IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
10. feb 2011

@petuska123
@tinasc
@katy33
@apolenka6
Baby, strasna situacia...volala som este raz sestricke, nech mi povie stupnicu od-do toho hCG, a ta je od 0,5-500, a ja som mala hodnotu 0,6.... som sa jej pytala, ze ci ten progesteron (crinone) ma za nasledok, ze mi meska mrcha, a ona ze to by nemalo ovplivnovat, tak asi este raz pojdem na krv, ak nedojde mrcha, to je sila, co? ja som bola na krv 14.den od IUI poobede, mala som ist 15. den, ale neordinovali, ale tak zase jeden den hore-dole... uvidim, ale neverim tomu, ze som tehu

tinasc
10. feb 2011

@walta no vidíš, stále je tam nádej 🙂 🙂

walta
10. feb 2011

@tinasc myslim si, ze minimalna!!!!

petuska123
10. feb 2011

@walta ty brdo!tak este mas sancu! do riti co ta tak natahuju????????tak skus test s citlivostou 10

apolenka6
10. feb 2011

@walta jééé tak možno!? 😲 len treba ísť za tým, topiaci sa aj slamky chytá aj ja by som ešte verila... 😵

tinasc
10. feb 2011

@walta ale aspoň nejaká 🙂

katy33
10. feb 2011

@walta Noooo, ale test by som si ja už nerobila, pretože, ak je hcg zatial nizke, test by tti to nemusel ukazat a zasa dalšie stresy okolo toho. Vyčkaj a radšej si daj zobrat ešte raz krv, inak potom prečo by ti meškala ms 😕

petuska123
10. feb 2011

teraz jedna baba pisala v jednej teme ze jej lekarka povedala ze pregnyl je v tele 1-2 dni.to je daka blbost nie???vsak ked si daktore baby robia skor test tak tam maju // a moze to byt klamlive z toho pregnyli??ci sa mylim??

zuzanka7834
10. feb 2011

@walta milacik mrzi ma to 😒, viem presne ako sa citis. Aj Ti povedali, ake bolo to hcg? Lebo ja som po prvom pokuse mala 1, teraz 15 a vidis, napriek tomu, ze doky povedal, ze to moze byt negativne narastlo (teda dufam, ze rastie nadalej). Ale bolo to prve IUI, to byva malokedy uspesne, nam doky na prvej konzultacii povedal, ze u nas ak to nevyjde pojdeme aj na 4-5 IUI...Budem Ti drzat velke palce, aby to vyslo pri druhom pokuse a to co najskor...

@tinasc nasa prva IUI bola 23. septembra. Prestavka bola iba kvoli mm, lebo v novembri mal advokatske skusky, takze to som mohla zabudnut na akekolvek cesty a duplom nie do MT, to u nas cely mesiac nebola pustena ani telka 😀 A potom sme si povedali, ze snad sa podari, ved som uz brala tie lieky na stitku... V decembri sme teda skusali len tak, presvedceny ze na IUI uz nepojdeme a potom mi Fomarik poslala mms so svojimi // a bolo rozhodnute 😀 Akurat ze ten mesiac sme uz IUI nestihli, aj tak som mala iba 1 folik a to doky povedal, ze radsej postimulujeme v januari. A tak sme 🙂 Ale pokial viem, tak IUI sa moze robit kazdy mesiac, kym sa moze brat clostil... Aj Fomarik sla 3x za sebou a pozri ju, uz ma 5 cm babo 😉

@andy175 budem zajtra na Teba mysliet, nech mas pekne foliky a nech sa IUI vydari 🙂 Potom daj vediet, ked Ti daju termin 😉 Ja som na foliky stale chodila k lekarovi v nasom meste, aby som nemusela zbytocne cerpat dovolenku, vstavat skoro rano, precestovat pol dna... Aj krv mi brali tu u nas, preto sa v heliku tvaria, ze nevedia povedat, ci je dost vysoka, ked to nebolo v ich labaku... Dufam, ze v nedelu bude to hcg dost vysoke, Boze ako ja dufam...

@fomarik Lucinka este raz GRATULUJEM 🙂 Velmi sa tesim s Tebou 🙂 🙂 🙂

katy33
10. feb 2011

@petuska123 Pregnyl môže mat vplyv na teh. test.....a v tele je pritomny 10-11 dni popichnuti, preto dr. robia aj testy až na 14.DPO 😉

zuzanka7834
10. feb 2011

@walta teraz citam dalsiu spravu! Stale je tam sanca!!! Kazdy labak ma inu normu a ak ich norma moze byt pozitivna od 0.5 a Ty mas 0.6, tak sestricka asi nevie citat, milacik, zopakuj si krvicku o dva dni, chod za sestrickou, odnes jej bonbonieru a nech sa nesere, ze jej odkazujem, dobre? 😉 Ja som mala tu jednotku v nasom labaku v LC, nemocnicnom a tam to bolo vraj pozitivne az od 5 (teraz mi brali krv v ambulancii a to posielali do ineho, sukromneho labaku), ale neviem, v akych jednotkach, ved desatinna ciarka spravi vela! Srdiecko drzim velke palce, ten progesteron by som este asi nevynechavala...

@petuska123 ja viem tak, ze pregnyl sa drzi v tele 10 dni, neviem, ci to nie je aj v pribalovom letaku...

zuzanka7834
10. feb 2011

@katy33 Cau cica, ako sa v nedelu spozname? Cervena ruza v zuboch? 😀 😀 😀

zuzanka7834
10. feb 2011

Ale ja Ta spoznam, videla som Ta na FB 😉 Alebo budes musiet spoznat Ty mna 😎

katy33
10. feb 2011

@zuzanka7834 😀 😀 😀 ...ty si expertka 😀 😀 😀 ....určite ma spoznaš, mam dlhe čierne vlasiska , a ked bude niekto stale čučat na dvere, tak som to ja 😀 😎 ...ale , ak chceš, môžem zariadit aj tu červenu ružička, ale v zuboch ju bude mat mm 😀 😀 😝

fomarik
10. feb 2011

@walta podla tých hodnôt, ešte nič nie je stratené. Treba veriť a dúfať. Držím palce...čas všetko ukáže. Ved ked ti aj tá mrcha mešká......

bbtina
10. feb 2011

baby tehotestvo sa počíta pri HCG až od 2,00

zuzancek22
10. feb 2011

@fomarik no tak to som rada, že všetko bolo ako malo. len tak ďalej. dávam prst hore. ja som dnes bola u dokiho na poslednej kontrole a od pondelka do práce.

fomarik
10. feb 2011

@bbtina to je individuálne podľa noriem laboratoria. mne napr. povedali, že tehu je až od 25.

fomarik
10. feb 2011

@zuzancek22 Dakujem velmi pekne. Takže už budeš zarezávať. A už si v poriadku?

walta
10. feb 2011

@petuska123 veru, som uz z toho na nervy.... moja hodnota hCG bola na 14.den po IUI 0,6. A pytala som sa na rozmedzie hodnot, a to je od 0,5 do 500. Takze ja to mam nizke, ale preco mi potom meska mrcha uz 4.den? Som sa pytala svojej gyn., ze ci ma na to meskanie vplyv ten crinone gel (progesteron), a ona mi povedala, ze to na meskanie vplyv vobec nema. Tak asi mam rozhadzany organizmus s tymi vsetkymi hormonmi, co som uzivala. To je moj nazor.

walta
10. feb 2011

@apolenka6 ale ja uz neverim

walta
10. feb 2011

@tinasc veeelmi, velmi mala sanca

walta
10. feb 2011

@katy33 ved to prave neviem, katy, preco ms meska. Ja si myslim, ze mam rozhadzany organizmus s hormonmi, neviem, no

walta
10. feb 2011

@zuzanka7834 zuzka, ja som mala tu hodnotu 0,6. Tebe na ktory den brali krv? Ja som isla na 14.den po IUI. Dakujem za infosky

walta
10. feb 2011

@zuzanka7834 Zuzka, ty mi tu davas taku nadej, neviem, ale ide z teba velmi pozitivna energia... Ja vobec neviem, ake hodnoty maju tie labaky, len viem, ze ten moj ma od 0,5 do 500. Volala som aj s mojou gyn., a ta mi povedala, aby som dosla zajtra na krv, ale ja som sa rozhodla, ze ak cez vikend nedojde mrcha, na tu krv pojdem v pondelok, no nie? Bude to aj viacej dni, tak uvidim.

walta
10. feb 2011

@fomarik no, meska, meska... som asi sisina uz z toho!!!

petuska123
10. feb 2011

@walta a utrogestan si nebrala,?

walta
10. feb 2011

@petuska123 nie, ja som brala crinone 8%... to je tiez progesteron, ako utrogestan. Preco sa pytas?

petuska123
10. feb 2011

@walta no lebo mne doki vravel ze ked ho vysadim tak az o niekolko dni by mala dojst mrcha s tym ze moze sa stat ze dojde aj ked ho budem brat

walta
10. feb 2011

@petuska123 cize mam to chapat, ze mi dojde mrcha o par dni? lebo uz od dnes ho neberiem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre