasne malicke...tak mi daj instrukcie do IP 🙂 budem velmi rada 🙂 a s tym spinkanim, no si skusenejsia mamicka ako ja, ale myslim, ze to tak bude...🙂 a tie usmevceky, ja si pamatam, ze tym to zacalo take uzasne radostne obdobie...smesa tak tesili z kazdeho usmevu, proste hned bol den krajsi...a ked sa zacne tak hrdelne smejkat..a nahlas...to bude 🙂

tinasc
10. dec 2012

@mirka2010 tak to bude určite ešte krajšie, keď už nebude len také pasívne bábätko a bude sa už aj hrať 🙂 ale už všetko sleduje, je to veľký zvedavec... 🙂

mirka2010
10. dec 2012

@tinasc veru je to tak, su to krasne momenty ked babo zacina vnimat, smejkat sa, otacat za maminkou,ocinkom...potom sa pytat na ruky, podavat veci, ja sa stale neviem z maleho nabazit...to je to najvacsie zlaticko pre mna na tomto svete...a naozaj tie momenty ktore spolu prezivame, tie sa niekedy slovami nedaju ani opisat 🙂 isto vies o com pisem 🙂

tinka9075
11. dec 2012

@mirka2010 áno 18 ideme už sa teším na drobcov 🙂 🙂 Maroško už bude mat 11 mesiačikov ako to uteká no rastie velmi rýchlo 🙂 🙂

tinka9075
11. dec 2012

@tinasc ja len verím že moje detičky budú po mne a pekne budú spinkat 🙂 🙂 a vyjde mi to mne teraz vychádza vela vecí tak verím že aj detičky budú dobré 🙂 🙂

ursula5
11. dec 2012

@mirka2010 ahojte, Miruška máme sa fajn akosi sem nestíham :D chodíme von stále aspoň na chvíľku aj keď je zima len dnes je už dosť snehu tak neviem či sa prebrodím s kočíkom 😀 soplíky nám už prešli len častejšie v noci zas papáme aj 3x za noc dnes bol aj precikaný 2x tak sa rozobral kým som ho prezliekla prevelice sa mu chcelo so mnou kecať 🙂
a vy ako Maroškovi sa páči sniežik??? 🙂

tinka9075
11. dec 2012

@apolenka6
@kostickabonnie tehulky a vy dve ste sa kde statili? 😕 😕

apolenka6
11. dec 2012

@tinka9075 ahoj! no tu som ,len menej píšem ..čakám už netrpezlivo na piatok ,ideme na sono srdiečka 😉

tinka9075
11. dec 2012

@apolenka6 tak super už som sa bála čo je s tebou 🙂 🙂 ja idem 18 do Brna tak som zvedavá to už drobci budú väčší 🙂 🙂

apolenka6
11. dec 2012

@tinka9075 nie som v poriadku 🙂 tak budete mať výlet a budeš vidieť opäť bublinky 😵

mirka2010
11. dec 2012

@tinka9075 to teda ano...uz 11 mesiacov...ide to neskutocne rychlo...ved o mesiac a ma rocik...ach, tak to leti...vsak sama uvidis, ze o chvilocku a budes mat krasne velke brusko a ani sa nenazdas a babatka budu v tvojom naruci 🙂

mirka2010
11. dec 2012

@ursula5 to uplne poznam, ked sa babo preberie a potom v noci by len kecalo s maminkou 🙂 je to take milucke...aj ked mne sa chce taaaaak moc spat a Marosko mi uz ukazuje kde mam ocko, nostek, usta, usko...a brm, brm robi na ustach...ale to sa ani hnevad na neho neda...sniezik mam pocit ze nejako moc extra nevnima ako zasadnu zmenu...pacilo sa mu vcera ked sme pozerali ako pada sneh, ale ked sme von, tak je to tak normalne...hlavne ze je zababuseny a je mu v kociku teplucko. a vy sa ako mate? ako sa maju starsi chalani?

tinka9075
11. dec 2012

@apolenka6 no sa teším velmi predsa len doktorovi najviac verím 🙂 🙂

tinka9075
11. dec 2012

@mirka2010 presne tak ved nedávno som bola na iui a že 9 týžden no uteká to rýchlo 🙂 🙂 už som pozerala aj kočík tak sme aj vybrali predbežne ale ešte uvidíme pôjdem pozriet do nejakej predajne 🙂 🙂 ja som mala vybratý taký aký máš ty len dvojky mi plány prekazili 🙂 🙂

mirka2010
11. dec 2012

@tinka9075 🙂 ano, chcela si Casualplay? vyborna volba...ten by som ti len a len odporucila...ja som s nim teda maximalne spokojna...pre dvojicky veru neviem ake su dobre kociky, ale isto take co sa lahko manipuluju aj vanicky z nich vyberaju a nie su velmi tazke...aky ste predbezne vybrali?

tinka9075
11. dec 2012

@mirka2010 áno ten som chcela ale pre dvojky taký nezoženiem mne sa páči velmi taký super kočík 🙂 🙂 predbežne sme vybrali Tako dvojkombináciu zeleno čierny ked mne sa páči zelená farba 🙂 🙂 ale to máme ešte času dost aj tak ho budem kupovat až po pôrode lebo sa môže hocičo stat 🙂 🙂

mirka2010
11. dec 2012

@tinka9075 jasne, vsak mozete mat kocik rezervovany, pripadne dojednany nejako v predajni a ked prides domov z porodnice, aj tak nebudes hned chodit von s takymi drobcami, tak kupite potom...my sme kocik kupovali tiez dost neskoro, ja som bola vari niekedy v 8 mesiaci...ale nakoniec naozaj to bola skvela volba...este jeden kocik co by som brala tak by bol jane slalom, ten je uplne skvely...len bol este o 150 erro drahsi...a to teda sa mi uz za kocik zdalo strasne moc

tinka9075
11. dec 2012

@mirka2010 ja som taká poverčivá ale ani muž nechce mat kočík doma pred pôrodom u nás v PE je dobrá predajna a tam majú všetko pre deti tak sa pôjdem pozriet vyberiem dojednám a potom ho muž pôjde zobrat ked všetko bude ok 🙂 🙂

mirka2010
11. dec 2012

@tinka9075 jasne, uplne chapem..my sme kocik tiez nemali doma..dali sme k bratovi...aby nebol doma..jedine vajicko sme si tesne pred porodom domov doniesli...a ked sme boli v porodnici tak mm skladal doma kocik..🙂 takze tento zvyk sme dodrzali aj my...🙂

tinka9075
11. dec 2012

@mirka2010 presne vajíčka si kúpim aby som mala v čom detičky doniest domov 🙂 🙂 je to tak lepšie a ešte postielku si kúpim a budem mat aj kolísku 🙂 🙂

mirka2010
11. dec 2012

@tinka9075 no a ten kocik co ste si vybrali nie je trojkombinacia? lebo my mame vajicko, hlboku cast, sportovu...

tinka9075
11. dec 2012

@mirka2010 nie dvojkombinácia jedno vajko mi požičia suseda a druhé kúpim tak preto dvojkombinácia 🙂

mirka2010
11. dec 2012

@tinka9075 ahaaa, hmmm, len vajicka keby si mala ku kociku mala by si to aj do auta..my stale vyuzivame vajicko v aute...tak preto sa pytam...a tiez je super, ked mas vajicko priamo od kocika, lebo niekedy ho mozes vyuzivat namiesto vanicky a napriklad do obchodu mozes chodit len s nimi...je to jednoducho na manipulaciu, namiesto celeho kocika budete v aute len s vajickami a potom by si ich ked vystupite a pojdete niekam len nasadila na konstrukciu a je to...nam to velmi ulahcovalo presuny a vo vajicku sme maleho aj dost vozili, uz ked chcel kukat a v hlbokom mu uz bolo dlho...

tinka9075
11. dec 2012

@mirka2010 ja som chcela trojkombináciu ale suseda mi povedala že to je zbytočné vyhodenie penazí keby čakám jedno je to iné ale takto že ona mi vajko pozičia a ked pôjdem do obchodu tak dám vajká do vozíka aj tak sa mi bude zle chodit z dvomi tak bude nakupovat muž ved on aj teraz nakupuje 🙂 🙂

kostickabonnie
11. dec 2012

@tinka9075 @apolenka6 @mirka2010 @cmelica @tinasc @alibabaa a ostatné kočky....ja tu teraz chodím len zriedkavo, lebo ukončujem biznis a musím všetku agendu odovzdať do konca roka....už sa toho chcem zbaviť a začať si užívať tehotenstvo, a koník niekedy zaberie strašne veľa času, len keď čítam vaše správy 😉
mám sa celkom fajn, tento týždeň trochu popicháva podbruško, asi drobec rastie. Ja idem tiež 18.12. na sono, ak bude všetko ok, dostanem tehu knižku.
a už som pribrala kilo, lebo stále jem 😕

apolenka6
11. dec 2012

@kostickabonnie to sa určite zväčšuje maternica 😉
tak máš ešte pracovné tempo a ked to spravíš už budeš vegetiť (?) 😕
ja idem v piatok do MT tak som nedočkaváááá 😝

tinka9075
11. dec 2012

@kostickabonnie pekne všetko ukonči aby si mohla pekne oddychovat mne už chcela dat tehu knižku minulý týžden sestrečka ale doki povedal že mi ju dá pred vianocami pod stromček tak sa teším 🙂 🙂

cmelica
11. dec 2012

@sijust @mirka2010 ahojte 🙂 no podstromce by sme chceli malemu nejaku hraciu hracku co vydava pesnicky a takk...nieco musime popozerat.. uz vsetko vnima tak take nieco co by ho zaujalo 🙂 len co to bude este neviem..
inac sa mame dobre..uz je to riadny vymyselnik a smejko... staci usmev a hned nam je vsetkym uplne uzastne,,,dnes sme boli na privitanie deticiek a maly bol uzastny..ako medik...aj sa tak tvaril ako keby vedel,ze je to o nom..uplne ze vazne 🙂 mam podozrenie na zubky,bo je aj nervoznejsi cez den a slintosiiiiiiiiiiiii moc 😝 no uvidime ako to pojde dal... 18.12 ideme do poradne pre predcstne narodene deticky tak dufam,ze bude vsetko v najlepsiom poriadku ... a vo stvrtok-13teho na nozicky...tak nam drzte palce az je vsetko tak ako ma byt..Dakujeme a pozdravujeme 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
11. dec 2012

@kostickabonnie ahoj!! no veru len si daj vsetko do poriadku,az si to uz mozes len a len uzitat 🙂 som rada ze ti je dobre ... pohladkaj za nas bruseno 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre