IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
20. dec 2012

@kostickabonnie ja som už písala @alibabaa že nech ma pustia do tej témy júloviek ...písala zakladatelke tak čakám 😉 ešte nič neprišlo...
no a fotka ma ani nenapadla ,ved som mala piatočnú tá mi teraz stačí budem mať najbližšie až 11.1. 😝 budem vidieť aspoň rozdiel ..srdiečko bilo a to je hlavné a aj sme podrástli o kúsok 🙂 🙂
no a na huspeninu mám aj ja zálusk 😝 už týždeň mi chodí po rozume ,ale teraz idú sviatky tak bude iná papanica 😅

apolenka6
20. dec 2012

@tinka9075 neboj všetko dobre dopadne ....môj mm tiež chodí so mnou všade ked je doma ,ked je v práci tak nemôže ,všetko pekne prežíva 😉 😉 😉 ako si poctivo fotil do telefónu malého bubáčika 😅

apolenka6
20. dec 2012

@majca55 dnes sa mi s tebou snívalo !!! fakt nepreháňam vraj si nám oznámila ,že čakáš dvojičky 😅 😅 a som sa moc tešila a ešte som sa aj tešila ,že už druhé na tejto téme 😉 určite ten sen niečo znamená..... 🙂

apolenka6
20. dec 2012

@adikasala áno mám tehu vodičák ,už som ho preštudovala od vrchu až na dol aj opačne 😀 áno naši sú zlatí 😵 ved každí rodičia sa tešia takejto správe 🙂
no tak vás čaká"pekné" perné obdobie ked rastú zúbky 😝 a ked jej začnú rásť krížom krážom aká bude zlatá ..jeden zub hore ,druhý dole ..medzera 😵

walta
20. dec 2012

@apolenka6 ahojky, tak ludka uz konci, ved sa ani necudujem, hned zac. januara rodi, uz je na case aj oddychovat. _Cize pacientky bude mat docasne Pospisilka? Ci to len ty k nej budes docasne chodit? Drz sa mi 🙂

apolenka6
20. dec 2012

@walta ahoj! áno už je na čase aby oddychovala 😝 vraj až v marci nastúpi ,ale včera ma potešila,že tehotné a rizikové čo som vraj aj ja po IVF budú chodiť dole do nemocnice dr. Kerakovej 😅 ostatné Pospíšilivej 😕 ja by som mala chodiť Kerekovej celé tehotenstvo to mi včera dr.Košecká povedala 🙂

apolenka6
20. dec 2012

no a ide sa na to uvariť príde mm domov (vraj bude asi chorý 🙄 toto mi chýbalo ach... 🙄 ) a idem piecť konečne hádam sa do večera zastavím 😝

walta
20. dec 2012

@sijust ahoj moja.... no, uplne ta chapem, aj ja sem chodim pomenej, je menej casu, pred 2 dnami som umyvala okna, lebo sa oteplilo a dalo sa to spravit, peciem pomaly na sviatky, upratujem a tak... no co ti budem hovorit... drzte sa 🙂 🙂 🙂

walta
20. dec 2012

@apolenka6 no, tak keby nieco, pojdem aj ja k dr. Kerekovej, ja k Pospisilke nejdem, to je ista vec. Kerekova ma rodila a pozname sa, nebudem spekulovat s pospisilkou

walta
20. dec 2012

@tinka9075 ahooooj, jeeej, krasne nieco... opatrujte sa 😉

rachel36a
20. dec 2012

@tinka9075 ☹ ☹

dadax84
20. dec 2012

@kostickabonnie Aka krasna fotecka, a babatko je uzasne, posielame boztek 😵

alibabaa
20. dec 2012

@apolenka6 uz ta pridali, skus 🙂 🙂

tinka9075
20. dec 2012

@walta dakujem zatial rastieme všetko je ok 🙂 🙂

majca55
20. dec 2012

@apolenka6 jeeeeeeeeeeeeej moja to je super sprava tešiiiiiim sa 😵 😵

mirka2010
20. dec 2012

@kostickabonnie ale jasneee, vyrazime, aj ked uprimne, mne sa od neho absolutne nikam nechce ist...aj teraz vcera aj dnes bol dve hodinky bez nas u nasich, co sme my boli na nakupoch a to ako som sa ho uu nevedela dockat to sa neda ani opisat 😉 😉 😉 😉 chybal mi neskutocne !!!!

tinasc
20. dec 2012

ahojte kočky, veľa ste popísali nestíham 🙂 dnes bolo u nás rušno, malý nemal svoj deň, krásavica má zajtra besiedku, musela som koláčiky upiecť, samozrejme s revúcim deckom v náručí, potom v autosedačke 🙂 ani tá nezabrala... manžel chodí neskoro z práce, veľmi by som potrebovala večer jeho ruky... takže všetko naraz 🙂

adikasala
21. dec 2012

ahojte maminy a tehulky myslim ze tu uz ziadna snazilka ani neni 😀 co vsetky pecete ze sa tu dnes neukazete?normalne nezvyk nevidiet ani ciarku 🙂 😝,,,ja to az tak neprehanam perniky uz mam a dalsie dobroty dorobim v pondelok rano

tinka9075
21. dec 2012

@adikasala ahoj ja to tu sledujem 🙂 🙂 mne sa nejak piect nechce ale zajtra niečo upečiem niečo mi donesú naši tak nemusím tolko vypekat 🙂 🙂

adikasala
21. dec 2012

@tinka9075 no aj ja sem tam nakuknem,,,mi tu v it to az tak neprehaname,,,tu sa oslavuje viac az 25.a 26 🙂 stedry den iba niektore rodiny maju zauzivane,,,napr.mi ideme na stedry den ku svokrovcom na veceru a 25. a26 sme u svagrinej..tak nemusim toho tolko chystat...slovensku stedru veceru som nemala od 2007...ale uz mi to dost chyba,,tie nase krasne zvyky oplatky salatik rybycka a sosovica alebo kapustnica ja by som si to aj tu trosku urobyla tak podomacky ale mm to nemusi 😒

adikasala
21. dec 2012

@majca55 mojenko prepac na teba osm pozbudla ty si nam este snazilka ale verime ze z 2013 bude ten stastny aj pre teba 🙂

tinka9075
21. dec 2012

@adikasala mna to tento rok nejak netrápi a ked som na pn tak si pomaly všetko nachystám a teraz to budú najkrajšie vianoce ked mám drobcov v brušku 🙂 🙂 ved sme na nich dlho čakali 🙂 🙂 ja sa tak velmi teším na kapusnicu aj na kapra 🙂 🙂

cmelica
21. dec 2012

ahojte kocky!! idem sa s vami podelit a taku pre nas nie moc dobre spravu...od dnes prikrmujeme Bebou ☹ ☹ ☹ ☹
ja dufam,ze aspon v noci a po skromnosti raz za den sa mi podari Branuska este kojit.. som z toho dost smutna,ale nic ine sa neda..Branko len plackal stake a prsko uz odmieta,bo vie,ze mu z neho uz moc netecie...

a vy kocky nase tehulky a maminky ako sa mate??? Fotecky mate veru krasne babatiek 🙂 🙂 len nech pekne rastu a nech vas nechaju cez sviatky poriadne sa napapat 🙂 pohladkajte ci uz deticky,alebo brusinka od nas 🙂

tinasc
21. dec 2012

@adikasala ahojky, ja moc nestíham, drobec je nerád sám 🙂 pri ňom sa moc nedá a pečenie neriešim 🙂

tinasc
21. dec 2012

@cmelica tak to verím, že ťa to mrzí... vieš čo som sa ja naplakala, že mi malý nechce sať? a tak to aj dopadlo, ešteže som mala mliečka odsatého aspoň na mesiac, aj keď som prikrmovala... takto som si to vôbec nepredstavovala, myslela som si, že tento drobec bude na mne prisatý stále... nič si z toho nerob 🙂

adikasala
21. dec 2012

@cmelica ahojky aj aj som mla tento problem ked mala 2 mesiace,,,skus si odsavat ak mas odsavacku tym aspon nemusis davat bebu akeed nechce prsko tak mu das z flasky tvoje,a odsavackou este pekne stimulujes tvorbu mliecka,,vela pi tekutin,,,ja som to takto vyriesila adotiahla som to do tohto tyzdna 😉 zial aj mne teraz takmer odyslo mliecko lebo som mala vyrus a vracala som tak som malo pila a nejedlasom....tak sa mi straca lebo uz len dva krat za den som jej davala,,,tak aj mi sme od vcera na umelom,ale vnoci si este cucne troska,,,skusam...drzkam palce aby si to este podporila,,,ak sa nepodari,,nic si ztoho nerob 3 mesiace si potiahla 🙂

dasaa
21. dec 2012

Ahoj moja @cmelica vyskusaj tak ako ti pise @adikasala tiez som odstriekavala a davala jej do flasky ale moja aj tak cez flasku strajkovala.Nerob si s toho nic netrap sa koli tomu.Ja sa mam dobre len som dnes dost unavena od rana som bola na nohach.Potrebovala som popratat cely byt pobalit vsetky darceky este okolo malej som lietala.A konecne sedim a vobec si necitim chrbat a to este v nedelu ma cakaju pripravy na Vianoce.MM je stale v praci tak mi nemoze pomoct.U nas je fajna kosa uz ani sneh nemame ☹Simonka nam rastie ale posledne 3 dni je nejaka nervozna zatial sa neotacame z chrbatika na brusko ☹.Na Vianoce by som jej chcela dat kasicku tak uvidim ci jej bude chutit.Zatial mi pekne papka zeleninku co som velmi rada.

adikasala
22. dec 2012

@tinasc neboj casom si zvykne a ked bude vasci sa zahra aj sam....ja mma to stastie ze mala sa zahra aj sama,,,aj v postielke rano sa zobudi ahra sa sama ani ma nezavola tam si sama bastrguje 🙂 aja chrapem 😀

majca55
22. dec 2012

@adikasala dakujem moja 😵 prajem vam šťastne a vesele a bambulke cmuk posielam 😵

tinasc
22. dec 2012

@adikasala tak to je super 🙂 bambulka šikovná 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre