• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. júla 2017 
@dasaa áno budem mať aj fotečku ,ved ju pridám :slight_smile: som už netrpezlivá ,ale už zajtra ráno to bude :dizzy_face:
určite si to každá žena zapamätá :slight_smile:
13. dec 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 kedy rano cestujete ?
13. dec 2012 o 15:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa tak o 6 hodine ,nám teraz stačí byť na sone okolo 8 hodiny ,ked som chodila na kontrolu pri stimulácií som tam bola ráno už o 7hodine a to sme chodili o štvrť na šesť ...teraz si trošku viacej pospíme :slight_smile:
13. dec 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 len si davajte pozor na ceste a daj nam vediet co a ako.Zajtra budem mysliet na teba.Tesim sa na drobceka :slight_smile:
13. dec 2012 o 16:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dakujem budeme dávať pozor! hádam nebude veľký mráz a dobre autíčko naštartuje ,tak zajtra sa ozvem :slight_smile:
13. dec 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 mne to vyšlo obidvakrát :slight_smile: možno na tom niečo bude :slight_smile:
13. dec 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 my musíme ísť von, pretože iba tam chvíľku spí... ale má sa otepliť, tak bude vonku dobre :slight_smile:
13. dec 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja myslim na teba a držim palčeky tešim sa na fotečku :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2012 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 Aj ja na vas myslim, rychlo nas informuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ahojky, tak drzime dnes palce...daj vediet :slight_smile:
14. dec 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ano, konecne sa ma oteplit...som rada :slight_smile: aj my ideme teraz na obedny spanok von a potom suuuuuup zhanat darceky :slight_smile::slight_smile::slight_smile: ty uz mas co pochystane???
14. dec 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust @kostickabonnie
@mirka2010
@tinka9075
@dasaa
@majca55
@ursula5
@tinasc @cmelica @adikasala @alibabaa @walta @fomarik @mimi_2 @daxa84 @jablcko1 @elienocka @katy33
Takže už sme domka a všetko dopadlo na výbornú !!! zodpovedáme 8tt máme 13mm a termín pôrodu 29.7.2013,,, :dizzy_face:
Pán doktor ked nás zbadal hned povedal,že aký ste veľkí :dizzy_face: a srdiečko sme s mm počuli nádherná melódia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
A tu je náš :hearts:bubáčik:hearts:
14. dec 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
kočky už som si dala pod moje meno týždeň tehotenstva ,len mne to neukazuje vám áno? pod mojím menom ? :confused:
14. dec 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc no téda tebe vyšli obe detičky presne ?!? :sweat_smile: :sweat_smile: no necháme sa prekvapiť či budeme chlapec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jeeeej ake zlatucke krasna fotecka :slight_smile: .Som rada ze je vsetko v poriadku.
14. dec 2012 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 neukazuje tie tt :frowning2:
14. dec 2012 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ako je to možné?!! asi tam mám niečo nepotvrdené idem študovať :angry: aj ja som mooc rada ,že je všetko O.K. som sa moc bála :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. dec 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa už to mám :slight_smile: som mala len pre priateľov a aj tak to neukazovalo ,ale už mi to ukazuje :dizzy_face:
14. dec 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ideme si zdriemnuť v noci som halabušila a bola nedočkavá čo nás čaká :dizzy_face: :wink:
14. dec 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 cmučiky, cmučiky, cmuk :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: . nádhera, nádhera. Už budeš ovela pokojnejšia. júúj, teším sa. je to ako keby som bola na sone ja. ja som magdalenka ráno cítila strašnu nevrozitu aj za teba. A to som ti včera písalla, že už to nechcem zažiť,a vidíš..... ja som to prežívala s vami. Idem si aj ja hodiť šlofíka, bo noc u mna tiež bola krátka. Držkajte sa mi!!!
14. dec 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ahojky mojenko ako pise lucka bola som nervozna aj za teba,,ale som presvecena ze vas bubacik krasne rastie a bude ztoho krasne babatenko,,krasny termin mate,,,a krasny darcek pod stromcek rodicom,,,,,jaj slzy sa mi tisnu do oci magdi ako sa tesim stebou :slight_smile: ozaj katkina viktorka nemala uz rocik nahodou? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 Jeeej to je krasna fotecka, som rada ze je vsetko OK, cely den som na vas myslela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja fotku nemam, zabudla som si pytat :frowning2:
14. dec 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky ako krasne sa zacinaju nasim tehulkam tyzdne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@dadax84 -7tt
@apolenka6 -8tt
@tinka9075 -9tt
@kostickabonnie -10tt
@alibabaa -11tt

A ostatne babenky sup sup k nim sa pridat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2012 o 15:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@dasaa Ako krasne si nas zoradila, ved my ideme za poradim, ja odpadnem, ani som si to nevsimla :dizzy_face: 7-8-9-10-11 :dizzy_face: rodit budeme kazda po tyzdni :dizzy_face:
14. dec 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@apolenka6 no zlatinko moje,velmi sa tesim,babatacko je krasne,vidim rucicky :sweat_smile: inak mrkni do ipcky kedy som ti stanovila tp :sweat_smile: ja by som mohla byt gynekologicka :grinning: opatrujte sa..hladkame brusinko :astonished:
14. dec 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fomarik
@adikasala veru boli to nervy ,noc pred tým sa mi snívalo,že som bola na sono a nič tam nebolo :confounded: hnusný sen a mňa samozrejme rozrušil i ked som mu neverila ,ale už ma to jedovalo :confused: taká som šťastná ,že je všetko dobré a dr. nás pochválil :dizzy_face: veru Adka malá Viktorka mala asi narodeniny neviem kedy presne ,ale okolo Mikuláša rodila :confused: dnes mi Katka písala ,že sa po sviatkoch stretneme a pokecáme ,minule sme sa stretli u našej gynekologičky tak sme pokecali ,ale sme v kontakte a píšeme si aj voláme niekedy :slight_smile: prežíva to so mnou tak ako vy :wink:
@sijust veru môžeš ísť robiť výpočty pôrodu !! presne si to napísala aj tehu kalkulačka po IVF mi to tak vyrátala ,áno krásne vidieť ručičky a to srdiečko ako blikalo a ked nám pustil na chvíľku zvuk no krááása!!!! :slight_smile: :slight_smile: najkrajšia hviezdička :slight_smile: a bruško pohladkané :slight_smile: :slight_smile:
@dadax84
@dasaa kočky je tu ešte jedna tehuľka ,len nás číta a je po 1IUI a je tehotná tak dalšia do počtu ,píšeme si IP volá sa @jablcko ,raz sa tu pýtala aké má príznaky a ty @dasaa si jej aj odpovedala :slight_smile: hádam sa nám ukáže :-
14. dec 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 a spolok! Blahoželám vám dievčatá k tehu! Tiež vás len čítam, a pravdupovediac mi dávate aj nádej, že sa IUI môže podariť na 1. krát :slight_smile: Alebo vôbec :slight_smile: Ja idem na IUI v januári tak mi držte palce. :slight_smile:
14. dec 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@niveagirl Dakujem ! som rada,že sme pre teba nádejou :dizzy_face: budem moc držať palce na IUI ! :wink:
14. dec 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 gratulujem moja tešim sa stebou :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok