IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
11. dec 2012

@tinka9075 nooooo, neviem...skus sa este s niekym poradit, pocitat fora..ja by som to riesila urcite 3kombinaciou, jednoznacne!!!! to ti asi ta suseda s dvojickami radi,vsak? ale moja skusenost je naozaj ina a vidim aj kopec mamiciek s dvojickami co tak chodia a myslim, ze je to naozaj prakticke mat vajicko original od kocika 🙂

mirka2010
11. dec 2012

@kostickabonnie ahojkyyy, tak som rada, ze si sa ozvala...je to urcite narocne vsetko spravit do konca roka, ale ty to urcite zvladnes a budes si uzivat tehulkovanie tak ako sa patri....pichanie je uplne normalne,vsetko sa zvacsuje, takze je to prirodzene..inak sa citis dobre??? citam, ze papkas tak to je velmi dobre 🙂 len tak dalej 🙂

mirka2010
11. dec 2012

@cmelica samozrejme, ze budeme drzat palce aby vsetko dobre dopadlo...nozicky budu urcite v poriadku,to sa nebojkaj 🙂 poradna tiez urcite dopadne najlepsie ako sa len da 🙂 inak nas idu ockovat v utorok...uf, uz teraz mi je to luto, ze ho budu bolkat nozicky, lasku moju milovanu....a ten napad s hrazdickou je skvely...nas maly sa tolko vyhral s hrazdickou,je to vynikajuca vec tak na rozvoj motoriky, ale aj pozornosti...absolutne skvely napad 🙂 inak, ja by som Maroskovi tolko pokupila...len o chvilu bude mat aj rocik, musim si posetrit napady 🙂

dadax84
12. dec 2012

Babule moje, vcerajsia navsteva dr. dopadla vyborne, mame 6tt+2, srdiecko nam krasne bilo, dr. bol zo mna poriadne prekvapeny, a uz nam vypocital aj datum porodu 4. 8. 2013 🙂 tfuj tfuj tfuj nech vsetko dobre dopadne, a dostali sme Duphaston + Femibion 800 🙂

apolenka6
12. dec 2012

@dadax84 jéj tak sa teším,že už máte aj srdiečko 😵 ja som taká ustráchaná 🙄 ja by som dnes mala byť 7tt+2 😅 tak o týždeň skôr ,femibion aj ja papám

dadax84
12. dec 2012

@apolenka6 Moja a preco si ustrachana, vy este len pojdete na srdiecko, alebo ste uz boli? akosi si nepamatam. Urcite je vsetko v poriadku, musis mysliet pozitivne 😵

apolenka6
12. dec 2012

@dadax84 ja idem na srdiečko v piatok 🙂 tak preto ,ale na zlé nemyslím ,len vieš ja som taká povaha všetkého sa bojím 😠

dadax84
12. dec 2012

@apolenka6 Chapem ta, aj ja som sa bala ci bude bit srdiecko, ale teraz budeme mat obavy stale, ci je vsetko OK 😵 Je to krasny pocit pocut srdiecko, este 2 dni a budes ho pocut aj ty 😵 😵 😵

apolenka6
12. dec 2012

@dadax84 no vidíš ty si taká istá 😅 😀 a ja duplom ,lebo ak vieš všetkého som sa bála a ked je to takto ťažko "vydreté " tak sa viacej bojíš ....už nech je piatok ,lebo je to strašné čakanie

dasaa
12. dec 2012

Ahojte babenky @mirka2010 @ursula5 @tinasc @sijust @cmelica ako obliekate deturence vonku ked idete na prechadzku ?

cmelica
12. dec 2012

@dasaa ahojte kocky nase 🙂 my mse dnes napriklad mali body,pancusky,ponozky,teplacky,trigovicu,ciapocku overala + fusak a na nom deka... neviem ci je to spravne,ale asi takto nejak obliekame stale ked je taka zima...samoska obmienam veci ,xixixi 😀 😀 😀 ako sa nam mate?? tu je -3,ale ja som mala pocit,ze je -10..musim si ist kupit nejake pancusky teple 🙂

cmelica
12. dec 2012

@dadax84 jeee to je uzastne ,ze pekne bilo srdiecko 🙂 drobcekovi sa dobre u teba a dari a jasne,ze bude vsetko tak aj na dalej 🙂 k tomu tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂

@apolenka6 mojka nebojkaj uvidis ,ze bude vsetko v poriadku 🙂 🙂 drzkame vsetci palce! a netestujes uz?? my sme stale,ci ciarka silnie 🙂 🙂 no ale my sme boli iny blazni v testovani 😀

pekne za nas pohladkajte bruska kocky 🙂 🙂

cmelica
12. dec 2012

@mirka2010 juuj tak idete na ockovanie 😒 ach jaj co si musia tie dietky vytrpiet... nam vcera brala dr krvicku z hlavicky ☹ 😖 ..taka som bola nahnevana,ze as..ani ma s nim nechcela pustit tam k nim..len mi ho zobrala a ze pockajte si... uz vedela,ze mu ju ak budu brat..no nahnevana som bola neskutocne..a ked mi ho doniesla s takym placom,mala som chut jej nadat! este teraz to vo mne vrie 😠 tak dufam,ze to za to stalo a bude vsetko v poriadku ...
a veru setri napady 🙂 bozinku,ze uz rocik 😀 ubehlo to ako voda a ked si tak uvedomim vtedy som si ja bola pre Braňuška 🙂 🙂

dasaa
12. dec 2012

@cmelica ahoj mame sa dobre akurat mi Simonka spinka 🙂 Joooj moja takto nemoze byt oblecena.Ked mi ideme vonku tak ma dupacky,ponosky,tenku mikynu s kapucnou ,overal,ciapocku a fusak.A ked ideme vonku takto obleceny vies jak mi place skor povedane reve ako salena.Tak jej dam mikynu dole a potom je v pohode kludna.Nerozumiem tomu.

dasaa
12. dec 2012

@mirka2010 och urcite to Marosko zvladne to ockovanie.Pani ja to tak neznasam tie ockovania ako deticky placu az mi srdce trha ked moja place ach jaj.Drzime prsteky aby marosko po ockovani bol fit 🙂

cmelica
12. dec 2012

@dasaa mojka asi nema rada moc teplucko... a nebojkaj keby je jej zima tak placka tiez.-si myslim... tak ju skus este zabalit do deky kym ju das do fusaku... ja som davala malmu aj tu taku formovanu deku co je do vajcka(vies co myslim)?
a hlavne aby im nebolo zima zo spodu vanicky..my sme tam dali taku penu a na to deku..

apolenka6
12. dec 2012

@cmelica nie ja netestujem len dva a koniec 🙂 ved v piatok uvidíme naše srdiečko 😵
a dakujem ! 🙂

mirka2010
12. dec 2012

@dasaa takze Dasenka moja...podla pocasia...ked uz boli take velke minusy, tak som davala do overalu, ale ked je tak okolo 0, tak davam do oteplenych nohavic a bundicky...inak pod to: body dlhy rukav, tricko, pancusky, fliska bundicka bez kapucne, vyborna vec a potom uz len vrch, ci overal, ci tie nohavice oteplene a bundicka 🙂

dasaa
12. dec 2012

@cmelica ved to normalne sa bojim chodit s nou vonku ked ju mam len tak jemne obliekat.Pripada mi to nenormalne ze je taka zima a ona len tak oblecena ☹

mirka2010
12. dec 2012

@cmelica ach, chudatenko moje malickeeeeee....jeminenku, ved to je straaaasne ze mu brali krvicku z hlavicky a to preco???? ci kvoli tomu ze sa to tak preventivne robi? ach mojinko malicke...urcite si musela byt poriadne vyplasena ked ti ho takeho uplackaneho doniesli, lasocku malicku....no a to nase ockovanie...ani mi nevrav...ale musi to byt, proste nech uz ma toto spravene a potom to MMR...ale to si este porozmyslam, skusim sa s nou dohodnut, nech mu to daju neskor, az okolo druheho rocika

mirka2010
12. dec 2012

@dasaa a Daska este co je dolezite! dieta ma by v zime nababusene ako cibula..je to pravda...v damskom magazine to uz par krat povedali...proste viac vrstiev takemu malickemu babatku, jednoducho, ono este nema tu termoregulaciu, nehybe sa...nemoze byt malicko oblecene..

mirka2010
12. dec 2012

@dasaa dakujeme Dasenka moja 🙂 urcite to zvladneme, tuk, tuk, tuk...musime

dasaa
12. dec 2012

@mirka2010 ja viem ale co mam robit ved ona mi vonku vies jak vrieska az cela je fialova.Tak potom s nou nemozem chodit vonku

apolenka6
12. dec 2012

Babulky čo som našla mamičky sedí vám to? http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...
podľa tohto by som mala mať chlapca

mirka2010
12. dec 2012

@dasaa no Dasenka moja, neviem asi je jej nieco nepohodlne...skus inu mikinku, nas jednu tiez tak neznasal a vymenila som mu ju a uplne v pohode...pripadne daj nejaky svetrik a do overalu 🙂

sherny
12. dec 2012

krv negatívna ☹

dasaa
12. dec 2012

@mirka2010 dakujem za radu vyskusam a uvidime ako sa bude chovat 🙂

tinasc
12. dec 2012

@dasaa obliekam ako cibuľu 🙂 u nás je hrozná zima 🙂 okrem svojich vecí má na sebe hrubší overal a je strčený vo fusaku 🙂

mirka2010
12. dec 2012

@dasaa no Dasenka moja, detickam moze kadeco vadit...napriklad aj niekde len nejaka nitka, to proste nikdy nevies...a do overalu ju davas? nas maly ked bol este v hlbokom kociku, tak som ho tak babusila, ze to bolo mozno az, az...ale myslim, ze je to lepsie, lebo oni naozaj nemaju moznost pohybu, musia byt jednoducho v teplucku 🙂

mirka2010
12. dec 2012

@tinasc aj ja stale Maraska tak obliekam...aj teraz je vo fusaku, ma overal, napriek tomu, aby nedychal velmi ten studeny vzduch, tak mu na vrch este davam deku...lebo zase myslim, ze nie je uplne dobre nechodit von aj ked je taka zima...co ty na to? do akeho minnus budes s malym chodit von?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre