• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. októbra 2017 
Ahojte som tu nova.Nieco O mne.Som vydatá už 2 roky A S muzikou sa snažíme už vyše roka A pol O babo.Zatial bez vysledku.5. Marca máme termín V Centre Kiwu.Som zvedava čo sa bude diať ale si myslím ,že pôjdeme na IUI pretoze moja polovicka má pomalejsie spermijky.Dufam, že už sa bude konečne niečo diat; :zipper_mouth:
18. feb 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea458 tak drzim palceky a do ktoreho centra chodis? Ja idem v utorok este raz na krv a ultrazvuk ci sa to vivyja ako ma.
18. feb 2015 o 19:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina084 rano krv a budem mudrejsia chodime do spln Kosice :wink:
18. feb 2015 o 21:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina084 drzim palce nech je vsetko tak ako ma byt :smiley:
18. feb 2015 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea458 uz si bola na krv? skusala si test dnes? jezkovy zraky ja som taka nervozna, nech mi nikto nehovori ze nemysli na to - na to sa neda nemysliet :D
19. feb 2015 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ckatka hej bola som na krv test uz nerobim vysledky budu zajtra mrsku zatial nenam a tiez som nervozna to sa ani inak neda napatie stupa :frowning2:
19. feb 2015 o 10:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja som dnes bola prvykrat na IUI, tak cakam spolu s vami :slight_smile:
19. feb 2015 o 21:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leves vitak, drzime si palce :slight_smile: ja uz mam 3 dni po a nie som o nic menej napata ako ten prvy :slight_smile: ale uz mi aspon nic nie je - prve dva dni mi bolo vselijak asi aj z toho pregnylu aj ma brucho pobolievalo ale mozno to bol len blby pocit, odvcera uz som "normalna" :slight_smile:
20. feb 2015 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ckatka Ahoj tak IUI nevyšlo :frowning2:
20. feb 2015 o 19:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nam prve IUI nevyslo dnes mi volali ohladom krvi a nic no co uz :frowning2:
20. feb 2015 o 20:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leves drzim ti palce
20. feb 2015 o 20:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Vam baby...ja si myslim,ze na to netreba tak prehnane mysliet. Skodime tym samy sebe. Co sa ma stat, stane sa...
20. feb 2015 o 21:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea458 moja to ma mrzi ale dufam ze ides hned na druhe. Dufala som ze ti to vyjde
20. feb 2015 o 21:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina084 dakujem nie zatial urcite nie manzel je mimo sk az do jula ale chystam sa k nemu na navstevu tak to nechame na prirodu bojujeme dalej :unamused:
20. feb 2015 o 22:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj tak my tiez nic minule mi ho potvrdili a teraz je to nulove.
24. feb 2015 o 13:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. feb 2015 o 20:47 • maminkakatkadaniskova2014
Dievcata co ste boli na iui a snazite sa otehotniet, posilnujete stravu o nejaké zlozky?myslim na prirodnej baze, kyselinu listovu atd , to papam aj ja, ale minule som pocuvala sestricku u lekara a ta odporucala po zakroku potraviny ako acidko, grep, ananas...
1. mar 2015 o 17:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminee ja osobne nie...nevisim v tom ziadny vyznam. Ja som 10 dni po a chuti mi kazdy den viac a viac vsetko...ako pred mrchou...
1. mar 2015 o 18:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mam na vas otazku, stalo sa vam, ze pri 30-33dc cykle ste mali 13dc vajko 10mm ? resp mala by som ist vo stvrtok este na kontrolu co by som bola 16dc a to sa mi zda asi neskoro kedze daju pregnyl a tym padom by iui mohlo byt 18dc...dakujem za kazdy nazor
2. mar 2015 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ddanaa ahoj ja som mala dlho nic a potom narastol a IUI bolo az na 19DC tiez tusim
3. mar 2015 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. bola som na IUI a samozrejme, že sa nepodarilo. chcem sa Vás spýtať, koľkokrát sa môže ísť na IUI a ako často? ( myslím či môžem po mesiaci zase? ) Ďakujem
3. mar 2015 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@my_angel20 mozes ist kolkokrat si to zaplatis, ale standardne odporucaju po 3 neuspesnych IUI aby ste sli na IVF (alebo aspon na vysetrenie priechodnosti vajickovodov)
ja este cakam na vysledky, ale tiez mam pocit ze sa nepodarilo :(
3. mar 2015 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ckatka ja som už otehotnela 3-krát, ale zakaždým som potratila. toto sme skúsili na odporúčanie lekára, lebo som si myslela, že sa to urýchli a nič:frowning2: a Tebe držím päste, nech sa podarí:slight_smile:
3. mar 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@my_angel20 to ma mrzi a dovod potratov asi nevies co? :(
3. mar 2015 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ddanaa nie:frowning2: jednoducho príde 8.tt a koniec. žiadna príčina, všetko je v poriadku, jedine, že mi z genetiky vyšlo, že som heterozygot mutácie 2 génov... pichám si fraxiparine, ale keď sa nedarí tak neviem čo budeme robiť:frowning2:
3. mar 2015 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
3. mar 2015 o 14:54 • anickablazekova2015
Dobry den,prosim Vas nemam precitanu celu temu,ale ak je tu niektora ktora stimulovala pred IUI Gonalom dajte vediet.zatial citam,ze vacsinou merional alebo clostil..no clostik pri prvom iui nezabral.teraz mam tento cyklus Gonal.dakujem za kazdu odpoved
9. mar 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, trochu na povzbudenie: boli sme na prvej IUI v zivote a dnes uz mame //. Sme 11 dni po IUI a duch na teste bol uz 2 dni dozadu, dnes uz viditelna uplne pekne. Takze to nebude z pregnylu, ale pekne stmavuje. Nechcem to urieknut, ale vyzera to tak, ze nam to vyslo... este nech sa udrzi a zvysime trochu statistiku IUI na prvy krat...
11. mar 2015 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@zinica supeer,taketo spravy povzbudzuju :slight_smile: gratulujem,mozem vediet cim si stimulovala?
12. mar 2015 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jani255 dakujem :slight_smile: . prave aj ja tu casto hladam povzbudenie, tak teraz to mozem posunut dalsim. Mala som clostilbegyt (3.-7. Dc) potom pichnuty pregnyl 11dc pri folikuloch 18 a 21 mm na lavom a 13 na pravom vajecniku. IUI bola 13. Dc a 23. Dc som uz mala ducha. Drzim vsetkym palce.
12. mar 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok