IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
12. dec 2012

@mirka2010 ja jej davam kosielku dupacky mikinu overal a fusak

mirka2010
12. dec 2012

@dasaa taaaak, babika jedna malicka...to jej musi byt dobre 🙂pisala som ti aj tych prikrmoch, citala si?

tinasc
12. dec 2012

@mirka2010 neviem, ale ak bude nejakých -5 tak už asi nie 🙂

walta
13. dec 2012

@mirka2010 ahojky.... je uz velka baba, tesime sa z nej... je to aj vymyselnicka mala, spekuluje uz 😀 😀 😀 .... velky pozor musim davat, sama sa vie posadit, z kocika len tak vykuka, betarka... zatial je vsetko OK, papa, spinka, co si viac priat. Na Mikulasa sa tesila, podostavala vselico, som zvedava, co bude robit na Vianoce, ked uvidi vyzdobeny stromcek, snad ho nezvali 😀 . A vy ako? Pozdravujeme vas 🙂

walta
13. dec 2012

@sijust Ahoj a dakujeme za pusinku... aj Charlottka posiela vam, sladkuuuuuuuu, vanilkovuuuu 😉 😉 😉 Ako sa mate? Stellinka je kocka, ma strasne pekne ocka, ako z reklamy

walta
13. dec 2012

@kostickabonnie ahojky.... veru, treba si uz zacat uzivat tehulkovanie, a taaaak ti zaaavidiiim, pretoze by som si to este aj ja vyskusala, je to uzasny pocit.... ale uzasne je aj to, ked uz je drobec s nami, uz mame vyse 8 mesiacov, leti to, ani sa nenazdam a pojde o chvilu do skoly.... preto si to treba vychutnavat kazdym dnom, lebo cas uz nevratime naspat.... uziiivaj si to a pohladkaj od nas brusko 🙂 🙂 🙂

dasaa
13. dec 2012

@mirka2010 ano citala som to akurat dnes.Dakujem este dobre ze vas mam 🙂

dasaa
13. dec 2012

Babenky tak dnes ma Simonka krasnych 5 mesiacov 🙂 Som velmi ale velmi stastna ze ju mame je to moja bambulka 😵 😵

apolenka6
13. dec 2012

@dasaa
@tinasc
@mirka2010
@cmelica @sijust @walta mamičky našla som na nete výpočet pohlavia podľa veku matky a mesiac oplodnenia ,môžete pozrieť či vám to sedí?? 😅 http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka... som zvedavá 😨

apolenka6
13. dec 2012

@dasaa jáj nech vám slniečko robí stále radosť ,posielam pusinku 😉

mirka2010
13. dec 2012

@tinasc veru, vcera hlasili ze dnes je vystraha prveho stupna a pocas dna by sa nemalo ist s detickami von...my vsak ked sa Marosko zobudi urcite pojdeme, aspon na chvilu...vcera sme boli poriadne dlho, ale bolo len -4, pekne si pospinkal, boli sme na nakupe a potom este kecali pred obchodom s kadekym 🙂

mirka2010
13. dec 2012

@apolenka6 mne to nevyslo 🙂 podla toho by sme mali mat dievcatko...no mozno to druhe...teda dufam, 🙂 tuk,tuk, tuk a tebe co vychadza?

mirka2010
13. dec 2012

@dasaa jeeeeej, uz ma 5 mesiacikov...ach to leti....tak nech je hlavne zdravucka a spokojnucka...posielame jej obrovsky boztek 🙂

mirka2010
13. dec 2012

@walta ahojky, no veru, uz je to velke dievcatko...ze 8 mesiacov...ved to je neskutocne ako to leti...my o mesiac a cosi a uz rok 🙂 ach,ale aj tak stale Maroska volam, ty moje babatko 🙂 mi to pride, ze on bude pre mna vzdy to malicke babatko 🙂 je to tiez velky sikovnicek...lezie z gauca dole uz sam...vsade sa stavia...ozaj aj vasa mala sa uz stavia o nabytok??? a 4nozkuje? ja mam pocit kazdu chvilu ze sa uz pusti sam...ale je taky este opatrny, nech velmi...celkovo on je taky ze nie je taky nerozvazny, uvedomuje si ze radsej na zadok ako na nos 😀 😀 😀 😀 a velmi sa tiez tesime na Vianoce, presne ako ty pises, ze bude uz vnimat stromcek,celkovo ta atmosfera s tym babom bude uzasna...posielame vam veeeelky boztek 🙂

mirka2010
13. dec 2012

@dasaa 🙂 my podjeme von ale az okolo obeda, stale je tu -10,takze nebude radsej spekulovat 🙂

apolenka6
13. dec 2012

@mirka2010 mne vychádza chlapec ,mojej švagrinej aj jej švagrine to vyšlo 😕

mirka2010
13. dec 2012

@apolenka6 hmmm,tak uvidime 🙂 tym ze den pocatia vieme, tak je to jednoduchsie si to pozriet...ale vies, to su grafy 🙂 vsak sama uvidis 🙂 a ako sa mas, ako sa citis?

apolenka6
13. dec 2012

@mirka2010 no ja sa na to nespolieham ,len som bola zvedavá ako to vyšlo vám 😕 nech je čo chce ,ale zdravé hlavne...
cítim sa celkom fajn ,niekdy dobre a niekdy tá ťažoba otravuje ,ale inak v pohode dakujem za opýtanie 🙂
zajtra ideme do MT na sono srdiečka tak som nedočkavá 😝

mirka2010
13. dec 2012

@apolenka6 jeeeej, tak zajtra idete k nam do MT? no supeeeer 🙂 verim, ze si uzijete krasny zlkot vaseho vytuzene babatka a neviem sa dockat ako nam to tu cele opises 🙂 ta tazoba...hmmm, no to je normalka...cele tehulkovanie je obrovska zmena, aj v papani...ale ono to povoli 🙂 drzime zatjra moooooc palce 🙂

sijust
13. dec 2012

@apolenka6 ahoj moja,nam to vyslo 🙂 ako sa mas zlatko?zajtra idete na sono,vsak?

sijust
13. dec 2012

@walta Dakujeme za pusinku,vanilkovaa...mnam...taku posielame aj my...piekli sme vcera rozteky 🙂 a dakujeme za kompliment,malinka je chvalabohu zdrava,ale je to šidlo,vecne v pohybe...je velmi sikovna,zlata...len mi zabudli v porodnici povedat,ze kde ma vypinac...uf,niekedy mam dost 😀 a vy ako?

sijust
13. dec 2012

@dasaa ahoj moja,ja jej davam body s kratkym rukavom a trickom s dlhym,pancusky,ponozky,teplacky...tak je vo vnutri,ked ideme von taj jej na to dam taku flisovu mikinku,overal,sal cez pusku,rukavice a este papucky na tie ponozky,lebo mava studene nozky,fusak,hruba deka a este aj kryt cez kocar...

sijust
13. dec 2012

@cmelica dnes na vas myslime zlaticka,dufam,ze su nozky v poriadku...posielame pusky 🙂

apolenka6
13. dec 2012

@sijust ahoj ! 🙂 áno zajtra je sono som nedočkavá aj mám trošku obavu či je všetko v poriadku ,ale verím ,že áno 😝 😵
no už som aj Mirke písala,že mávam ťažobu dnes ráno hned od rána ,ale veľký hlad ma ráno zobudil a v tom už bola aj tá ťažoba ked som sa najedla zostala stále ,jesť mi chutí ,len ma všetko zaťaží ..včera mi bolo napr. lepšie ...
inak je všetko v pohode sa mi aj pleť zhoršila 😠 ale to patrí asi k tomu 😉
a vám sa ako darí?
jéj tak tebe to vyšlo ...ja by som mala mať chlapca tak som zvedavá 😀

apolenka6
13. dec 2012

@mirka2010 dakujem zajtra napíšem ked sa vrátime ak nezablúdime niekde na nákupy po ceste domov ...
som inak premýšlala či je dáke nákupné centrum v MT 😕

mirka2010
13. dec 2012

@apolenka6 ano mame tu Tulip a Cappo di Martin, ale ziadnu slavu necakaj...Tulip je ok, ale taka klasika, bezne obchody ako vsade inde...HM nemame napriklad ☹ tak myslime zajtra na teba 🙂

apolenka6
13. dec 2012

@mirka2010 no tak to radšej skočíme do Nitry tam je toho ovela viacej ,ked píšeš,že tam nie je nič moc ...ja ,len že by sme za jeden deň zabili dve muchy jednou ranou

dasaa
13. dec 2012

Ahoj @apolenka6 dakujem odovzdam .ked som bola tehu tiez som na to pozerala a podla toho mam Simonku 🙂 A ako sa mas ?

apolenka6
13. dec 2012

@dasaa tak si už druhá mamička ktorej to vyšlo 😝 😅 mám sa dobre ,žalúdok sa mi po každom jedle zaťaží ,ale dá sa to vydržať 🙂 zajtra smer MT ideme na sono srdiečka a mali by nám dať termín pôrodu a v ktorom týždni tehotenstva som po IVF ,mala by som byť 7tt+4 zajtra tak uvidíme 😉

dasaa
13. dec 2012

@apolenka6 jeeeej tak zajtra budes pocut srdiecko to je super.Je to nadherny zazitok .Ja som bola taka stastna ked som to pocula. 🙂 a este stale mam mysli ako to vsetko prebiehalo.Tak to budes mat aj potom krasnu fotecku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre