IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

janina1007
12. mar 2015

@zinica dakujem za nadej 🙂 aj nas caka v aprili prvykrat IUI tak sa modlim aby to vyslo...

zinica
12. mar 2015

@janina1007 drzim silno palce 🙂. Ja ti poviem pravdu, ze som tomu moc neverila, takze som neskutocne stastna. My sme mali problem spermiogram ale v den iui nam povedali, ze mame velke mnozstvo ze to narastlo. A kam idete na iui? My sme boli v Heliose v Mt.

janina1007
12. mar 2015

@zinica kedze sme z Ke tak do SPLNu... my mame problem obaja... ja pco a mm asthenoteratozoospermiu... tak dufam, ze sa to aj napriek tomu podari... snazime sa uz 2,5 roka... v stredu som bola na folikometrii tak som mala vajko 14mm zajtra mam ist ked dorastie na 20mm pichne doky pregnyl a este sa posnazime prirodzene ak nie tak v aprili IUI... bojim sa sklamania ☹

zinica
12. mar 2015

Verim ti, my sme sa v podstate snazili podobne dlho. Mali sme uz sice 1 tehu ale dopadlo zle. Takze tiez teraz sme trochu v strese ako to pojde dalej. Aj koli tomu vsetkemu sme sa rozhodli, ze ideme rovno na iui, ze nebudeme cakat, lebo tiez sme zvazovali planovany styk najprv. A beriete vitaminy na spermie? My sme sa dostali z 5 mil. na 50. Zmenili sme velmi zivotospravu, pohyb strava a vitaminy. Bral vyse roka E, C, selen, zinok a tribulus. S povodnym vysledkom sme nemali ani na iui dost. Neboj sa sklamania, len chod do toho a ono to raz musi vyjst. Verim tomu!

janina1007
12. mar 2015

@zinica dik za podporu... berieme zinok selen a macu... mame len 2 percenta dobrych tak snad to vyjde...

zinica
12. mar 2015

@janina1007 my sme mali 0% dobrych, co sa morfologie tyka. Takze hlavku hore 😉

janina1007
12. mar 2015

@zinica dakujem joj som jak na ihlach

leves
13. mar 2015

Ahojte...mne prve IUI nevyslo,ale idem rovno na druhe...20.03 na folikulometriu,takze pravdepodobne 23 ma to caka...u nas mam problem iba ja,PCO...tak snad to vyjde...

jani255
13. mar 2015

@leves presne aj u nas.20.3. na folikolumetriu.druhe iui,mam pco ;) drziiim palce nam obom 🙂

tiger23
13. mar 2015

Ahojte ja Idem na folikulometriu 23.3.a potom na moju prvu IUI. 😵 Tak nech sa nam zadari dievcata vsetkym 😉

jankadanka45687w
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka56
15. mar 2015

Kocky, podarilo sa Vám otehu pomocou IUI pri PCO a pri tvorbe protilátok na sperm?
Neviete mi pls poradiť či ist do toho? Cim Vám stimulovali predtým? Nereagujem dobre na clostil tvoria sa mi cysty po ňom. Dakujem za odpovede.

mamina084
17. mar 2015

Ahoj baby neboli ste niektora na iui teraz v sobotu v heliose?

cicanuska
17. mar 2015

@zuzka56 Ahoj ja mám za sebou 2 IUI žiaľ obe neúspešne vytváram protilatky proti mm spermiam ktoré sú ešte v norme,ale aj tak sa nepodarilo....obe boli stimulovane clostilom ale na ďalšie iui už nejdeme kedze sa mi vytvorili vodove cysty tak ideme do IVF.Ja na tvojom mieste vyskúšam všetko človek nikdy nevie 😉

zuzka56
17. mar 2015

@cicanuska
drzim palec nech je ivf uspesne 🙂
vcera mi dr v centre povedala, ze teraz skoro kazdy druhy par vytvara protilatky...
cely tento kolobeh ohladom UO je obrovsky business postaveny na nestasti ludi... kolko penazi ludia zaplatia a niekedy to vyjst nemusi :-/

cicanuska
17. mar 2015

@zuzka56 Ďakujem dúfam že ivf nám vyjde,áno takto sa zarába na ľudskom nešťastí.Mohli by sa uvedomiť že nie vsetci na to majú myslím doplatky za lieky a ukoni ktoré si car zapita ale čo už.

zuzka56
17. mar 2015

@cicanuska
ved to.... zena tuziaca po babatku zaplati a podstupi cokolvek

cicanuska
17. mar 2015

@zuzka56 Tak to máš úplnú pravdu ja som za ivf schopná dať všetko 😉

zuzka56
17. mar 2015

@cicanuska
Chapem je to prirodzene a vedia to aj lekari...... niekedy mam pocit, ze doktori v car ti daju liecbu a pritom vela krat nesadne alebo sa UO nezadari ( viem, ze kazde telo je ine) ale na to su tam dr aby spravili vsetky mozne vysetrenia a potom usili na mieru liecbu. Pride mi to ako loteria bud to vyjde alebo nie.

verroni28
19. mar 2015

Ahojte, chcela by som sa spytat, rok sa snzime o babatko a nedari sa. Priatel je v uplnom poriadku, ja tiez..dnes mam za sebou vysetrenie priechodnosti vajcovodov a vsetko je priechodne a aj napriek tomu mi odporucili na zajtra IUI, kedze som zostala zaskocena, ze tak rychlo tak som to nateraz odmietla. Povedala som si ze kedze sme obaja zdravi tak este dam sancu prirodzenemu pocatiu. No teraz neviem ci som sa rozhodla spravne 😒 Preto som sa chcela spytat, ze ci sa IUI robi aj v takomto pripade ked su obaja zdravi?

maminee
19. mar 2015

@verroni28 ahoj.
My sme tiez zdravotne OK a tiez sa snazime rok. Bola som na prvom iui, ktore sa nepodarilo, nasledne som podstupila tiez vysetrenie na priehhodnosť, kde mi povedali, ze najblizsie 3 mesiace budem mat najvacsiu sancu.( inak som mala prechodne vsetko)
To bol februar, tam sme termin hned nestihli a bola som sa druhom IUI začiatkom marca a v pondelok mam ist na krv, takze uvidim ci sa podarilo. . Ak nemáš vyslovene nejaky dovod prečo neísť na IUI, tak choď a zaroven sa doma snažte. Nam ajtak povedali, že mame mať pohlavny styk STALE 🙂)) po IUI ze aspon v 1.noc

verroni28
19. mar 2015

@maminee jediny dovod preco som to odmietla je, ze som nebola na to pripravena ani nic nastudovane, proste dnes som bola na vysetreni kde mi povedali ze som zdrava a zaroven mi povedali, ze zajtra mam prist na IUI tak som sa asi aj zlakla. Proste pokial som zdrava tak by som chcela otehotniet prirodzene no ale mam zmiesane pocity teraz :( vycitam si, ze som mohla ist zajtra a mohlo sa zadarit :(
Drzim palce aby boli dobre spravy v pondelok 🙂

maminee
20. mar 2015

@verroni28 nič si nevyčitaj, snažte sa doma a maš valku šancu, že sa to teraz podari. Ak by nie, tak stale môžeš isť na iui . Ak by si potrebovala nejake informacie, tak mi pokojne napiš 🙂

verroni28
20. mar 2015

@maminee Dakujem pekne 🙂 Krasny den prajem 🙂

zuzka56
20. mar 2015

Baby,
pred samotnou IUI Vám ešte pozrú či folíky praskli ?
dik za odpovede.

zuzka56
20. mar 2015

kvoli PCO neviem ci sa aj vajicko uvolnilo, pichla som si Ovitrelle.

maminee
20. mar 2015

@zuzka56 ano pozru. ale ja som mala sledovany cyklus , lieky, na konci som si pichala injekciu a do 48h som už aj šla na to.

zuzka56
20. mar 2015

@maminee
aj mna to caka ... som zvedava ci injekcia zabrala.
drzim palec 🙂

maminee
20. mar 2015

@zuzka56 ďakujem 🙂 drzim palce tiez

zuzka56
20. mar 2015

@maminee
tak ultrazvuk pred iui nerobia a potom ti povedia, ze sa nepodarilo a 100€ majú B kapse, toto je business...no comment

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre