IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

elienocka
15. dec 2012

@apolenka6 krasne babatinko jak mu uz je vidiet rucicky je to nadhera ale v ked budes v 12 to bude krasny pocit ked ho budes vidiet z blizka jak sa bude hybat

elienocka
15. dec 2012

@apolenka6 este som ti zabudla pogratulovat
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
15. dec 2012

Ahojte kočky, konečne mám čas tu nakuknúť, ale čítať vás veru nestíham. V pondelok odovzdávam celú agendu, takže ešte tento víkend bude pracovný.
No, ja som drobca poriadne zanedbávala tento týždeň, pohladkali sme sa len ráno a večer, ale na záverečnej konferencii sa so mnou lúčili, takže to vie skoro celé Slovensko 😀 (z mojej branže)
Už sa neviem dočkať utorka, lebo drobec sa nijako neprejavuje a niekedy pochybujem, že je vôbec v brušku. Dúfam, že je v poriadku, lebo posledné dni sa tak trochu bojím - nejak na mňa vplývajú povery alebo čo...že o tom už vie strašne veľa ľudí a niečo sa stane ☹ Tieto tri týždne do ďalšieho sona sú strašné, hlavne tieto posledné dni. Tak dúfam, že je v poriadku a že pekne rastie. A nech sme už v druhom trimestri, kedy budeme bábätká už aj cítiť.
@apolenka6 tisíckrát likeeeee na tvoje krásne bábo 🙂
mamičky @walta @cmelica @mirka2010 @dasaa a ostatné, ako vám závidím, že už sa môžete mojkať a tulkať s maličkými, užívajte si to, kým sú maličkí, potom to už bude horšie, že? 😉

apolenka6
15. dec 2012

@elienocka dakujem ,už sa veru teším na dalšie sono 🙂

apolenka6
15. dec 2012

@kostickabonnie júj ty sa bojíš?!? 😨 to mi na teba nesedí u mňa je to normálka ja som už raz taká ,ale ty?!! neboj pokladík je tam a už ho budeš vidieť drobca malého ...a povery hm.... na tom nezáleží ,ked by sa Bože chráň malo niečo stať tak na tom nezáleží či to niekto vie ,alebo nie ..od toho to nezáleží a ty budeš toho dôkazom!! 😉 všetko je určite dobre verím v to!

kostickabonnie
15. dec 2012

@apolenka6 tak áno, celý týždeň som sa flákala, stále niečo vybavovala a teraz mám výčitky, či sa drobcovi niečo nestalo 😒 ako sa cítiš? ja som v pohode, len už mám riadne bruško a 1,5 kg navyše, lebo jem zriedkavo, ale veľa, hlavne večer (včera o 21,00 som do seba natlačila 2 cesnakové langoše so smotanou 😕 )

apolenka6
15. dec 2012

@kostickabonnie no máš vysoké tempo nahodené 😝 už to ukonči a sprav stopku! ved ked máš bruško určite je tam drobec 😵 no mňa dnes bolí hlava 🙄 ale od krčnej chrbtice 😕 tak vzadu na krku a nič si nemôžem dať 🙄
žalúdok ma niekedy jeduje a zaťaží ,ale inak v pohode ...niekedy ma pichne zo spodu 😝 a prsia to je normálka... 😉

mirka2010
15. dec 2012

@tinka9075 ale jasne ze babatka sa vyvijaju krasne a obidve su urcite v poriadku...aj ja som pocula ze sa to stava...ale to nebude tvoj pripad 🙂 😉

mirka2010
15. dec 2012

@kostickabonnie ahojky ty nasa vcelicka pracovna...🙂 spomal troska!!! lebo to urcite babatka neprospieva...babo potrebuje klud a pohodu a hlavne mamicku bez stresu a ktora si aj oddychne aj si pospinka...takze posledny vikend a dost!!! pekne budes oddychovat 😉 😉 😉 😉 😉 no a to ze sa mozeme mojkat s nasimi drobcami, to mas pravdu...je to to najuzasnejsie co moze byt 🙂 aj ty takto o rok uz budes krasne prezivat predvianocnu atmosferu s drobceko...uvidis 🙂 a ozaj co myslis, co to bude???

mirka2010
15. dec 2012

@apolenka6 vsak samozrejme, ze je to uzasna chvila...a chlapi su rozni 🙂 niektori vedia dat emocie najavo a niektori nie...a pritom to v sebe prezivaju velmi intenzivne 🙂 skvele je ze ste boli spolu a mohli si tento zazitok prezit obaja 🙂 a co si muzikovi pripravila pod stromcek?

apolenka6
15. dec 2012

@mirka2010 mm chodí rád so mnou na všetky vyšetrenia ,ved nám obom ide o to isté 🙂
no dnes sme boli v NR a sme si kúpili vzájomne zimné bundy ,nebude prekvapko ,ale vybrať ,len tak na slepo by bola odvaha 😕
ešte mu chcem dokúpiť klasiku spodáre ,trenírky ,čiakpu som mu kúpila 😕 a ešte neviem čo sa mi bude páčiť sveter niečo na vrch by som ešte chcela ,len čakám na PNku a hor sa na nákupy 😝

kostickabonnie
15. dec 2012

@mirka2010 ja si myslím že chlapec a muž by chcel dievčatko 🙂 to je úplne jedno hlavne nech je zdravé! ukončiť biznis nie je take jednoduche, ale snáď sa mi to podarí čo najskôr. A dnes som nepracovala nechcelo sa mi 😉 muž mal narodeniny na luciu tak som pripravila pochutky pre susedov a medzitým všetko jedla

mirka2010
16. dec 2012

@apolenka6 aj moj mm chodil so mnou na vsetky sona a vysetrenia a ku koncu ten posledny mesiac teda ked som hlavne uz prenasala sme boli v nemocnici kazdy den...a veru uzili sme si toho dostatocne...ale on bol vzdy trpezlivy a pre mna obrovskou opooru 🙂 my tiez nebudeme mat prekvapko pod stromcekom, ale to nevadi...kedysi to bolo len o tom, sme sa tesili ako male deti, ze co si tam jeden od druheho najdeme...ale to sa naozaj casom meni a teraz je aj tak najdolezitejsi Marosko 🙂 takze z darcekov pre neho sa tesime uplne najviac 🙂

mirka2010
16. dec 2012

@kostickabonnie tak myslis ze chlapcek to bude??? ja som to vedela od uplneho zaciatku...a ja som bola taka stastna z tehulkovania, ze tiez pre mna bolo najdolezitejsie ze je v brusku a ze je vsetko v poriadku...a je to tak, najdolezitejsie je nech je zdrave!!!! to ci je to chlapcek alebo dievcatko je uuuuplne jedno 🙂 a s cim ty podnikas???

mimi_2
16. dec 2012

@apolenka6 Ešte raz blahoželám, juj aj ja by som chcela svoju vlastnú takú fotku, len asi to zase nevýjde, dnes 12 deň po IUI a test biely ☹ , tak sa aspoň Vy držkajte...

apolenka6
16. dec 2012

@kostickabonnie @alibabaa kuk sem ,vraj je to dosť presné či mi aj kočky písali http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...

apolenka6
16. dec 2012

@mimi_2 to ma mrzí ,že na teste nemáš nič ,ale možno je ešte skoro 😉 vydrž na krvičku ...... 🙂
a dakujem 🙂

apolenka6
16. dec 2012

@mirka2010 ved to najkrajší darček máme a ten je najkrajšíííííí!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
16. dec 2012

@apolenka6 tak jasneeeeee, ten najkrajsi a najvzacnejsi darcek uz veru mate 🙂 nic viac na svete nie je krajsie a dolezitejsie 🙂

adikasala
16. dec 2012

@apolenka6 ahojky mojenko oznamujem ze uz jezisko u nas chodil a kupil mi pocitac 🙂 tak sa mozem konecne svami porozpravat,,,ak mi to valentika dovoli 🙂 🙂

sherny
16. dec 2012

@adikasala aj u nas uz xodil jezisko a priniesol nam LED TV 107 uhlopriecka..aka parada 🙂

apolenka6
16. dec 2012

@adikasala tak sa teším že budeš viacej prítomná ..i ked tento týždeň bude pernejší ,zajtra ešte nie ,ale v utorok idem do mesta s maminou na nákupy v stredu mojej gynde a chcem už začať piecť ...a to ešte musím darčeky pokúpiť ...tak si to musím nejako rozdeliť aby som postíhala čo mám,ale stresovať sa nemienim ! 😝 😉
tak máš krásny darček PC 😵 určite ho naplno využiješ 😕
a čo Valentínka ? ako sa máte ? už musela podrásť aj by potešili nové fotky 😵
ozaj ako dopadla tá tvoja kamarátka po IVF ,čo si mi spomínala 😨

dasaa
16. dec 2012

Ahojcek @kostickabonnie ako ti pise @mirka2010 spomal s pracou viac oddychuj a uzivaj si tehulkovanie.Ani sa nenazdas a uz budes mat babo pri sebe strasne rychlo to zbehne. A co tyka nasimi drobcami tak to mas pravdu je to nie co krasne sa tak mojkat a krasne je ked sa na teba pozrie a zacne sa usmievat hned by som spapala Simonku.Neboj za par mesiace to zazijes aj ty 🙂

mirka2010
16. dec 2012

@dasaa ahojte kocky nase, tak aku ste mali nedelu??? to pocasie nam moc nepraje na prechadzky, vsak? ja sa tak borim s kocikom po chodnikoch...ze vidim v tom aspon jedno pozitivum, ze kalorie idu rychlejsie dole, ked tak tlacim 😀 😀 😀 😀 😀

mirka2010
16. dec 2012

@adikasala ahojkyyyy, tak novy pocitac mas??? to je super...mozeme viac kecat🙂 a ako je tam u vas??uz si nachystana na vianoce??? a mala sa ma ako???

dasaa
16. dec 2012

Ahoj @mirka2010 nasa nedela bola domaca.Mne sa nikde nechcelo ist a nejak sa necitim dobre uz 3 den ma boli zaludok.Co sa tyka pocasia to je nie co nenormalne u nas vcera noci snezilo a aj prsalo.Rano bola taka tapavica ach jaj a to este dnes hovorili v spravach ze aspon na vychode maju byt minusove teploty az do -15C a ze na vianoce nebude sneh ☹

mirka2010
16. dec 2012

@dasaa tak ste ani neboli von??? my sme isli s mm aj s nasim psikom, lebo ja naozaj kazdy den musim ist s malym na prechadzku...ale veru mam niekedy dni, kedy sa mi taaaaaak nechce...ale premozem sa🙂 na Vianoce nie je sneh uz niekolko rokov, aspon u nas...takze mna to neprekvapuje a v podstate mi je to jedno...tu uzasnu atmosferu si spravime aj tak dnu a velmi sa na to tesim 🙂 vy budete len s manzelom a malou? alebo idete k rodicom? ako idete travit Vianoce?

dasaa
16. dec 2012

@mirka2010 Dnes sme neboli ale zajtra pojdeme urcite vonku.Prve vianoce s malou budeme doma chceme si to uzit.A az na druhy den pojdeme k rodicom.Mirka este neviem ako budeme travit Vianoce ci nahodou mm nepojde rano do prace.Bo zase chodi do prace stale.Tento tyzden musim si nejak zariadit pracu aby som potom nemala toho vela ked vsetko budem robit sama.Ale ked bude docela pekne vonku na Vianoce tak by sme sa isli prejst aspon moj plan je taky no uvidime ci sa bude chciet mm ist.A vy ako budete travit vianoce?Ved ja este ani darceky nemam kupene ☹

ursula5
16. dec 2012

@dasaa ja obliekam asi takto: body, pančušky, tepláčky, svetrík, jeden overal tenký flisový z lidla a potom ešte hrubý, fusak a ak je veľká zima tak ešte zabalím do deky 😉

adikasala
17. dec 2012

@apolenka6 ahojky no tesim sa velmi ze uz nebudem mat trampoty,,bo stym starym som mala stale opletacky bud net nesiel alebo pc,,,a to aj koli rodicom ma to velmi trapilo lebo sme sa nemohli spojit,,,aj koli malej,mame sa ok valentinka rastie je velmi ziva a zvedava uz nam pekne sedi,,,boli sme sa fotit svianocnym nametom,,,visli krasne fotky obliekla som ju do cerveneho mikulaskeho s capicou,,,potom neskor dam fotky ked nato dojdem ako sa sem davaju do pc
🙂 🙂 🙂 🙂
vies co dnes rano ked som kojila malu doslo tak dost zle az na vracanie a uz som od rana 3 krat vracala ako ked som bola tehulka,,,dufam ze to nebude mat nic spolocne z novym tehotenstvom 😕 prave dnes mi mala prist mrcha ale zatial nic,pocitam ze prve po porode budu take nepravidelne,,, 😕 som velmi prekvapena ztoho lebo smm sme skoro nic nespiskali tento mesiac a okrem toho nemali sme kompletny styk,,,som ztoho zmetena lebo druhe babo by bolo dost skoro po sebe....no neviem pockam par dni ako sa to vyvynie a potm urobim test

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre