IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
13. dec 2012

@dasaa áno budem mať aj fotečku ,ved ju pridám 🙂 som už netrpezlivá ,ale už zajtra ráno to bude 😵
určite si to každá žena zapamätá 🙂

dasaa
13. dec 2012

@apolenka6 kedy rano cestujete ?

apolenka6
13. dec 2012

@dasaa tak o 6 hodine ,nám teraz stačí byť na sone okolo 8 hodiny ,ked som chodila na kontrolu pri stimulácií som tam bola ráno už o 7hodine a to sme chodili o štvrť na šesť ...teraz si trošku viacej pospíme 🙂

dasaa
13. dec 2012

@apolenka6 len si davajte pozor na ceste a daj nam vediet co a ako.Zajtra budem mysliet na teba.Tesim sa na drobceka 🙂

apolenka6
13. dec 2012

@dasaa dakujem budeme dávať pozor! hádam nebude veľký mráz a dobre autíčko naštartuje ,tak zajtra sa ozvem 🙂

tinasc
13. dec 2012

@apolenka6 mne to vyšlo obidvakrát 🙂 možno na tom niečo bude 🙂

tinasc
13. dec 2012

@mirka2010 my musíme ísť von, pretože iba tam chvíľku spí... ale má sa otepliť, tak bude vonku dobre 🙂

majca55
13. dec 2012

@apolenka6 moja myslim na teba a držim palčeky tešim sa na fotečku 😵 😵

dadax84
14. dec 2012

@apolenka6 Aj ja na vas myslim, rychlo nas informuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirka2010
14. dec 2012

@apolenka6 ahojky, tak drzime dnes palce...daj vediet 🙂

mirka2010
14. dec 2012

@tinasc ano, konecne sa ma oteplit...som rada 🙂 aj my ideme teraz na obedny spanok von a potom suuuuuup zhanat darceky 🙂🙂🙂 ty uz mas co pochystane???

apolenka6
14. dec 2012

@sijust @kostickabonnie
@mirka2010
@tinka9075
@dasaa
@majca55
@ursula5
@tinasc @cmelica @adikasala @alibabaa @walta @fomarik @mimi_2 @daxa84 @jablcko1 @elienocka @katy33
Takže už sme domka a všetko dopadlo na výbornú !!! zodpovedáme 8tt máme 13mm a termín pôrodu 29.7.2013,,, 😵
Pán doktor ked nás zbadal hned povedal,že aký ste veľkí 😵 a srdiečko sme s mm počuli nádherná melódia 😵 😵 😵

apolenka6
14. dec 2012

A tu je náš ♥bubáčik♥

apolenka6
14. dec 2012

kočky už som si dala pod moje meno týždeň tehotenstva ,len mne to neukazuje vám áno? pod mojím menom ? 😕

apolenka6
14. dec 2012

@tinasc no téda tebe vyšli obe detičky presne ?!? 😅 😅 no necháme sa prekvapiť či budeme chlapec 🙂 🙂 🙂

dasaa
14. dec 2012

@apolenka6 jeeeej ake zlatucke krasna fotecka 🙂 .Som rada ze je vsetko v poriadku.

dasaa
14. dec 2012

@apolenka6 neukazuje tie tt ☹

apolenka6
14. dec 2012

@dasaa ako je to možné?!! asi tam mám niečo nepotvrdené idem študovať 😠 aj ja som mooc rada ,že je všetko O.K. som sa moc bála 😝 😉

apolenka6
14. dec 2012

@dasaa už to mám 🙂 som mala len pre priateľov a aj tak to neukazovalo ,ale už mi to ukazuje 😵

apolenka6
14. dec 2012

Ideme si zdriemnuť v noci som halabušila a bola nedočkavá čo nás čaká 😵 😉

fomarik
14. dec 2012

@apolenka6 cmučiky, cmučiky, cmuk 😲 😲 😲 😲 😲 . nádhera, nádhera. Už budeš ovela pokojnejšia. júúj, teším sa. je to ako keby som bola na sone ja. ja som magdalenka ráno cítila strašnu nevrozitu aj za teba. A to som ti včera písalla, že už to nechcem zažiť,a vidíš..... ja som to prežívala s vami. Idem si aj ja hodiť šlofíka, bo noc u mna tiež bola krátka. Držkajte sa mi!!!

adikasala
14. dec 2012

@apolenka6 ahojky mojenko ako pise lucka bola som nervozna aj za teba,,ale som presvecena ze vas bubacik krasne rastie a bude ztoho krasne babatenko,,krasny termin mate,,,a krasny darcek pod stromcek rodicom,,,,,jaj slzy sa mi tisnu do oci magdi ako sa tesim stebou 🙂 ozaj katkina viktorka nemala uz rocik nahodou? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadax84
14. dec 2012

@apolenka6 Jeeej to je krasna fotecka, som rada ze je vsetko OK, cely den som na vas myslela 😵 😵 😵 😵 Ja fotku nemam, zabudla som si pytat ☹

dasaa
14. dec 2012

Babenky ako krasne sa zacinaju nasim tehulkam tyzdne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@dadax84 -7tt
@apolenka6 -8tt
@tinka9075 -9tt
@kostickabonnie -10tt
@alibabaa -11tt

A ostatne babenky sup sup k nim sa pridat 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadax84
14. dec 2012

@dasaa Ako krasne si nas zoradila, ved my ideme za poradim, ja odpadnem, ani som si to nevsimla 😵 7-8-9-10-11 😵 rodit budeme kazda po tyzdni 😵

sijust
14. dec 2012

@apolenka6 no zlatinko moje,velmi sa tesim,babatacko je krasne,vidim rucicky 😅 inak mrkni do ipcky kedy som ti stanovila tp 😅 ja by som mohla byt gynekologicka 😀 opatrujte sa..hladkame brusinko 😲

apolenka6
14. dec 2012

@fomarik
@adikasala veru boli to nervy ,noc pred tým sa mi snívalo,že som bola na sono a nič tam nebolo 😖 hnusný sen a mňa samozrejme rozrušil i ked som mu neverila ,ale už ma to jedovalo 😕 taká som šťastná ,že je všetko dobré a dr. nás pochválil 😵 veru Adka malá Viktorka mala asi narodeniny neviem kedy presne ,ale okolo Mikuláša rodila 😕 dnes mi Katka písala ,že sa po sviatkoch stretneme a pokecáme ,minule sme sa stretli u našej gynekologičky tak sme pokecali ,ale sme v kontakte a píšeme si aj voláme niekedy 🙂 prežíva to so mnou tak ako vy 😉
@sijust veru môžeš ísť robiť výpočty pôrodu !! presne si to napísala aj tehu kalkulačka po IVF mi to tak vyrátala ,áno krásne vidieť ručičky a to srdiečko ako blikalo a ked nám pustil na chvíľku zvuk no krááása!!!! 🙂 🙂 najkrajšia hviezdička 🙂 a bruško pohladkané 🙂 🙂
@dadax84
@dasaa kočky je tu ešte jedna tehuľka ,len nás číta a je po 1IUI a je tehotná tak dalšia do počtu ,píšeme si IP volá sa @jablcko ,raz sa tu pýtala aké má príznaky a ty @dasaa si jej aj odpovedala 🙂 hádam sa nám ukáže :-

niveagirl
14. dec 2012

@apolenka6 a spolok! Blahoželám vám dievčatá k tehu! Tiež vás len čítam, a pravdupovediac mi dávate aj nádej, že sa IUI môže podariť na 1. krát 🙂 Alebo vôbec 🙂 Ja idem na IUI v januári tak mi držte palce. 🙂

apolenka6
14. dec 2012

@niveagirl Dakujem ! som rada,že sme pre teba nádejou 😵 budem moc držať palce na IUI ! 😉

majca55
14. dec 2012

@apolenka6 gratulujem moja tešim sa stebou 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre