• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. septembra 2017 
@katy33 tak moja priprav sa na nedelu bude sprrrrška vírusov ...!!! :grinning: :grinning: a ktoré sa už na teba nezmestia tak ich beriem.... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ale nemusí to byť tvoj prípad, stále treba veriť :slight_smile:
10. feb 2011 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babenky :wink:
10. feb 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj, ahoj.... dnes budem volat o vysledky krvi, to mi povie, na com som :zipper_mouth:
10. feb 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta a o kolkej???
10. feb 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi o hodinku.... nebodaj si nedockava? asi viac ako ja nie je nikto :wink:
10. feb 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no som zvedava :grinning:
10. feb 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta a test si si robila???bol pozitivnjy ci negativny???
10. feb 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 robila, pred 3 dnami, a negat
10. feb 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta a dnes si si nerobila???takze v 11 dc po iui si si robila .
10. feb 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 nie, 13 den od IUI.... uvidim, co povie krv
10. feb 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta tak potom napis som zvedava
10. feb 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 urcite napisem :sunglasses:
10. feb 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá!!
@walta strašne držím palce!!! a čakáme :dizzy_face: :dizzy_face: aj ked viem ako sa teraz cítiš
10. feb 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 citim sa tak zvlastne, ale moc si od toho neslubujem.... :frowning2:
10. feb 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ani ja som tomu neverila a bolo to... :wink:
10. feb 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 a co siuzivala ty po IUI? asi tiez nejaku formu progesteronu, nie? a ked si to vysadila, mrcha nedosla?. lebo ja sa toho bojim, ze dojde. Vcera som si dala poslednu davku Crinonu (progesteron)
10. feb 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak baby, nic z toho nie je... hCH je nizke... skoda, musim sa otriast a ist dalej, ine nam neostava, no nie?
10. feb 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta :frowning2: skoda.....co teraz ???este raz iui ci ivf??
10. feb 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ja som užívala utrogestan po IUI ale ked,že som mala krv pozitívnu HCG 99 tak mi kázali užívať ho dalej...ale pri kontrolnom HCG o týždeň už bolo HCG 0 tak mi ho kázali vysadiť a mrcha prišla ten utrogestan mi ju pravdepodobne držal
10. feb 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta :frowning2: :frowning2: tak to ma mrzí....veru treba sa otriasť a ísť dalej ved nás tu je kopu čo tak musíme spraviť ....tak,že hor sa do boja!!!! :angry:
10. feb 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco sa nam nedari???????????????su zli bojovnici alebo zle vajka??? :cry:
10. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky...
@walta :pensive: ...to mi je luto, no hor sa do dalšieho boja, kt. bude-musi byt uspešny....idete na dalšiu IUI? Zlatino, musiš mysliet na to, že sa to podari, tak načerpat sily a šup za svojim snom :wink:
10. feb 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@little_miracle ...dakujem, mojenko, no ja si myslim, že prave ja budem pripad, kt. bude potrebovat konske davky :rolling_eyes: ...a aj si stimulovala clostilom? Ake si mala davkovanie? Ak by mali inj. pred IUI stat 200-300 eur, ako mi jedna kočka pisala, tak sme sa s mm rozhodli, že IUI sa podstupi iba raz a potom ideme hned do IVF, pretože tie korunky, čo dame na IUI+inj., tak to bude už pekna suma, kt. radšej dame na IVF a možno bude i väčšia šanca. Vždy som tušila, že u nas to pôjde len IVF a tak aj bude :pensive:
10. feb 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a sme späť :slight_smile: . bábika je v poriadku, meriame už 5,1cm. NT dopadlo na jednotku!!! Maličké sa veľmi mrvilo, nechcelo nám pekne zapozovať, ukázalo nám ručičky, nožičky, ktoré si aj prekrížilo, srdiečko bilo tak ako malo... no proste všetko dobre dopadlo. Máme aj fotočku, ale dosť nekvalitnú, kedže nevedelo vydržať na jednom mieste. Zajtra si ideme po knižočku a konečne na prvé odbery... už by bolo na čase! Dalšie sono až v 20tt. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Zlatinko, som tešivaaaaaaa z toho, ako sa fazulke dari a ako sa ma u teba dobre :wink: Takže už žiadne stresy, už všetko bude tak, ako ma byt :slight_smile: ...po kom bude fazulka taka neposedna :grinning: :grinning: :grinning: ....zajtra dostaneš tu najkrajšiu knižočku, aku kedy môže žena dostat ako dôkaz, že je v tebe novy život :wink: ...juuuj, tešim sa s tebou, Lucinka, :astonished: :astonished: :astonished: ..na dalšom sone už budeš vediet, či sa budu kupovat modre , al. ružove vecičky :wink:
10. feb 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik tak som sa dočkala a ta tiež teším s vami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: určite to bol zážitok... :astonished: :astonished: som rada,že je bábika v poriadku a budeš znovu kludnejšia :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak budeš mať nový preukaz :grinning: :grinning: a bol tam Krajko asi pravda? a tú genetiku ste si nedali robiť si spomínala.. :confused: :confused:
10. feb 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta tak to mi je ľúto, že to nevyšlo :frowning2: ale skúsiš ďalšie a určite sa podarí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik veľmi sa teším že je bábika v poriadku, dobre sa o ňu staráš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a nech aj odbery sú OK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik tak super ze sa babetko dari :wink:
10. feb 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok