• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. januára 2017 
@majca55 dakujem :slight_smile: som odbehla zdobím stromček aj ked som nemala v pláne až o týždeň ,kúpili sme nové sviečky na stromček tak sme ich chceli skúsiť aké budú a ked už boli na stromčeku nedávali sme ich dolu a zrazu som dávala ozdoby ...budem mať už "pokoj" o jednu starosť menej aj keď zdobievam neskôr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 moja a mm čo šťastny moc že?tak ty maš stromček mna ešte čaka ufuf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahoj super fotečka ja idem v utorok na sono tak to sa už drobci budú hýbat no to bude pohlad už sa teším velmi :slight_smile: :slight_smile: bola som aj v Lubochni na štítnu žlazu a všetko je ok tak som spokojná :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jeeeej to je nádherný bubáčik :slight_smile: gratulujem z celého srdca :slight_smile:
14. dec 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 áno mm je šťastný a vraj to bude chlapec ,lebo dieťatkotko bude narodené v jeho mesiaci ako on a on je chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak uvidíme :wink: stromček stojí a sa tešíme ako sa nám podaril a nové sviečky sú také krásne :dizzy_face: keby mi dnes niekto povie že postavím dnes stromec tak mu neuverím :confused:
14. dec 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 moja to od toho šťastia sa vam staval super :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 super,že štítna žľaza je OK :sweat_smile: jéj to bude krásne sono ked sa už budú drobci mrviť ,ja idem v stredu k mojej dr.zaniesť správu ak už neporodila,lebo vraj už tento týždeň nevládala ,som zvedavá či mi dá teh. knižku,lebo ju budú zastupovať dr.Pospíšilová :confounded: taká som "natešená" možno vieš aká je ...
som sa objednala na sono do MT v 12tt pre istotu ,lebo jej neverím :rolling_eyes:
14. dec 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 iba ja som stavala mm len dirigoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tešíme sa obaja aký je pekný :wink:
14. dec 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc dakujem Maťka :slight_smile: a pohladkaj Lukáška :wink: aj malú :confused:
14. dec 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ja som tiež rada že štítna je ok lebo doki z brna na tom trval že to treba skontrolovat :slight_smile: :slight_smile: mne chcel dat doki tehu knižku ked som doniesla správu z brna ale som mu povedala že nech mi ju dá pred vianocami tak sa smial že budem mat ježiška :slight_smile: :slight_smile: no Pospíšilka nič moc mám s nou skúsenosti a nie dobré :confounded: :confounded:
14. dec 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ja nemám pochystané nič... neviem, čo urobím, na nákupy sa nedostanem...
14. dec 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja som na dr. tiež nič moc dobré nepočula :confused: radšej by som bola keby ju niekto iný zastupoval ,ale neporadím si :rolling_eyes: ved uvidím v stredu ako dopadnem a či nebudú náhodou zmeny ....
14. dec 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 veru nič moc ona je dost slabá ako gynekologička :confounded: :confounded:
14. dec 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 viem sa čudujem ,že má ešte papiere ako dr.čo má na rováši :rolling_eyes: ale čo zvládneme to :slight_smile:
14. dec 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj ja sa čudujem ved mna nechala s potratom týžden a ked som od bolesti nemohla chodit a prišla na pohotovost tak mi povedali že v hodine dvanástej skoro som dostala otravu krvi :confounded: :confounded: tak hned som šla od nej preč teraz som u nás u dokiho a spokojná velmi ja by som ho už nemenila :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ďakujem pohladkám :slight_smile:
14. dec 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 veru pekne to ide zaradom :grinning: :grinning: :grinning: asi koli tomu @jablcko som nevidela ze tu nie je tak casto ako ostatne.Len nech ma pekne tehulkovanie celych 9 mesiacov.
14. dec 2012 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust @mirka2010 dakujeme :slight_smile: nozky su v poriadku ,tak moc sa z toho tesime a aj krvicka je o.k :slight_smile: uz len absolvovat poradnu v TN a mame to tento rok vsetko za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 mojka gratulujem moc a strasne moc sa tesiiim :slight_smile: ked som videla fotecku hned som si pomyslela na toho nasho nezbednika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hladkame brusenko :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 jeeeeeeeej, to je nadhera :slight_smile::slight_smile::slight_smile:malicke je uplne prenaaaaaadherneeeee.....a verim, ze srdiecko krasne bilo...vsak je to prenadherny pocit???? ja som plakala dojatim a moj mm tiez...pretoze ten zvuk to bol dovtedy to najkrajsie co som v zivote pocula :slight_smile:
14. dec 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica tak to som stastnaaaa....naozaj mooooc :slight_smile: lebo to ze to mate v poriadku je velmi dolezite...a tu poslednu poradnu mate kedy presne????a co mate nove s Branusikom...? ja som dnes malemu chcela kupit jeden darcek a je to vypredane...som z toho taka sklamana...ved to sa nerobi!!!! zhaname mu aj sanky, moji rodicia mu chcu kupit...no to je hotova veda vybrat tie spravne :slight_smile: a nachodili sme sa dnes tooooolko az az :slight_smile:
14. dec 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no moja, nic nenarobis...uplne presne viem, ake to je ked mas doma take malicke a nemozes ist po nakpoch...este sa mozes nejako s mm dohodnut :slight_smile:
14. dec 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 hello....tak ako double tehulka??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahoj Mirka zatial ok v utorok idem do Brna tak sa teším ako budú drobce robit kotrmelce :slight_smile: :slight_smile: dúfam že sú tam obe a pekne sa vyvíjajú :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 urcite su obe v absolutnom poriadku a budes sa v utorok tesit ako krasne narastli :slight_smile: to bude mat Marosko akurat 11 mesiacikov..budeme na teba veeeeelmi mysliet :slight_smile:
14. dec 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 to verím ešte to dotiahnut do 12 týždna lebo vtedy sa stáva že jedno bábo sa môže prestat vyvíjat a vstrebe sa to mi aj doki povedal :unamused: :unamused: ale treba mysliet pozitívne a všetko bude ok :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa neviem či tu dala jeden príspevok tak preto si ju nepostrehla a veru niekde sa stratila ved ona sa ozve :slight_smile:
14. dec 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica bruško hladkám ved je prerastené :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nevadí stojí to za to :slight_smile: fotečku stále obdivujem :dizzy_face: ááách :dizzy_face:
14. dec 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 áno srdiečko krásne bilo ,len dlho sme ho nepočuli ,ale predsa :dizzy_face: dr. ho pustil krátko a na sone blikala krásna hviezdička ako tĺklo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: o dušu :slight_smile: aj ja som bola dojatá bolo to nádherné mm sa tešil ,len on nevie dať pocit takto verejne na javo ,ale ja som na ňom videla šťastie! :sweat_smile:
14. dec 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 nebojkaj bude všetko v poriadku ,ale asi sme každá rovnaká a chceme mať 12tt za sebou predsa je to bezpečnejšie .ale musíme si ísť tvrdo za svojím a bude všetko dobre!!!! :angry: :angry: :wink: :wink: na zlé netreba nemyslieť aj ked niekedy to príde ,ale treba to hned zahnať preč, heš! :angry:
14. dec 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok