IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
20. jan 2013

@apolenka6 jaaaaaj ja keď si spomeniem na to, keď som čakala Lukyho... malá v škole, ja som celé doobedie spala... no to boli časy, ale zase sa vrátia 🙂

kostickabonnie
21. jan 2013

@dasaa zdravim na daleky vychod aj ostatne babenky. 🙂
My sa mame uz lepsie, choroba sice este doznieva, ale je to uz ok. Bruško rastie, mame 3 kg navyše a neskutočne sa teším, keď bude teplo a bude stacit mam na sebe iba jeden kus odevu, lebo to obliekanie ma nebavi.
Inak, my sme s mm skusili po prvykrat od zaciatku stimulacie na IVF tutu-mutu, ale mm sa zaradil do kategorie chlapov, ktori sa boja o male, takze ho asi budem respektovat a vydrzime. Vy mate aku skusenost?

apolenka6
21. jan 2013

@kostickabonnie môj sa tiež nemá k ničomu ..a aj ja už mám také sny ako ty 😀 😝

cmelica
21. jan 2013

@kostickabonnie to je super,ze uz choroba lepsie 🙂 veru aj my by sme najradsej boli keby uz je teolusko,bo to obliekanie je na nervy,,,ale co mi ,ale maly ..juj a co sa tyka tutu-mutu,to bolo u nas zakazane,ale mm sa nechal rad obsluzit :D
a fotecky brusinka??

cmelica
21. jan 2013

@tinasc ahojky!! tento radar ma asi aj nas maly...ako nahle si sadnem,ze idem nieco zjest ,je hned hore...tak to rychlo do seba nahadzem ...a potom ze chudni...sak to sa neda... teda da z toho ,ze nic nezjem,ale ked vecer zaspi hned by som vyjedla aj ladnicu celu :D

cmelica
21. jan 2013

@dasaa ahojky!! a vy moja ako??? Simonka uz byva vonku?? teda lepsie povedane uz chce byvat naobliekana?? a co vam povedala dr??

cmelica
21. jan 2013

@tinka9075 juj neboj moja...ono vykukne ani nebudes vediet kedy 🙂 a potom sem sup s fotecku 🙂 a kupkanie zvladnete spolu jedna radost ,neboj ...

cmelica
21. jan 2013

@apolenka6 ahojky moja!! veru len si uzivaj hlavne toho spanku ,potom to uz bude len bdenie 🙂 a co chuti ti papat vsetko???

cmelica
21. jan 2013

@irka2010 , @sijust kocky a vy sa ako mate??? my zacineme od nedele s prikrmom-mrkvickou 🙂 juj tesim sa na to ako mi to bude vypluvat a bude to vsade len nie v nom 🙂

apolenka6
21. jan 2013

@cmelica áno jesť mi chutí všetko 🙂 ale niekedy po najedení mi príde taká hnusná chuť v ústach 😖
dnes je hnusný čas tiež na spanie 😀 ale musím to tak opatrne praktizovať aby som v noci spala 😉

tinasc
21. jan 2013

@cmelica presne toto poznám 🙂

tinasc
21. jan 2013

inak dnes sme boli s kočkou u lekárky, je to angína ako hrom 😠 takže do konca týždňa doma, dúfam, že to nechytí Luky, to už by bolo na hlavu, inak netuším, ako ich udržím od seba, keď tu budem s nimi sama 🙂

dasaa
21. jan 2013

Ahoj @cmelica doktorka nam povedala ze je ciperna 😀 😀 😀 koli tomu je taka a uz sa chce pozerat z kocika ked ideme vonku.Co si myslim ze je to blbost.V sobotu sme boli na oslavach tak sme zobrali len vajicko sice bola tichucko ale uz bola nervozna.A ked som ju vybrala z vajicka tak bola cela teplucka.No my si myslime s mm ze mame teple dieta a jej vadi ked ma overal.Ja sa mam dobre a Simonka v sobotu mala trosku zvysenu teplotu cely den a v nedelu ani naznak teploty.Ale dnes zase mala teplotu aj to rano a doobeda a poobede uz nemala.Dnes bola cely den nejaka placuca asi jej idu zubky ☹
A vy ako sa mate a co mate noveho ?

dasaa
21. jan 2013

@kostickabonnie to je super ze uz ti je lepsie a co sa tyka zimy tak uz by som brala teplo aspon by sme sa tak nemuseli obliekat 🙂

dasaa
21. jan 2013

@tinasc neboj zvladnes to len nech sa cim skor uzdravi.A inak ako sa mas a Lukasko ako ?

tinasc
21. jan 2013

@dasaa inak sa máme stále rovnako... čertica zaliezla spať s teplotou 38,4 má paralen, takže jej klesne 😉

walta
22. jan 2013

@lucka188 ahoj.... no, som sa trosku zasmiala, nad tou teoriou.... je to hlupost, pretoze muzske spermie su nositelkami genetickej informacie v podobe dvoch chromozomov- X a Y.... zenske vajicko je nositelom genet. informacie v podobe dvoch chromozomov X a X. Cize, ked sa spoji zo spermie X a z vajicka X- bude dievcatko, a ked sa spoji zo spermie Y a z vajicka X, bude chlapcek.... ina moznost tam nie je, a nezavisi to od rychlosti, pretoze kazda spermia je nositelkou X a Y. A nikdy sa nevie, co sa spoji, keby sa to vedelo, tak by sme kazda jedna planovala, co chceme, ci dievca, ci chlapca. Cize MUZI rozhoduju o pohlavi buduceho dietata. Neviem, kde si toto pocula, taku, prepac, somarinu....
Zelam ti vela zdravia a stastia v tehulkovani, ahoj... kolko mas rokov?

walta
22. jan 2013

@apolenka6 ahoj moja.... ti verim, ze sa ti ulavilo od utrogestanu.... pre mna to bola otrava si to davat.... mam aj taku usmevnu prihodu, ze raz sme boli s manzelom nakupovat v Mlynoch v Nitre a bol cas si ho dat, tak ja na WC poriadne si umyt ruky, so sebou som mala aj vlhcene obrusky, potom sup na parkovisko do auta a tam na zadnom sedadle som si ho davala.... my mame skla s foliami tmavymi vzady, cize som mala intimco, ale ta gymnastika, no horor. Ked som si ho uz nemusela davat, som sa taaaaak tesila, jak mala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Cize tu tvoju radost chaaapem 😀

apolenka6
22. jan 2013

@walta ahoj 🙂 veru som si akurát včera pomyslela ako je to dobré,že už si nič nemusím vkladať 😕 otrava to bola riadna ..
ja som si v Car vkladala utroš až po vyšetrení na wcku a bolo to nepohodlné 😖
a ako sa pokračuje kauza svokra ? 😕 už lepšie,či na rovnakej úrovni ...

tinasc
22. jan 2013

@apolenka6
@walta myslím si, že každá má ten názor, že utroš bola otrava, mne sa tiež neskutočne uľavilo, keď som ho prestala brať 🙂

lucka188
22. jan 2013

@walta No myslim ze ty mas trosku zle informacie. Ano, muzi rozhoduju o pohlavi, v tom sa zhodneme. Existuju totiz dva typy spermii - nesuce chromozom X a nesuce chromozom Y. Vajcko nesie chromozom X. Ked sa spoji vajicko so spermiou nesucou chromozom Y, vznikne chlapec, ked s nesucou chromozom X vznikne dievca. No a ta teoria je zalozena na tom, ze tieto dva typy spermii sa od seba lisia aj v inych veciach nie len v tom ktory chromozom nesu. V tomto clanku je to trosku popisane: http://www.pohlaviditete.cz/samci-a-samici-sper... . Inak vdaka za prianie, snad vsetko dobre dopadne 🙂 Mam 28

walta
22. jan 2013

@lucka188 zaujimavy clanok.... este som o tom nepocula....a podla tohto clanku ty cakas co? 🙂 pekny den

lucka188
22. jan 2013

@walta Preto som sa tu na to pytala, lebo ak by to platilo, tak by vacsina zien ktore otehotneli po IUI mala mat chlapcekov, pretoze tam to byva presne naplanovane na ovulaciu. Ja som v case zakroku bola tesne po ovulacii, takze podla tejto teorie je velka pravdepodobnost ze to bude chlapcek 🙂 Tak uvidime, manzel si zas mysli ze to bude dievcatko 🙂

walta
22. jan 2013

@lucka188 veru, nech je to babatko najma zdravunke, ci uz chlapcek alebo dievcatko... ale zozhodne sa niekedy spytam mojej kamaratky, gynekologicky, co je na tom pravdy, ci ten clanok je pravdivy. Ty chodis do ktoreho CARu? Tam si sa mohla opytat lekara, co je na tom pravdy, ten by ti to isto vysvetlil z odbornej stranky 🙂

lucka188
22. jan 2013

@walta Vies co ja som nebola v ziadnom CARe, vsetky vysetrenia aj zakrok som absolvovala u mojho gynekologa v ordinacii. Mozem sa ho na to najblizsie spytat, ale az tak mi na tom nezalezi, skor som bola len zvedava ci to statisticky vychadza 🙂

tinka9075
22. jan 2013

@lucka188 dobrý článok som zvedavá čo budem mat ja 🙂 🙂 ja ked som bola na iui tak som mala po ovulácii a doktor sa vyjadril že budem mat chlapca len to sme ešte nevedeli že spermoše oplodnili obe vajká tak som zvedavá čo čakám 🙂 🙂

tinka9075
22. jan 2013

@cmelica ahoj no som zvedavá kedy bruško vykukne ale ešte nemusí 🙂 🙂 zatial mám o 4 kg menej ako pred tehu tak uvidíme 🙂 🙂

lucka188
22. jan 2013

@tinka9075 Fiha tak gratulujem k dvojickam a drzim palce aby bol parik 🙂 Teda to by som aspon ja chcela keby som cakala dvojicky 😝

tinka9075
22. jan 2013

@lucka188 dakujem no uvidíme či bude párik ale hlavne že budú zdravé 🙂 🙂

sijust
23. jan 2013

@cmelica ahojte zlaticka...mame sa dobre,len nemam na nic,okrem malej cas....na konika uz vobec nie...je to nase zlaticko,ale take šidielko male 🙂 za par dni ma 7mes,strasne ten cas leti a vy ako?pampusik rastie do krasy 🙂 nebojkaj,mrkvicka mu bude chutit...stelli spapa vsetko 🙂posielame pusku 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre